IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето как се манипулират хората от герберастки медии:
    Катастрофа с машинното гласуване

    Катастрофа с машинното гласуване е напълно възможна на вота 2 в 1 на 14 ноември, прогнозираха изборни експерти пред „Труд”. Те се позоваха на разминавания между разписките от устройствата за гласуване и протоколите, които от ЦИК наричат несъществени.
    ...........................

    Пред „Труд” членове на ЦИК признаха, че част от избирателните секции отказали да броят разписки, защото не им се плащало допълнително за подобна проверка. Имало и такива, които се оправдали, че късно били известени и не успели да се включат. Около 800 секции в страната в крайна сметка участвали в контролното броене, но го извършили формално. Секционните комисии сравнили машинния протокол, с хартиения, на който са пренасяли данни. „Има съвсем незначителни разминавания, някои от които са в преференциите”, коментира пред „Труд” зам.-председателят на ЦИК Димитър Димитров. На едно от заседанията на ЦИК Димитров коментира, че „има странни разминавания с по 4-5 гласа в старозагорски секции, както и „приплъзване” на преференции”.

    Същото е положението и с 39-те задгранични секции. В ЦИК са получени резултати от 30 секции. Останалите - близо една четвърт, не са представили протокол за преброяване на контролните разписки, а конкретна причина не е посочена.

    „Установи се, че всички данни съвпадат с изключение на няколко случая”, съобщи шефката на ЦИК Камелия Нейкова на колегите си по време на заседание от 19 юли. Тя изреди четири секции - в Харлем (Нидерландия), в 363-а секция в Хага (Нидерландия), в секция 441 в Лондон (Великобритания) и в 727-а секция в Чорлу (Турция).
    Нейкова твърди, че разминаването между числовите данни от машинното гласуване и данните от контролните разписки е с по един глас.
    Четеш статията и си мислиш, че машините за гласуване са нещо ужасно, на което не може да се разчита.

    Аз ви казвам, че не е така. На последните избори бях председател на секционна избирателна комисия, в която по разпореждане на ЦИК броихме контролните разписки от машината, все едно са бюлетини от урната. Не бях очарован от това, защото приключихме поне един час и нещо след другите избирателни секции. Обаче броихме разписките от машината ТОЧНО както изискваше ЦИК. И нямаше НИКАКВА грешка. Резултатите от броя на разписките, гласовете за партиите и преференциите за различните кандидати бяха ТОЧНО ТАКИВА, каквито бяха и в протокола, който изплю машината след края на изборния ден. Никаква разлика. Машината беше отчела всичко абсолютно точно. Както и трябва.
    Естествено в комисията имаше недоволство и предложения (от зам.председателя от ГЕРБ) да не броим разписките, ами да впишем каквото пише в протокола на машината. Аз обаче, нали съм (бивш) военен, изпълних разпореждането на ЦИК точ в точ. Това ми струваше два часа по-късно прибиране у дома, но какво от това?
    Та искам да ви кажа, че герберасткият "Труд" ЛЪЖЕ!!!!!
    Мръсна герберастка пасмина. Всичките сте за затвора. Дори заблюдените овци.
    Last edited by RUBLA; 29.09.2021, 09:39. Причина: Спазвайте добрия тон!
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

      А ти плати ли си членският внос в ГРОБ/ДПС?

      Аз лично ще направя дарение за Кирил и Асен ако заедно с международните служби вкарат в затвора шефа ти тиквата от банкя и дебеля пеефски
      Ми ти преди направи и за Слави и Африканския, нужно ли е да се каже повече?

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
        барби, ти направи ли вече дарението за новите от ПП?
        А ти плати ли си членският внос в ГРОБ/ДПС?

        Аз лично ще направя дарение за Кирил и Асен ако заедно с международните служби вкарат в затвора шефа ти тиквата от банкя и дебеля пеефски

        Коментар


        • барби, ти направи ли вече дарението за новите от ПП?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Откакто се появиха съобщенията за действията на Георгиева по време на предишната ѝ работа в Световната банка, тя се е опитвала да се свърже с Йелън, но така и не е успяла,

            Изглежда хладното отношение на администрацията на Джо Байдън към директора на Международния валутен фонд (МВФ) Кристалина Георгиева се простира отвъд публичната позиция на властите във Вашингтон.
            https://vtorifront.bg/…/finansoviyat-ministr-na-sasch…



            А на мен ми изглежда че вече искат да режат на Баце-Бащицата последните опори, Магнитски, сега режат Кристалинка - без вина виновна...Кофти изпълнение. Изглежда Байдънците искат да махат бацко

            Коментар


            • Откакто се появиха съобщенията за действията на Георгиева по време на предишната ѝ работа в Световната банка, тя се е опитвала да се свърже с Йелън, но така и не е успяла,

              Изглежда хладното отношение на администрацията на Джо Байдън към директора на Международния валутен фонд (МВФ) Кристалина Георгиева се простира отвъд публичната позиция на властите във Вашингтон.
              https://vtorifront.bg/…/finansoviyat-ministr-na-sasch…




              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Христо Иванов на живо пред Свободна Европа
                Добре, че не е на умряло! Но нищо, след изборите може вече да не е на живо!
                Дебалските агнешки глави няма смисъл да се мултиплицират!
                Няма нужда от обръчи на агнешката Олигархия и техните продажни протежета!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Популярната като острие на ГЕРБ Десислава Атанасова реши да махне розовите очила и да погледне реалния живот право в очите. Отвратена от това, което вижда, тя изля мъката си във Фейсбук в гневен пост.


                  mobile.frognews.bg
                  И Десислава Атанасова заигра в стил „Сети се Мара да се побара“
                  Популярната като острие на ГЕРБ Десислава Атанасова реши да махне розовите очила и да погледне реалния живот право в очите. Отвратена от това, което вижда, тя изля м..
                  Кажете какво стана с кърджалийската. - ПКП. Затри се таз женица, изчезна от хоризонта.
                  Няма ли да се погрижат, да я върнат на бял кон и нея? И Къде е грижата за фалиралите физически лица?

                  Коментар


                  • Проф. Иван ИЛЧЕВ в отговор на председателя на Македонската академия за наука и изкуство:

                    По-добре да говоря за черните дупки и вселената, защото Люпчо КОЦАРЕВ е физик, а се опитва да се прави на историк




                    ploshtadslaveikov.com
                    Иван Илчев: Македонските земи са били част от България много повече от един век
                    Земите на днешна Македония са били част от Първото българско царство от ІХ до началото на ХІ век, общо около 250 години, а по време на Второто българско царство същите..

                    Коментар


                    • Христо Иванов на живо пред Свободна Европа

                      Коментар


                      • Популярната като острие на ГЕРБ Десислава Атанасова реши да махне розовите очила и да погледне реалния живот право в очите. Отвратена от това, което вижда, тя изля мъката си във Фейсбук в гневен пост.


                        mobile.frognews.bg
                        И Десислава Атанасова заигра в стил „Сети се Мара да се побара“
                        Популярната като острие на ГЕРБ Десислава Атанасова реши да махне розовите очила и да погледне реалния живот право в очите. Отвратена от това, което вижда, тя изля м..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                          Борисов за пачките в чекмеджето и записите: “Хората на Радев ме сготвиха!“


                          ...сготвили го, ама не го изяли. Каква загуба!

                          Коментар


                          • Борисов за пачките в чекмеджето и записите: “Хората на Радев ме сготвиха!“



                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Никой няма да се бие не само ти....Но днес войните не са за територии а за контрол.Големите искат контрола и парата дреме им че ние живеем като скотове....Щом народа търпи значи е добре..А и отдавна съм установил че да избираш и да гласуваш са съвсем раз,ични неща.Ние имаме право да гласуваме не да избираме...Напоследък ме е страх да си отворя хладилника за да не излезе Мая Манолова..
                              Е, ако не МаяМа, то Хр.Иванов, Маркучо Дългунди, Боко...
                              ...как така, забравих ДПС, Воля, НФСБ, А'така...
                              Last edited by Pyramid; 28.09.2021, 17:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Бойко Борисов да си направи тест за бащинство и да докаже, че детето на Борислава Йовчева не е негово

                                "Къщата в Барселона е купена с парите на народа. Има такава къща. Не е медийна димка. Не искам да влизам в лични подробности, защото в ситуацията има намесено и дете. Има такова дете. Най-елементарно е господин Борисов да си направи тест за бащинство. Ако нямаше такова дете, той отдавна щеше да е размахал тест за бащинство"

                                Ивайла Бакалова
                                Браво Киро за постоянството.
                                Това ли е прословутата Мата Хари ?

                                Коментар

                                Working...
                                X