IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

    Стига ми дава акъл бе! Защитник на Тиквата. Човек, който не гласува, да не ми се обажда какво да правя.
    А управлението на Станишев като цяло е в пъти по-добро от управлението на Тиквата.
    Впрочем твоето мнение за политиката не ме интересува, не се меси в политиката, щом не гласуваш или не участваш активно в нея.
    Ма то на тебе може ли някой да ти даде акъл.Ти първо гласуваш после олеле какво направих....И разбира се всеки който ти противоречи е защитник на тиквата....Това е болшевишко мислене в стил БНА...Са запомни какво си написал ще си говорим след време като се обърнеш срещу сегашните.Да калинките на ГЕРБ са за изритване но не от служебно правителство.Са ше обикалят медиите и ще се изкарват жертви....Нищо добро не може да се случи когато човек е воден от ярост и злоба.Това твоето е ярост неовладяна ярост...погледни си партията столетница и виж Курнела кви ги върши...и се замисли как ще свърши това....Ако успеете да сте трети ще е чудо

    Коментар


    • АННА ЗАРКОВА

      Отнели достъпа на Бойко Рашков до класифицирана информация, за да не би да научи някоя тайна, пазена от „службите по сигурността“. Защо ли никак не ме учудва това? Сигурно защото помня как през 2017 г. управляващите воглаве с тогавашния главен прокурор Цацаров линчуваха в парламента г-н Рашков, който беше тогава председател на Бюрото за контрол на СРС-тата. Защо? Защото направи това, за което получаваше заплата – внесе годишен доклад за злоупотребите на прокуратурата, МВР и ДАНС. Вие помните ли го това? Цацаров излезе на парламентарната трибуна и възбудено го порица. И викна: „Подслушване на политици? Няма! Подслушване на магистрати? Няма! Подслушване на журналисти? Нямаа!”
      Никой не го попита откъде знае това, след като по закон прокуратурата може само да иска, но не и да инспектира шпионирането на гражданите. А на Бюрото за контрол на подслушвачите му смениха председателя.
      Такива ми ти тайни работи…

      Коментар


      • Илиян Василев: Ще изнеса информация как ексшефът на ДАНС е прикривал руски агенти

        Утре или най-късно вдругиден ще изнеса информация за прикриване от страна на Димитър Георгиев екс шефа на ДАНС на операция на руски служби с български олигарси, целяща да блокира интерконектора с Гърция. Вместо да разчисти терена от агенти на Москва, той се включи към хора на блокиращите. Това написа във Фейсбук профила си анализаторът Илиян Василев.

        Поредният човек който знае, че боко, гешф, цацата, дебелян и доган са руски агенти. Гроб феновете също са слуги на мутро олигарсите от масква. Трябва да си много найвен трол да смяташ БСП за комундели ,п редвид, че ДПС и Гроб са типични рускопоклонически партии. А радев доказа, че не е такава кремълска марионетка каквато твърди тулупа. Истината е че той е най-голямата руска подлога

        Коментар


        • https://frognews.bg/obshtestvo/aktua...a-premier.html

          Свързаните с Бойко Борисов медии пуснаха партенката, че бившия премиер Пламен Орешарски е станал съветник на служебния министър-председател Стефан Янев.

          Новината, съвсем логично, се оказа ялова. От МС лаконично опровергаха фалшификата. Услужливите на бившата власт медии дори отидоха по-далече във фантасмагориите, които бълват . Те описаха подробности за това как Орешарски щял да помага със съвети кой да бъде махан и кой издиган в държавната администрация, опитвайки се да му вменят роля на сив кардинал. Целта на зле скалъпеното мероприятие е да се очерни сега действащото правителство и хората да бъдат заблудени, че „и тези са като предишните“.

          Близките до Борисов хора, пък и самият той "реват на умряло" заради предприетите рокади и махането на най-верните им хора от властта. Причината за воя, който надават е, че по този начин ГЕРБ няма да може да влияе върху възлови решения, свързани с управлението на страната.

          Гроб си служи с гьобелсова пропаганда. Постояно те и троловете им повтарят фалшиви опорки с цел да се приемат за истина, но гроб вече са се доказали като лъжлива партия начело с вожда им винету, който сам си призна че е тъп и се прави на тъп и затова му е лесно, парпори си квото си е наумил дали тва е истина или не е друг въпрос. Боко дори си призна как с хитрост еб*л с 200 евролидерите. Аман от селски тарикати

          Коментар



          • Тезата за случайното подслушване е безкрайно удобна - хем е спазен законът, хем е чуто нещо, което можеш да ползваш.



            Как може да се замете скандалът с подслушването на политици? - Макар да имат своето значение в разследванията, специалните разузнавателни средства (СРС) не решават ....


            Last edited by RUBLA; 27.05.2021, 12:41. Причина: Линк към конкурентна медия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Gigow абе ти гласуваш за Станишев после проклет да е.Офицер си клел си се да я пазиш тази държава мисли за кого гласуваш.Сега пак си изпаднал в еуфория и дрънкаш глупости.Никой нищо няма да закрие просто ще го ползва за свои цели и не така грубо и нагло....Твоето е утопизъм някакъв...Така че много внимавай докато изчегъртваш сегашните щото утре да не изчегъртваш други....70 лазарника навъртя и не ти доде акъла.В България има две групировки едната е около ГЕРБ и БСП другата е към Ицо шамандурата....Мен и двете ме отвращават.Никой не мисли за България мислят само да краднат
              Стига ми дава акъл бе! Защитник на Тиквата. Човек, който не гласува, да не ми се обажда какво да правя.
              А управлението на Станишев като цяло е в пъти по-добро от управлението на Тиквата.
              Впрочем твоето мнение за политиката не ме интересува, не се меси в политиката, щом не гласуваш или не участваш активно в нея.
              Last edited by X_Y; 27.05.2021, 09:24.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                Браво на президента. Светкавично действа.

                Тези дни очаквам по предложение на новия шеф на ДАНС, да бъдат освободени и двамата заместници. Само трябва да се установи, че са изпълнявали политически поръчки, а те наистина само това са правили.

                А от новия парламент ИСКАМ да закрие ДАНС. Това е тумор, раково образование, абсолютно ненужна структура, която беше създадена от Станишев, проклет да е за това.
                Впрочем, трябва и прокурВатурата да се закрие. И да се назначи нова. След трикратен изпит с детектор на лъжата. От службите на ФРГ, Франция и Русия. На англосаксонците не вярвам.
                Gigow абе ти гласуваш за Станишев после проклет да е.Офицер си клел си се да я пазиш тази държава мисли за кого гласуваш.Сега пак си изпаднал в еуфория и дрънкаш глупости.Никой нищо няма да закрие просто ще го ползва за свои цели и не така грубо и нагло....Твоето е утопизъм някакъв...Така че много внимавай докато изчегъртваш сегашните щото утре да не изчегъртваш други....70 лазарника навъртя и не ти доде акъла.В България има две групировки едната е около ГЕРБ и БСП другата е към Ицо шамандурата....Мен и двете ме отвращават.Никой не мисли за България мислят само да краднат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                  Изчегъртването на гербавите примати продължава

                  Уволниха шефа на ДАНС

                  https://fakti.bg/bulgaria/582308-uvolniha-shefa-na-dans
                  Браво на президента. Светкавично действа.

                  Тези дни очаквам по предложение на новия шеф на ДАНС, да бъдат освободени и двамата заместници. Само трябва да се установи, че са изпълнявали политически поръчки, а те наистина само това са правили.

                  А от новия парламент ИСКАМ да закрие ДАНС. Това е тумор, раково образование, абсолютно ненужна структура, която беше създадена от Станишев, проклет да е за това.
                  Впрочем, трябва и прокурВатурата да се закрие. И да се назначи нова. След трикратен изпит с детектор на лъжата. От службите на ФРГ, Франция и Русия. На англосаксонците не вярвам.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                    Аз вече съм го ударил
                    Ударил си излъганите камилчета
                    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Ако намериш от мен една добра дума за Бойко Борисов може така да ми казваш.Омръзна ми в тоя форум да чета небивалици от лично заинтересовани хора,На мен ГЕРБ ми е през дядовия разбирам че си се записал в друга партия и те се ще да удариш кьоравото ама трудно ще ти се получи.
                      Аз вече съм го ударил

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Бате Пешо, това е твоят човек

                        Под предлога, че трябва да се изчистят избирателните списъци от „мъртви души”, финансовият министър Асен Василев предложи да се лишат от възможността да гласуват сънародниците ни в чужбина, които не плащат данъци в страната
                        Тоя е уникат ама само как гледа ба си като пренасочен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                          Вие гербавите ще се напикаете.. като ви обявим за международно издирване
                          Ако намериш от мен една добра дума за Бойко Борисов може така да ми казваш.Омръзна ми в тоя форум да чета небивалици от лично заинтересовани хора,На мен ГЕРБ ми е през дядовия разбирам че си се записал в друга партия и те се ще да удариш кьоравото ама трудно ще ти се получи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            Изчегъртването на гербавите примати продължава

                            Уволниха шефа на ДАНС

                            https://fakti.bg/bulgaria/582308-uvolniha-shefa-na-dans
                            Хареса ми.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                              Време е да изчегъртаме Гроб и обединените мафиоти от паралелната държава която създадоха. Искаме да сме една истинска европейска страна, а не азиатско феодална кочина стил Беларус и пожизненият и президент Лукашенко.

                              Чета как боко тъпото се изказал за опозиционера, а защо боко тъпото нарежда да се бият протестиращи под колоните на властта? Защо грабят заедно с пилето българските пенсиони фондове и обрича населението на мизерия и нищета.

                              Боко тъпото извършва престъпен геноцид срещу народа си, не на празно другият пракор на тулупа е българоубиеца.
                              Всеки който подкрепя това изчадие трябва да бъде разследван откъде са му доходите, и ако има несъответсвие конфискация и затвор. С чумата трябва да се бориш с твърда ръка. Въпроса е има ли това желание у новите кукловоди, след като веднъж се провалиха и създадоха този корумпирано крадлив франкенщайн - тулупа.
                              Изчегъртването на гербавите примати продължава

                              Уволниха шефа на ДАНС

                              https://fakti.bg/bulgaria/582308-uvolniha-shefa-na-dans
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Maй се напика
                                Вие гербавите ще се напикаете.. като ви обявим за международно издирване

                                Коментар

                                Working...
                                X