IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Tatiana Christy

    УРОК ПО ЖУРНАЛИСТИКА

    Аз за щастие, не съм завършила журналистика в България и може би за това се смятам за журналист.

    Причините са безкрайно много, една от които е постулатът, че политиците трябва да отговарят на въпроси, когато ги питат журналисти.

    За да завърши човек журналистика, поне в моя престижен американски университет, човек трябва да е предал безброй репортажи и интервюта с политици – да местно, щатско, държавно и международно ниво. Длъжен си да направиш адекватно интервю, разследване, разговор. Иначе, не можеш да завършиш. Аз съм го правила. Брутално е.

    Американските политици на всяко ниво съдействат – там няма – „аз няма да говоря с вас“! Щото, ако не говорят --горят. Щото няма как да не говорят, ако са на държавна заплата! Говорят и още как!

    Преди няколко дни бях в парламента да разговарям с депутати. И знаете ли какво? Ами те отказват да говорят! Позволяват си да отказват! (Освен депутатите на Демократична България!) Депутати от герб ми казват да се обърна към пиар центъра на герб с въпроси!
    Алоууу! Вас защо са ви пратили в парламента избирателите? Да мълчите? А? Пратили са ви, за ДА ИМ СЕ ОТЧИТАТЕ,ЧРЕЗ МЕДИИТЕ! Вие не сте корпорация! Вие сте народни представители! Вие дължите отговори! А те се получават чрез медиите!

    Същото е и за ИТН – близнакът на герб. Разхождат се едни лумпени из кулоарите на парламента – бръснати батки, събрани от кол и въже от отходните води на чалго-патриотизма—и ми казват, че им е забранено на говорят! Абе, сульо! Като ще мълчиш, що дириш в Народното събрание?! Защо се подиграваш с избирателите? А? За какъв се мислиш точно!?

    Същото бе и с тия от ибни – татяна дончева бе много заета да говори с някакъв тип от дпс и отказа коментар, същото бе и с бабикян от сайта за фалшифи новини informiran.net.

    Aбе вие точно за какви се мислите, бе?! Проумейте, това няма повече да се търпи! НЯМА! А относно българските образователи по журналистика – показателно е , че шефката на журналистическия факултет в СУ, дори не си напрегнах мозъка да й запомня името, гласува срещу това аудитория в СУ да носи името на светлата личност Кристиан Таков!

    Та, когато някой ми казва, че е журналист, първо го питам – дали е завършил в България. Защото, ако е, обикновено не е никакъв журналист! (макар и да има малки изключения от правилото ).
    Last edited by barbaron; 31.08.2021, 11:10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Имхотеп, защо не го харесваш.
      защото е гербав гласоподавател, всичко е толкова просто. И се говори, каквото спусне мъдрата тиква на вожда

      Коментар


      • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

        А ти сега разбра ли на каква партенка си се вързал.
        Клакьорите удобно са преиначили думите на Петков.
        А точните думи са кредите за обща сума 850 млн лв, при среден размер 50 млн /кредит
        Усещаш ли как се гаврят хората с вас - приемащите информацията наготово и избирателно.
        Целите тези тиради които са ги изляли в медиите най великите Явор Дачков и байрактаров имат две възможни обяснения - едното е че са лешпери и не разбират нищо от казаното от Кирил Петков
        Другото е, че са получили 30 сребърника за да си продадат душите и са се постарали да оправдаят "доверието"
        Ех и вие сте едни разбиратели там зад океана ...а те и на това разчитат. Гласувайте за бившият министър при Бацо, понастоящем - лодкаря Христо Иванов
        Кирчо 100% ги е забъркал вече навсякъде, тия новите като старите в ББР, нищо не става от тях, нали се сещаш, че сега почват да гърмят банкови гаранции, щото над 5 мил. банката е с вързани ръце, а закъсалите фирми вече ги натискат другите банки... Пич не знаете на кой свят сте, от повечето стари... нови .... нищо не става!!!

        Коментар


        • Имхотеп, защо не го харесваш.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Ти разбра ли защо не трябва да е министър или продължаваш да се правиш че не разбираш. ?!
            Той трябва да е мин прецедател и скоро ще стане. А бойко тиквата ще замине в политическата канафка където му е мястото. Да си ходи в парселона при оная мис бикини и малкото му и да си харчи парите от чекмеджето
            Last edited by X_Y; 31.08.2021, 08:51.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

              Ти чу ли какво е казал Кирил или продължаваш да се правиш че не разбираш. ?!
              Ти разбра ли защо не трябва да е министър или продължаваш да се правиш че не разбираш. ?!
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                На каква партенка съм се вързал? Не съм чел никъде нещо по-различно.
                Интересното е че всички са лешпери, само Кирил Петков не е.
                Ся, лично аз няма да гласувам. Споделям виждането че който не живее в България не трябва да гласува. Иначе за ХБ не бих гласувал.
                Но на мен лично друго ми е интересно, както споменах, в България това му е хубавото че законите не важат от определено ниво нагоре.

                В случаят въпросното лице за което се хвърляте на амбразурата изобщо не трябваше да е министър. (Знаете защо). (Ако не знаете, питайте.)
                Но той не само е министър, но дори няма доблестта да се разкара след като го хванаха с двойно гражданство. Но така е в България. Навремето и БХ трябваше да подаде оставка след "Ало, Ваньо", но не!
                Така че всичко ми се вижда нормално.

                Ти чу ли какво е казал Кирил или продължаваш да се правиш че не разбираш. ?!
                Не е препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Харесах. В крайна сметка, добре му сипа на Импотеция.
                  Че как няма да харесаш, нали сте от една порода

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                    А ти сега разбра ли на каква партенка си се вързал.
                    Клакьорите удобно са преиначили думите на Петков.
                    А точните думи са кредите за обща сума 850 млн лв, при среден размер 50 млн /кредит
                    Усещаш ли как се гаврят хората с вас - приемащите информацията наготово и избирателно.
                    Целите тези тиради които са ги изляли в медиите най великите Явор Дачков и байрактаров имат две възможни обяснения - едното е че са лешпери и не разбират нищо от казаното от Кирил Петков
                    Другото е, че са получили 30 сребърника за да си продадат душите и са се постарали да оправдаят "доверието"
                    Ех и вие сте едни разбиратели там зад океана ...а те и на това разчитат. Гласувайте за бившият министър при Бацо, понастоящем - лодкаря Христо Иванов
                    На каква партенка съм се вързал? Не съм чел никъде нещо по-различно.
                    Интересното е че всички са лешпери, само Кирил Петков не е.
                    Ся, лично аз няма да гласувам. Споделям виждането че който не живее в България не трябва да гласува. Иначе за ХБ не бих гласувал.
                    Но на мен лично друго ми е интересно, както споменах, в България това му е хубавото че законите не важат от определено ниво нагоре.

                    В случаят въпросното лице за което се хвърляте на амбразурата изобщо не трябваше да е министър. (Знаете защо). (Ако не знаете, питайте.)
                    Но той не само е министър, но дори няма доблестта да се разкара след като го хванаха с двойно гражданство. Но така е в България. Навремето и БХ трябваше да подаде оставка след "Ало, Ваньо", но не!
                    Така че всичко ми се вижда нормално.

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                      А ти сега разбра ли на каква партенка си се вързал.
                      Клакьорите удобно са преиначили думите на Петков.
                      А точните думи са кредите за обща сума 850 млн лв, при среден размер 50 млн /кредит
                      Усещаш ли как се гаврят хората с вас - приемащите информацията наготово и избирателно.
                      Целите тези тиради които са ги изляли в медиите най великите Явор Дачков и байрактаров имат две възможни обяснения - едното е че са лешпери и не разбират нищо от казаното от Кирил Петков
                      Другото е, че са получили 30 сребърника за да си продадат душите и са се постарали да оправдаят "доверието"
                      Ех и вие сте едни разбиратели там зад океана ...а те и на това разчитат. Гласувайте за бившият министър при Бацо, понастоящем - лодкаря Христо Иванов
                      Един друг лодкар, пренасял душите в Царството на Мрака...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Типичен пример как ... използва една езикова грешка и започва да фабрикува гнусни компромати
                        Да, Кирил Петков е сбъркал в интервюто.

                        Errare humanum est, perseverare diabolicum

                        "Кирил Петков: С тавана за кредити в ББР сме спрели заеми за 850 млн. лева със среден размер от 50 милиона
                        ...
                        Бележка на редактора: След публикуването на интервюто на сайта на БНР от Министерството на икономиката помолиха за корекция в частта от него, в която министър Петков говори за размера на спрените заеми в Българската банка за развитие. Според Министерството спрени са не "850 заема със среден размер 50 милиона", а "заеми за 850 млн. лева със среден размер от 50 млн. лева".

                        Инетрвюто с точните думи на министър Петков може да чуете в звуковия файл.


                        https://bnr.bg/post/101519390 "
                        Харесах. В крайна сметка, добре му сипа на Импотеция.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Кои са сбъркали цифрите, че не е ясно?
                          То по-важното е че законите в България нямат кой знае какво значение. Ако не са в интерес на моментните управляващи, просто не се спазват. Че какво значение има някаква си Конституция? Я бсп кви ги върши - в момента в който се докосва до властта, веднага търси вратички за да обслужи собствените си цели. А то да бяха само те, с мед да ги намажеш.
                          Цялата работа е такава. Всички се мислят за хитреци, резултатите обаче показват нещо съвсем друго.
                          А ти сега разбра ли на каква партенка си се вързал.
                          Клакьорите удобно са преиначили думите на Петков.
                          А точните думи са кредите за обща сума 850 млн лв, при среден размер 50 млн /кредит
                          Усещаш ли как се гаврят хората с вас - приемащите информацията наготово и избирателно.
                          Целите тези тиради които са ги изляли в медиите най великите Явор Дачков и байрактаров имат две възможни обяснения - едното е че са лешпери и не разбират нищо от казаното от Кирил Петков
                          Другото е, че са получили 30 сребърника за да си продадат душите и са се постарали да оправдаят "доверието"
                          Ех и вие сте едни разбиратели там зад океана ...а те и на това разчитат. Гласувайте за бившият министър при Бацо, понастоящем - лодкаря Христо Иванов
                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg ББ.jpg
Views:	1
Size:	63.1 КБ
ID:	3798512


                            Цвета Кирилова ще се кандидатира за президент

                            Цвета Кирилова от сдружение Азбукари“ възнамерява да бъде кандидат за президент на предстоящите избори през есента.
                            Зная колко отговорна е тази задача. Зная и колко важна е ролята на Президента. За първи път в историята си, България може да има държавен глава жена. Женското начало... “, гласи част от поста й.
                            Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg  цвета.jpg
Views:	1
Size:	31.8 КБ
ID:	3798516




                            А."Честито" дето се вика....


                            https://bgpravda.blogspot.com/2018/09/blog-post_23.html







                            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                            Коментар


                            • И сега барби той ли е новата звезда?

                              Това че е незаконно министър няма никакво значение.
                              Както споменах, в България това му е хубавото че законите нямат никакво значение когато се отнасят до хора от определено ниво нагоре.

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                Кирил Петков втрещи цяла България с нова опашата лъжа
                                Лъжа + неграмотност + некомпетентност. Трябва да се види от всички ни.

                                Разкритията в ББР не са най-големият проблем, а реалното спиране на 850 заема, които са били в процедура на одобрение и са били на финалната права да бъдат дадени, обяви в неделя служебният министър Кирил Петков в предаването „Политически НЕкоректно“ по БНР, пише tribune.bg.
                                Кирил Петков надмина себе си. Обяви, че атаката срещу него се дължи на това, че е спрял процес на даване на 850 кредита по около 50 млн. средно. Това са 42 млрд. (надявам се е ясно, че няма банка с такива пари). Петков живее от лъжата и за лъжата, и то с удивителна неграмотност...
                                Типичен пример как ... използва една езикова грешка и започва да фабрикува гнусни компромати
                                Да, Кирил Петков е сбъркал в интервюто.

                                Errare humanum est, perseverare diabolicum

                                "Кирил Петков: С тавана за кредити в ББР сме спрели заеми за 850 млн. лева със среден размер от 50 милиона
                                ...
                                Бележка на редактора: След публикуването на интервюто на сайта на БНР от Министерството на икономиката помолиха за корекция в частта от него, в която министър Петков говори за размера на спрените заеми в Българската банка за развитие. Според Министерството спрени са не "850 заема със среден размер 50 милиона", а "заеми за 850 млн. лева със среден размер от 50 млн. лева".

                                Инетрвюто с точните думи на министър Петков може да чуете в звуковия файл.


                                https://bnr.bg/post/101519390 "
                                Last edited by barbaron; 30.08.2021, 18:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X