IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мутрокомунистите крадци и слуги на Путин отичат в канала..

    В края на следващата седмица в България пристига мисия на Европейския парламент, която ще проучи на място ситуацията в страната


    svobodnoslovo.eu
    Елена Йончева: Нито една група в ЕП вече не защитава управлението на Бойко Борисов

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
      Не мога да кажа че ще гласувам за Кирчо и Асен засега..Колебая се дали да им дам шанс.Не ги познавам достатъчно добре а на красиви приказки съм се наслушал и съм се нагледал на поредните проекти на подмяната..Може би тоя път ще гласувам но без еуфория и сдържано по скоро да им дан шанс да докажат че са много различни от досегашният боклук...Ще трябва да се докажат засега поне за мен не са се доказали..Аз гледам делата не визията слушам приказките ама живота показа че приказките и омайването са едно а действията друго.Нямам илюзия че ще спрат напълно кражбите и простотията ама поне да се поограничат.Времето ще покаже...Ще се радвам да ликвидират Мая Татяна Чалгаря и Курнела а ГЕРБ да бъдат сведени до 4-5%..После съд за хидрокрадеца и разтурване на шайката ДПС.ДБ ако не изгонят дълбоката Радка ще се сурнат по нанадолнището.За европедали и медицински фашисти няма да гласувам.
      До тук-добре. Ала за да успеят, не толкова ентусиазъм им трябва, колкото гласове. Един, два или дори 10 гласа, не могат дори до 1%, да не говорим за 4 % (да влязат ИЗОБЩО)или нещо повече, да докарат мнозинство. Тоест, или им доведи ( хиляди, МАСА, НАРОД) или просто, си оставаш с надеждите. Знаеш какво се нарича "критична маса". СЪЩОТО Е И ТУК. Работа върши РЕЗУЛТАТНАТА СИЛА (ВЛЯЗЛА В ПАРЛАМЕНТА). Хубава или лоша, ако не влезе максимум, по някое време, да клечи и да подскача по протести. ПораснИ!
      Last edited by Pyramid; 16.09.2021, 18:52.

      Коментар


      • Не мога да кажа че ще гласувам за Кирчо и Асен засега..Колебая се дали да им дам шанс.Не ги познавам достатъчно добре а на красиви приказки съм се наслушал и съм се нагледал на поредните проекти на подмяната..Може би тоя път ще гласувам но без еуфория и сдържано по скоро да им дан шанс да докажат че са много различни от досегашният боклук...Ще трябва да се докажат засега поне за мен не са се доказали..Аз гледам делата не визията слушам приказките ама живота показа че приказките и омайването са едно а действията друго.Нямам илюзия че ще спрат напълно кражбите и простотията ама поне да се поограничат.Времето ще покаже...Ще се радвам да ликвидират Мая Татяна Чалгаря и Курнела а ГЕРБ да бъдат сведени до 4-5%..После съд за хидрокрадеца и разтурване на шайката ДПС.ДБ ако не изгонят дълбоката Радка ще се сурнат по нанадолнището.За европедали и медицински фашисти няма да гласувам.

        Коментар


        • Безобразните крадци ГЕРБ-БКП СА КРАЛИ БЕЗОБРАЗНО И СА СЛУГУВАЛИ НА ПУТИН И ЕРДОГАН..





          epicenter.bg
          Асен Василев: България е една безобразно крадена държава, но не е бедна

          Коментар







          • actualno.com
            Хелзинкският комитет поиска оставката на Иван Гешев
            Заради чата с пиара на Бойко Борисов

            Коментар


            • Има тама неква интрига между Кирчо и Ристьо. Щото Кирчо е бил сред основателите на Да България.

              Пост от началото на 2017 си седи на официалната страница на ДБ

              https://www.facebook.com/dabulgaria....9169447709130/


              Кирил Петков, икономист, завършил в Харвард, предприемач, и член на Инициативния комитет на Да, България:
              "...корупцията не трябва да се разглежда като краен проблем. Крайния проблем е, че нивото на корупцията предопределя на 61% колко е богата една страна... всеки пункт от корупционния индекс струва на България по 1300 лв. на глава от населението."
              Статията обяснява защо е важно да се демонтира корупционния модел и как може да стане това, "за да станем по-богати и с по-висок стандарт на живот".


              Борбъ за кокала, кой да води бащина дружина повече вожд, отколкото индианец.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                Та те до сега 12 години везните бяха към Путин. Бойко им беше троянският кон. Хванаха го че се прави на улав и играе за руснаците и му биха шута. Не случайно се правеше на голям евроатлантик, ама го хванаха че е пълно менте на слугинаж при братята руснаци. Никой повече няма да удря рамо на тоя мишок бойко. Дружинката ГРОБ-ДС-ДПС - доган бойко пеефски каскета и цацата са на подчинение на руското посолство но го играят че са американски слуги. Колкото и да отхвърляте това дори вие си знаете истината. Ловене на измислени шпиони и всякакви глупости правиха ама номерата им повече не минават
                Ми не знам ама новите са още повече про Путински настроени.

                Е го Радев преди игра сечено на Еврото, сега Асенчо и той се обявил против него, не му било сега времето.


                Коментар




                • dw.com
                  Трите коза на Кирил Петков и Асен Василев
                  Кирил Петков и Асен Василев държат поне три коза: те са компе

                  Коментар


                  • Българското ли ? Проблема е глобален, откакто Света стана като едно голямо село.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      ........ Сега някакви млади момчета се включват, това не е никак лошо. ...........
                      Българското политическо блато смърди на застояло и гнилоч.Трябва свежа и чиста вода, свежа и чиста кръв. Твърдо "ЗА" този проект,....дали ще гласувам за тях е друг въпрос.Има още отговори да дават.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • al4en, нали знаеш, някой трябва да се ангажира с държавата, тя има своите нужди от такива хора. Иначе е вярно че не трябва да се унищожат бизнеси, обратното трябва - да се добавят нови. Сега някакви млади момчета се включват, това не е никак лошо. То винаги идва време да се молиш някой да дойде да ти отвори вратата на къщата, пък ако ще да си я подредил перфектно пак трябва някой да дойде. Иначе се водиш изпаднал в немилост както се казва, ако не дойде никой.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                          Ами ДБ най-вероятно не ги искат.. Той Кирчо точно след 2 седмици ще тръгне да измества Христо Иванов... Друг е въпроса , че ДБ с техните ваксини и гейски простотии ще откажат доста хора да гласуват за тях.. Радан яко го псуват и то такива дето са гласували за тях.
                          Те освен да псуват, май друго не могат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            A казали ли са, че искат да работят с ДБ? Тепърва ще става ясно.
                            Мисля, че е доста ясно, че с Ицо мокрите гащи не искат да работят в една партия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                              За мен е интересно бай асен и бай кирил да кажат защо не искат да работят с другото лево-десно обединение в парламента, а именно Демократична България?
                              Ами ДБ най-вероятно не ги искат.. Той Кирчо точно след 2 седмици ще тръгне да измества Христо Иванов... Друг е въпроса , че ДБ с техните ваксини и гейски простотии ще откажат доста хора да гласуват за тях.. Радан яко го псуват и то такива дето са гласували за тях.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                                За мен е интересно бай асен и бай кирил да кажат защо не искат да работят с другото лево-десно обединение в парламента, а именно Демократична България?
                                A казали ли са, че искат да работят с ДБ? Тепърва ще става ясно.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X