IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Раздели на 2 млн. пенсионера и излиза по около 600 евро на пенсионер, което са 4 минимални пенсии. Нали за пенсии говорим

    После тези пари се завъртат в икономиката ни и имаш мултипликатор, от който намазват и работещите

    Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
    На мен никой не ми праща пари от чужбина не че са ми притрябвали де.Но да разделим1,176 на 0,007.Получаваме 168 евро на калпак.Това са чутовни пари.Ха ха ха ба си инвеститорите несериозно е.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Чакай сега аз да ти обясня на тебе.Тоя швейцарец французин и англичанин като отиде в чужбина злорадства ли колко е лошо в Родината му?Пише ли по форуми как цветът на нацията отишъл навън а в Родината останали само лузъри негри пенсионери и нещастници?Пише ли колко е умен как е преуспял в чужбина а глупаците останали в Родината колко са глупави.позволява ли си да хока сънародниците си да се държи надменно да ги обижда?Да се фука и тежкарее?Да нарича Родината си кочина и кенефистан?Като си отговориш на тези въпроси ще разбереш и отношението ми
      От барби и в този форум съм чел това, но на друго място не съм. Да вярно е че в германия системата е по добре уредена, но всичко се плаща с много пари. Ако в бг започнат да се удържат същите данъци и да не се крият, може би и в Бг да е добре, но .........
      Last edited by X_Y; 05.04.2021, 15:36.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Пак си в грешка...

        Това е за 2018 ама е вярно и за 2019 и 2020 и 2021 пак ще е така...





        Ако ги нямаше парите на българите от чужбина…


        Над 1 млрд. евро са влезли в България през 2018 година: толкова са парите, изпратени от българи, работещи в чужбина. Те са най-големият чуждестранен инвеститор в страната. Каква ли щеше да е България без техните пари?

        Близо 1,176 млрд. евро са средствата, които българите в чужбина са изпратили към родината си през 2018 година. Това показват данните на Евростат, публикувани на 12 ноември. Така емигрантите остават най-големия чуждестранен инвеститор в България, а за първи път преводите, направени от тях, надхвърлят един милиард евро. Това на включва сумите, които се донасят в брой от прибиращите се в България.



        Ако бяха тук, щеше да има по-големи преки и косвени ползи за икономиката от тези 1 млрд. евро. А и за последната година вече изпращат една трета от милиарда заради пандемията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
          Туй май е хубава новина от цялата работа

          Изпълнителното бюро на БСП подаде оставка и ще бъде свикано при първа възможност. Лидерът Корнелия Нинова няма да подаде оставка, защото на заседание на бюрото е решено, че това е нелогично в ситуация, в която предстои формирането на Ново народно събрание, а може да се проведат и нови избори. Това обяви на пресконференция самата Нинова, чиято партия бе изместена от традиционното си второ място.


          Айде на другите избори под 10% - поне с тея ще е свършено.
          Тая крушовишка биволица няма да се разкара така лесно.И с Бойко ще се прегърне.Аз викам на другите избори под 4% и да ги нема.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            Ти нали уж нямаше да гласуваш за тях.

            Моите любимци патреоти се нацепиха и правилно прецених че няма да влязат, дано им поумнеят кратуните и се обединят пак, ама тоя път и Марешки да вземат. Барем закрепят едно 6-7%.

            Та след като прецених че няма да влязат да не ми иде гласа на вятъра гласувах за Баце като най-малкото и предвидимо зло от всичките.
            Как ли те псува Каракачанчето сега? А и не са малко такива като тебе. Хахаха. Само да те набара, ще има ох-ох. А дано стигне до 3,99% и един глас да му липсва. Хем него си го приеВал, хем на Бочко 4% си дялнал. А бе от къде се пръквате такива математици, бре?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Е аз съм си тука. Само 11г. бях топпредател.
              Но речено е - не спори с .......К.
              Аз не споря с теб.Ако не си се държал като долуописаните нямам нищо против личният ти избор.Всеки е свободен да ходи където си иска но не може да се държи по описания начин...Нямам нищо лично срещу теб.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                Истинска ревизия и то не само на някои сделки може да има само при служебно правителство, назначено от Радев.
                При редовно правителство ББ ще изпразни шкафчетата, но ще успее да се откупи, мисля.
                Каквото е откраднал, по доктори да го дава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                  „Eдинcтвeнaтa дoбрa пoзиция, кoятo щe имa Бoриcoв тeпървa, щe e в ceвeрнoтo крилo нa Цeнтрaлния coфийcки зaтвoр. Вчeрa нaпрaвихмe първaтa cтъпкa в тaзи пocoкa. Зaтoвa и тoй изплaкa кaтo в cъвeтcки виц: „Рeбятa, дaвaйтe жить дружнo?“ (Дeцa, хaйдe дa живeeм дружнo?)“. КРАСОТА ! При бай Ставри !
                  Георги Харизанов: Пред Борисов има два избора - или да е премиер, или да е стратег на 05.04.2021 в 01:51
                  Премиер вече не може да бъде никога, а стратег никога не е бил и няма как да стане тепърва. Единственият избор на Борисов е да се обеси или застреля. Ако той не го направи, ще се намери кой.

                  Коментар


                  • Туй май е хубава новина от цялата работа

                    Изпълнителното бюро на БСП подаде оставка и ще бъде свикано при първа възможност. Лидерът Корнелия Нинова няма да подаде оставка, защото на заседание на бюрото е решено, че това е нелогично в ситуация, в която предстои формирането на Ново народно събрание, а може да се проведат и нови избори. Това обяви на пресконференция самата Нинова, чиято партия бе изместена от традиционното си второ място.


                    Айде на другите избори под 10% - поне с тея ще е свършено.

                    Коментар



                    • „Eдинcтвeнaтa дoбрa пoзиция, кoятo щe имa Бoриcoв тeпървa, щe e в ceвeрнoтo крилo нa Цeнтрaлния coфийcки зaтвoр. Вчeрa нaпрaвихмe първaтa cтъпкa в тaзи пocoкa. Зaтoвa и тoй изплaкa кaтo в cъвeтcки виц: „Рeбятa, дaвaйтe жить дружнo?“ (Дeцa, хaйдe дa живeeм дружнo?)“. КРАСОТА ! При бай Ставри !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Пак си в грешка...

                        Това е за 2018 ама е вярно и за 2019 и 2020 и 2021 пак ще е така...





                        Ако ги нямаше парите на българите от чужбина…


                        Над 1 млрд. евро са влезли в България през 2018 година: толкова са парите, изпратени от българи, работещи в чужбина. Те са най-големият чуждестранен инвеститор в страната. Каква ли щеше да е България без техните пари?

                        Близо 1,176 млрд. евро са средствата, които българите в чужбина са изпратили към родината си през 2018 година. Това показват данните на Евростат, публикувани на 12 ноември. Така емигрантите остават най-големия чуждестранен инвеститор в България, а за първи път преводите, направени от тях, надхвърлят един милиард евро. Това на включва сумите, които се донасят в брой от прибиращите се в България.



                        На мен никой не ми праща пари от чужбина не че са ми притрябвали де.Но да разделим1,176 на 0,007.Получаваме 168 евро на калпак.Това са чутовни пари.Ха ха ха ба си инвеститорите несериозно е.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Чекай да ти го обясня

                          Ако някой англичанин, французин, швейцарец и т.н. отиде да работи в чужбина, никой не би му казал нещо подобно на твоите слова, с които мислиш, че засягаш някого

                          Тези слова са си проблем на изговарящия ги. И хората успели в чужбина моментално надушват за какво става дума. Но няма да назова проблема...

                          Изобщо много неща се виждат по-ясно отвън... но не е хубаво да се назовават, защото няма смисъл

                          Чакай сега аз да ти обясня на тебе.Тоя швейцарец французин и англичанин като отиде в чужбина злорадства ли колко е лошо в Родината му?Пише ли по форуми как цветът на нацията отишъл навън а в Родината останали само лузъри негри пенсионери и нещастници?Пише ли колко е умен как е преуспял в чужбина а глупаците останали в Родината колко са глупави.позволява ли си да хока сънародниците си да се държи надменно да ги обижда?Да се фука и тежкарее?Да нарича Родината си кочина и кенефистан?Като си отговориш на тези въпроси ще разбереш и отношението ми
                          Last edited by X_Y; 05.04.2021, 15:37.

                          Коментар


                          • Пак си в грешка...

                            Това е за 2018 ама е вярно и за 2019 и 2020 и 2021 пак ще е така...





                            Ако ги нямаше парите на българите от чужбина…


                            Над 1 млрд. евро са влезли в България през 2018 година: толкова са парите, изпратени от българи, работещи в чужбина. Те са най-големият чуждестранен инвеститор в страната. Каква ли щеше да е България без техните пари?

                            Близо 1,176 млрд. евро са средствата, които българите в чужбина са изпратили към родината си през 2018 година. Това показват данните на Евростат, публикувани на 12 ноември. Така емигрантите остават най-големия чуждестранен инвеститор в България, а за първи път преводите, направени от тях, надхвърлят един милиард евро. Това на включва сумите, които се донасят в брой от прибиращите се в България.



                            Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            не засягам никого, просто казвам истината такава, каквато е. А това, че има , които се прикриват под формата на глобализма (преди беше интернационализма), си е техен проблем - дърво без корен. Все тая, не ми се влиза в подобна полемика - решението е много простичко и се нарича премахване на двойното гражданство. Може и с бонус - пропориционално намаляване на пенсията на родителите им, която аз плащам (да не почвам пак мантрите как някой си някога бил работил "на тая държава").

                            Сега интересно е друго - какво ще направят всички по веригата, щото, струва ми се, едни чекмеджета тихичко се изпразват в момента и търсят новия си собственик...

                            Коментар


                            • Почти 70% от действителните гласове на българите в чужбина са за формации, които не бяха част от последния парламент. Мисля, че досега не е имало такъв висок резултат. Много може да се разсъждава по тази тема.

                              Коментар


                              • Като гледам как е гласувал самопровъзгласилият се елит в чужбина съм напълно спокоен генетичната утайка се е изнесла навънка.

                                Коментар

                                Working...
                                X