Първоначално изпратено от mirodes
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Политика в България
Collapse
X
-
Life won't wait for you.
- 3 Харесвания
-
Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
Чети ти история , но правилната .
Русия тогава е в лоши отношения с Александър Батемберг , не с БЪЛГАРСКИЯ НАРОД !!!!
А е в лоши отношения с него поради причини точно като ДНЕШНИТЕ !!! И днес РУСИЯ е в лоши отношения с продажното българско правителство но не и с НАРОДА !!!
България , каквато я иска РУСИЯ
България , каквато я искат западните страни , които заплашват Русия с война , ако настоява за горната карта
А през ВСВ България не изпраща нито един войник на Източният фронт, не обявява война на СССР, за разлика от обявяваването на война на САЩ и Великобритания. И за благодарност СССР окупира България и й налага репарации.
- 3 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение
Не е било никакъв фактор тогава, в същата година са установени дипломатическите отношения с България. За другите посолства не може да се каже същото:
Ама четете я малко от малко тая история...
Русия тогава е в лоши отношения с Александър Батемберг , не с БЪЛГАРСКИЯ НАРОД !!!!
А е в лоши отношения с него поради причини точно като ДНЕШНИТЕ !!! И днес РУСИЯ е в лоши отношения с продажното българско правителство но не и с НАРОДА !!!
България , каквато я иска РУСИЯ
България , каквато я искат западните страни , които заплашват Русия с война , ако настоява за горната карта
Коментар
-
Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнениеГотини типове, да ви питам, преди 120 години като е избухнало Илинденско-преображенското въстание, защо посолството не се е застъпило за поробените ни събратя, нито пък лачените ингилизи, които изобщо не са лицемери, а съвсем бекористни радетели за българското добруване? Що така едно раменце не са ни ударили, дет се вика не е имало кой да им попречи в тоз момент?Турското правителство хвърля огромни сили за потушаването на въстанието в Македония и Одринска като изпраща 350-хилядна войска. Въстаниците постепенно изчерпват своите сили. Султанът отчита това и на 6 септември обявява, че кръвопролитията ще бъдат прекратени, ако Великите сили принудят България да се откаже от подкрепата на въстанието. Турция прехвърля отговорността върху софийското правителство. Великите сили, главно Русия и Австро-Унгария, с ноти до българското правителство го принуждават да не се намесва в конфликта. Външните министри на двете империи изработват реформен план. Мюрцщегските реформи (по името на града, където се срещат граф Ламздорф и граф Голуховкин) предвиждат омиротворяване на областта и даване някои права на народностите в империята.
На 17 септември щабът на въстанието изпраща молба до български отговорни фактори да обявят война на Турция. При съществуващата международна обстановка България няма нито сили, нито възможност за реална помощ.
Коментар
-
Готини типове, да ви питам, преди 120 години като е избухнало Илинденско-преображенското въстание, защо посолството не се е застъпило за поробените ни събратя, нито пък лачените ингилизи, които изобщо не са лицемери, а съвсем бекористни радетели за българското добруване? Що така едно раменце не са ни ударили, дет се вика не е имало кой да им попречи в тоз момент?
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
Викаш било обида,че го заплашва, че ще мре като куче. Ами хубаво-нека приключи делото и тогава ще говорим.
A това как го определят като нормално . Малкия паси го има у профила сиLast edited by bota156; 20.07.2023, 12:15.Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ
- 2 Харесвания
Коментар
-
На Запад тоя помияр ще лежи минимум 7-8 месеца преди да го пуснат !
Тук, било ли обида,какво било
Това е заплаха за убийство на военен министър,по време на война !
А военния министър е част от държавата.Този помияр заплашва държавата,не някаква личност !
И заплахата идва от човек лежал вече в затвора.
За съжаление сме бананова държава и ги пускат без нищо,а после що сме били последни във всякакви класации
Еми щото всичко в БГ е ХАОС, няма справедливо правораздаване и всеки прави каквото си иска,понеже знае ,че няма да бъде наказан
- 3 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
Не се излагай като семкаджия- https://blitz.bg/politika/eto-kakvo-...ews965570.html, включително и по бтв емисията в 7 вечерта го казаха. Казва се ще мреш като куче
Коментар
-
Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
Пълни глупости. Естествено, че е имало закана иначе нямаше изобщо да се образува наказателно производство.
А ти няма как да знаеш какво е писал.Нито пък Копейкин,който разпространява слуховете, че нямало закана,а само обида.
Коментар
-
Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
Сега , току що гледах за това писмо, татарчев се е объркал, никой не е искал да го убие, само обида. Ако някой от политиците се чувства обиден от мнението на българите- множествено число, по добре да се обеси или да си направи аутодафе
А ти няма как да знаеш какво е писал.Нито пък Копейкин,който разпространява слуховете, че нямало закана,а само обида.
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
Има разследване, защото тоя се е заканил да убие военният министър. Което е престъпление.
А свобода на словото е да си несъгласен с политиката на правителството и да си изразиш мнението. Никой няма да те арестува за подобно нещо.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнениеПрекрасно, просто прекрасно - съгласуваме с ембъсито, както преди го правихме с пасоля. Толкова ми е хубаво, толкова ми е евроаталнтическо - друго си е с новите мастъри, не са некви гадни авторитарници като старите гаспадари - не, фино, меко, с кадифен юмрук, така да се каже. Е, малко пак са забравили да ни дадат вазелинче, но ние сме корави и ще се справим и без него. Да живее браЦкия хъмерикански народ, вечна дружба, вечна дружба....
Вашингтон подкрепя процеса за конституционни промени, които ще позволят присъединяването на Северна Македония към Европейския съюз, и също така са ангажирани с усилията за това новото правителство на България да гарантира, че няма предявява нови искания. Това уверти специалният пратеник на САЩ за Западните Балкани Габриел Ескобар в рамките на дебат за Западните Балкани в подкомисията по външна политика на Конгреса на САЩ, предава скопското издание A1 On.
"За да придвижи своите стремежи към ЕС, правителството на Северна Македония се ангажира да приложи конституционни промени за признаване на българското малцинство. Силно подкрепяме тази трудна, но необходима стъпка и също така сме ангажирани с новото правителство на България, за да гарантира, че няма да предявява нови искания, след като Северна Македония изпълни задълженията си по съществуващите споразумения“, цитира медията думите на Ескобар.
Редно е договорите да се спазват .А ако при подписването от българска страна не са защитени нашите интереси, най -малко САЩ имат вина за това .
Коментар
Коментар