IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • чoвeк oт нaрoдa 8 15:53 19.09.21 OТГOВOРднec пo тв CКAТ Н.Нeдялкoв кaзa, чe в cъздaвaнeтo нa ПП имa cилeн хoмoceкcуaлeн eлeмeнт. нe ce дoизяcни, нo дaли някoй нe трябвa дa му "пoдcкaжe", чe зa тoвa ca нужни дoкaзaтeлcтвa и дa му пoтърcи cмeткa !?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

      . Казват, че на ИТН са им блокирали правителството - в качеството им на първа политическа сила.
      Я пак че не разбрах- кой на кого е блокирал правителството- защото и гробарите могат да кажат същото за другите партии

      Отговорност на партията представяща правителство да осигури мнозинство за това правителство

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


        Няма да споря с теб. Очевидно си любител на тезата ЕСК (един "социолог" каза).

        Ясно е защо "социолог" е в кавички. Ако е друг, уж "нормален" социолог (без кавички) - недоказуемо е чии интереси обслужва, но със сигурност - на ония, с големите пари. И така нататък - в тоя ред на мисли...

        Като поддържник на ИТН - изобщо не мисля, че Слави ще губел гласове (тезата на ЕСК).

        Напротив - Слави ЩЕ увеличи гласовете за своята партия. ТОЙ ЗНАЕ как се прави това.

        За Асен и Кирил е добре това, че не застават в по-голяма формация. Така ЩЕ (трябва) да "дърпат" гласове от всички. Гласоподавателите на Слави СМЕ БЕТОН! (не изключвам отделни службогонци да се преориентират и за това да се "бият тъпани", но основната маса гласоподаватели ЗА Слави - ЩЕ расте, защото имаше доста колебаещи се от предишните "прогнози" на т.нар. "социолози", а тия здраво се издъниха с "прогнозите" си, щом НЕ прогнозираха първенството на Слави, на фона на слабата избирателна активност, която СЪЩИТЕ "социолози" не познаха...)

        "Социолозите" да си предъвкват надницата, с която ги даряват ("пазарна" икономика!) - няма да познаят, но ще продължат да пълнят гушите като за последно.

        Лично мнение, разбира се! И сега ще чуем някоя "прогноза" от някоя "агенция"...
        На Славчо партията са берачи на ягоди и домати овчари говедари и строителни бачкери по чужбина....с големи претенции и малко мозък

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Само като инфо- на предните и о-предните избори жена ми, сина ми и дъщеря ми гласуваха за славчо. Е на следващите няма да гласуват. Сина ми каза че са педали, жена ми каза че за нищо не ставали, а само блокирали работата

          Благодаря за информацията.

          За твое сведение, моите. които НЕ са гласували на изборите - са шест. Казват, че на ИТН са им блокирали правителството - в качеството им на първа политическа сила.

          Именно по тая логика, моите, които са безпристрастни (и не само те) - ЩЕ гласуват за ИТН.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


            Няма да споря с теб. Очевидно си любител на тезата ЕСК (един "социолог" каза).

            Ясно е защо "социолог" е в кавички. Ако е друг, уж "нормален" социолог (без кавички) - недоказуемо е чии интереси обслужва, но със сигурност - на ония, с големите пари. И така нататък - в тоя ред на мисли...

            Като поддържник на ИТН - изобщо не мисля, че Слави ще губел гласове (тезата на ЕСК).

            Напротив - Слави ЩЕ увеличи гласовете за своята партия. ТОЙ ЗНАЕ как се прави това.
            Лично мнение, разбира се! И сега ще чуем някоя "прогноза" от някоя "агенция"...
            Само като инфо- на предните и о-предните избори жена ми, сина ми и дъщеря ми гласуваха за славчо. Е на следващите няма да гласуват. Сина ми каза че са педали, жена ми каза че за нищо не ставали, а само блокирали работата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              A дано, но надали.....

              Славчо слиза под 15 %, ПП набират скорост и ще стигнат 17-20 % ....Простата аритметика показва, че не им стигат абонатите....пардон избирателите.
              От тук нататък никой не може да прогнозира пазарлъците. ДБ са ненаяли се, Изправи се полягат според интереса си, БСП могат да подкрепят само при условия...
              Но аз съм оптимист. Важното е тиквата да се гърчи в собствен сос и да му се режат паричните потоци. Ако излезне и нещо от заграбеното и скрито в чужди банки и трезори, ще бъде песен...

              Няма да споря с теб. Очевидно си любител на тезата ЕСК (един "социолог" каза).

              Ясно е защо "социолог" е в кавички. Ако е друг, уж "нормален" социолог (без кавички) - недоказуемо е чии интереси обслужва, но със сигурност - на ония, с големите пари. И така нататък - в тоя ред на мисли...

              Като поддържник на ИТН - изобщо не мисля, че Слави ще губел гласове (тезата на ЕСК).

              Напротив - Слави ЩЕ увеличи гласовете за своята партия. ТОЙ ЗНАЕ как се прави това.

              За Асен и Кирил е добре това, че не застават в по-голяма формация. Така ЩЕ (трябва) да "дърпат" гласове от всички. Гласоподавателите на Слави СМЕ БЕТОН! (не изключвам отделни службогонци да се преориентират и за това да се "бият тъпани", но основната маса гласоподаватели ЗА Слави - ЩЕ расте, защото имаше доста колебаещи се от предишните "прогнози" на т.нар. "социолози", а тия здраво се издъниха с "прогнозите" си, щом НЕ прогнозираха първенството на Слави, на фона на слабата избирателна активност, която СЪЩИТЕ "социолози" не познаха...)

              "Социолозите" да си предъвкват надницата, с която ги даряват ("пазарна" икономика!) - няма да познаят, но ще продължат да пълнят гушите като за последно.

              Лично мнение, разбира се! И сега ще чуем някоя "прогноза" от някоя "агенция"...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                Много интересно става в политиката когато наш Барбарон и наш Киро защитават една и съща политическа сила.

                Това показва, че активните действия на бившите ченгета от ДС работят и скоро няма да се оправим.
                Може би са им спуснати еднакви опорки

                Коментар


                • До изборите има още 2 месеца, рано е да се правят прогнози. След месец ще почне кампанията. До тогава и а през кампанията тея двамцата може да текат от чешмите даже.

                  Още повече, че тези социологически проучвания дето минаха бяха преди обявяването на проекта им.

                  Като цяло социолозите познават криво ляво, на по предните избори само не познаха второто място на Слави. Иначе на предните избори познаха доста точно резултатите. Така че може да им се вярва с голяма доза сигурност.

                  Нещата ще зависят от избирателната активност. Дали ще е висока или ниска. Избори 2 в 1 може да изкарат повече хора, щото хем за президент, хем за парламент гласуваш. Партийните кандидати за президент могат да дръпнат хора към листите.

                  Т.е. има още много време и е рано да се каже какво ще се случи. Аз се надявам отровните, мая, дончева и сие да не влязат. По добре Киро Харвардски, отколкото тея.

                  Дали ИТН + ДБ + ПП ще имат над 50% - може и да имат. Ама дали ще се разберат да управляват не е много ясно. Сега хем ги нямаха, хем не се разбраха.


                  Коментар


                  • Много интересно става в политиката когато наш Барбарон и наш Киро защитават една и съща политическа сила.

                    Това показва, че активните действия на бившите ченгета от ДС работят и скоро няма да се оправим.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                      Ето една по-реалистична прогноза, лишена от пристрастия от вида ЕЖК (една жена каза), пардон - не е тази от вида ЕСК (един "социолог" каза)...

                      Партията Има такъв народ (ИТН) - на Слави - е първа политическа сила И на предстоящите избори за Парламент.

                      Партията на Асен и Петър, пардон - на Асен и Кирил - е втора ИЛИ трета политическа сила на изборите.

                      Тия ДВЕ партии - сумарно правят НАД 50% от електората, подал гласа си в Парламентарните избори.

                      Без "тоя-казал, а оня-рекъл" - въпросните ДВЕ партии ЩЕ УПРАВЛЯВАТ в следващите години (защо пък не - и десетилетие!)

                      Бъдете здрави и усмихнати!
                      A дано, но надали.....

                      Славчо слиза под 15 %, ПП набират скорост и ще стигнат 17-20 % ....Простата аритметика показва, че не им стигат абонатите....пардон избирателите.
                      От тук нататък никой не може да прогнозира пазарлъците. ДБ са ненаяли се, Изправи се полягат според интереса си, БСП могат да подкрепят само при условия...
                      Но аз съм оптимист. Важното е тиквата да се гърчи в собствен сос и да му се режат паричните потоци. Ако излезне и нещо от заграбеното и скрито в чужди банки и трезори, ще бъде песен...

                      Коментар


                      • От случилото се досега, става пределно ясно, че без участието или най-малко подкрепата
                        на поне две от трите т. нар. "партии на статуквото", редовно правителство няма да има.

                        Коментар


                        • Ето една по-реалистична прогноза, лишена от пристрастия от вида ЕЖК (една жена каза), пардон - не е тази от вида ЕСК (един "социолог" каза)...

                          Партията Има такъв народ (ИТН) - на Слави - е първа политическа сила И на предстоящите избори за Парламент.

                          Партията на Асен и Петър, пардон - на Асен и Кирил - е втора ИЛИ трета политическа сила на изборите.

                          Тия ДВЕ партии - сумарно правят НАД 50% от електората, подал гласа си в Парламентарните избори.

                          Без "тоя-казал, а оня-рекъл" - въпросните ДВЕ партии ЩЕ УПРАВЛЯВАТ в следващите години (защо пък не - и десетилетие!)

                          Бъдете здрави и усмихнати!

                          Коментар


                          • „Всичко това е една свързана верига на злоупотреби с власт". Виждаш името си в интернет. То е в списък с подслушвани лица, готвили метеж срещу властта. Искаш да разбереш дали това е вярно, но нито една институция не може да ти го потвърди официално. Nikolay Lavchiev разказва.

                            SVOBODNAEVROPA.BG
                            "Няма кой да разреши". Как подслушването на стотици се оказа законна тайна

                            Коментар



                            • Пийте чиста вода от извора, а не от мутренски и чалгаджийски блата
                              Last edited by barbaron; 20.09.2021, 10:27.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Трите коза на Кирил Петков и Асен Василев

                                Кирил Петков и Асен Василев държат поне три коза: те са компетентни и успешни, залагат на една скрита карта и са се прицелили в пространство, в което единственият сериозен претендент беше партията на Слави Трифонов.

                                https://www.dw.com/bg/%D1%82%D1%80%D...%B2/a-59198927
                                Чалгаря се оказа пълен некадърник.Нито може да свири нито може да пее нито в политиката му се получи.Смешен е отвсякъде.Ако не на тия на следващите избори си отива.Бунището е неговото призвание...

                                Коментар

                                Working...
                                X