IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts





  • spisanieexpress.com
    Босът на „Джи Пи Груп“ се опитал да изнесе 21 млн. в ОАЕ?
    Става дума з

    Коментар


    • Сега от Специализираната прокуратура говорят за „семейна драма“, но преди две години, когато с Илия Златанов имахме спор и беше само „семейна драма“, тогава защо се намеси Сотир Цацаров и реши да подпише заповед, с която да даде пълните права на същата тази Спецпрокуратура да прави с мен каквото си поиска? С неговия подпис започнаха всички престъпления срещу мен.




      frognews.bg
      Явор Златанов: Било „семейна драма“, а всички престъпления срещу мен започнаха с подписа на

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Това му е идола на бибитко - да рита топка и да му плащат милиони. А не да трябва да държи маркуча, да плаши бизнесмените, да краде и лъже за милиарди
        Е, той държи маркуча на батковците си Вова и Ердо, за начало, и на деда си Джо...

        Коментар







        • lentata.com
          Винету, Шекспир, Данте Алигиери и една (празна) глава между тях
          “О, има нещо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            „И на мен ми се играе контрола с ПСЖ, да се надбягвам с Мбапе-то. Е, той ще ме надбяга, но само факта, че ще тича до мен, го издига на друго ниво“. Това заяви на брифинг на ГЕРб лидерът на партията Бойко Борисов.
            Абе тоя човек пие ли си редовно хапчетата.

            Моля феновете на Борисов- Матеев и Бързоходко ДА НИ ОБЯСНЯТ ще може ли да надбяга Мбапе-то и колко ще го издигне на друго ниво..





            Това му е идола на бибитко - да рита топка и да му плащат милиони. А не да трябва да държи маркуча, да плаши бизнесмените, да краде и лъже за милиарди
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • „И на мен ми се играе контрола с ПСЖ, да се надбягвам с Мбапе-то. Е, той ще ме надбяга, но само факта, че ще тича до мен, го издига на друго ниво“. Това заяви на брифинг на ГЕРб лидерът на партията Бойко Борисов.
              Абе тоя човек пие ли си редовно хапчетата.

              Моля феновете на Борисов- Матеев и Бързоходко ДА НИ ОБЯСНЯТ ще може ли да надбяга Мбапе-то и колко ще го издигне на друго ниво..






              Коментар


              • Винаги съм завиждал на интелектуалното самочувствие на огромната част от нашия народ, която не спира да смята себе си и целокупното българско народонаселение за нещо повече от европейците - очевидно това проличава от новата антиевропейска реторика, която върви по линия на "зеления сертификат" и на масовото тестване.

                Явно европейците, които са над 70% ваксинирани, са някакви будали, щом така лесно се отказват от "всеки сам да си преценя" да не се ваксинират срещу COVID.

                Явно според голяма част от нашите братя и сестри ЗЗЗ (Загнилият зъл Запад) иска да затрие точно нашата нация с ваксините, защото точно нашият героичен и иначе много интелигентен народ е заплаха за това тяхно прословуто върховенство на закона, комбинирано с финансово, правосъдно, образователно и социално превъзходство, с което някак надменно се хвалят загнилите зли западняци.

                Освен това според явно голяма част от нашите сънародници ЗЗЗ (Загнилият зъл Запад) не иска да затрие нашия сплотен народ изведнъж с един удар, а бавно и мъчително, с присъщото за западняците коварство.

                Но не, тук се ражда съпротива, която само започва с щурм на молове, но скоро, когато глупавите европейци измрат до две години от ваксините, България ще владее целия континент и всички ще учат задължително за хан Крум, за розовото масло и за тракийските съкровища. И ще завиждат, и малцината оцелели зли западняци ще славословят справедливите български управници и съвършеното българско правосъдие.

                Е, дотогава в ЕС ще сме последни по доходи и първи по смъртност, но, хей, остават само две години до пълната българска доминация!

                В крайна сметка не може народи, които се напиват с бира, да ни казват какво е разумно, след като ние изтрезняваме с бира, нали?

                Коментар


                • ДОРОТЕЯ ДАЧКОВА, "СЕГА":
                  Още преди края на мандата на главния прокурор Иван Гешев България трябва да е реформирала тази фигура, ако иска да получи 13-те милиарда лева безвъзмездни средства по Плана за възстановяване. В плана, който ЕК вече разглежда, са набелязани мерки за повишаване на отчетността на главния прокурор и възможност той да може да бъде разследван ефективно. Лансираните реформи не са обвързани с конкретни срокове в плана, изпратен от служебното правителство в Брюксел на 15 октомври. Но жизненият цикъл на Механизма за възстановяване и устойчивост е до 2026 г., т.е. ако България няма напредък по поетите ангажименти, може да не получи цялата сума. 7-годишният мандат на Гешев изтича през 2027 г.
                  https://www.lentata.com/page_23726.html




                  lentata.com
                  Главният прокурор става залог за милиардите от ЕС
                  Още преди края на мандата на главния прокурор Иван Гешев България трябва да е реформирала тази фигура, ако иска да получи 13-те милиарда лева безвъзмездни средства п...

                  Коментар


                  • Любо Кольовски

                    "ЧетирИ програмисти от "Да, България" контролират софтуера на машините за гласуване.", произнесъл се бившият премиер, познавач на литературната класика в частта ѝ "Творчеството на Данте Алигиери". Прав е. Колко му е четирИ програмиста да контролират софтуера на малко повече от 12 хил. машини за гласуване. На всеки програмист се падат само по 3 - 4 хиляди машини. Фасулска работа! Друго си е да влачиш чувалите с подправени протоколи и фалшиви бюлетини из разни спортни зали. За това се иска сила, мускули и много акъл!

                    Коментар


                    • дръж бате Пешо
                      КАЛИНКАТА НА ГЕРБ С 38 БОНА ЗАПЛАТА НАБУТАНА ЗА ДЕПУТАТ ОТ ПЛЕВЕН

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                        Глупости! Ти на такива кукундели ли се надяваш? Щяла да прави лустрация, щото агентите на ДС били виновни. 30 години след разформироването на Държавна сигурност.
                        Да не говорим, че няма никакво домашно възпитание. То и какво възпитание да искаш от чалгарка от "Пайнер"?
                        Че ако избор между тая кукундела и някой магаре от поляната, ще гласувам за магарето.
                        Ама съм сигурен, че ще се намерят поне 10 000 идиота, които ще гласуват за кукуто.
                        Аз лично вече не се надявам на нищо, преди се надявах, скачах, ходих по митинги и партийни събрания, докато не разбрах един ден че съм масовка. И тогава общо взето си бих камшика

                        Но определено се бяга според мен от този въпрос- кой ще понесе отговорност за провалената българия- за съжаление

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Може да е за психиатрията, но разказа играта на тримата тиквеници


                          Всъщност зададе един единствен въпрос- кой ще понесе отговорността за провалената българия, има достатъчно писано по темата каква е била бг преди и каква е сега
                          Глупости! Ти на такива кукундели ли се надяваш? Щяла да прави лустрация, щото агентите на ДС били виновни. 30 години след разформироването на Държавна сигурност.
                          Да не говорим, че няма никакво домашно възпитание. То и какво възпитание да искаш от чалгарка от "Пайнер"?
                          Че ако избор между тая кукундела и някой магаре от поляната, ще гласувам за магарето.
                          Ама съм сигурен, че ще се намерят поне 10 000 идиота, които ще гласуват за кукуто.

                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Може да е за психиатрията, но разказа играта на тримата тиквеници


                            Всъщност зададе един единствен въпрос- кой ще понесе отговорността за провалената българия, има достатъчно писано по темата каква е била бг преди и каква е сега
                            Не знам дали някой е отговорил, но верния отговор е - виновен е един съюз, който наричат европейски, обаче аз все не мога да си обърна езика и го наричам еврогейски.

                            Коментар


                            • Резултат от управлението на БокоШиши
                              https://money.bg/investments/investi...v-sarbiya.html
                              https://money.bg/investments/philip-...i-fabrika.html
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Слушахте ли кандидатката за президент Луна?
                                Тази е за психиатрията в Царев брод. Щото е шуменка , за мой срам.
                                Може да е за психиатрията, но разказа играта на тримата тиквеници


                                Всъщност зададе един единствен въпрос- кой ще понесе отговорността за провалената българия, има достатъчно писано по темата каква е била бг преди и каква е сега

                                Коментар

                                Working...
                                X