IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

    И като е всичко това защо 12 години неможете да го помръдните?!?!?!?!?!?!?!?
    Ей на два пъти ви дадоха шанс да се пробвате с всички лостове на власта в ръцете ви и пак излагация.
    Това не поставя ли на дневен ред въпроса: А какви са опонентите на ББ и ГЕРБ, ако той е всико това дето му лепят като етикети?
    Вземете се стегнете малко че и след два месеца пак ша са окажете на същия хал на който сте и сега. Обаче тогава вече ще е зима.
    Нека да е зима, мен не ме мисли но тогава народа ще е озверял от безпаричие и ще нападне диктатора крадец обиращ с по 10 милиарда народа си всяка година. Ще му запалят зайчарника в банкя както и сарая на оня турски агент на руското разузнаване. Също ще запалят и имотите на оня дебелак пеевски. това ще стане като народа озверее. А Радев ще е водача на народа срещуи гнусните мутри от гроБ- Д(п)С

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

      И като е всичко това защо 12 години неможете да го помръдните?!?!?!?!?!?!?!?
      Ей на два пъти ви дадоха шанс да се пробвате с всички лостове на власта в ръцете ви и пак излагация.
      Това не поставя ли на дневен ред въпроса: А какви са опонентите на ББ и ГЕРБ, ако той е всико това дето му лепят като етикети?
      Вземете се стегнете малко че и след два месеца пак ша са окажете на същия хал на който сте и сега. Обаче тогава вече ще е зима.
      Вероятно по-голямата част тук, сме гласували за банкянската мутра, вероятно за първия и/или вторият му мандат. ...
      И така, дали си мислиш все още , че "не можем" да го помръднем след 12г. ? я вкарай малко повече мисъл от обикновено и дали нямаме алтернатива, как мислиш. Ако временното правителство направи партия, бих гласувал с две ръце. Поне са компетентни хора, а не простаци еднокнижници....
      И дали си мислиш още, че не можем да махнем един самозван тиквоч. За какво не се кандидатира за президент ? само той може да събере в момента най-много гласове от изпадащия кораб. Всички на него се надяват, без него герб е боза. И защо не се кандидатира ? Защото не иска да загуби. Анадънму Той сам бяга от тепиха. Няма да го бъде. Мимикрия. И всички опорки заминават в канала. Подготвяй се. След 12г години си е изпял песента. Не се заблуждавай
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Бързоходко, то и учителят му Живков никой не можеше да го помръдне 35 години..Приятелят му Ердоган и ЛУКАШЕНКО също не могат да ги помръднат..Ментора му Путин също..Колкото по няма демокрация и съдебна система, по не могат да ги помръднат..Да не забравяме и Орбан, но Борисов се хвали, че е по - стар политик от него..Опитай с този пример в Австрия, Норвегия, Франция и всички от ЕС..
        Last edited by Kiro; 13.09.2021, 11:05.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

          Нали всички знаем че Бойко пудела е една... Това е човек с заешко сърце който може да се бие с противниците си само с нечестни методи като използва службите и прокуратурата с онова лакейче гешеФ. Бойко няма топките да се изправи срещу Радев защото ще види колко му е народната любов. Пудела от банкя му остана да се изживява само като ФБ звезда
          И като е всичко това защо 12 години неможете да го помръдните?!?!?!?!?!?!?!?
          Ей на два пъти ви дадоха шанс да се пробвате с всички лостове на власта в ръцете ви и пак излагация.
          Това не поставя ли на дневен ред въпроса: А какви са опонентите на ББ и ГЕРБ, ако той е всико това дето му лепят като етикети?
          Вземете се стегнете малко че и след два месеца пак ша са окажете на същия хал на който сте и сега. Обаче тогава вече ще е зима.

          Коментар


          • Може и да е кандидат, БСП ще го посочат за свой кандидат за президент.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

              Нали всички знаем че Бойко пудела е една п...а. Това е човек с заешко сърце който може да се бие с противниците си само с нечестни методи като използва службите и прокуратурата с онова лакейче гешеФ. Бойко няма топките да се изправи срещу Радев защото ще види колко му е народната любов. Пудела от банкя му остана да се изживява само като ФБ звезда
              Абе, че радев не е кандидат за президент бе! Не си ли разбрал още?

              Last edited by RUBLA; 13.09.2021, 09:23. Причина: Спазвайте добрия тон!
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                Толкова си елементарен...
                Гигов и той се праИ на луд, а не помни как се криеха и пролетта и сега само при мисълта за съдебни закони
                Май елементарния си ти,
                Както очаквах, никакви аргументи. Да, но на мен подобни хитрини не минават. Както за ристьо 'змамата така и за Гешев.

                А цялата работа е че са огладнели и искат парче. Няма как по друг начин да се обясни желанието на всяка цена да се докопат до властта. За тази цел са готови на всичко - съюз с Мая, Татяна, БСП (К), че дори по едно време и с ДПС бяха готови да се онодят. Като булки разбира се.
                За чалгата отделен ред: Изненадан съм приятно от Слави че не се подведе по акъла им. Явно ги вижда всичките че са от една порода. Отрезà ги кат' кисела краставица.
                Ристето пък - излиза на трибуната и предлага правителство. При мандат на ИТН. Не знам какво е това, липса на възпитание, наглост ли, нямам думи.

                Та айде да ви видим, аргументи против Гешев? Щото аз се сещам за някои но няма да са ви приятни.

                А и друго не по-малко важно да питам: Защо не подкрепяте Радев? Той е причината сега да се в парламента? Защо не го издигнете за президент?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  ПЕТЪР БОЯДЖИЕВ


                  Не бих се радвал ако Петър Стоянов се окепази и тръгне да спасява криминалният тип, крадец и рекетьор Борисов. Нещо повече, дано адаша си спомни какво се случи преди няколко години. Предстоеше попълване на парламентарната квота в Конституционият съд. Група парламентаристи пожелаха Петър да влезе в конституционият съд. Аз също бях на мнение, че той напълно заслужава това. Но той ми каза, че ГЕРБ са категорични против това и ми благодари за подкрепата. Ако Борисов има поне малко кураж, нека лично да излезе в битката с Радев и да видим как ще завърши това няколкогодишно противопоставяне. Но Борисов е подлец и страхливец и си търси смокинови листа. Всеки ще разбере, че няма по-естествено нещо от това, Борисов, който обвинява Радев във всички смъртни грехове да излезе срещу него и да спсява българите от този много лош диктатор, а не да се крие зад другите.
                  Нали всички знаем че Бойко пудела е една... Това е човек с заешко сърце който може да се бие с противниците си само с нечестни методи като използва службите и прокуратурата с онова лакейче гешеФ. Бойко няма топките да се изправи срещу Радев защото ще види колко му е народната любов. Пудела от банкя му остана да се изживява само като ФБ звезда
                  Last edited by RUBLA; 13.09.2021, 09:24. Причина: Спазвайте добрия тон!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    А на един въпрос никой не отговаря, може би защото няма отговор и си определя мнението по слухове, или там квот му наредят.
                    А въпросът е - защо искате да махнете Гешев?

                    Ха да ви видим.
                    Е то е ясно защо! Защоъо носи каксет, като Вожда и Учителя другаря Ленин. И като Вълко Червенков.
                    Обаче от друга страна, това което носи Гешев е Hunter Flat Cap. Та в този ред на мисли един критичен прочит на аргументите им срещу Гешев изглеждат доста изсмукани от пръстите.
                    Обаче като ПР подход е изключително ефективен. Къв рейтинг само вдигнаха с тази подмяна на Hunter Flat Cap с каскет.
                    Това че анти Гешев пропагандата базирана на подмяната на Hunter Flat Cap с каскет се оказа толкоз ефективна показва колко несведущ е в тъмкостите на стила и модата местното население. Което за пореден път потвърждава вредата от чалгаризацията.
                    Ако имаше повече медийно пространство за висока мода и изискан стил, народа нивгаж нямаше да се върже на тая плитка манипулация.
                    А сега за пореден път се убеждаваме в правотата на народната мъдрост: Прост Народ Слаба Държава.
                    Зада не звуччи прекалено абстрактно един виц от времето на наполеоновите войни 1812 г.
                    Руски селяни партизани залавят некъв офицер смятаки че е французин.
                    Връзват го за едно дърво и се готвят да го разстрелят.
                    Човека им крещи на чист руски.
                    -Говеда, какво правите? Невиждате ли че съм руснак? Как така ще ме разстрелвате?
                    А селяните го питат:
                    -И по какво си личи че си руснак?
                    - Ами нали ва ругая на руски!
                    - Селяните с недоумение го питат:
                    - Че във Франция на друг език ли се говори?

                    Та ей до такива вреди води всенародната безпросветност.

                    Коментар


                    • ПЕТЪР БОЯДЖИЕВ


                      Не бих се радвал ако Петър Стоянов се окепази и тръгне да спасява криминалният тип, крадец и рекетьор Борисов. Нещо повече, дано адаша си спомни какво се случи преди няколко години. Предстоеше попълване на парламентарната квота в Конституционият съд. Група парламентаристи пожелаха Петър да влезе в конституционият съд. Аз също бях на мнение, че той напълно заслужава това. Но той ми каза, че ГЕРБ са категорични против това и ми благодари за подкрепата. Ако Борисов има поне малко кураж, нека лично да излезе в битката с Радев и да видим как ще завърши това няколкогодишно противопоставяне. Но Борисов е подлец и страхливец и си търси смокинови листа. Всеки ще разбере, че няма по-естествено нещо от това, Борисов, който обвинява Радев във всички смъртни грехове да излезе срещу него и да спсява българите от този много лош диктатор, а не да се крие зад другите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                        Толкова си елементарен...
                        Гигов и той се праИ на луд, а не помни как се криеха и пролетта и сега само при мисълта за съдебни закони
                        Я поясни. Кога съм се криел? И какви са тия "съдебни" закони. Не знам какво означава "съдебни закони". Всички закони са "съдебни", доколкото се ползват в съдебната практика.

                        Да не би да имаш предвид закони за устройство на съдебната система?
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Толкова си елементарен...
                          Гигов и той се праИ на луд, а не помни как се криеха и пролетта и сега само при мисълта за съдебни закони

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                            А твоят мотив е?
                            НЕма нужда
                            Че тези хора са некадърници.
                            Я да видим: Ристьо мазното ще прави коалиция с Мая, Татяна, Хаджигенов, Слави, курнела. Това е невъобразим тюрлюгювеч, който би трябвало да е немислим за един ярък представител на демокрацията, честността, прозрачността в политиката. В два различни парламента.
                            Кви ги наприказвах, а?

                            А на един въпрос никой не отговаря, може би защото няма отговор и си определя мнението по слухове, или там квот му наредят.
                            А въпросът е - защо искате да махнете Гешев?

                            Ха да ви видим.

                            Last edited by Имхотеп; 12.09.2021, 21:10.
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Визирайки предния си пост, бих искал да добавя, че президентът ще направи добре, ако разпусне Парламента още на 14, вторник. Този парламент е изключително непродуктивен и дори ми е противен. А дали Гешев ще стои още три месеца начело на преторианската си гвардия е абсолютно без значение.
                              Депутатите се занимаваха месец и половина с БЕЗСМИСЛЕНИ изслушвания на министри. Губиха време в идиотски пререкания помежду си, а в 12 без една секунда се сетиха за Гешев. Такъв парламент да върви на п.... си майна. Не ни е нужен.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Мнението на агнешката главичка няма кой знае какво значение. Това са лични мотиви, но не негови, а на един друг който плаща.
                                А твоят мотив е?
                                НЕма нужда

                                Коментар

                                Working...
                                X