IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бързоходко, много си изостанал..Каза се старият бюджет ще е до март, а ще има и съкращения..Би ли ни обяснил защо от всичко и навсякъде толкова сте крали..Още ли вярваш, че Мутрата ще се върне..


    EPICENTER.BG
    Министърът на земеделието уволни целия борд на "Напоителни системи"
    Във връзка със скъсаните диги, причинили тежки наводнения преди месец, министър Иван

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Спортният министър Радостин Василев обяви, че идния понеделник ще освободи всички членове на съвета на директорите и изпълнителния директор на Българския спортен тотализатор (БСТ).
      https://vtorifront.bg/…/sportniyat-ministr-uvolnyava…

      VTORIFRONT.BG
      Спортният министър уволнява цялото ръководство на тотото
      Спортният министър Радостин Василев обяви, че идния понеделник ще освободи всички членове на съвета на директорите и изпълнителния директор на Българския спортен...
      Много съдържателно антрефиле! Мерси! А би ли ни пуснал някой линк дето да ни осветли до къде са нещата с новия бюджет?
      Щот държавата го кара малко по инерция на стар бюджет, в който не е отчетена едногодишната инфлация и ръста на цените на енергоносители, хранителни продукту и т.н. Та разни там структури дето се издържат от бюджета като получат за харчлък сума равна на тази от миналогодишния февруари и ще се чудят как да вържат двата края, понеже нищо вече не струва колкото е струвало миналата година по това време.
      Няма ли да е малко глупаво, да се напомни по този нелеп начин на сумати народ, как е било по времето на сатрапа ББ и как е сега, при Харвардските майстори на финансовата и икоомическа алхимия?

      Коментар



      • MEDIAPOOL.BG
        Полиция и ДАНС влязоха в “Булгаргаз“ - Mediapool.bg
        Полиция и ДАНС влязоха в “Булгаргаз“ - Служители на ДАНС и Главна дирекция “Наци

        Коментар



        • Спортният министър Радостин Василев обяви, че идния понеделник ще освободи всички членове на съвета на директорите и изпълнителния директор на Българския спортен тотализатор (БСТ).
          https://vtorifront.bg/…/sportniyat-ministr-uvolnyava…

          VTORIFRONT.BG
          Спортният министър уволнява цялото ръководство на тотото
          Спортният министър Радостин Василев обяви, че идния понеделник ще освободи всички членове на съвета на директорите и изпълнителния директор на Българския спортен...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

            Знам приятелю знам. Нали съм си говорил с някой от слугите му. Ще се изненадаш ако разбереш реално кои фирми държи и за какво са.
            Ми давай да разберем

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LipGallagher
              Тук може ли да се плюе по сегашното управление или ще получа кубинка ?
              Mи според мен може.Е ако някой модератор е ядосан ше те изтрие и банне

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                А ти знаеш ли или ей така си плямпаш
                Знам приятелю знам. Нали съм си говорил с някой от слугите му. Ще се изненадаш ако разбереш реално кои фирми държи и за какво са.

                Коментар


                • ОБИЧАМ силно милиардите вируси които живеят чрез мен, в мен и с мен
                  Дълги години перфектно в хармония и симбиоза си живеем заедно.
                  Всеки ден с радост и любов приютявам нови вируси в себе си. Ту се чувстват добре в новия си дом.
                  Любимите ми вируси перфектно изпълняват задълженията си към мен, които са им възложени от общия ни СЪЗДАТЕЛ.
                  Ако, се случи аз да оплескам някъде нещата, винаги изкача някой умен МОЙ вирус, за да ми покаже чрез натриване на носа ми, че някъде съм сбъркал.
                  Любимата ми имунна система винаги ЗНАЕ как да поправи нещата, ако настъпи проблем в моя микрокосмос.
                  Моите любими вируси имат КОЛЕКТИВНО СЪЗНАНИЕ.Както мравките, пчелите и т.н.
                  Ако някой УБИЕЦ, по някъкъв начин посегне дори на един от тях, убеден съм, че КОЛЕКТИВНОТО СЪЗНАНИЕ на тази моя МИКРО ИМПЕРИЯ, винаги знае как да отвърне на удара.
                  Затова, няма да позволя на БИГ ФАРМА и СИЕ да посегнат на нито един от любимите МОИ ВИРУСИ.
                  Те са МОИ ПРИЯТЕЛИ. Враговете им, са и мои врагове.
                  Според Ицо Хазарта аз съм фашист, само защото няма да позволя на никой да стреля по любимите МОИ вируси и да отслабва имунната ми система.
                  Last edited by 77; 14.01.2022, 02:30.
                  Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

                  Коментар


                  • КОЛКО ТРУПА ВИ ТРЯБВАТ ОЩЕ, ЗА ДА ИЗПЪЛНИТЕ ЕВРОПЕЙСКАТА НОРМА?

                    Click image for larger version

Name:	RAD553.jpg
Views:	1
Size:	15.6 КБ
ID:	3855307



                    Преди седмици търсих дълго на страницата на института Кох този доклад, там е, вярно е! Къде ли не го постнах, за ква ли долна антиваксърка не ме обявиха…“Колко са ефективни Ковид ваксините и бустерните дози при Омикрон? И ЗАЩО продължава масовото ваксиниране и за чии са ни тия ваксини изобщо? Науката, та науката! Ето какво казва седмичен доклад на института Роберт Кох /занимава се с изследване на инфекциозни болести/. Към 30.12.2021г. положението в Германия, която не знам какъв точно процент има ваксинирани, вероятно малко над 70%/ е следното:

                    Потвърдените случаи на Омикрон в Германия са 6 788.

                    От тях:

                    – 186 са неваксинирани

                    – 4 020 напълно ваксинирани

                    – 1 137 с бустерна доза



                    Радостина Христова:

                    78% са ваксинираните в Германия и вчера имаха 88 000 заболели за ден, а началото на ноември бяха 33 000 на ден. Логика – никаква? Само страх!“

                    Наличните ваксини не действат срещу Омикрон и разновидностите му, господа управляващи, световни фармацевти и водещи медици го потвърждават. А вие продължавате да лъжете и държите без работа и препитание милиони българи. Умират без доходи.

                    Колко трупа ви трябват още, за да изпълните европейската норма?

                    ===

                    Да помислим всички за кратко, но да следваме някакъв прост алгоритъм за анализ.

                    От две години сме затворени като плъхове и се крием от един вирус, когото нарекоха Ковид. Още в първия ден от една добре позната в научните среди технология за строго специализирано изследване, която е предназначена само за нуждите на криминалистиката, но не и за диагностични цели, направиха медицински „тест“. Изобретателят на това изследване каза лично и достатъчно публично, че неговия метод има научна цел, а не медицинска и са възможни големи беди ако бъде прилаган. Познавам метода.

                    Два месеца след това се появиха хиляди и милиони заразени от вируса Ковид, тествани с точно този вид „тест“. Появи се нужда от спасителна ваксина и тя стана факт само два месеца след започналите тестове. Европейската комисия лично се зае с търговската страна на нещата, което е чист европейски политически феномен – политически орган, който ще логистира и търгува с някакви си „ваксини“!? Тези ваксини пък са производна от лекарствен продукт в изпитание, предназначен срещу ХИВ и СПИН. Нищо повече.

                    И така. Две години след първия обявен случай и с нивото на съвремените технологии от четвърта промишлена революция на практика нямаме наличен все още тест за Ковид! Въпреки това прилагаме форма на ваксинация, която дава кратък и времен ефект, но не и траен. Нещо повече, и временния е под голям въпрос! Не за друго, а защото веднъж заобиколен от дадена мутация ваксиниран човек, той е обречен да бъде „преследван“ от всяка следваща мутация, която се развива буквално за часове. И как ще избяга срещата?

                    Няма бягане от „вируси“, господа! Това е съвършена глупост.

                    Ще мине задължително през всеки от нас, с леко „ваксинационно“ отлагане. Страничните, близки, средносрочни и дълготрайни последствия са непредвидими за науката. Те остават само и единствено за ваша сметка, която ще платите. На война, като на война е положението, приятели! Който и докъдето, но важно е да продължим смело напред.

                    А политиците? – Те вече са бизнесмени от световната корпорация на страха.

                    Николай Марков
                    https://afera.bg/колко-трупа-ви-тряб...-изпълн/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение

                      Когато управляващите започнат да обиждат протестиращите, дали не е ясно, как ще завършат?
                      Справка - лято 2020 и последствия.
                      И кое е обидното? Лично яз, толкова тежко изтерещели хора рядко съм виждал

                      Коментар


                      • Волен буквално направи на 2 копейки Копейкин
                        Обяви го съвременният Георги Димитров

                        ХА..ХАА..ГОЛЯМА РЕВНОСТ..




                        ringtimebg.blogspot.com
                        Волен Сидеров срина Копейкин: Скри се в къщи! От един арест ли се уплаши, лидере

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                          Ти въобще знаеш ли колко бизнеса в България държи Доган чрез марионетките си? Купуват им по една скъпа кола, дават им щедри заплати и това са лицата на бизнеса.... а в крайна сметка зад тях седи сокола и всичко се отчита на него... Русия го направи толкова силен и му помогна сега да има огромен финансов поток от бизнесите които му ги осигуряват.
                          А ти знаеш ли или ей така си плямпаш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                            Няма ли някой най накрая да направи едно хубаво разследване как охолно си живее костя копейкин с паричките от субсидята и фанснирането му от Москва. Българските служби спят ли или охотно си траят в полза на Боко Тиквата. Докато обикновенят симпатизант на възраждане обеднява и живее жалкият си живот... костя копейкин прибира доста солидни пари заедно с най-близките си продажници и си живее прекрасно. Но както се казва всеки си заслужава съдбата
                            изостанал си.Бате ти Васко преди много години му показа къщата и го направи за смях
                            Last edited by X_Y; 13.01.2022, 20:37.

                            Коментар








                            • mediapool.bg
                              Разследване: Руснаци и араби са основните купувачи на "златните" ни

                              Коментар





                              • no-news-bg.blogspot.com
                                Алибегов с 500 човека на бунта на Копейкин... Стъки - с 200...
                                Издание з

                                Коментар

                                Working...
                                X