IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
    Не мога да кажа че ще гласувам за Кирчо и Асен засега..Колебая се дали да им дам шанс.Не ги познавам достатъчно добре а на красиви приказки съм се наслушал и съм се нагледал на поредните проекти на подмяната..Може би тоя път ще гласувам но без еуфория и сдържано по скоро да им дан шанс да докажат че са много различни от досегашният боклук...Ще трябва да се докажат засега поне за мен не са се доказали..Аз гледам делата не визията слушам приказките ама живота показа че приказките и омайването са едно а действията друго.Нямам илюзия че ще спрат напълно кражбите и простотията ама поне да се поограничат.Времето ще покаже...Ще се радвам да ликвидират Мая Татяна Чалгаря и Курнела а ГЕРБ да бъдат сведени до 4-5%..После съд за хидрокрадеца и разтурване на шайката ДПС.ДБ ако не изгонят дълбоката Радка ще се сурнат по нанадолнището.За европедали и медицински фашисти няма да гласувам.
    100+
    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Любимците в служебния кабинет на Румен Радев – Кирил Петков и Асен Василев, ще щурмуват голямата политика с партия „Средна европейска класа”(СЕК). Това твърди източник от обкръжението на тандема, който отпада от новото служебно правителство заради амбициите да продължи промяната с нова роля – като партийни лидери.
      Среднс
      Европейска
      Класа за
      'Сички.
      СЕКС.
      Last edited by Pyramid; 16.09.2021, 22:10.

      Коментар







      • debati.bg
        Пълният списък с имена на подслушваните от прокуратурата

        Коментар


        • Любимците в служебния кабинет на Румен Радев – Кирил Петков и Асен Василев, ще щурмуват голямата политика с партия „Средна европейска класа”(СЕК). Това твърди източник от обкръжението на тандема, който отпада от новото служебно правителство заради амбициите да продължи промяната с нова роля – като партийни лидери.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Мутрокомунистите крадци и слуги на Путин отичат в канала..

            В края на следващата седмица в България пристига мисия на Европейския парламент, която ще проучи на място ситуацията в страната


            svobodnoslovo.eu
            Елена Йончева: Нито една група в ЕП вече не защитава управлението на Бойко Борисов
            Блажени вярващите...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
              Бат Пешо, прочетох какво си написал. Но ти така... ако се поровиш малко из интернета, може да откриеш, че Асенчо(Асенка) и този нападжийчето с мускулчетата са "много близки приятели". Приятели с леко "задни" мисли.
              Та викаш за евронезнам си какви нямало да гласуваш, така ли?....

              А тези двамцата Кирчо и Асенчо, че са от котилото на Прокопи дали знаеш?
              Нищо не знам за тях и го казах.Казах че делата са важни не приказките на приказки съм се наслушал.Казах че ще бъда сдържан.Интернет не е мястото от което да черпя информация за тях.Ако получат шанс и се издънят проекта приключва.Ние не може да направим Правителство начело с Христос и 12 апостоли за министри...Но поне малко от малко да се поозаптят тия брутални кражби и тая брутална простотия и невежество.

              Коментар


              • Бат Пешо, прочетох какво си написал. Но ти така... ако се поровиш малко из интернета, може да откриеш, че Асенчо(Асенка) и този нападжийчето с мускулчетата са "много близки приятели". Приятели с леко "задни" мисли.
                Та викаш за евронезнам си какви нямало да гласуваш, така ли?....

                А тези двамцата Кирчо и Асенчо, че са от котилото на Прокопи дали знаеш?
                Last edited by d333; 16.09.2021, 19:12.

                Коментар


                • Мутрокомунистите крадци и слуги на Путин отичат в канала..

                  В края на следващата седмица в България пристига мисия на Европейския парламент, която ще проучи на място ситуацията в страната


                  svobodnoslovo.eu
                  Елена Йончева: Нито една група в ЕП вече не защитава управлението на Бойко Борисов

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                    Не мога да кажа че ще гласувам за Кирчо и Асен засега..Колебая се дали да им дам шанс.Не ги познавам достатъчно добре а на красиви приказки съм се наслушал и съм се нагледал на поредните проекти на подмяната..Може би тоя път ще гласувам но без еуфория и сдържано по скоро да им дан шанс да докажат че са много различни от досегашният боклук...Ще трябва да се докажат засега поне за мен не са се доказали..Аз гледам делата не визията слушам приказките ама живота показа че приказките и омайването са едно а действията друго.Нямам илюзия че ще спрат напълно кражбите и простотията ама поне да се поограничат.Времето ще покаже...Ще се радвам да ликвидират Мая Татяна Чалгаря и Курнела а ГЕРБ да бъдат сведени до 4-5%..После съд за хидрокрадеца и разтурване на шайката ДПС.ДБ ако не изгонят дълбоката Радка ще се сурнат по нанадолнището.За европедали и медицински фашисти няма да гласувам.
                    До тук-добре. Ала за да успеят, не толкова ентусиазъм им трябва, колкото гласове. Един, два или дори 10 гласа, не могат дори до 1%, да не говорим за 4 % (да влязат ИЗОБЩО)или нещо повече, да докарат мнозинство. Тоест, или им доведи ( хиляди, МАСА, НАРОД) или просто, си оставаш с надеждите. Знаеш какво се нарича "критична маса". СЪЩОТО Е И ТУК. Работа върши РЕЗУЛТАТНАТА СИЛА (ВЛЯЗЛА В ПАРЛАМЕНТА). Хубава или лоша, ако не влезе максимум, по някое време, да клечи и да подскача по протести. ПораснИ!
                    Last edited by Pyramid; 16.09.2021, 18:52.

                    Коментар


                    • Не мога да кажа че ще гласувам за Кирчо и Асен засега..Колебая се дали да им дам шанс.Не ги познавам достатъчно добре а на красиви приказки съм се наслушал и съм се нагледал на поредните проекти на подмяната..Може би тоя път ще гласувам но без еуфория и сдържано по скоро да им дан шанс да докажат че са много различни от досегашният боклук...Ще трябва да се докажат засега поне за мен не са се доказали..Аз гледам делата не визията слушам приказките ама живота показа че приказките и омайването са едно а действията друго.Нямам илюзия че ще спрат напълно кражбите и простотията ама поне да се поограничат.Времето ще покаже...Ще се радвам да ликвидират Мая Татяна Чалгаря и Курнела а ГЕРБ да бъдат сведени до 4-5%..После съд за хидрокрадеца и разтурване на шайката ДПС.ДБ ако не изгонят дълбоката Радка ще се сурнат по нанадолнището.За европедали и медицински фашисти няма да гласувам.

                      Коментар


                      • Безобразните крадци ГЕРБ-БКП СА КРАЛИ БЕЗОБРАЗНО И СА СЛУГУВАЛИ НА ПУТИН И ЕРДОГАН..





                        epicenter.bg
                        Асен Василев: България е една безобразно крадена държава, но не е бедна

                        Коментар







                        • actualno.com
                          Хелзинкският комитет поиска оставката на Иван Гешев
                          Заради чата с пиара на Бойко Борисов

                          Коментар


                          • Има тама неква интрига между Кирчо и Ристьо. Щото Кирчо е бил сред основателите на Да България.

                            Пост от началото на 2017 си седи на официалната страница на ДБ

                            https://www.facebook.com/dabulgaria....9169447709130/


                            Кирил Петков, икономист, завършил в Харвард, предприемач, и член на Инициативния комитет на Да, България:
                            "...корупцията не трябва да се разглежда като краен проблем. Крайния проблем е, че нивото на корупцията предопределя на 61% колко е богата една страна... всеки пункт от корупционния индекс струва на България по 1300 лв. на глава от населението."
                            Статията обяснява защо е важно да се демонтира корупционния модел и как може да стане това, "за да станем по-богати и с по-висок стандарт на живот".


                            Борбъ за кокала, кой да води бащина дружина повече вожд, отколкото индианец.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                              Та те до сега 12 години везните бяха към Путин. Бойко им беше троянският кон. Хванаха го че се прави на улав и играе за руснаците и му биха шута. Не случайно се правеше на голям евроатлантик, ама го хванаха че е пълно менте на слугинаж при братята руснаци. Никой повече няма да удря рамо на тоя мишок бойко. Дружинката ГРОБ-ДС-ДПС - доган бойко пеефски каскета и цацата са на подчинение на руското посолство но го играят че са американски слуги. Колкото и да отхвърляте това дори вие си знаете истината. Ловене на измислени шпиони и всякакви глупости правиха ама номерата им повече не минават
                              Ми не знам ама новите са още повече про Путински настроени.

                              Е го Радев преди игра сечено на Еврото, сега Асенчо и той се обявил против него, не му било сега времето.


                              Коментар




                              • dw.com
                                Трите коза на Кирил Петков и Асен Василев
                                Кирил Петков и Асен Василев държат поне три коза: те са компе

                                Коментар

                                Working...
                                X