IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

    Говорил съм си с много хора дори и от любимите престъпници и мутри на матеев, ММА бойци, с една дума всякакви хора с пари и без пари, и доста от тях са ми казвали ако Радев застане начело излизат всички защото за хората и дори сенчестите бизнесмени е много по-добре едно друго и по некрадливо правителство. Сега се отчита между 30-50 процента от даден бизнес за да не бъде ударен от бухалките или да си част от калинките. Дори по времето на 3ната коалиция не е имало такъв рекет над бизнеса.

    Ясно ми е защо матейката брани и е пръв на амбразурата, защото не го закачат сега прекалено е дребен да му вземат бизнеса а може и да се отчита на преференциален процент и го е страх от новите
    Матейко бранеше корупцията с голи гърди на амбразурата, още в своя си форум, 2008-ма/2010-та.
    Корупцията е необходимо зло. Ако нямаше корупция, кой щеше да иска да управлява държавата?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
      Матеев ясно ни е на всички че си на герберска хранилка и покровителство. Давай още от опорките да видим какво ви спускат отгоре.

      Само истински олигофрени могат да вярват,че МАТА ХАРИ е влезнала в дома на ПРЕМИЕРА с пачки евра на стойност милион и кюлчета злато и е правила инсценировка. Или си олигофрен или си трол на гробарите. А за пищака какво ще кажеш каква е опорката. Дори лидера ти не отрече,че е имало пачки и кюлчета, само дето били подхвърлени... пълен смях сте

      Сигурно и записите са манипулирани хахах

      А я кажи знаеш ли кой от висшият ешалон покровителства арабите в трафика на контрабандни цигари и кой държи пазара? Сиг славчо или мая ако така каже лидера ви...

      МУТРИ ВЪННННННННННННННН
      Гербав е Матейко. И кумъниз -също. Изобщо, с всички е, като има да се усвоява обществен ресурс/субсидии. А после, плюе сърдечно по НЕуправляващите в момента кумънизи въпреки че, именно те, му устроиха най-мазната Далаверка с фотосоларите. Изобщо, е Пример за подражание от всеки боклук, решил да прави бизнес с обществени фондове. Даже, помня, водеше лекции и обучаваше сладурци, навитак-ФЕЦаджии, щото потоците оттам, минаваха през него...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Абе президентът... той, на думи го докарва. Да видим, как е с делата. Ама не "отново". "Отново", има там, където, е имало първи път. А, ако паметта не ми изневерява, пръв, ПОВЕДЕ ПРОТЕСТЪТ, а Радев, излезе едва на 4-я ден, вдигна един юмрук, и след 15 мин, се прибра. Общо, се вясна няколко пъти за 5 месеца, за минути но, да е "водил", не е точната дума. Дано сега се стегне и да поведе, ако е наясно, кое-накъде. И да не назначава служ.правителство от партийци, ами от честни и можещи хора.
        Говорил съм си с много хора дори и от любимите престъпници и мутри на матеев, ММА бойци, с една дума всякакви хора с пари и без пари, и доста от тях са ми казвали ако Радев застане начело излизат всички защото за хората и дори сенчестите бизнесмени е много по-добре едно друго и по некрадливо правителство. Сега се отчита между 30-50 процента от даден бизнес за да не бъде ударен от бухалките или да си част от калинките. Дори по времето на 3ната коалиция не е имало такъв рекет над бизнеса.

        Ясно ми е защо матейката брани и е пръв на амбразурата, защото не го закачат сега прекалено е дребен да му вземат бизнеса а може и да се отчита на преференциален процент и го е страх от новите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Явно олигофренията яко те работи, съдейки по каруцарския ти език. Казвам го това за модераторите, за да ги подсетя да изтриват постинги като твоя, когато ги видят.

          Иначе ако случайно не си забелязал, в старите демокрации по целия Свят статуквото се състои от 2 големи партии, които периодично си менкат управлението. И така е от повече от 100 години. България също върви в тази посока, само където има и трета партиия по понятни причини - ДПС.

          Слави Трифонов беше голямата изненада, но се провали с гръм и трясък. И сега на Българския народ не му остава нищо друго, освен да възстанови статуквото. Разните дребни партийки да си избират към кого да се присламчат - към ГЕРб или към БСП, защото иначе не се знае дали ще влязат в следващия праламент.

          Най-доброто за България също ще е да има две големи партии - обединено дясно и обединено ляво, и на всеки 4 години да си менкат управлението.
          Ти, заради "изнежения" си език/слух, изтърва стотина милиона, ама все други ти "лузъри". Честито.

          Коментар


          • Матеев ясно ни е на всички че си на герберска хранилка и покровителство. Давай още от опорките да видим какво ви спускат отгоре.

            Само истински олигофрени могат да вярват,че МАТА ХАРИ е влезнала в дома на ПРЕМИЕРА с пачки евра на стойност милион и кюлчета злато и е правила инсценировка. Или си олигофрен или си трол на гробарите. А за пищака какво ще кажеш каква е опорката. Дори лидера ти не отрече,че е имало пачки и кюлчета, само дето били подхвърлени... пълен смях сте

            Сигурно и записите са манипулирани хахах

            А я кажи знаеш ли кой от висшият ешалон покровителства арабите в трафика на контрабандни цигари и кой държи пазара? Сиг славчо или мая ако така каже лидера ви...

            МУТРИ ВЪННННННННННННННН

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
              Румен Радев трябва да поведе отново народа срещу политическите крадци!!!

              МУТРИ ВЪН!!!!!!!!!!!!
              Абе президентът... той, на думи го докарва. Да видим, как е с делата. Ама не "отново". "Отново", има там, където, е имало първи път. А, ако паметта не ми изневерява, пръв, ПОВЕДЕ ПРОТЕСТЪТ, а Радев, излезе едва на 4-я ден, вдигна един юмрук, и след 15 мин, се прибра. Общо, се вясна няколко пъти за 5 месеца, за минути но, да е "водил", не е точната дума. Дано сега се стегне и да поведе, ако е наясно, кое-накъде. И да не назначава служ.правителство от партийци, ами от честни и можещи хора.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                Матеев,никой не е разочаровал,това е герберска опорка спусната ви от господарите.С кой да направи правителство с гласовете от ГЕРП,БСП,или ДПС,тъй като гласовете на новите партии не стигат.Ми едно такова правителство нямаше да изкара и една година.Искате на всяка цена правителство и пак с гласовете на статутквото.Щеше да е предателство ако беше направил правителство.
                То когато някой се провали, винаги си измисля някакво самооправдание, и дори сам си вярва. Един вид не е виновна неговата собствена некадърност, а някой друг. Това е стандартен начин на мислене и действие на некадърните и на лузърите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Аз си мисля, че новите избори са вече в кърпа вързани. При тях обаче ще има съвсем друго преразпределение на политическите сили. Причините за това са няколко:
                  1. Този път избирателната активност ще е много по-висока
                  2. Този път хората ще преосмислят за кого са гласували предния път и как той се е подиграл с техния глас

                  Големият губещ от повторните избори ще е именно Слави Трифонов, след като той тотално разочарова избирателите си. Той доказа на всички, че не става за политик. Няма да се учудя, ако въобще оттегли партията си от следващите избори.

                  Големия победител отново ще е ГЕРБ, тъй като те единствени имаха достойно поведение в съществуващата пародия на парламент и в медийните изяви.

                  Колкото до разните дребни мутренски "партии", които се набутаха в парламента - ами този път народа ще им даде наказателен вот, защото всичките без изключение се изхитриха да си покажат на всеослушание лицемерието, популизма и простотията на техните лидери.

                  Като цяло новият вот на новите избори според мене ще е коренно различен от стария.
                  Матеев,никой не е разочаровал,това е герберска опорка спусната ви от господарите.С кой да направи правителство с гласовете от ГЕРП,БСП,или ДПС,тъй като гласовете на новите партии не стигат.Ми едно такова правителство нямаше да изкара и една година.Искате на всяка цена правителство и пак с гласовете на статутквото.Щеше да е предателство ако беше направил правителство.


                  "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                    Тук е пълно с герберски подлоги и лизачи, тролове и всякакви подобни.

                    Матеев ти нали си един от най-богатите българи какво се кахъриш или сега герб те пазят да не би някой бандити да ти гепят паричките така както шефовете ти от гроб завзеха бизнеса?

                    Само откровени олигофрени искат патриотите и марешки да се връщат, едни комисионери разпродаващи държавни имоти. Нека ви управлява Герп няма лошо щом ги искате, ви пожелавам тая страна да стане още по-голяма кочина... защото следващият пеевски ще е много по алчен от този дето изтече в канала. Пожелавам ви го и на децата ви да гледат разпада на БГ!!!

                    А мен не ме мислете има къде по Европа да си ходя. Накрая дано всички млади и образовани напуснат тая кочина с мутри и селски калнки на власт !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    Явно олигофренията яко те работи, съдейки по каруцарския ти език. Казвам го това за модераторите, за да ги подсетя да изтриват постинги като твоя, когато ги видят.

                    Иначе ако случайно не си забелязал, в старите демокрации по целия Свят статуквото се състои от 2 големи партии, които периодично си менкат управлението. И така е от повече от 100 години. България също върви в тази посока, само където има и трета партиия по понятни причини - ДПС.

                    Слави Трифонов беше голямата изненада, но се провали с гръм и трясък. И сега на Българския народ не му остава нищо друго, освен да възстанови статуквото. Разните дребни партийки да си избират към кого да се присламчат - към ГЕРб или към БСП, защото иначе не се знае дали ще влязат в следващия праламент.

                    Най-доброто за България също ще е да има две големи партии - обединено дясно и обединено ляво, и на всеки 4 години да си менкат управлението.

                    Коментар


                    • Кой е премиерът на Слави, разбра ли се? Не че има и голямо значение всъщност
                      Last edited by mechka 429; 26.04.2021, 23:36.

                      Коментар


                      • Румен Радев трябва да поведе отново народа срещу политическите крадци!!!

                        МУТРИ ВЪН!!!!!!!!!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Сега, Курнела още не са я гонили. А Дългият, така и не разбра, че трябва да е Лидер, а не началник, да казва "СЛЕД МЕН !", а не да крещи "НАПРЕД!", да дава пример, а не, "не ме гледай, какви правя, ами слушай, какво ти казвам." И той бърка СЛУЖБАТА НС НАРОДА с "управлението на държавата", по БХ. Съответно, не допуска и не приема че, неслучайно, НЕ Е първи и си е навил на пръста "всичко или нищо". ВСИЧКО НЯМА ДА Е.
                          Няма как, хем "да управляваш", хем да си "бунтар". Защо ЧАК СЕГА разбра това? Не знам. Ала явно, поне е започнал да осъзнава шизофренността на ситуацията. Типичен хъш, почнал да изтрезнява.
                          .
                          Нямах предвид само БСП. Всяка от трите "стари" партии можеше да го изиграе, като подкрепи правителството му.

                          Коментар


                          • Тук е пълно с герберски подлоги и лизачи, тролове и всякакви подобни.

                            Матеев ти нали си един от най-богатите българи какво се кахъриш или сега герб те пазят да не би някой бандити да ти гепят паричките така както шефовете ти от гроб завзеха бизнеса?

                            Само откровени олигофрени искат патриотите и марешки да се връщат, едни комисионери разпродаващи държавни имоти. Нека ви управлява Герп няма лошо щом ги искате, ви пожелавам тая страна да стане още по-голяма кочина... защото следващият пеевски ще е много по алчен от този дето изтече в канала. Пожелавам ви го и на децата ви да гледат разпада на БГ!!!

                            А мен не ме мислете има къде по Европа да си ходя. Накрая дано всички млади и образовани напуснат тая кочина с мутри и селски калнки на власт !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Той Слави при едни нови избори пак ще изчезне от картата. Народът вече му сърба попарата. Нови гласоподаватели за него няма откъде да се появят, но от старите ще загуби много голям процент. Просто гласовете за него ще се разпилеят по другите партии, и отново ще се завърне старият модел:
                              1. ГЕРБ първи
                              2. БСП втори
                              3. ДПС трети

                              И когато това се случи, ГЕРБ лесно ще състави правителство с гласовете на СДС, ДПС и патриотите, които този път ще се обединят с Марешки и ВМРО и ще влязат в парламента.

                              Всъщност от случилото се до момента народът разбра нещо много важно - или трябва да гласува за ГЕРБ, или се самообрича на една безкрайна политическа, а след нея и икономическа криза.
                              Ако има някакъв отлив на гласове от Слави, може би немалка част ще се пренасочат към Божков. А тогава вече ще стане интересно.
                              Но не се знае дали ще изгуби гласове. Правят много внимателни и обмислени ходове. Първо с номинацията за председател на Народното събрание, а сега и с номинация за премиер (дори само за връщане на мандата).

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Браво, еволюираш с всяка следваща реинкарнация.
                                Дори очаквам следащия ти ник да е по-интелигентен от този.

                                Коментар

                                Working...
                                X