IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
    Да не започваме информационната кампания за еврото?
    Първо, банките у нас не печелят "стотици милиони годишно от превалутиране".
    И второ, Хърватия няма и никога не е имала валутен борд.
    Някой не е запознат, но не съм аз Сметни вноса на България в Евро (милиарди и всичко се превалутира), добави част от износа към ЕС (милиарди) и изкарай от него парите, нужни за превалутиране, за плащане на сметки тук + заплати (в лева), броя туристи от ЕС посетили страната ни (и средния им харч тук) + броя българи отиващи на плаж в Гърция (и там всичко е в евро), да пият бира в Германия и т. н., добави и час от търговията с имоти (все в Евро), една не малка част от парите на българите работещи в ЕС, но пращащи пари на роднините си тук и т. н. и т. н.

    Като свършиш всичко това, вземи иди и обиколи 5-6 банки, после ако искаш и няколко бюра, запознай се с курсовете - купува - продава евро-лев (стотинка по стотинка, язовир, дори цяло море и океан), а после смятай пак. Цифрата дори месечно е внушителна, а годишната печалба на банките, само от превалутиране (затова до една лобират и си плащат да не се приема Еврото) е стотици, ама много стотици милиони.

    Click image for larger version

Name:	bnt2-20150723-news21-ruse-obir-348161-810x0.jpg
Views:	1
Size:	34.7 КБ
ID:	3923461


    В Хърватска централната банка от години държи курса, точно както е тук на едно ниво.
    Last edited by Jay Gould; 16.05.2022, 19:33.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

      Бойко Тиквата е престъпник, той тябва да е в затвора. Това не променя, че харвардските измамници са по-добри.

      И да добавя, че не съм подкрепял Киро Харварда, извън смъкването на Боко Тиквата от власт. Нищо не съм променил в своите възгледи. Бойко е престъпмик, ама това не значи, че Киро е читав. Той е лъжец, следователно е престъпник.
      Бай Янев артирелиста е на ход
      копейкин е 4та политическа сила.
      8 партии ще минат чертата ако изборите са сега. Разпадът на БСП продължава

      Коментар


      • И една добра новина https://www.segabg.com/node/215382




        segabg.com
        Съдът нареди ВСС да разгледа и случая "Жоси" за уволнението на Гешев

        Коментар





        • mediapool.bg
          Според съда аферата "Хемус" е схема за пране на пари с участие на висши чиновници - Mediapool.bg

          Коментар


          • Дръжте крадеца
            https://www.newsone.bg/bojko-borisov...ata-ot-lovech/

            Коментар




            • Айде на йофтиния г@з. Само сега 2 пъти Г@З на половин цена
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
                Да не започваме информационната кампания за еврото?
                Първо, банките у нас не печелят "стотици милиони годишно от превалутиране".
                И второ, Хърватия няма и никога не е имала валутен борд.
                Джея нещо не е във форма.Загубил е всякаква връзка с кораба майка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  Хърватия приема еврото. 117 депутати са гласували за преминаването към €, 13 гласа против. Приемането ще премахне валутните рискове и валутните загуби от ежедневното превалутиране в бизнеса и туризма, ще понижи лихвените проценти, ще подобри кредитния рейтинг на страната и ще привлече повече инвестиции.

                  Паралелното съжителство на HRK и EUR ще продължи 1 година, а от септември тази година цените ще са и в Евро.

                  И в Хърватска, като тук в България, имаше голяма съпротива от страна на банките, които печелят стотици милиони годишно от превалутиране на местната валута към еврото при всяка операция за внос и износ, както и при всеки пристигащ и заминаващ турист.

                  Страната е във валутен борд, като България от десетилетия.

                  Да не започваме информационната кампания за еврото?
                  Първо, банките у нас не печелят "стотици милиони годишно от превалутиране".
                  И второ, Хърватия няма и никога не е имала валутен борд.

                  Коментар


                  • "За тези лица, които са включени в списъка, е пределно ясно, че са виновни за това, в което са обвинени. Ако смятат, че са невинни, имат пълно право да се явят в американски съд и да съдят правителството на САЩ", заяви той.




                    novini.bg
                    Създателят на закона "Магнитски": Срещу санкционираните има сериозни доказателства - US - Новини Бг
                    Novini.bg - Актуалните новини - новините от днес и последни новини от България и света. Информация за най-важните събития в сферата на политиката, шоубизнеса, спорта и ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                      Бойко Тиквата е престъпник, той тябва да е в затвора. Това не променя, че харвардските измамници са по-добри.

                      И да добавя, че не съм подкрепял Киро Харварда, извън смъкването на Боко Тиквата от власт. Нищо не съм променил в своите възгледи. Бойко е престъпмик, ама това не значи, че Киро е читав. Той е лъжец, следователно е престъпник.
                      За Бойко спор няма ти се опитваше да ме причисляваш към него...А Киро Харварда кой ни го натресе?Кой ни разправяше че ако България има още трима четирима министри като него и Кокорчо ще се оправи за една година?Кой сега се прави че няма нищо общо с тях и им вика шарлатани?Пиша това не за да те обиждам или дразня а за да се замислиш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        А Гигов кво стана бе човек????Като ти говорех с какви измамници си имаме работа ти ми викаше гербаджия.А сега аз да ти викам ли фен на Бойко.Макар и късно се осъзна...
                        Бойко Тиквата е престъпник, той тябва да е в затвора. Това не променя, че харвардските измамници са по-добри.

                        И да добавя, че не съм подкрепял Киро Харварда, извън смъкването на Боко Тиквата от власт. Нищо не съм променил в своите възгледи. Бойко е престъпмик, ама това не значи, че Киро е читав. Той е лъжец, следователно е престъпник.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          По всички телевизии шестват емисари на ЛЪЖЕЦА Кирчо и тръбят: Договорихме евтин газ от САЩ.

                          Въпрос: На каква цена бе? - Няма отговор с число, ама ПО-НИСКА.
                          Въпрос: С коя фирма бе? - Няма отговор, тайна.
                          Въпрос: Има ли документ подписан с някого? Няма отговор.

                          Такива мръсни лъжци, като харвардските измамници, до сега не са ни управлявали. Тея ще ни вкарат в такава тежка криза, че бойковото крадене ще ни се стори приемливо. А Боко Тиквата си беше откровен бандит.
                          А Гигов кво стана бе човек????Като ти говорех с какви измамници си имаме работа ти ми викаше гербаджия.А сега аз да ти викам ли фен на Бойко.Макар и късно се осъзна...
                          Last edited by X_Y; 15.05.2022, 21:57.

                          Коментар



                          • Хърватия приема еврото. 117 депутати са гласували за преминаването към €, 13 гласа против. Приемането ще премахне валутните рискове и валутните загуби от ежедневното превалутиране в бизнеса и туризма, ще понижи лихвените проценти, ще подобри кредитния рейтинг на страната и ще привлече повече инвестиции.

                            Паралелното съжителство на HRK и EUR ще продължи 1 година, а от септември тази година цените ще са и в Евро.

                            И в Хърватска, като тук в България, имаше голяма съпротива от страна на банките, които печелят стотици милиони годишно от превалутиране на местната валута към еврото при всяка операция за внос и износ, както и при всеки пристигащ и заминаващ турист.

                            Страната е във валутен борд, като България от десетилетия.


                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • По всички телевизии шестват емисари на ЛЪЖЕЦА Кирчо и тръбят: Договорихме евтин газ от САЩ.

                              Въпрос: На каква цена бе? - Няма отговор с число, ама ПО-НИСКА.
                              Въпрос: С коя фирма бе? - Няма отговор, тайна.
                              Въпрос: Има ли документ подписан с някого? Няма отговор.

                              Такива мръсни лъжци, като харвардските измамници, до сега не са ни управлявали. Тея ще ни вкарат в такава тежка криза, че бойковото крадене ще ни се стори приемливо. А Боко Тиквата си беше откровен бандит.
                              Last edited by X_Y; 15.05.2022, 21:56.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • „Аз съм бисексуален мъж със своето минало и понастоящем съм семеен с две деца. Не смятам, че миналото на който и да е човек трябва да бъде обект на обществено внимание и да те мразят заради това какъв си“, каза в предаването „Тази неделя“ полицаят от Враца
                                Той е изпратил писмо до ръководството на МВР с предложение за създаването на новия синдикат преди няколко месеца. Все още няма отговор.



                                vtorifront.bg
                                Полицай от Враца създава синдикат на хората с различна сексуална ориентация в МВР

                                Коментар

                                Working...
                                X