IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

    Това не е сериозно. След 30 години някои се сетил че дипломите на държавно училище не били легитимни просто щото някаква неприятна персона имала диплома от там. Нищо че междувременно там са завършили без проблем хиляди човека.... Че утре някои и за СУ може да реши така в зависимост от конюктурата !

    Ами не е така.. мвр НЯМАТ специалност право, НИТО юридически факултет!!!

    Коментар


    • Честит рожден ден на Делян Пеевски!

      Честит рожден ден на Делян Пеевски! (blitz.bg)

      П.П. Нека храненето започне сега

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Мисля че тази дама е порядъчна. Тя многократно е проверявана от доктор.....
        За дамата не знам, ама драмата, е вече класика.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

          Това не е сериозно. След 30 години някои се сетил че дипломите на държавно училище не били легитимни просто щото някаква неприятна персона имала диплома от там. Нищо че междувременно там са завършили без проблем хиляди човека.... Че утре някои и за СУ може да реши така в зависимост от конюктурата !
          Ох. Домиля ми за Каскетян. Аха. Не знам, обаче, Законът допуска ли да упражняват професия хора без легална диплома?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
            Всичко ставащо с и около Пресветлия ни Слави фон Учиндол, всъщност има доста зловещ прецедент.
            Става въпрос не за кого да е а за Вожда и Учителя на Световния Пролтариат и на Рускаа Болшивишка Револция другаря Владимир Илич Улянов-Ленин.
            Както е известно Ленин в продължение на две години е в тежко здравословно състояние и напрактика, не изпълнява функциите си, на "Вожда и Учителя на Световния Пролтариат и на Рускаа Болшивишка Револция".
            От негово име с тази нелека задача се нагърбва другаря Сталин, който по-късно става Баща на Народите.
            В момента имаме горе-долу едно към едно повтаряне на прецедента. Тошко Йорданов го виждаме в ролята на Йосив Джугашвили.
            Та екстраполирайки на базата на прецедента, се чудя дали ще правят Мавзолей в скоро време?!?!?!?!
            Мавзолей на кого? Не ми се вярва. Бакърджиев не можеше една седмица да бутне стария мавзолей.
            можеха поне на градска тоалетна да го направят или на топла кухня за клошари да не мръзнат на централна гара

            Коментар


            • Всичко ставащо с и около Пресветлия ни Слави фон Учиндол, всъщност има доста зловещ прецедент.
              Става въпрос не за кого да е а за Вожда и Учителя на Световния Пролтариат и на Рускаа Болшивишка Револция другаря Владимир Илич Улянов-Ленин.
              Както е известно Ленин в продължение на две години е в тежко здравословно състояние и напрактика, не изпълнява функциите си, на "Вожда и Учителя на Световния Пролтариат и на Рускаа Болшивишка Револция".
              От негово име с тази нелека задача се нагърбва другаря Сталин, който по-късно става Баща на Народите.
              В момента имаме горе-долу едно към едно повтаряне на прецедента. Тошко Йорданов го виждаме в ролята на Йосив Джугашвили.
              Та екстраполирайки на базата на прецедента, се чудя дали ще правят Мавзолей в скоро време?!?!?!?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                Дипломата на геша се оказа фалшива!
                Това не е сериозно. След 30 години някои се сетил че дипломите на държавно училище не били легитимни просто щото някаква неприятна персона имала диплома от там. Нищо че междувременно там са завършили без проблем хиляди човека.... Че утре някои и за СУ може да реши така в зависимост от конюктурата !
                Last edited by markov; 26.07.2021, 16:44.
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Мисля че тази дама е порядъчна. Тя многократно е проверявана от доктор.....
                  Ти обаче не си.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                    Даниела Машева: „Мисля, че дипломата на Иван Гешев е легитимна. Многократно е проверявана тази диплома. Смятате ли, че това висше учебно заведение (Академията на МВР) не е акредитирано да издава такива дипломи. Много адвокати и нотариуси имат дипломи оттам, какво ще се случи с тях и с техните актове?“, отговори тя по повод появилите се информации, че дипломата на обвинител №1 е фалшива. Според нея темата за дипломата на главния прокурор се повдигала в обществото заради неуспешната процедура по неговото отстраняване във ВСС.

                    Академията на МВР, това с какъв статут е изобщо? Предполагам всички завършили там, имат еднакъв статут със завършилите СУ. Майтап голям.
                    Мисля че тази дама е порядъчна. Тя многократно е проверявана от доктор.....
                    Last edited by X_Y; 26.07.2021, 13:16.
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                      Даниела Машева: „Мисля, че дипломата на Иван Гешев е легитимна. Многократно е проверявана тази диплома. Смятате ли, че това висше учебно заведение (Академията на МВР) не е акредитирано да издава такива дипломи. Много адвокати и нотариуси имат дипломи оттам, какво ще се случи с тях и с техните актове?“, отговори тя по повод появилите се информации, че дипломата на обвинител №1 е фалшива. Според нея темата за дипломата на главния прокурор се повдигала в обществото заради неуспешната процедура по неговото отстраняване във ВСС.

                      Академията на МВР, това с какъв статут е изобщо? Предполагам всички завършили там, имат еднакъв статут със завършилите СУ. Майтап голям.
                      Ами не е така.. мвр НЯМАТ специалност право, НИТО юридически факултет!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                        Дипломата на геша се оказа фалшива!
                        Даниела Машева: „Мисля, че дипломата на Иван Гешев е легитимна. Многократно е проверявана тази диплома. Смятате ли, че това висше учебно заведение (Академията на МВР) не е акредитирано да издава такива дипломи. Много адвокати и нотариуси имат дипломи оттам, какво ще се случи с тях и с техните актове?“, отговори тя по повод появилите се информации, че дипломата на обвинител №1 е фалшива. Според нея темата за дипломата на главния прокурор се повдигала в обществото заради неуспешната процедура по неговото отстраняване във ВСС.

                        Академията на МВР, това с какъв статут е изобщо? Предполагам всички завършили там, имат еднакъв статут със завършилите СУ. Майтап голям.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                          Дипломата на геша се оказа фалшива!
                          Ами да влиза в дранголника.

                          Коментар


                          • Дипломата на геша се оказа фалшива!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Ами виждам че ти ми обръщаш внимание, това ми е достатъчно
                              То, от него полза...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                И ся кво, не ти обръща никой внимание в тролската тема и се прехвърли тук?
                                То и тук толкова внимание ти обръщат.

                                Ами виждам че ти ми обръщаш внимание, това ми е достатъчно

                                Коментар

                                Working...
                                X