IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
    ПП + БСП искат вдигане на прага на осигурителния доход още от бюджет 2022 с едно 450 лв.

    ДБ са контра - ти да видиш тея взели да деснеят, ама това е щото на преговорите е Георги Ганев - него го уважавам и той е десен за разлика от другите в ДБ
    Още няма правителство и комунистическите мурафети започнаха....Ненаситни алчни и прости хора са налазили България и няма отърване.А как са огладняли 12г извън лапачката.Озверели полудели и самозабравили се крадци тоя народ е заспал дълбок сън.Някаква летаргия и апатия го е обзела никакви съпротивителни сили няма....Ще ни оглозгат до кокал.Ба си четвъртата сила с трима депуати се държи като спечелила изборите с мнозинство а двете путки мълчат

    Коментар


    • ПП + БСП искат вдигане на прага на осигурителния доход още от бюджет 2022 с едно 450 лв.

      ДБ са контра - ти да видиш тея взели да деснеят, ама това е щото на преговорите е Георги Ганев - него го уважавам и той е десен за разлика от другите в ДБ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        ПЕТЪР БОЯДЖИЕВ


        Този пост на г-н Борислав Ждребев е малко дълъг, но пък ако всичко се каже, трябва да е поне 100 пъти по-дълъг, така, че много ми хареса и го пущам с името на автора и на моята стена с поздравления.
        Вместо памфлет:
        Ама представяте ли си ги всички тези подставени навремето в СДС ченгета, как добре се устроиха под крилото на баш-комунистическата квачка Борисов? И сега внезапно "изригнаха" , предсказвайки реставрация на комунизма. На кой комунизъм - на ченгето Местан, с пристаналия Евгени Михайлов, на ченгето Доган с пристаналия Йордан Цонев и Христо Бисеров, на ченгето Георги Марков, пристанал на ченгето Бойко Борисов, на внучката на Васил Коларов , на сина на шофьора на генерал Шопов, на партизанската внучка Лиляна Павлова, на адвоката на Жан Виденов Дани Кирилов, на Ал Йо, който приклекна за една евро-заплата като лаещ пудел пред покланящия се в Правец Борисов, ведно с Жени Живкова и агент Гоце, на главния Мултак, душеприказчик на Георги Джагаров, на Боил, внука на генерал Диков. И вчера излязоха записи на агент Буда с " другаря Василич", син на правешкия кмет. Или Фил, който сдаде позорно властта на СДС, а сега заедно с "Братиньо" определиха една напълно почтено дадена декларация за незаконна. Нима Румен Христовци не влязоха в коалиция с родово-комунистическата - милиционерска- ДС партия ГЕРБ, кьорави ли бяха да се хващат с верния пазвант на диктатора Тодор Живков ? Къде е сега СДС - политически труп.
        Къде бяха враговете на комунизма , когато преоблечените като полицаи гардове от охранителните фирми на престъпните ДС-мафиоти пребиваха младежите, пръскаха с бойни отровни вещества очите на протестиращите срещу омразния възпитаник на Школата в Симеоново Гешев. Кьорави ли бяха "антикомунистите" , когато шеф на комитета , издигнал Герджиков, стана Радомир Чолаков, изрекъл скверно пред телевизионните камери: "Двама-трима-четирима полицаи са си надвишили правомощията"? Кьорави ли бяха, че до Герджиков стоеше шофьорът на Мето Илиенски? Кьорави ли бяха за безбройните примери за брутални крадене - как си обясняват, че една бетонна пейка на площад Славейков е платена от общината за смайващата сума от 9000 лв? Кьорави ли бяха "антикомунистите" под крилото на баш-комуниста Борисов за фрапиращите далавери в София и в страната? Какво остави Борисов - по всичко сме на последно място в Европа и Африка. 12 години безпрецедентно крадене. И сега, понеже всички тези, мимикриращи зад фалшив антикомунизъм, продали се "седесари" се озоваха в потъващия кораб, дружно зареваха срещу всички, че са комунисти. Само дето същите тези правоверни "седесари"до преди няколко месеца бяха в коалиция с ченгето от ДС Каракачанов, позабравят се тези позорни факти.




        Пешо, НЯМА КАКВО ДА МИ ВМЕНЯВАШ И ПРИПИСВАШ БЪДЕЩИ ГРЕШКИ НА ПОЛИТИЦИ..БЪЛГАРИЯ се нуждае от промяна и напредък..Все едно аз да ти приписвам на тебе Мутрата, че все си мълчеше и го одобряваше мълчешката..Пак казвам крадците независимо кои са и какви са трябва да са в затвора..

        Питам те ти какво предлагаш - кой да управлява..Не гласуваш, а после нищо и никой не харесваш..Чакам да предложиш и предложиш кои според тебе трябва да управляват..



        Кире аз ти зададох въпрос ти ме удави в брътвежи които са дотегнали на всички ни...Не знам кой да ни управлява аз ако знаех досега да сме го избрали.Но тия са противното на това което приказват.

        Коментар


        • ПЕТЪР БОЯДЖИЕВ


          Този пост на г-н Борислав Ждребев е малко дълъг, но пък ако всичко се каже, трябва да е поне 100 пъти по-дълъг, така, че много ми хареса и го пущам с името на автора и на моята стена с поздравления.
          Вместо памфлет:
          Ама представяте ли си ги всички тези подставени навремето в СДС ченгета, как добре се устроиха под крилото на баш-комунистическата квачка Борисов? И сега внезапно "изригнаха" , предсказвайки реставрация на комунизма. На кой комунизъм - на ченгето Местан, с пристаналия Евгени Михайлов, на ченгето Доган с пристаналия Йордан Цонев и Христо Бисеров, на ченгето Георги Марков, пристанал на ченгето Бойко Борисов, на внучката на Васил Коларов , на сина на шофьора на генерал Шопов, на партизанската внучка Лиляна Павлова, на адвоката на Жан Виденов Дани Кирилов, на Ал Йо, който приклекна за една евро-заплата като лаещ пудел пред покланящия се в Правец Борисов, ведно с Жени Живкова и агент Гоце, на главния Мултак, душеприказчик на Георги Джагаров, на Боил, внука на генерал Диков. И вчера излязоха записи на агент Буда с " другаря Василич", син на правешкия кмет. Или Фил, който сдаде позорно властта на СДС, а сега заедно с "Братиньо" определиха една напълно почтено дадена декларация за незаконна. Нима Румен Христовци не влязоха в коалиция с родово-комунистическата - милиционерска- ДС партия ГЕРБ, кьорави ли бяха да се хващат с верния пазвант на диктатора Тодор Живков ? Къде е сега СДС - политически труп.
          Къде бяха враговете на комунизма , когато преоблечените като полицаи гардове от охранителните фирми на престъпните ДС-мафиоти пребиваха младежите, пръскаха с бойни отровни вещества очите на протестиращите срещу омразния възпитаник на Школата в Симеоново Гешев. Кьорави ли бяха "антикомунистите" , когато шеф на комитета , издигнал Герджиков, стана Радомир Чолаков, изрекъл скверно пред телевизионните камери: "Двама-трима-четирима полицаи са си надвишили правомощията"? Кьорави ли бяха, че до Герджиков стоеше шофьорът на Мето Илиенски? Кьорави ли бяха за безбройните примери за брутални крадене - как си обясняват, че една бетонна пейка на площад Славейков е платена от общината за смайващата сума от 9000 лв? Кьорави ли бяха "антикомунистите" под крилото на баш-комуниста Борисов за фрапиращите далавери в София и в страната? Какво остави Борисов - по всичко сме на последно място в Европа и Африка. 12 години безпрецедентно крадене. И сега, понеже всички тези, мимикриращи зад фалшив антикомунизъм, продали се "седесари" се озоваха в потъващия кораб, дружно зареваха срещу всички, че са комунисти. Само дето същите тези правоверни "седесари"до преди няколко месеца бяха в коалиция с ченгето от ДС Каракачанов, позабравят се тези позорни факти.




          Пешо, НЯМА КАКВО ДА МИ ВМЕНЯВАШ И ПРИПИСВАШ БЪДЕЩИ ГРЕШКИ НА ПОЛИТИЦИ..БЪЛГАРИЯ се нуждае от промяна и напредък..Все едно аз да ти приписвам на тебе Мутрата, че все си мълчеше и го одобряваше мълчешката..Пак казвам крадците независимо кои са и какви са трябва да са в затвора..

          Питам те ти какво предлагаш - кой да управлява..Не гласуваш, а после нищо и никой не харесваш..Чакам да предложиш и предложиш кои според тебе трябва да управляват..




          Last edited by Kiro; 30.11.2021, 19:05.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Пешо,Борисов е доказан крадец и ти и досега го защитаваш..За другите за които пишеш са твои предположения и наричания..Те не са министри и не са никакви,но е сигурно ,че Мутрата е по голям комунист от тях..Мястото на крадците в цял свят е в затвора..И новите като крадат и те трябва да са там.. ти нали не гласуваш ,а сега даваш акъл ама все те тегли към крадците мутрокомунисти..
            Да Тиквун е крадец.Аз крадци не защитавам нещо приемаш желаното от теб за реалност.Да прав си за тия които пиша са предположения засега...До месец ще станат реалност и тогава няма да можеш да отричаш.Та питам Р.Овч. Гагаузов Гечев Таско и Масларова крадци ли са?Това ли е А отбора на България дето канадския измамник ни пробутва?Кирчо много приказва и не мисли какво говори.Предстои му да бере голям срам...Знаем тия всичките крадливи некадърни партийни калинкки какви екасперти са...На генерала курварин правителството е подготвило бюджет за догодина с 10 милиарда нови заеми????Дано поне тука ти светне ламБата...Приемат ли такъв бюджет аз започвам да се подготвям за фалита на България....И дано тоя път тоя народ поумнеее и изтреби всичката тая крадлива гнусна червена напаст..Стягай се за заплата 5 долара и пенсия 3.Тия доказано толкова си могат.Да не стане накрая Гешев единствената ни възможност и надежда пред тия самозабравили се алчни и гнусни боклуци.И най лошото е че винаги се оказвам прав въпреки нежеланието ми.Народа триесе годин го минават по един и същи начин и явно му харесва да го таковат....Ако бяхме народ отдавна близките на тия изброените да са отпечатали некролозите че се навършват 20г от....споминаването им а не да ми изпълзяват от храсталака.Нагли дъртофелници тая власт в гроба ще я стискат
            Last edited by power grid; 30.11.2021, 18:43.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

              Различните ставки на ДДС-то създават неограничен брой възможности за измама. Особено пък в нашето положение. Но звучи много готино и затова е много използвано.
              Общо взето доста от мерките в сектор "финанси"при всички партии на мен ми звучат леко хаотични.
              То всичко създава предпоставки за измама. В САЩ различните щати имат разична ставка разни неща. В някои няма данък за храна, за дрехи, за лекарства... В други имат за всичко, но ставките са различни.
              Просто в счетоводството отиват в различни департаменти. Та какво точно имаш в предвид? Самите касови апарати имат такава възможност?
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Пешо,Борисов е доказан крадец и ти и досега го защитаваш..За другите за които пишеш са твои предположения и наричания..Те не са министри и не са никакви,но е сигурно ,че Мутрата е по голям комунист от тях..Мястото на крадците в цял свят е в затвора..И новите като крадат и те трябва да са там.. ти нали не гласуваш ,а сега даваш акъл ама все те тегли към крадците мутрокомунисти..
                Last edited by Kiro; 30.11.2021, 15:42.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Пешо,ти какво предлагаш Борисов ли да се върне,че хубаво краде с ДПС..
                  Откровено не разбирам какво общо има Борисов в случая...Или ти искаш да ми кажеш че е по добре да краднат Гагаузов Овчаров Таско и Масларова??За разлика от теб и Гигов аз никога не съм гласувал за Тиквуня.И точно когато беше в силата си най много го плюех докато вие се скатавахте.Като падна и взехте да му скачате.Пак питам ти за Масларова Гечев Овчаров Гагузов и Таско ли гласува?Имаш правото разбира се но поне си признай.Когато Радев говореше на че няма да си изостави другарите явно това е имал впредвид...няма никакъв скандал между Радев и Нинова.....Това което представят за скандал е прикритие докато другарите се настанят на местата дето да крадат...Са очаквам енергетиката да овладеят...Този път няма да ни крадат нагли мутри а стари мутри под прикрието на Харвардски чаровници и очарователния и ослепителен генерал курварин

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение
                    Вчера четох някакво интервю с един икономист, който често го дават по ТВ, сега е в екипа на ДБ при преговорите за правителство. Та той спомена, че на преговорите не предвиждат вдигане на прага за регистрация по ЗДДС, а по скоро намаляване на ставките за храните и лекарствата. От досегашния опит за ниска(намалена) ставка при хотелиерите и ресторантьорите, нито услугите им са станали по достъпни, нито запазиха цените си, дори напротив вдигнаха ги. От това кой печели - обикновения работещ човек или тези, които по един или друг начин са крили данъци до момента(сега го правят законно)? Предполагам така ще стане и с храните и с лекарствата. Значи, ако някой иска да стартира бизнес или да разшири съществуващ с малък оборот и нисък праг на печалба е по-добре за него да затвори кепенците, да стане роб на маститите бизнесмени, криещи приходи, но не и да прави собствен, в повечето случаи семеен бизнес. Толкоз за ДБ, съжалявам, че съм гласувал някога за тях. Все пак вдигането на прага беше залегнато в предизборните им обещания.

                    Е, тия как да им вярваш, като казаха, че ще помагат на дребния бизнес, а сега ще смъкнат ддс-то на големите хранителни вериги, изнудващи дребния производител и фарма мафията, като най-вероятно контролът по ефективността на тази мярка ще е НУЛЕВ, както при ресторантьори и хотелиери.
                    Различните ставки на ДДС-то създават неограничен брой възможности за измама. Особено пък в нашето положение. Но звучи много готино и затова е много използвано.
                    Общо взето доста от мерките в сектор "финанси"при всички партии на мен ми звучат леко хаотични.

                    Коментар


                    • Пешо,ти какво предлагаш Борисов ли да се върне,че хубаво краде с ДПС..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        В България се задава власт с министри Гечев Масларова Овчаров или дъщеря му и Таско.Кире ти това ли искаше???Тамън ги бях забравил а те изпълзяха от храсталаци и шубраци.Комунист власт не пуска дори в гроба...Ада са ти чесити.Ти комунист ли си?Ще свършите като Жан Виденов...още тая зима макс до напролет...Ще ви изгонят с камъни.Усмихнати крадци и измамници не ни трябват.....Еуфорията вече мина са дупе да ви е яко...Само глупав човек може да иска властта в такъв момент..
                        Ха добрютрю!
                        Комунистите приемат различни форми. Сегашната е форман777


                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Валентина,всички статии в цял свят са поръчкови и се влияят от редакционната Политика..Явно толкова са ти ясни процесите в медиите..Да не би да мислиш,че при Путин,Ердоган и Лукашенко не са поръчкови..Не забравяй,че ДВеле е държавна медия на Германия..

                          Коментар


                          • Валентина,всички статии в цял свят са поръчкови и се влияят от редакционната Политика..Явно толкова са ти ясни процесите в медиите..Да не би да мислиш,че при Путин,Ердоган и Лукашенко не са поръчкови..Не забравяй,че ДВеле е държавна медия на Германия..

                            Коментар


                            • Валентина,всички статии в цял свят са поръчкови и се влияят от редакционната Политика..Явно толкова са ти ясни процесите в медиите..Да не би да мислиш,че при Путин,Ердоган и Лукашенко не са поръчкови..Не забравяй,че ДВеле е държавна медия на Германия..

                              Коментар


                              • Вчера четох някакво интервю с един икономист, който често го дават по ТВ, сега е в екипа на ДБ при преговорите за правителство. Та той спомена, че на преговорите не предвиждат вдигане на прага за регистрация по ЗДДС, а по скоро намаляване на ставките за храните и лекарствата. От досегашния опит за ниска(намалена) ставка при хотелиерите и ресторантьорите, нито услугите им са станали по достъпни, нито запазиха цените си, дори напротив вдигнаха ги. От това кой печели - обикновения работещ човек или тези, които по един или друг начин са крили данъци до момента(сега го правят законно)? Предполагам така ще стане и с храните и с лекарствата. Значи, ако някой иска да стартира бизнес или да разшири съществуващ с малък оборот и нисък праг на печалба е по-добре за него да затвори кепенците, да стане роб на маститите бизнесмени, криещи приходи, но не и да прави собствен, в повечето случаи семеен бизнес. Толкоз за ДБ, съжалявам, че съм гласувал някога за тях. Все пак вдигането на прага беше залегнато в предизборните им обещания.

                                Е, тия как да им вярваш, като казаха, че ще помагат на дребния бизнес, а сега ще смъкнат ддс-то на големите хранителни вериги, изнудващи дребния производител и фарма мафията, като най-вероятно контролът по ефективността на тази мярка ще е НУЛЕВ, както при ресторантьори и хотелиери.

                                Коментар

                                Working...
                                X