IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • АКо Румен Радев вдигне юмрука и поведе народа си за 1 ден може да се щурмува зайчарника в банкя, къщата на дебеля пеефски, каскета и всички крадци и да им се потърси сметка за откраднатите от народа пари. Народа е с Радев и много хора с удоволствие биха тръгнали с него срещу мафята - тиквата-каскета-дебеля-цацата-еврото и всичката паплач. Зад мафята седят само лелки и разни застаряващи бабички и тролове. Зад Радев са бойците, мислещите хора и цвета на нацята, Иска се воля г-н Радев и тези отиват в затвора и им конфискуваме цялото имущество и откраднати пари

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Хората често се чудят с какво запълват дните си пенсионерите.
      Ето разказа на един пенсионер, от който ще разберете с какво се занимават:

      "Вчера, събота, с жена ми отидохме в супермаркета на пазар; купихме каквото ни трябваше и тръгнахме да се прибираме.
      На паркинга на магазина видяхме полицай, пишещ глоба на автомобил, превишил времето за паркиране. Учтиво, с усмивка, го попитах дали не може да се отнесе с разбиране към двама пенсионери и да не пише глобата. Без отговор на моята молба, той сложи глобата под чистачката на предното стъкло.
      Това ме изкара от релси и го нарекох тъпанар.

      Той ме изгледа, нищо не каза, но написа още един акт за това, че колата е стъпила с едната гума на тротоара и го сложи пак под чистачката.

      Тук се намеси жена ми, която не си поплюва. След кратка словесна престрелка, тя го информира какво мисли за него, за роднините му и т.н. След което последва нов акт, този път за затъмнените задни стъкла.
      Колкото повече обиждахме полицая, толкова повече глоби ни пишеше. И така - десетина минути.
      После нашият автобус дойде и ние си тръгнахме.

      Не ни беше жал за собственика на автомобила, защото на задната броня имаше няколко лепенки с различни текстове: срещу ромите, евреите, бежанците...
      На нашите години е много важно да си намираме различни развлечения - все пак сме пенсионери и имаме много свободно време..."
      Ха сега, САБАЛЯН ХАИР !

      Коментар


      • Хората често се чудят с какво запълват дните си пенсионерите.
        Ето разказа на един пенсионер, от който ще разберете с какво се занимават:

        "Вчера, събота, с жена ми отидохме в супермаркета на пазар; купихме каквото ни трябваше и тръгнахме да се прибираме.
        На паркинга на магазина видяхме полицай, пишещ глоба на автомобил, превишил времето за паркиране. Учтиво, с усмивка, го попитах дали не може да се отнесе с разбиране към двама пенсионери и да не пише глобата. Без отговор на моята молба, той сложи глобата под чистачката на предното стъкло.
        Това ме изкара от релси и го нарекох тъпанар.

        Той ме изгледа, нищо не каза, но написа още един акт за това, че колата е стъпила с едната гума на тротоара и го сложи пак под чистачката.

        Тук се намеси жена ми, която не си поплюва. След кратка словесна престрелка, тя го информира какво мисли за него, за роднините му и т.н. След което последва нов акт, този път за затъмнените задни стъкла.
        Колкото повече обиждахме полицая, толкова повече глоби ни пишеше. И така - десетина минути.
        После нашият автобус дойде и ние си тръгнахме.

        Не ни беше жал за собственика на автомобила, защото на задната броня имаше няколко лепенки с различни текстове: срещу ромите, евреите, бежанците...
        На нашите години е много важно да си намираме различни развлечения - все пак сме пенсионери и имаме много свободно време..."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
          Асен Василев: Ливан потвърди, че Борисов има сметка с 40 милиарда лева

          Това е огромен скандал и предстои случая да бъде даден на прокуратурата!

          Агенти на US финансовото разузнаване се по следите на милиардите, които момчето за всичко в СИК успя да открадне от България и да покрие в офшорни сметки по целия свят...
          Сигналът, че Бойко Борисов пренася пари с правителствения самолет до Ливан, стартира от човек на Алексей Петров

          ][/PHP][/PHP][/PHP]




          Ти да видиш!
          Мисля че, като десен човек, не би трябвало да му прощаваш.

          Коментар


          • Асен Василев: Ливан потвърди, че Борисов има сметка с 40 милиарда лева

            Това е огромен скандал и предстои случая да бъде даден на прокуратурата!



            Агенти на US финансовото разузнаване се по следите на милиардите, които момчето за всичко в СИК успя да открадне от България и да покрие в офшорни сметки по целия свят...
            Сигналът, че Бойко Борисов пренася пари с правителствения самолет до Ливан, стартира от човек на Алексей Петров

            ][/PHP][/PHP][/PHP]








            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

              Ти изобщо прочетели как колегата иска да бъде отзован депутат? С подписка. Това е несериозно. Ако в Конституцията или в Избирателния кодек бъде предвиден някакъв механизъм за отзоваване на депутат, тогава добре. Ама не може да е подписка. Подписката стои много по-долу като акт, от националните избори.
              Гигов, актът, въз основа на който, депутатът може да бъде отзован, ТРЯБВА ДА БЪДЕ ЛИЧЕН!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Дадения депутат се избира в даден район- тоест като кмет- какъв е проблемът да бъде отзован. Ако избирателите му решат че не допринася с нищо за парламентарния живот по добре да бъде отзован и на негово място да влезе по деен човек
                Ти изобщо прочетели как колегата иска да бъде отзован депутат? С подписка. Това е несериозно. Ако в Конституцията или в Избирателния кодек бъде предвиден някакъв механизъм за отзоваване на депутат, тогава добре. Ама не може да е подписка. Подписката стои много по-долу като акт, от националните избори.

                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Много удобно извинение.Той Гещев сигурно и при краденето на кокошки по русенските села действа ако му изнася
                  Петъре, ако сам си безгрешен, хвърляй камък.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Прокуратурата , но само ако и изнася и ако каскета нареди. Иначе си трае. В случая най вероятно ще си затрае
                    Много удобно извинение.Той Гещев сигурно и при краденето на кокошки по русенските села действа ако му изнася

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Валентине аз не говоря за поста директор говоря защо го уволнват дисциплинарно като обикновен лекар
                      Сигурно си се объркал, поста ми е към омпотент и е отговор защо трябва да бъде махнат гешев- защото не е симпатичен, това е достатъчна причина да бъде махнат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                        Балтов е професионалист в краденето и източването на Здравната каза. Мястото му е в затвора. Не бих му се доверил дори инжекция да ми направи, камо ли операция.
                        Разбира се ти се доверяваш само на другарката Нинова и се пънеш тука ама ако се разболееш не дай си Боже само за час друга песен ще запееш.В момента приличаш на човек който си е бръкнал в гъза облизал си е пръста и въз основа на облизването е решил че Балтов е за затвора.Така решавате вие комунистите така ограбихте имотите на хората избивахте ги по лагерите и изнасилвахте жените и дъщерите им.Затова цял свят ви ненавижда.Ако Балтов е крал има Прокуратура и Съд те решават не чорапа проС.Помни ми думата че тоя глупак ще загуби спечелени избори....Един курвар който изостави децата и жена си.Няма да гласувам за подобен тип.Да те питам тебе къде е мястото на другарката Нинова на Кирчо наркомана и цялата гнусна комунистическа шайка?На изборите ще мигате на парцали на почетното пето място с 20 депутата...А на другарката Деси къде е мястото?
                        Last edited by national power; 13.09.2021, 22:09.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Ако се докаже съм съгласен ама кой доказва?
                          Прокуратурата , но само ако и изнася и ако каскета нареди. Иначе си трае. В случая най вероятно ще си затрае

                          Коментар


                          • Пешо, Балтов смени пациентите с джипката и стана политик..Уволнението е и политическо..С такива уволнения за 12г. ГЕРБ подмениха и уволниха на всички нива хората и ги подмениха с техни членове..Всички са равни пред закона, даже и лекарите..Защо да е недосегаем , защото е приятел на Мутрата ли..Всеки гражданин може да бъде уволнен..Да се обърне към съда и той да прецени, може да го възтановят..
                            Last edited by Kiro; 13.09.2021, 22:08.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Щоо ?
                              С това, че си е давал 8500 лв заплата ( и това е без непредвидените...) и е водил най - голямата и търсена болница към фалит ( ако бяхме нормална държава...).
                              Затова, че е позволил да се отчетат несвършени дейностти ( дефакто кражби ) и във всяка нормална държава щеше да търка наровете и да му отнемат имуществото..
                              Затова, че се превърна в притурка и подметка на една тиква ли....?

                              пп Ти стана голям пъпеш бре ..! Бахти техничаря с техническата и прагматична мисъл...
                              След тия думи друго освен че си заслужавате участта няма какво да добавя..Явно според простолюдието 8500 е огромна заплата която ще фалира Пирогов.Наближава момента в който ще ни лекуват врачки магьосници и знахари...И как така заплати по един милион в частните болници не са проблем?Да сте чули частна болница да е източвала касата да има наказани...Ма то простотията по хората ходи.Тебе чиче ще те лекува другарката Нинова.Как тка само Пирогов и Александровска нарушавали закона?Ще загубите изборите.Никога не съм харесвал Тиквоча от Банкя ама това не мога да приема.Има си органи в държавата и те са компетентни да доказват кой е крал и кой не е.Това е политически реваншизъм злоба и безсилие на едни прости хора.
                              Last edited by national power; 13.09.2021, 22:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                А защо да не го махнат? Не е симпатичен и това е достатъчно основание за махането му от поста
                                Валентине аз не говоря за поста директор говоря защо го уволнват дисциплинарно като обикновен лекар

                                Коментар

                                Working...
                                X