IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

    Линкове не отварям, фейсбук нямам.
    ЩОм няма твой коментар, не мога да взема отношение.
    Достатъчно съм ясен в моите отговори надолу.
    Ако става въпрос за "най-достоверната и истинска" информация - мерси, мога да си я намеря.
    Ставаше въпрос за разследване на бивол за никиту и забатачване на някаква програма

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Линкове не отварям, фейсбук нямам.
      ЩОм няма твой коментар, не мога да взема отношение.
      Достатъчно съм ясен в моите отговори надолу.
      Ако става въпрос за "най-достоверната и истинска" информация - мерси, мога да си я намеря.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


        За мен важно е да няма отклоняване на парите от фиска в неизвестна посока. Толкова.

        Дали Слави щял да приключи зле - не ме интересува. Той си е сложил главата в торбата - да е мислил.

        Докато, обаче - Слави и правителството са на нивото на задачите, за които са назначени - за мен всичко е ОК, независимо какво пишат платените медии. Да повторим: който иска властта - има законови начини, за да я получи.
        Заповядай

        https://www.facebook.com/bivolnews/p...58260150892400

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

          Проблема е, че този резултат идват с лъжа, която лъсва веднага.. това се знаеше още началото на тази година, знаеше се, че и Слави ще се провали, вече е факт, мога и да ти кажа какво ще стане, Слави ще приключи зле, ще обере народнала любов, вместо това да направи тиквата.

          За мен важно е да няма отклоняване на парите от фиска в неизвестна посока. Толкова.

          Дали Слави щял да приключи зле - не ме интересува. Той си е сложил главата в торбата - да е мислил.

          Докато, обаче - Слави и правителството са на нивото на задачите, за които са назначени - за мен всичко е ОК, независимо какво пишат платените медии. Да повторим: който иска властта - има законови начини, за да я получи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
            Имам резонен въпрос: защо не излизате, за да гласувате, но постфактум се скъсвате да коментирате, колко добре го можете, самите вие...
            Нали знаете онова неписано правило- за стоте дни, които се дават на ново правителство. То още и правителство няма, за да броим недоволните.
            Толкова недоволни (тук) няма/ше, когато опразниха хазната с 8 милиарда (реално!), а сега някои оплакват "нероден Петко"...

            Някой трябвало да се съобразява с вашето мнение. Лесно е: най-напред трябва да си го изберете (това се прави на избори). Тогава ще бъдеМ доволни.
            Успехи!
            Проблема е, че този резултат идват с лъжа, която лъсва веднага.. това се знаеше още началото на тази година, знаеше се, че и Слави ще се провали, вече е факт, мога и да ти кажа какво ще стане, Слави ще приключи зле, ще обере народнала любов, вместо това да направи тиквата.

            Коментар


            • Имам резонен въпрос: защо не излизате, за да гласувате, но постфактум се скъсвате да коментирате, колко добре го можете, самите вие...
              Нали знаете онова неписано правило- за стоте дни, които се дават на ново правителство. То още и правителство няма, за да броим недоволните.
              Толкова недоволни (тук) няма/ше, когато опразниха хазната с 8 милиарда (реално!), а сега някои оплакват "нероден Петко"...

              Някой трябвало да се съобразява с вашето мнение. Лесно е: най-напред трябва да си го изберете (това се прави на избори). Тогава ще бъдеМ доволни.
              Успехи!

              Коментар


              • Май коалицята е ясна ИНТ и ДПС, ГЕРБ ще го играе по тъча.

                Коментар


                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    ИТН - Измамници Търсят Наивници (колко познато)
                    ИТН - Има Тъп Народ ама много тъп
                    ...За беда, и двете, са накуп

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Идиотите от чужбина не са толкова много че да имат такова влияние.
                      Като излязат резултатите за гласувалите в чужбина, ще ги видим колко са.
                      До 5 депутата влизат от чужбина- това преди, в това НС не знам

                      Коментар


                      • Преди всичко, Да се поздравим всичките 80% дебили., за успешните избори,
                        Такъв ли % беше споменал професора, че забравих. Изглежда се потвърди

                        Коментар


                        • Where Poverty Risk Is Rising Fastest In Europe
                          Early estimates of income and poverty in 2020

                          Last edited by Minka; 14.07.2021, 11:41.

                          Коментар


                          • ИТН - Измамници Търсят Наивници (колко познато)
                            ИТН - Има Тъп Народ ама много тъп
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Приказка (история) за възрастни:

                              Имало един такъв народ на територията "българия". После съвсем Изчезнал
                              Last edited by barbaron; 14.07.2021, 11:18.

                              Коментар


                              • ХРИСТО КОМАРНИЦКИ



                                Да предлагаш Николай Василев като ново лице на генерална промяна означава няколко неща.
                                Че си скъсал тотално връзката си с реалността.
                                Че презираш публиката и пет пари не даваш за мнението ѝ.
                                Че в действителност нямаш никакво намерение да променяш нещо.
                                Вече виждам как проблясват усмивките на едни 40-50-годишни добре костюмирани момчета, винаги готови за поредната каскада от далавери на ползу роду.





                                Коментар

                                Working...
                                X