IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
    Каквито коментарите, такъв е и политическия живот. Пълна боза!
    Първа стъпка - премахване на двойното гражданство.
    Втора стъпка - вдигане на прага за създаване на партия, ама много високо.
    Трета стъпка - отзоваване на депутат с подписка.

    Мисля, че засега стига.
    Не стига!?
    Възстановяване на чл.1 от бившата Конституция!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
      Каквито коментарите, такъв е и политическия живот. Пълна боза!
      Първа стъпка - премахване на двойното гражданство.
      Втора стъпка - вдигане на прага за създаване на партия, ама много високо.
      Трета стъпка - отзоваване на депутат с подписка.

      Мисля, че засега стига.

      Само с премахването на двойното гражданство съм съгласен. Третото е невъзможно. Няма как депутатът да се избира на национални избори, а да се отзове с подписка. Това са несравними работи. Няма такова животно в световната политика.

      А пък партиите никому не пречат. Нека си ги има. Само няма нужда държавата да им плаща издръжка. Да се оправят сами.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Аз не съм избрал чалгарите който си ги е избирал да им сърба попарата.По добре на тия простотията отколкото противната и гнусна мутра на Бибитко
        Е така е то, никой не е избирал чалгарите ама са първа политическа сил. Но още по-страно всики мразят ГЕРБ и ББ а пък те втори на 0,5% след първите дето никой не ги е избирал.
        Май голямо лъгане и самозалъгване пада.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          На този етап той даже не е кандидат за президент, не може да събере нужните подписи.
          Това днеска с уволнението на Балтов ми преля чашата...Ако не се отървем от тия злобни агресивни зли и отмъстителни некадърници рискуваме чужда армия да влезе в България....Професора не е началник на Пирогов защо ще го гониш?Нима сме пълни с лекари специалисти и как въобще се изгражда един такъв човек...Радев умря за мен ако не се намеси и не възстанови Балтов моето семейство няма да гласува за тоя чорап прост....Не тая злоба тая агресия и тая отмъстителност трябва да приключат в България това е братоубийствена война това е агресия злоба отмъщение.Ако професора е нарушавал закона има си органи но да изхвърлиш такъв човек като парцал това не мога да приема.Некадърниците в тая държава са навсякъде и проказата унищожава държавата....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

            Ами на 11.07.2021 как фалшифицира изборите та избрахте чалгарите за първа политическа сила и доживяхме да преживеем този политически циркк, който трабва да поприключи утре или вдругиден?
            Аз не съм избрал чалгарите който си ги е избирал да им сърба попарата.По добре на тия простотията отколкото противната и гнусна мутра на Бибитко

            Коментар


            • Каквито коментарите, такъв е и политическия живот. Пълна боза!
              Първа стъпка - премахване на двойното гражданство.
              Втора стъпка - вдигане на прага за създаване на партия, ама много високо.
              Трета стъпка - отзоваване на депутат с подписка.

              Мисля, че засега стига.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Щото е измамник купувач на гласове и фалшифицира изборите.Боката свърши въпроса е дали мутрите му ще го застрелят или ще иде в затвора.Свършено е проумей го.Власт повече никога
                Ами на 11.07.2021 как фалшифицира изборите та избрахте чалгарите за първа политическа сила и доживяхме да преживеем този политически циркк, който трабва да поприключи утре или вдругиден?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Успокой се Радев няма да е водач на никого.
                  На този етап той даже не е кандидат за президент, не може да събере нужните подписи.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

                    И като е всичко това защо 12 години неможете да го помръдните?!?!?!?!?!?!?!?
                    Ей на два пъти ви дадоха шанс да се пробвате с всички лостове на власта в ръцете ви и пак излагация.
                    Това не поставя ли на дневен ред въпроса: А какви са опонентите на ББ и ГЕРБ, ако той е всико това дето му лепят като етикети?
                    Вземете се стегнете малко че и след два месеца пак ша са окажете на същия хал на който сте и сега. Обаче тогава вече ще е зима.
                    Щото е измамник купувач на гласове и фалшифицира изборите.Боката свърши въпроса е дали мутрите му ще го застрелят или ще иде в затвора.Свършено е проумей го.Власт повече никога

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                      Нека да е зима, мен не ме мисли но тогава народа ще е озверял от безпаричие и ще нападне диктатора крадец обиращ с по 10 милиарда народа си всяка година. Ще му запалят зайчарника в банкя както и сарая на оня турски агент на руското разузнаване. Също ще запалят и имотите на оня дебелак пеевски. това ще стане като народа озверее. А Радев ще е водача на народа срещуи гнусните мутри от гроБ- Д(п)С
                      Успокой се Радев няма да е водач на никого.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
                        Съвсем нормално е след 12 г. един политически актьор да слезе от сцената. Още повече че конкретния такъв според преобладаващото в медиите и форумите, мнение е гола вода.
                        Обаче моя въпрос беше Защо на два пъти не ви се получи? И защо няма изгледи да сполучите от третия опит?
                        И защо си въобразявате, че две нищожни в политическо отношение величинки с харвардски тапии, ще свършат вашата работа?
                        Боката е страхливец посерко иначе се тупа в гърдите ама е гола вода.Лидер може да бъде само на застарели лелки и баби в реалността е смешник.Не си въобразяваме нищо.Кирчо и Асен не са хората които ще свършат нашата работа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                          И дали си мислиш още, че не можем да махнем един самозван тиквоч. За какво не се кандидатира за президент ? само той може да събере в момента най-много гласове от изпадащия кораб. Всички на него се надяват, без него герб е боза. И защо не се кандидатира ? Защото не иска да загуби. Анадънму Той сам бяга от тепиха. Няма да го бъде. Мимикрия. И всички опорки заминават в канала. Подготвяй се. След 12г години си е изпял песента. Не се заблуждавай
                          Съвсем нормално е след 12 г. един политически актьор да слезе от сцената. Още повече че конкретния такъв според преобладаващото в медиите и форумите, мнение е гола вода.
                          Обаче моя въпрос беше Защо на два пъти не ви се получи? И защо няма изгледи да сполучите от третия опит?
                          И защо си въобразявате, че две нищожни в политическо отношение величинки с харвардски тапии, ще свършат вашата работа?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Та айде да ви видим, аргументи против Гешев? Щото аз се сещам за някои но няма да са ви приятни.
                            Теб май божков те е посещавал в задния двор, щом така защитаваш каскета гешев.

                            Много загубени хора има тук които даже не знаят как е разпределена територията по тия ширини. Кой как е давал нарежданята.

                            И каскета ще приключи скоро като мутрата. Пък дано братята американци ударят много по здраво дебеля ви шеф Пеефски а след него и руското мекере доган и боко троянският кон на Русия в НАТО. Време е да обяват и диктатора от банкя за корумпиран и да извадят още записи за това прасе

                            Коментар


                            • Бойко тиквата не е никакъв мачо. казвам го това за фенките и фенките му тук които пламено защитават мутрата от банкя. Той е едно страхливо говедо. Което бая хора ако го видят на улицата биха го пребили. Говедетото обаче ходи с внушителна охрана. Страх го е от народната любов. Страхливеца от банкя го е страх да се изправи срещу Радев.... така както го беше страх да отиде в парламента. БОЙКО БОРИСОВ Е ЕДИН СТРАХЛИВ МИШОК. РОДЕН Е СТРАХЛИВЕЦ И ТАКЪВ ЩЕ СИ УМРЕ. ЖАЛКО СЪЩЕСТВО

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

                                И като е всичко това защо 12 години неможете да го помръдните?!?!?!?!?!?!?!?
                                Ей на два пъти ви дадоха шанс да се пробвате с всички лостове на власта в ръцете ви и пак излагация.
                                Това не поставя ли на дневен ред въпроса: А какви са опонентите на ББ и ГЕРБ, ако той е всико това дето му лепят като етикети?
                                Вземете се стегнете малко че и след два месеца пак ша са окажете на същия хал на който сте и сега. Обаче тогава вече ще е зима.
                                Нека да е зима, мен не ме мисли но тогава народа ще е озверял от безпаричие и ще нападне диктатора крадец обиращ с по 10 милиарда народа си всяка година. Ще му запалят зайчарника в банкя както и сарая на оня турски агент на руското разузнаване. Също ще запалят и имотите на оня дебелак пеевски. това ще стане като народа озверее. А Радев ще е водача на народа срещуи гнусните мутри от гроБ- Д(п)С

                                Коментар

                                Working...
                                X