IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    чакай поне 2-3 месеца да се осерат реално. Засега поне за хубави неща говорят - 30к хрантутници по малко си е огромно постижение ако успеят някакси да го направят. Писаха в споразумението до края на 22 кво ще направят. Според мен и половината няма да свършат ама ще видим.
    Лекинко ще възпрат раздаването на пенсии на калпак - одобрявам с 3 крака въпреки че АЗ ще загубя.
    На мен не ми харесва че НЯМА РАДИКАЛНИ мерки - 5-10% тук таме ще пипнем нещо ко стане.
    Несправедливостта трябва 100% да се пипне
    Оф на приказки на ромски сватби съм се наслушал....Дедо Симо ментарджията какви обещания даде тия са гола вода...Двете П са първите обаче които се издъниха още преди да почнат.К.рчо е патологичен измамник.Кокорчо е по хитър пуснал го е напред и си мълчи......В една дебела книга пише че по делата трябва да съдим кой кой е.Те да успеят да накарат държавните хрантутници да плащат осигуровки с мед ще ги мажем....Една работа почне ли с измама няма как да свърши добре
    Last edited by Andi11; 06.12.2021, 19:13.

    Коментар


    • Начинът на съставяне на правителство и неофициалните кандидатури не дават много хубави сигнали. Но така е в политиката, особено когато се стигне до коалиционни споразумения.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от щурец Разгледай мнение
        "Засега поне за хубави неща говорят - 30к хрантутници по малко"

        Махат 30к чужди , за да сложат 50к свои.
        Ники Василев беше н-к администрация , и той така направи...
        И аз от това се опасявам. Тогава беше 3-на коалиция. Сега е 4-на - още по голям наплив за назначаване на калинки
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • "Засега поне за хубави неща говорят - 30к хрантутници по малко"

          Махат 30к чужди , за да сложат 50к свои.
          Ники Василев като беше н-к администрация така направи...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Е така и аз гласувах анти Виденов....Резултата същия и края ще е същия..
            Следователно - щом не ти върви с никого - проблемът, е в теб.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Е така и аз гласувах анти Виденов....Резултата същия и края ще е същия..
              чакай поне 2-3 месеца да се осерат реално. Засега поне за хубави неща говорят - 30к хрантутници по малко си е огромно постижение ако успеят някакси да го направят. Писаха в споразумението до края на 22 кво ще направят. Според мен и половината няма да свършат ама ще видим.
              Лекинко ще възпрат раздаването на пенсии на калпак - одобрявам с 3 крака въпреки че АЗ ще загубя.
              На мен не ми харесва че НЯМА РАДИКАЛНИ мерки - 5-10% тук таме ще пипнем нещо ко стане.
              Несправедливостта трябва 100% да се пипне
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Бате пешо, аз гласувам анти-герП бре - нито съм им вярвал на тия, нито нищо, но имаха шанс да бият БХ и затова гласувах за тях. Това е - сега ще си ги псувам на воля, щото съм гласувал (при това за тях), а който не е гласувал, няма право да се обажда
                Е така и аз гласувах анти Виденов....Резултата същия и края ще е същия..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Всякакъв списък на министри появил се до сряда
                  в средствата за масова дезинформация е ДЕЗИНФОРМАЦИЯ
                  Есряда не е толкова далече ще поживеем ще видим,Твоят канадски шлифер е патологичен лъжец и измамник.Излъга за гражданството.Излъга за инвестицията в Ловеч.Излъга за А отбора на България.Излъга за тестта за почтеност.Едно говори обратното върши.Бог знае колко още е лъгал.Той и за Харвард лъже ама карай при толкова много измами все някоя няма да се забележи.Иначе момчето е ухилен боядисал си е косата и му личи радостта от факта че се е докопал съвсем случайно до пост който не е по възможностите му .Много радостен кариерист поредната калинка само че боядисана лустросана и усмихната

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Предпоследно: Появи се пълен СПИСЪК с имената на министрите в кабинета на Петков
                    Всякакъв списък на министри появил се до сряда
                    в средствата за масова дезинформация е ДЕЗИНФОРМАЦИЯ

                    Коментар


                    • Бате пешо, аз гласувам анти-герП бре - нито съм им вярвал на тия, нито нищо, но имаха шанс да бият БХ и затова гласувах за тях. Това е - сега ще си ги псувам на воля, щото съм гласувал (при това за тях), а който не е гласувал, няма право да се обажда
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение

                        Цитат към поста ви от Днес, 10:31
                        Къде е разликата?
                        Върни п първото и ще видиш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                          А ето го и А отбора на България....Почтен до почтения специалист до специалиста.Честита подмяна и честито поредно стани ти да седна аз...Честито на поредните наивници които повярваха на зеленосертификатния *************************и Кокорчо....Гано изкарат до напролет....
                          Предпоследно: Появи се пълен СПИСЪК с имената на министрите в кабинета на Петков, има изненади

                          Служебният премиер Стефан Янев е понижен до шеф на военното ведомство, за ИТН няма вицепремиерско кресло

                          София, България 06 Дек. 2021, 08:57 36302 прочита 12 коментара Автор: БЛИЦ

                          Продължават дебатите около разпределянето на министерствата в бъдещия коалиционен кабинет. В неделя стана ясно, че всеки министър ще има пълната свобода да си назначава екип и зам.-министри. Електронното издание "Сега“ публикува проектосъстав на кабинет, позовавайки се на собствени източници.


                          Ето как изглежда поредната версия с назначенията според медията:

                          Министър-председател: Кирил Петков, ПП

                          Вицепремиер и министър на екологията: Борислав Сандов, ДБ

                          Вицепремиер и министър на държавните предприятия: Корнелия Нинова, БСП

                          Вицепремиер и министър на финансите: Асен Василев, ПП

                          Министър на вътрешните работи: Бойко Рашков, ПП

                          Министър на образованието: Николай Денков, ПП

                          Министър на растеж и иновации: Даниел Лорер, ПП

                          Министър на правосъдието: Надежда Йорданова, ДБ

                          Министър на регионалното развитие и благоустройството: Гроздан Караджов, ИТН

                          Министър на транспорта: Николай Събев, ПП

                          Министър на външните работи: Димитър Гърдев, ИТН

                          Министерство на електронното управление: Божидар Божанов, ДБ

                          Министър на младежта и спорта: Радостин Василев, ИТН

                          Министър на здравеопазването: Асена Сербезова, ПП

                          Министър на отбраната: Стефан Янев, ПП

                          Министър на културата: Теодор Мечкарски, ПП

                          Министър на енергетиката: Александър Николов, ИТН
                          Цитат към поста ви от Днес, 10:31
                          Къде е разликата?
                          रादोस्त

                          Коментар


                          • Модератор в повторният ми пост къде видя повторение,,,Ставате смешни в слугинажа и слагането пред новата власт...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Пешо, ма ти може и Максим Горки се изкараш както е тръгнало ...
                              Аз никакъв не се изкарвам никакъв а за Максим Горки само съм чувал.Ако си мислеше че като харесваш двете П ние ще ги галим с перце лъжеш се.Ако имаш келепир от тая работа си признай за мен тия са непочтени измамници същите като Максим ама не Горки а Стависки....Не карайте пияни ха ха хаха ние сме почтени стига бе ма верно ли?
                              Last edited by power grid; 06.12.2021, 14:18.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Шъ мъ прущааш, ама новите дойдоха точно с тази, че не са кто старите. Обаче какво се случва - онези дадоха 50 кинта на пенсионерите, тези им дахо 120. Онези вдигнаха мининалната на 300 лева, тези ще я качат на 400. Онези вдигаха осигурителния праг, и тези го вдигат. Онези вземаха заеми на корем, и тези вземат заеми на корем. Онези бяха популисти и викаха, че ще разкрият и накажат далаверите на тройната ламя, и тези викат същото за предишните и т.н. С кое са по-различни?

                                Айде сега си представи, че някоя бамчица вземе та даде фира - е, така, щото са ги понатиснали малце. И тогава какво става? Или викаш, няма да има проблеми, щото земеделското министерство ще го дадем на бсп, ерго на дпс и всичко е точно. Засега виждам само празни приказки на килограм и нищо съществено, освен вземането на нови заеми и увеличаване на дълга, като междувременно правим :разкулачване" на тези, дето искат да са почтени!

                                Прецик, аз струвам колкото поне 10 средностатистически ... (без извинение) и такива като мен трябва да бъдат издигани на пиедеестал, но не, издигат се автоджамбази, плочкаджии, зидаромазази, агенти на недвижими имоти и т.н., които вземат 4-5 бона чисто и се осигуряват на 500 лева. Комунизъм на макс!

                                П.С. Но си прав, че при мен е лично решение - криворазбран алтруизъм, който все повече се убеждавам да прекратя
                                Македонска дървена главо дебелаа що гласува за тия като ти разправях че са измамници?А отбор на България тест за почтеност...Ето ти А отбора на почтените
                                Предпоследно: Появи се пълен СПИСЪК с имената на министрите в кабинета на Петков, има изненади

                                Служебният премиер Стефан Янев е понижен до шеф на военното ведомство, за ИТН няма вицепремиерско кресло

                                София, България 06 Дек. 2021, 08:57 36302 прочита 12 коментара Автор: БЛИЦ

                                Продължават дебатите около разпределянето на министерствата в бъдещия коалиционен кабинет. В неделя стана ясно, че всеки министър ще има пълната свобода да си назначава екип и зам.-министри. Електронното издание "Сега“ публикува проектосъстав на кабинет, позовавайки се на собствени източници.

                                Ето как изглежда поредната версия с назначенията според медията:

                                Министър-председател: Кирил Петков, ПП

                                Вицепремиер и министър на екологията: Борислав Сандов, ДБ

                                Вицепремиер и министър на държавните предприятия: Корнелия Нинова, БСП

                                Вицепремиер и министър на финансите: Асен Василев, ПП

                                Министър на вътрешните работи: Бойко Рашков, ПП

                                Министър на образованието: Николай Денков, ПП

                                Министър на растеж и иновации: Даниел Лорер, ПП

                                Министър на правосъдието: Надежда Йорданова, ДБ

                                Министър на регионалното развитие и благоустройството: Гроздан Караджов, ИТН

                                Министър на транспорта: Николай Събев, ПП

                                Министър на външните работи: Димитър Гърдев, ИТН

                                Министерство на електронното управление: Божидар Божанов, ДБ

                                Министър на младежта и спорта: Радостин Василев, ИТН

                                Министър на здравеопазването: Асена Сербезова, ПП

                                Министър на отбраната: Стефан Янев, ПП

                                Министър на културата: Теодор Мечкарски, ПП

                                Министър на енергетиката: Александър Николов, ИТН

                                Коментар

                                Working...
                                X