IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • РАДОСЛАВ БИМБАЛОВ, ФЕЙСБУК:
    Удивително е настървението, с което се опитват да изплашат народонаселението с машинното гласуване. Целокупният тролски хор на социолози, ентрополози, политолози, човеколози и прочие подлози се изреждат по всички екрани, за да покажат как са развили учудваща емпатия към човешкия вид. Телевизиите се надпреварват да показват баби в царевичаци, изплашени от машинния вот. Пропагандната мантра е зациклила в „горно до“ и повтаря колко страшно, трудно и невъзможно ще е за обикновените люде да дадат гласа си.

    LENTATA.COM
    МАШИНОФОБИЯ
    „Бягайте, Машините идваааат! - изкрещя Пропагандата в опит да разгони заблудената тълпа. Изб

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Дори и непълно въведено, машинното гласуване на практика унищожи невалидния вот.
      Невалидния вот беше следствие на сложните бюлетини.

      Когато бюлетините бяха листче с номер и име на партия и се пъхаха в плик - такъв нямаше. Невалидния вот се появи като направиха сложни бюлетини да може да драскаш тук и там и пак тук и пак там.

      Машинното гласуване тепърва ще показва проблемите си.

      Е оня ден имало "заспали" машини, заради 5 мин неактивност. Кой да се сети, че те са като са Уиндовса - 5 мин да не ги пипаш и заспиват. Имало проблеми с флашките, наложило се броене на фишовете на няколко места. Имало съмнения и за прегрели машини заради топлото време.


      Все неща дето никой не ги очакваше, ама станаха.


      Принципа е колкото по-сложна е една система, на толкоз повече места може да се скапе. Така че тепърва машинното гласуване ще се проваля и ще показва дефекти и те ще са повече от на предната сложна система с бюлетини с преференции.

      Коментар


      • Илиян Василев: ГЕРБ ще получат три пъти по-малко гласове на изборите

        DUNAVMOST.COM
        Илиян Василев: ГЕРБ ще получат три пъти по-малко гласове на изборите
        На 11 юли ще има изненади и тя ще дойде както от рязко ограничения контролиран вот и от

        Коментар


        • Дори и непълно въведено, машинното гласуване на практика унищожи невалидния вот.

          SEGABG.COM
          Машините ликвидираха невалидния вот
          Промените в изборното законодателство, свързани с машинното гласуване, ликвидират нап

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Ми това се знае от години..Големия въпрос е дали в момента не се извършва отново подмяна под лозунга да ликвидираме корупцията на Бойко.Аз лично не съм убеден че точно тия са носители на нов морал и че са честни и почтени хора.Времето ще покаже дали съм бил прав.Но еуфорията е меко казано неуместна.

            Неуместно и направо престъпно е да се оставя дори още един месец, дори един ден престъпното управление на Боко Тиквата. Ти очевидно си го искаш него, щото ЗНАЕШ че другите не са по-добри.

            Е, аз нямам толкова знания, не знам дали другите са по-добри или по-лоши. Ще го разбера по-късно, но искам престъпника от Банкя да бъде отстранен от политиката и вкаран в затвора. И който ми обещае, че ще го направи това, аз ще го подкрепя. Ако пък не го свърши, ще подкрепя някой друг, ама няма като тебе само да плюя по тия, които искат отстраняването на сикаджийския престъпник. Щото ти само това правиш. Погледни се малко отстрани.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Бе що някой гербераст, математически0 ли, кой ли, не коментира излагацията на герберастите на изборите в Благоевград? Когат полицията изолира купувачите на цигански гласове и герберастите барабар с шкембе-войводите лапнаха куйрука. (малко много дойдоха буквите в последната дума) Същият КУйРук ша лапат и на изборите след 10 дни.
              А па Тиквата заминава за затвора само след 6-8 месеца. Като изгоним милиционера с Каскета.
              Ми това се знае от години..Големия въпрос е дали в момента не се извършва отново подмяна под лозунга да ликвидираме корупцията на Бойко.Аз лично не съм убеден че точно тия са носители на нов морал и че са честни и почтени хора.Времето ще покаже дали съм бил прав.Но еуфорията е меко казано неуместна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Бе що някой гербераст, математически0 ли, кой ли, не коментира излагацията на герберастите на изборите в Благоевград? Когат полицията изолира купувачите на цигански гласове и герберастите барабар с шкембе-войводите лапнаха куйрука. (малко много дойдоха буквите в последната дума) Същият КУйРук ша лапат и на изборите след 10 дни.
                А па Тиквата заминава за затвора само след 6-8 месеца. Като изгоним милиционера с Каскета.
                Е ми ясно е че ще управлявате след 11.07.2021. Зареждайте се с фоерверки за победния салют на 12.07.2021 и се стягайте за работа.
                За чегъртане незнам дали ще ви остане време. Нокой няма да ва чака да стържете на празни обороти. Идва Делта вариианта на Ковид 19. Плана за подкрепа, Трябва да се влиза в Еврозоната. Все на вас се пада.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Бе що някой гербераст, математически0 ли, кой ли, не коментира излагацията на герберастите на изборите в Благоевград? Когат полицията изолира купувачите на цигански гласове и герберастите барабар с шкембе-войводите лапнаха куйрука. (малко много дойдоха буквите в последната дума) Същият КУйРук ша лапат и на изборите след 10 дни.
                  А па Тиквата заминава за затвора само след 6-8 месеца. Като изгоним милиционера с Каскета.

                  Фактите са следните - гласували са главно избирателите на ИТН и БСП. И двете партии са около това, което са получили на 4-ти април като брой гласове.

                  ГЕРБ пада страшно много. Защо така - нямам обяснение. Може би не са правили кампания, може би това не е техния човек, щото това е независим кандидат подкрепен от ГЕРБ. Също така и на БСП е независим - подкрепен от БСП. Може да е имало договорки на местно ниво. Не съм от там и не се интересувам от местната политика в Благоевград.

                  Избирателната активност е толкова ниска, просто щото избирателите на другите партии не са отишли до урните - реално само на ИТН и БСП са отишли. И най си личи на ГЕРБ, щото са били победители на парламентарните избори - сега реално губят 2/3 от гласове. Това са фактите.

                  А какви са причините както казах не знам.

                  Коментар


                  • Бе що някой гербераст, математически0 ли, кой ли, не коментира излагацията на герберастите на изборите в Благоевград? Когат полицията изолира купувачите на цигански гласове и герберастите барабар с шкембе-войводите лапнаха куйрука. (малко много дойдоха буквите в последната дума) Същият КУйРук ша лапат и на изборите след 10 дни.
                    А па Тиквата заминава за затвора само след 6-8 месеца. Като изгоним милиционера с Каскета.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Как гл. ас. Георги Ганев реши задачата на бившия премиер Борисов, изкарал българските магистрали ''над половин милиард километра''

















                      offnews.bg
                      Каквото и да кажат, че били направили, делиш на 1000, после - на 100, после - на още 10 и се доближаваш до фактическата истина | Икономика
                      Каквото и да кажат, че били направили, делиш на 1000, после - на 100, и после - на още 10 и се доближаваш до фактическата истина. Следвайки тази логика, преподавателят в кате...










                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                        Тоя Рашков, големи оправдания направи за 19-те си имота.
                        Трябва подмяна на всички, дорде не се изберат подходящите лица, ако ще и избори до откат.
                        И със задължителното прочистване на замогналите се стари муцини.
                        Така поддържаш механизма на клеветата от тип Сестра му е курва, пък вие търсете дали има сестра.

                        Гледах интервюто му в телевизия Евроком в ЕвроДикоф и ето какво каза и показа там.

                        Първо, всичките му доходи и разходи по придобиване на имотите са публични, в регистрите на съответните държавни служби. Той и съпругата му имат високи официални доходи от професиите си. Жена му е нотариус.

                        Второ, имотите не са 19, а 3. Останалото в списъка са позиции като тераса, складове, мазета и подобни нежилищни помещения в същите тези 3 имота. Списъка беше показан на камерите. Не знам защо са взети отделно.

                        Има един апартамент в ж.к. Люлин наследен от родителите му, след като те са починали. В него не живее никой.
                        Има голяма къща в покрайнините на София, в която живее и която е строена 10 години докато е живял в някакъв панел. Показа документи, свързани с процеса на строежа.
                        Има имот с къща в село Антон, който е купил от държавен съдия-изпълнител. Съдийката-изпълнител каза по телефона по време на интервюто, че първоначално имотът е струвал около 140 000 лева, предлаган е седем пъти за публична продажба, не е имало желаещи и така всяко следващо предлагане е било с по-ниска цена и се е стигнало до около 40 000 лева, при което Рашков го купува, като каза, че парите превел от банковата си сметка и това е много лесно да се провери.
                        Това с купуването на последния имот ми е чудно, но официално финансово всичко е наред.

                        Всички представени документи прегледа и Сашо ЕвроДикоф.
                        Last edited by chan_tura_naga; 28.06.2021, 13:03.

                        Коментар


                        • Кажи ми кои са кумирите ти - и ще ти кажа кой си. Не знаем кои са били идолите на Бойко Борисов като дете, но тайно направен запис на разговор показа на кого се кланя като политик. А това казва всичко. https://p.dw.com/p/3vf6x

                          DW.COM
                          Кумирите на Борисов: това казва всичко
                          Кажи ми кои са кумирите ти - и ще ти кажа кой си. Не знаем кои са били идолите на Бойко Б

                          Коментар


                          • Добро утро в понеделник сутрин. Сега е моментът да наваксаме с най-важното и да започнем новата седмица информирани. Отнема само 3 минути.

















                            svobodnaevropa.bg
                            Три минути: България праща нов план в Брюксел. Чакаме имена на политици и магистрати със сметки в чужбина
                            Добро утро. Най-важното тази сутрин: НАП проверява бивши министри Бойко Рашков обещава разкрития Какво представляват Делта и Делта+ Остават само две седмици до изб....










                            Коментар














                            • frognews.bg
                              Атанас Пеканов разобличи Борисов в поредна лъжа: Нито една страна не е получила парите си по нейния







                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от levi_desni Разгледай мнение
                                Абе някъде в Сицилия, май, го бяха отработвали въпроса. Вдигнаха няколко метра път, барабар с колата на някакъв магистрат... Само малко шумно, пък и казваха, скъпичко, т.к. над 15 кила тротил били заложили експертите...
                                Джовани Фалконе се казва прокурорът - оня ден пуснаха поръчителят му.

                                Коментар

                                Working...
                                X