IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
    Кукло, Волен не може, просто няма как да плаща на 7% от най-умните , правдиви, достойни и интилигетни хора в страната ни!!!!
    Осъзнай се и избери Атака, за да не ти е криво друг път като сега. Само през правителство съставено от Волен страната ще цъфне икономически, културно и военно.
    И розово!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
      Ники ,че не си Димитър Попов е ясно като бял ден.Ами я ни светни по колко кинта ти дава Болният за да му правиш реклама ?
      Кукло, Волен не може, просто няма как да плаща на 7% от най-умните , правдиви, достойни и интилигетни хора в страната ни!!!!
      Осъзнай се и избери Атака, за да не ти е криво друг път като сега. Само през правителство съставено от Волен страната ще цъфне икономически, културно и военно.
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
        Моите уважения Импе , но даваш винаги по утопи4ни решеня дори от севернокорейския президент , достатъ4но си интелигентен и знаеш 4е това което си казал не може да стане по никакъв законов 4лен , 4е няма къде да ги изгоним защото са бг граждани , 4е няма как да въведеш закон за етнос защото ще ни смажат и тн . Как може интелигентен 4овек като теб живеещ в 21 век в страна от ЕC да продължаваш с решения от тип седморката на Блейк . И как другите плащали данъци като половин БГ е декларирана на 400 лв на това ли викаш плащане на данъци ?
        Ти първо се научи да пишеш грамотно, а после критикувай мен - Императорът. Всички решения, които давам, са съобразени с основните международни правни документи. Никъде в тях не съм видял да пише, че нисшата раса има някакви специални права, защото трябвало да се "интегрира".
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
          Много хора гледат с насешка че съм Винг Чун майстор и съм приятел с генерал Волен Сидеров. Но всъщност малко от вас знаят че ние тренираме заедно това изкуство вече почти 2 години. Да, Волен взима сила, безстрашие и допинг от Винг Чун. http://www.ataka.tv/%D0%B2%D0%B8%D0%...%B3-c1747.html

          Който ме познае на видеото, ще спечели 20г. малцова шотландска ракия.
          Каката с розовите шорти?
          Lian4o Private Equity Fund

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
            Много хора гледат с насешка че съм Винг Чун майстор и съм приятел с генерал Волен Сидеров. Но всъщност малко от вас знаят че ние тренираме заедно това изкуство вече почти 2 години. Да, Волен взима сила, безстрашие и допинг от Винг Чун. http://www.ataka.tv/%D0%B2%D0%B8%D0%...%B3-c1747.html

            Който ме познае на видеото, ще спечели 20г. малцова шотландска ракия.
            Ники ,че не си Димитър Попов е ясно като бял ден.Ами я ни светни по колко кинта ти дава Болният за да му правиш реклама ?
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • Много хора гледат с насешка че съм Винг Чун майстор и съм приятел с генерал Волен Сидеров. Но всъщност малко от вас знаят че ние тренираме заедно това изкуство вече почти 2 години. Да, Волен взима сила, безстрашие и допинг от Винг Чун. http://www.ataka.tv/%D0%B2%D0%B8%D0%...%B3-c1747.html

              Който ме познае на видеото, ще спечели 20г. малцова шотландска ракия.
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                и моите уважения, ама вземи научи къде се намира Ч на клавиатурата и не се излагай като кифла!
                Да, това определено дразни! Макар да нямам идея какво се опитва да покаже автора на поста. Мога да избирам между: слаби потребителски ИТ умения, липса на уважение към език и събеседници или неразбран от мен „оригинален“ начин на изразяване, а може и да е мързел де

                Та по темата, тези са брутални, около миналите избори през 2009, ми откраднаха публикация от личния блог, измениха я както им отърва и я изтипосаха във вестник „Атака“, с автор моя милост. Ни да си губиш времето да ги съдиш, ни да подминеш..
                Взех по-мързеливото решение и спрях да пиша в блога, че не ми се занимава с подобни хорица.
                Last edited by prodigal; 12.06.2013, 21:53.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                  Моите уважения Импе , но даваш винаги по утопи4ни решеня дори от севернокорейския президент , достатъ4но си интелигентен и знаеш 4е това което си казал не може да стане по никакъв законов 4лен , 4е няма къде да ги изгоним защото са бг граждани , 4е няма как да въведеш закон за етнос защото ще ни смажат и тн . Как може интелигентен 4овек като теб живеещ в 21 век в страна от ЕC да продължаваш с решения от тип седморката на Блейк . И как другите плащали данъци като половин БГ е декларирана на 400 лв на това ли викаш плащане на данъци ?
                  и моите уважения, ама вземи научи къде се намира Ч на клавиатурата и не се излагай като кифла!
                  Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                    6+
                    Авторът добре е прогледнал в светлата душа на фюрера Видял е всичко налично в нея
                    Много точно казано, мече. Поздравления!
                    Много точна карикатура. Поздравления и за автора

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                      6+
                      Авторът добре е прогледнал в светлата душа на фюрера Видял е всичко налично в нея

                      Коментар


                      • Attached Files
                        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                        Коментар


                        • РЗС прати Сидеров в психиатрия, влияел зле на децата

                          http://www.dnes.bg/politika/2013/06/...-decata.190223

                          Надушвам как Янето ще бъде набит скоро от българския Ян Палах, мистър Сидер!
                          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                            Моите уважения Импе , но даваш винаги по утопи4ни решеня дори от севернокорейския президент , достатъ4но си интелигентен и знаеш 4е това което си казал не може да стане по никакъв законов 4лен , 4е няма къде да ги изгоним защото са бг граждани , 4е няма как да въведеш закон за етнос защото ще ни смажат и тн . Как може интелигентен 4овек като теб живеещ в 21 век в страна от ЕC да продължаваш с решения от тип седморката на Блейк . И как другите плащали данъци като половин БГ е декларирана на 400 лв на това ли викаш плащане на данъци ?
                            +1111111111111111111 Потвърждавам, Импето не може да е член на Атака, ние не сме толкова крайни. Моля не обсъждайте фашизма в тази тема, защото това е опетняване на доста светли личности, около 8% от населението ни.
                            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Да, Киро и Пешо - точно такъв държавник ни трябва на нас - за да заяви на хъхряшката гнус - че или ще спазват законите и ще се трудят и ще плащат данъци както всички хора - или да се махат от земята ни !!! Тази земя не е тяхна, на тази страна те не са дали нищо - а само са вземали, получавали са на готово, без да заслужават. Въпреки, че са тук от стотици години, те винаги са оставали чуждо тяло, кърлеж, забит в снагата на народът ни, тумор, който ни изцоцва държавата.

                              Стига с тази толерастия към античовеци - и то днес - в денят на Ботйов !!! Той защо е бил нетолерантен?
                              Моите уважения Импе , но даваш винаги по утопи4ни решеня дори от севернокорейския президент , достатъ4но си интелигентен и знаеш 4е това което си казал не може да стане по никакъв законов 4лен , 4е няма къде да ги изгоним защото са бг граждани , 4е няма как да въведеш закон за етнос защото ще ни смажат и тн . Как може интелигентен 4овек като теб живеещ в 21 век в страна от ЕC да продължаваш с решения от тип седморката на Блейк . И как другите плащали данъци като половин БГ е декларирана на 400 лв на това ли викаш плащане на данъци ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от radoj Разгледай мнение

                                1. отмяна на забраната за пушене на обществени места - неочакван подарък за тютюневото лоби
                                2. връщане на посланиците на ДС - услуга на генералското лоби от ДС
                                3. стартиране на купуването на зелена енергия - подарък на енергийната мафия и гаранция за скок на цените на ел.енергията, т.е на всичко
                                4. ясни знаци за размразяване на строежа на АЕЦ Белене - подарък за енергиийната мафия
                                5. отмяна на новите правила за избор на банка от държавните институции - щедър подарък в интерес на КТБ и Цветан Василев.
                                Забравил си да споменеш за майчиния език, разбирай турския в училищата и за това, че бебетата щели да ходят на училище.

                                За експертността да не говорим. Приличат ми на бандата на Оушън идеалната банда за крупно крадене.

                                Коментар

                                Working...
                                X