IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

    Свърши ли лапачката изведнъж стават много над нещата и леко дистанцирайки се от потъващият кораб впрват поглед за нова яхта

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Какво значи резултата ще е подобен???

      Води се активна пропаганда как резултата е същият като на миналите избори - Еми не не, а на следващите есента ще е още по различен и пак няма да е в полза на тия дето сега много натискат да има правителство

      ГРОБ за първи път загубиха парламентарни избори това е повратен момент за целият им слугинаж и клиентела от тук натам те са в свободно падане

      Само гледай как и Матеев скоро ще запее друга песен и ще се сетиш
      Въпроса е наесен да има по голяма изборна активност и може би ще има в предвид ,че сега е отпускарския сезон и в този смисъл си ревизирам мнението. Наесен изборите ще са решаващи според мен .
      ПП Не мисля ,че сега ще се излъчи експертено правителство ,защото това автоматично означава Слави да не си спази думата а както знаем той е изключително последователен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        Това изказване на Матеев съм го пропуснал
        Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Аз няма да гласувам днес. Не съм гласувал и предишния път. Това обаче не ми пречи да седя и да гледам сеира на старите и на новите мутри, особенно на татуираните дългучи ....

        Коментар


        • national power, това можеше да се случи още след предните избори. Обаче не могат да разберат партиите че са победени всичките на изборите и са претърпяли пълен крах, напротив те си мислят че печелят от лотарията да управляват държава. С такава "огромна" подкрепа как се управлява, всяко нещо става с хора, управлението на държава става с подкрепата на много хора които живеят в тази държава. Да направят едно ново правителство на квотен - екстертен принцип и с дупката - избори да се приключва, то не може целия бюджет на държавата да се издуха за тая пробита каца демокрацията.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            Той Матеев днес сподели, че не е гласувал, хитрец е, а за протокола най-вероятно е бил пръв .
            Това изказване на Матеев съм го пропуснал, а е показателно

            В момента в ГРОБ има повече герберасти трето поколение от колкото първо поколение

            Първото поколение беше на идеалистите те отекоха леко по леко на тяхно място в момента са клиентелистите хора като Биков Сачева Стъки Дилов дето до преди няколко години плюеха ГРОБ а сега са техните остриета

            Обаче с тая армия от добре платени наемници война не може да се спечели ще се разбягат като плъхове много скоро

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

              Какво значи резултата ще е подобен???

              Води се активна пропаганда как резултата е същият като на миналите избори - Еми не не, а на следващите есента ще е още по различен и пак няма да е в полза на тия дето сега много натискат да има правителство

              ГРОБ за първи път загубиха парламентарни избори това е повратен момент за целият им слугинаж и клиентела от тук натам те са в свободно падане

              Само гледай как и Матеев скоро ще запее друга песен и ще се сетиш
              Той Матеев днес сподели, че не е гласувал, хитрец е, а за протокола най-вероятно е бил пръв .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Аз мисля ,че ще има нови избори . Слави каза никакви коалиции герб,бсп,дпс. Очевидно отново няма мнозинство. Лошото е че и нови избори наесен да има резултата ще е подобен .Пита се , а сега накъде ....
                Какво значи резултата ще е подобен???

                Води се активна пропаганда как резултата е същият като на миналите избори - Еми не не, а на следващите есента ще е още по различен и пак няма да е в полза на тия дето сега много натискат да има правителство

                ГРОБ за първи път загубиха парламентарни избори това е повратен момент за целият им слугинаж и клиентела от тук натам те са в свободно падане

                Само гледай как и Матеев скоро ще запее друга песен и ще се сетиш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


                  Слави няма 110, а само 65

                  Останалите са на разни други партии.

                  В момента ситуацията е такава, че който и да управлява ще загуби на следващите избори. Съответно никой не иска да управлява.
                  ИТН ще има повече от 65 след гласовете в чужбина но Слави може да разчита на около 110 за съставяне на правителство

                  И особено силно се вижда натрапчивото втълпяване че светът ще свърши ако не направи правителство от страна на ГРОБ БСП ДПС

                  Защо е тоя зор от тяхна страна загрижили са се за държавата ли ???? еми ако толкова са загрижени имат 130 депутата и да правят правителство

                  Не загрижени са за собственото си оцеляване най вече ГРОБ и БСП

                  И двете партии са надолу а ИТН и ДБ растът

                  ИТН трябва да са пълни идиоти да направят правителство както се опитват да ни внушават

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Аз мисля ,че ще има нови избори . Слави каза никакви коалиции герб,бсп,дпс. Очевидно отново няма мнозинство. Лошото е че и нови избори наесен да има резултата ще е подобен .Пита се , а сега накъде ....
                    Ще има експертно правителство с някакъв времеви хоризонт, част от сегашните министри ще останат......да може парламента да работи, ще подкарат прокуратурата и натам сещайте се.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                      Трите формации ГРОБ БСП ДПС имат около 130 гласа

                      И трите формации барабар с купените им социолози вече няколоко часа обясняват колко е важно и че трябва да има правителство

                      Еми да си го сформират - Какво чакат???

                      12 години как можеха да си управляват - Сега що да не се гушнат вече официално ???

                      Ама не Слави със 110 да бил направил

                      Слави няма 110, а само 65

                      Останалите са на разни други партии.

                      В момента ситуацията е такава, че който и да управлява ще загуби на следващите избори. Съответно никой не иска да управлява.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Работата е там че без герб, бсп или дпс правителство няма да има.
                        Ако не им уврат главите на чалгарите чакайте нови избори на есен.
                        Като ги знам обаче, май на там вървят нещата. А на есен я камилата я камиларя...

                        Трите формации ГРОБ БСП ДПС имат около 130 гласа

                        И трите формации барабар с купените им социолози вече няколоко часа обясняват колко е важно и че трябва да има правителство

                        Еми да си го сформират - Какво чакат???

                        12 години как можеха да си управляват - Сега що да не се гушнат вече официално ???

                        Ама не Слави със 110 да бил направил

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Работата е там че без герб, бсп или дпс правителство няма да има.
                          Ако не им уврат главите на чалгарите чакайте нови избори на есен.
                          Като ги знам обаче, май на там вървят нещата. А на есен я камилата я камиларя...

                          Аз мисля ,че ще има нови избори . Слави каза никакви коалиции герб,бсп,дпс. Очевидно отново няма мнозинство. Лошото е че и нови избори наесен да има резултата ще е подобен .Пита се , а сега накъде ....

                          Коментар



                          • СЛАВИ ТРИФОНОВ

                            Днес беше един хубав ден за българската демокрация, защото това бяха най-честните избори досега. И не заради резултата на "Има такъв народ", а заради новите изборни правила, които ограничиха максимално купения вот, корпоративния вот и манипулациите с "мъртвите души".
                            Подкрепата, която получи "Има такъв народ" е изумителна. Искам да благодаря на всички, които гласувахте за нас. Наистина оценяваме вашето доверие.
                            Утре в 11 часа ще обявя какво ще направи "Има такъв народ".





                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              04/04/2021 11/07/2021
                              проверени 70% алфа галъп тренд
                              герб 25,8 23,5 23,5 22,1 23,5
                              итн 17,4 24,0 22,3 21,5 23,1
                              бсп 14,8 13,3 14,1 15,1 14,2
                              дб 9,3 12,7 14,1 13,7 12,8
                              дпс 10,4 11,1 11,7 11,8 8,8
                              мв 4,7 5,0 5,5 4,9 5,0
                              Работата е там че без герб, бсп или дпс правителство няма да има.
                              Ако не им уврат главите на чалгарите чакайте нови избори на есен.
                              Като ги знам обаче, май на там вървят нещата. А на есен я камилата я камиларя...

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Софтуера елиминира човешкия фактор!Да видим след колко гласувания ще бъде премахнат!

                                Коментар

                                Working...
                                X