IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

    БЪРКАШ! Цирк е! И то точно по презумция. Поне в България е така. В другите държави не знам и не ме интересува.

    Виж дори самата дума ПАРЛАМЕНТ произлиза от ПАРЛАМА. парлама-

    парлама (разг.) същ. ж.р. Безсмислени действия, които скриват нещо друго. От турски, където думата значи блясък, светлина. Гюрултия, врява, глъчка, шум. Вдигам гюрултия. Вдигам парлама. СИНОНИМИ: (същ.) кавга, крамола, разпри, раздор, разправия, каране, виканица, спорене, препирня, сбиване, бой, скандал, несъгласие, разногласие, пререкание, конфликт, шум, врява, гюрултия, бъркотия, суматоха, препирня, крамола, разпра, свада, спречкване, счепкване, разрив, конфликт, прение, полемика, спор, неразбирателство, спорене, викане, сцена, разправия, схватка, борба, избухване, пререкание, препиране, виканица, глъч, крясъци, писъци, викане, патардия, тупурдия, дандания, врява, глъчка, викове, веселба, гуляй, бъркотия, суматоха, кавга, караница


    Цирк пълен. И от нас зависи дали този цирк ще е забавен, интересен или скучен. Най лошото е когато стане вреден. Това задължително сменяме актьорите или поне ги замеряме с домати докато не напуснат сцената.
    Боже събери си все пак вересиите. В нечии глави ще е парлама, може и създърма да е. Голям бич е налазилото ни повсеместно нагло невежество.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
      Aко ти се гледа шоу - кеф ти цирк, кеф ти театър...ма когато шоуто е за сметка на бъдещето ти и на децата ти - ай не, мерси. Гледахме шоу 15 години заради такива мисли.
      Кой стои зад тези кретени, които правят цирк точно един ден след вземането на важно съвместно държавническо решение от всички политически сили? Само циркаджии ли са или обслужват нечии нездрави интереси?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
        ... и по скоро бих гласувал за Възраждане най малкото защото ми се гледа шоу...
        Aко ти се гледа шоу - кеф ти цирк, кеф ти театър...ма когато шоуто е за сметка на бъдещето ти и на децата ти - ай не, мерси. Гледахме шоу 15 години заради такива мисли.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          А боцканията... Ами, ще видим. Не ме кефят особено но, да имаш по-добра идея? Ако да, ще ли я споделиш, моля?
          Набиват ни науката като религия за малоумници.
          ТЕОРИЯТА за относителността на Айнщайн, теорията на Дарвин и т.н. теории превърнати в научни догми.
          Никой не коментира ТЕОРИЯТА, че врусите вероятно имат КОЛЕКТИВНО СЪЗНАНИЕ.
          Като мравките, пчелите и т.н.
          Мисли по аналогия.
          Ако теорията за колективното съзнание е вярна, какво става като бръкнеш в кошера?
          Колективното съзнание реагира и напада.
          Бустерчетата няма да го спрат.
          Империята на вирусите ще намери начин как да отвърне на удара.(над 17 000 са само ковид видовете)
          Вероятен резултат: Най-уязими ще станат тези, които са с най-много боцкания.
          Да слушам ли "професорите" на просто Киро, посочения за МП от байДън?
          Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

          Коментар


          • Големите фарми с едно хапче изкарват колкото е бюджета на малка държава, от ЕС не можаха да измислят как да ги накарат да направят 100% ефективна ваксина или хапче, измислиха зелен сертификат. ЕС не е съюз на държави, никаква помощ от там по време на това бедствие към отделните държави, някакъв план за въстановяване с програми и проекти.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Пешо, мутрата плати рейсове от цяла България..Другия път иди да вземеш някоя копейка..



              varnahot.com
              ПРОТЕСТ НА ВАКСИНИРАНИТЕ „АНТИВАКСЪРИ“. НЕ НА КОВИД МЕРКИТЕ ИЛИ ЗАХРАНКА ЗА НАИВНИЦИ
              Киро къде забразди бе?Нещо много се обърка аз не съм фен на Копейкин

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 77 Разгледай мнение
                Зло №1 - мутрите. Съд и затвор.
                Зло №2 - доказаните слуги на глабалния Кабал.
                Копейкин е НЕдоказано зло.
                Апартейда,геноцида, фашизма и т.н. - все законни неща.
                Вървим полека лека натам.
                Гущера е навсякъде.
                Копейкин обаче пречи на слугите на Кабала да ни набоцкат доброзорно и е много лош, лош, лош.
                Да се оставим на добрия Киро да ни оправи, тъй ли?
                За колко боцкания да се приготвим???

                1.Да съд и затвор! Ама си трябва ИСТИНСКА, ЧИТАВА ПРОКУРАТУРА. ТАЗИ, НЕ СТРУВА. За жалост.
                2.ЗА МЕН, Копейкин, Е ДОКАЗАНО Зло. Дълго за а обясняване но, така съм преценил. Субективно, разбира се.
                3.Апартейд и фашизъм? Не е точно да са си тръгвали от Земята.
                4. Копейкин, си гледа далаверката. Не пречи на никого и на нищо, освен на здравето на българите.
                5. Кабала" на един език, дето го учехме в училище едно време, е "робство"
                6.Кирчо, не го познавам лично. Притесняват ме някои моменти край него.но, от банкянския простак, по-лош, не ми се струва. Ще видим, какво ще излезе, разбира се. А боцканията... Ами, ще видим. Не ме кефят особено но, да имаш по-добра идея? Ако да, ще ли я споделиш, моля?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Пешо, мутрата плати рейсове от цяла България..Другия път иди да вземеш някоя копейка..



                  varnahot.com
                  ПРОТЕСТ НА ВАКСИНИРАНИТЕ „АНТИВАКСЪРИ“. НЕ НА КОВИД МЕРКИТЕ ИЛИ ЗАХРАНКА ЗА НАИВНИЦИ
                  Господ ще го съди този за способстване разпространението на ковид заразата сред глупаците а, след това, от тях, и сред нормалните хора. Този протест, ще бъде последван от омикронски бум. И Копейкин ИМА ВИНА ЗА ТОВА.
                  Само гледайте.

                  Коментар


                  • Пешо, мутрата плати рейсове от цяла България..Другия път иди да вземеш някоя копейка..



                    varnahot.com
                    ПРОТЕСТ НА ВАКСИНИРАНИТЕ „АНТИВАКСЪРИ“. НЕ НА КОВИД МЕРКИТЕ ИЛИ ЗАХРАНКА ЗА НАИВНИЦИ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Пешо,писал съм когато е бил на власт и не ме е страх..Аз не съм престъпник като калинките му..Ти явно се страхуваш от нещо и мечтаеш да се върне и да те пази..мечтай си,но няма да стане.. Пешо ти защо не беше на протеста да вземеш някоя копейка..
                      Аз не живея в София

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Кире напротив още повече хора ще възстанат срещу това безумие и тези фашисти
                        Време и БЪЛГАРИТЕ активно да протестираме а не само вкъщи на масата и ракията
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Пешо,писал съм когато е бил на власт и не ме е страх..Аз не съм престъпник като калинките му..Ти явно се страхуваш от нещо и мечтаеш да се върне и да те пази..мечтай си,но няма да стане.. Пешо ти защо не беше на протеста да вземеш някоя копейка..
                          Last edited by Kiro; 12.01.2022, 22:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Пешо,кое е безумието..Това,че са пълни болниците и сме първи по смърт ли..Или ,че Копейкин точи пари от мутрата и иска да го връща..



                            19min.bg
                            Възраждане?
                            Снимка от протеста "на Възраждане": Фото на деня сн. Вал Хаджийски
                            Бе голям страх те тресе от мутрата бе човек...Или се замисляш какво си писал тука и се уплаши че като се върне ще ти се стъжни живота...Не се плаши Бойко приключи с политиката..Зеленият сертификат и задължителната ваксинация особено на деца е безумие...А болниците са пълни щото ъая пропаганда и лъжа по телевизията изплаши хората....

                            Коментар


                            • Пешо,кое е безумието..Това,че са пълни болниците и сме първи по смърт ли..Или ,че Копейкин точи пари от мутрата и иска да го връща..



                              19min.bg
                              Възраждане?
                              Снимка от протеста "на Възраждане": Фото на деня сн. Вал Хаджийски
                              Last edited by Kiro; 12.01.2022, 21:17.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                К.ТОДОРОВА

                                Трима шофьори на рейсове, с които превозват антиваксъри за протеста, дали положителна проба при тест за опиати. Значи друсан шофьор вози антиваксъри на протест срещу задължителната ваксинация, макар че задължителна ваксинация няма. А лидерът им, който е против мерките, не може да участва, защото е в карантина и спазва мерките. Джокович, Ноле, гледай, душо, и се учи..

                                Копейкин, ако организира още пет-шест такива протеста, ще оправим проблема с ваксините. Нема да останат антиваксъри. Ама и на Копейкин ще му отиде електоратът, а с него и копейките. Дали ги мисли тия работи..
                                Кире напротив още повече хора ще възстанат срещу това безумие и тези фашисти

                                Коментар

                                Working...
                                X