IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гледам гербаджийската двойка по бтв...
    ... само на мен ли ми се струва, че гербджиков е с червило?!
    https://btvnovinite.bg/predavania/12...na-miteva.html
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Ха ха ха тия с мерцедесите дето взимат социални помощи нямат срам...То не беше врачуване просия фалшиви телкове...ба си измамниците

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Герберското недоносче Герджиков, пак ми говори за единение.
        Аз съм в този форум от 2009та и твърдя с цялата си отговорност, че разделението , сегашното огромно разделение на нацията, беше предизвикано от противната банкянска Тиква през 2009та година.
        Банкянската Тиква Борисов е като мозъчен тумор в главите ни и ако не бъде изрязан, той ще ни убие. Нищо по-малко. Бойко Борисов е СМЪРТТА за България!
        Гигов бе ти утре ако фанеш запек пак ли Бойко ще ти е виновен.А твоя изрод Радев дето ни слага ушни марки и зелени сертификати е невинен така ли...Или теб не те вълнува ушната марка на лявото ти ухо?Бойко ли е виновен че Радев мълчи като путка за удължения срок на ваксините?Нямате ли чест и достойнство бе какви офицери сте били неам нерви направо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

          ГЕРБ и Борисов не управляват вече 6 месеца. Изпълнителната власт е в Радев и неговото правителство цяла половин година.

          Тука има някакви ни обясняват как се крадяло много пари. Как 2 милиарда на година, 8 милиарда, 10 на година. Как за 1 Хемус се крадяло на година, как за 2 Хемус се крадяло на година. И можело да строим сума ти и магистрали ако не се крадяло толкова.

          Според приказките за 6 месеца трябваше да довършат Хемус, щото нали пари имало.

          Резултат обаче е спрян Хемус. От на 6-7 места, в момента се работи само на 1 място по Хемус. Другата инфраструктура и тя спряна на 70-80%. А пари в бюджета няма кой знае колко повече от тая спряна инфраструктура, дето уж била незаконна, без документи и пр.


          Като почна да расте цената на тока, 1 месец ни обясняваха как това било саботаж на калинките на ГЕРБ. Чак после се разбра че енергията раста по целия Свят и спряха с тея приказки.

          Те така, в момента може да чуеш как Костов е виновен, нищо че управлява преди 20 години. И те сега след 10-20 години Борисов ще е още виновен.

          А реално комунягите са най-виновни за днешното положение с постоянните лъжи и измислици дето фабрикуват.
          Тъй, тъй. Да не забравим и ланския сняг.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Герберското недоносче Герджиков, пак ми говори за единение.
            Аз съм в този форум от 2009та и твърдя с цялата си отговорност, че разделението , сегашното огромно разделение на нацията, беше предизвикано от противната банкянска Тиква през 2009та година.
            Банкянската Тиква Борисов е като мозъчен тумор в главите ни и ако не бъде изрязан, той ще ни убие. Нищо по-малко. Бойко Борисов е СМЪРТТА за България!
            ГЕРБ и Борисов не управляват вече 6 месеца. Изпълнителната власт е в Радев и неговото правителство цяла половин година.

            Тука има някакви ни обясняват как се крадяло много пари. Как 2 милиарда на година, 8 милиарда, 10 на година. Как за 1 Хемус се крадяло на година, как за 2 Хемус се крадяло на година. И можело да строим сума ти и магистрали ако не се крадяло толкова.

            Според приказките за 6 месеца трябваше да довършат Хемус, щото нали пари имало.

            Резултат обаче е спрян Хемус. От на 6-7 места, в момента се работи само на 1 място по Хемус. Другата инфраструктура и тя спряна на 70-80%. А пари в бюджета няма кой знае колко повече от тая спряна инфраструктура, дето уж била незаконна, без документи и пр.


            Като почна да расте цената на тока, 1 месец ни обясняваха как това било саботаж на калинките на ГЕРБ. Чак после се разбра че енергията раста по целия Свят и спряха с тея приказки.

            Те така, в момента може да чуеш как Костов е виновен, нищо че управлява преди 20 години. И те сега след 10-20 години Борисов ще е още виновен.

            А реално комунягите са най-виновни за днешното положение с постоянните лъжи и измислици дето фабрикуват.

            Коментар







            • clubz.bg
              "Орел с ориз" - диктатурата на идиотите и милиционерите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                То хубаво но можеш ли да кажеш поне една причина в ква връзка с текущия разговор го казваш това? Просто нещо да пльокнеш, а?
                Е то като за възпитаник на ПУИ Асен Киселинчев е сложно да разбере каква е връзката

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                  Цирк "българия" с "нова" програма
                  И четиримата са по добре от Радев

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
                    Защо не гласувате за свежи кратуни ?
                    Бих изпратил на балотаж Малинов и Миленов. Подгласници: Костадинов, Сидеров и Луна.
                    Не, първите не са Малина но напомнят донякъде и стават добра комбинация с Луна.
                    Напразно ИТН преждевременно му придадоха самочувствие на Радевски и реши да си поиграе на Фюрер за месец-два поне
                    И то точно когато паднаха всякакви мерки на север и на изток https://eadaily.com/ru/news/2021/10/...zovaniya-uglya
                    А Петър Илиев бе прежален и не бе издигнат - а имаше толкова подходящ профил за портрети в кабинети ...
                    Кой е тоя Петър Илиев?
                    Мислиш че би взел повече от половин процент?
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар



                    • Цирк "българия" с "нова" програма

                      Коментар


                      • Тя Луна не ми е фаворит - пошегувах се в контекста - заменете я сполучливо с Лозан, като по-малък срам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
                          Защо не гласувате за свежи кратуни ?
                          Бих изпратил на балотаж Малинов и Миленов. Подгласници: Костадинов, Сидеров и Луна.
                          Не, първите не са Малина но напомнят донякъде и стават добра комбинация с Луна.
                          Напразно ИТН преждевременно му придадоха самочувствие на Радевски и реши да си поиграе на Фюрер за месец-два поне
                          И то точно когато паднаха всякакви мерки на север и на изток https://eadaily.com/ru/news/2021/10/...zovaniya-uglya
                          А Петър Илиев бе прежален и не бе издигнат - а имаше толкова подходящ профил за портрети в кабинети ...
                          Чул ли си изобщо брътвежите на тая пача Луна,
                          Писала на Байдън и на всички президенти от източния блок. .
                          Бе тая ни направи за смях пред целия свят.
                          Може ли такава простакеса да бъде президент изобщо!,
                          Тука вече стигаме до необходимостта в закона да се вкара и психопреглед....
                          80% може да се окажат дебили или най обикновени малоумници...
                          и да спестим ценно време по националните медии,,,,и времето на гражданите в шибаната република
                          Last edited by Dio; 31.10.2021, 18:48.

                          Коментар


                          • Защо не гласувате за свежи кратуни ?
                            Бих изпратил на балотаж Малинов и Миленов. Подгласници: Костадинов, Сидеров и Луна.
                            Не, първите не са Малина но напомнят донякъде и стават добра комбинация с Луна.
                            Напразно ИТН преждевременно му придадоха самочувствие на Радевски и реши да си поиграе на Фюрер за месец-два поне
                            И то точно когато паднаха всякакви мерки на север и на изток https://eadaily.com/ru/news/2021/10/...zovaniya-uglya
                            А Петър Илиев бе прежален и не бе издигнат - а имаше толкова подходящ профил за портрети в кабинети ...

                            Коментар


                            • Герберското недоносче Герджиков, пак ми говори за единение.
                              Аз съм в този форум от 2009та и твърдя с цялата си отговорност, че разделението , сегашното огромно разделение на нацията, беше предизвикано от противната банкянска Тиква през 2009та година.
                              Банкянската Тиква Борисов е като мозъчен тумор в главите ни и ако не бъде изрязан, той ще ни убие. Нищо по-малко. Бойко Борисов е СМЪРТТА за България!
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар

                              Working...
                              X