IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Видяхте ли какво направихте с фалшифките дто ги разнасяте из форумите?!?!?!?!?!?
    Клетата Таня Дончевя, която по собствените и признания по повод скандала 500К, хич не ги разбира модерните технологии, се оля яко в национален ефир. По Канал 1 се оля. Този резил и на вас ще тежи.
    Така че разпространителите на фалшивки имайте милост, дръпнете малко спирачката.
    Дончева и проф. Герджиков в остър сблъсък след определението "ортодоксален гербаджия" | Днес.dir.bg

    Коментар


    • За теб явно само Борисов и Пеевски са фактори.. Нищо де той Магнитски ще им покаже кой какъв е.. А за сравнение с Мика си много малък и недоучил.. Ето , че ти отдавна си се качил на каруцата..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        19min.bg

        Проф. Герджиков се качва на каруца, която върви назад: Мика Зайкова

        "Не мога да си обясня, когато един човек с безспорни знания и безспорен интелект, какъвто е проф. Анастас Герджиков , се качва на каруца, която върви назад". Този ...


        https://19min.bg/news/8/156613.html?...1OnrQlNIUA2yV0

        Има ли място в каруцата, че и от Форума има пътници..
        Във "Форума" имаш възможност да качваш или сваляш всеки на каруцата!Играй го разпоредител,щом ти доставя удоволствие.А,Мика е фактор с който всеки трябва да се съобразява,непременно!

        Коментар


        • Пак оттам -
          "Хич не е прост Баце. Влезе баш навреме в политиката /точно когато потекоха фондовете от ЕС/ и се измъкна навреме – преди гигантската криза, в която тепърва навлизаме…

          Остави горещите кестени на Радев да ги вади. Прост бил… Прости били и хората от обкръжението му… Прости, ама богати като крезовци. Останалите сме умни, ама бедни като църковни мишки.

          Надхитри ни Банкянският лъжец – факт. И сега ще изсули от отговорността като лисунгер из дупката си и ще ни се смее, докато ние опъваме каиша и плащаме сметките на различните видове мафии – енергийна, петролна, медицинска и прочие.

          И не само ще ни се смее, ами като Тодор Живков ще ни поучава как добре се живеело по негово време…"

          Емил Василев

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп

            Админа е комоне, защото ме е изтрил мен.
            А теб те е изтрил защото си идиот.
            Е, че то теб да те застрелят ти е малко но, админът човек, пощадил неадекватното създание...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow
              Айде.... гербаджийката админ пак ме изтри. Нама спасение от герберащината.
              На мен, познат от IT бранша ми намекна директно, че иде реч, по-скоро, за Пеевски. Не, че разликата е дълбока и съществена, де ..

              Коментар


              • 19min.bg

                Проф. Герджиков се качва на каруца, която върви назад: Мика Зайкова

                "Не мога да си обясня, когато един човек с безспорни знания и безспорен интелект, какъвто е проф. Анастас Герджиков , се качва на каруца, която върви назад". Този ...


                https://19min.bg/news/8/156613.html?...1OnrQlNIUA2yV0

                Има ли място в каруцата, че и от Форума има пътници..

                Коментар


                • Днес е Международният ден на възрастните хора

                  На 14 декември 1990 година Общото събрание на ООН гласува да определи 1 октомври като Международен ден на възрастните хора, документирано в Резолюция 45/106. За първи път честването на Деня е на 1 октомври 1991 година.

                  Инициативен кмет на герб раздава подаръци на пенсионери със заръка да гласуват за ПАРТИЯТА довела до безнадеждност същите възрастни хора,с най-ниските пенсии в Европа!!

                  Най-ниските пенсии в ЕС са в България, пресмятат в euromag.ru и посочват, че средната пенсия в нашата страна е 125 евро. Румънските пенсионери получват средно 175 евро, в Литва – 222, в Естония – 232, в Латвия – 304.

                  Чехите получават като пенсия половината от заплатата, която е средно около 1000 евро, а португалциите – 54% при средна заплата над 1000 евро.

                  Във Финландия пенсията е 58,4% от заплатата, която средно е около 3700 евро, но от тази сума трябва да се приспаднат данъци и други плащания.

                  Словенците се пенсионират на 63 години, а словенките – на 61, и могат да разчитат на 62% от доходите си в активната възраст. Средната заплата в Словения също надхвърля 1000 евро.

                  За мъжете в Турция пенсионната възраст е 68 години, за жените – 58. Пенсията е 64,5 % от заплатата, която средно е около 900 евро.

                  В Италия пенсията е 65% от заплатата (средно 2300 евро), в Австрия – 77 % (средно 2700 евро).

                  В Испания пенсията е 81% от заплатата (средно 2200 евро), а в Люксембург при средна заплата 4300 евро (брутна) пенсията е 87% от нея.

                  Удивително е, че най-висок процент спрямо заплатата получават като пенсия гърците. Това е най-високият процент от месечното възнаграждение в страната, която години наред се намира в режим на жестоки икономии.

                  Пенсионерите на южната страна получават 96% от заплатата си при средно месечно възнаграждение от 2100 евро. Всъщност, излизането в пенсия в Гърция означава само прекратяване на трудовата дейност при запазване на заплатата.

                  В Русия пенсията е под 40% от заплатата, коментира още euromag.ru.



                  Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                  Коментар


                  • Професора е ерудит,уважаван от цялата университетска общност!
                    Не знам само,дали може да прави коремно?Моя глас е за него!

                    Коментар


                    • Щом ректорът на Университета е потвърдил, че ще се кандидатира за президент, тогава той още утре трябва да заяви пред председателя на Общото събрание на Университета, че желае предсрочно мандатът му като ректор да бъде прекратен. Това пише доцент Димка Гочева от СУ ”Климент Охридски”.




                      mobile.frognews.bg
                      Реакции от СУ за проф. Герджиков: Щом реакторът иска да е президент, трябва веднага да си прекрати мандата
                      Щом ректорът на Университета е потвърдил, че ще се кандидатира за президент, тогава той още утре трябва да заяви пред председателя на Общото събрание на Университе....

                      Коментар


                      • Какво мисля аз за проф.Герджиков, без лично да се познаваме:
                        - Колкото по - именит е противникът, толкова по-сладка е победата и по-лесно се преглъща поражението.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Б.БОРИСОВ е КУМ НА ПРОФ.ГЕРДЖИКОВ..ПРОЗРАЧНО НАЛИ..
                          Кире, ай стига с тая дезинформация бе.

                          Като не можете да намерите кусури на човека се почва с лъжите.

                          По-старите сме се нагледали на такива ченгесарски приоми, ама младите за съжаление се хващат още.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pavlik5 Разгледай мнение


                            Една част от хилядите по площадите ще гласуваме за Кирил и Асен.

                            Бисеров изчезна бързо защото стана неудобен на своите си началници.

                            Борисов вероятно ще изчезне,когато главния прокурор сдаде поста си.

                            За другите не знам и не ме интерисуват.
                            Кирчо все още не е показал китап че не е с двойно гражданство, срока е до 8 октомври. Усещам че ще го изплюе системата. Всъщност трябваше доста по рано да го изплюе, но ...........

                            За асанчо- погледни какви са били приоритетите му като предишен служебен министър- един от приоритетите е бил борба със сивата икономика и с офшорките. По същото време асанчо има 3 офшорки. ТОлкова за морала

                            Коментар


                            • Проф. Герджиков: "Аз не съм политик, не мисля и не говоря като политик, но смятам, че всеки от нас е длъжен в даден момент да се отплати на България за всичко, което е получил от Родината и сънародниците си."
                              Гинчо Павлов, поет с китара: "Аз не мога да свиря на китара, но затова пък не мога да пея. Та затуй ще ви изпея..."

                              Коментар

                              Working...
                              X