IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой нормален човек ще протестира без да има личен келепир. Да не говорим, че американското посолство плаща повече и гарантира по-добро медийно отразяване. Имаме си класа професионални протестиращи, които се активират при нужда. Всякакви спонтанни опити за протест лесно биват удавяни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

      Е, протестира някаква гербаджийка-транспортьорка, преди това от възраждане - все политически протести. Обикновени хора нямаше, както последната година на Баце. Струва ми се, че при избори сега Кирчо и Кокорчо може да хванат поне 100 места в Парламента. Само предположение.
      Е те протестите по дефиниция са политически.

      Тея дето не са политически и имат някакви конкретни искания обикновено не ги отразяват. Е в София протестират по 100-200 човека там някакво блато да не се застроява ми да си седи блато. Ама понеже няма политици и не го отразяват. Има и тук там из страната някакви такива малки протести.

      Иначе като се замисля последния голям не политически протест беше по време на първото правителство на ГЕРБ когато по едно време рязко качиха цената на тока. Тогава доста народ излезе и Баце подаде оставка.

      След това като избраха Пеевски за шеф на ДАНС - мисля че повечето бяха политически. Първия ден да е имало само случайни граждани. Протестите срещу ГЕРБ по-предната си бяха чисто политически. Даже из страната пращаха "професионални" платени протестиращи да блокират кръстовища и да нагнетяват напрежението. Като протестиращите се настаниха да спят за една вечер на някакво възлово кръстовище в Пловдив и като ги разчистиха на другата сутрин се оказа че от 19 - 16 не са от Пловдив.

      Същото беше и с импровизираните палатки на Орлов мост - всичките до една еднакви. Как така всички палаткаджии се оказаха с едни и същи палатки си остава мистерия.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

        Е предната седмица имаше всеки ден протести - даже ги молеха да се разредят на по нарядко, че полицията няма ресурси да ги охранява всичките

        Па и сега лято всеки море, ядене, пиене
        Е, протестира някаква гербаджийка-транспортьорка, преди това от възраждане - все политически протести. Обикновени хора нямаше, както последната година на Баце. Струва ми се, че при избори сега Кирчо и Кокорчо може да хванат поне 100 места в Парламента. Само предположение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение
          Вярно, какво става с танкера? Интересна работа, дали Кирцата не ни хлъзна? А по-интересното е, че въпреки повишените цени (ел.енергия, горива, храни и т.н.), никой не излиза на протести и всичко си върви спокойно. Явно Кирцата си върши прекрасно работата и хората са доволни. Бих хвърлил един глас за него на следващите избори. Такова спокойствие не е било никога.
          Е предната седмица имаше всеки ден протести - даже ги молеха да се разредят на по нарядко, че полицията няма ресурси да ги охранява всичките

          Па и сега лято всеки море, ядене, пиене

          Коментар


          • Вярно, какво става с танкера? Интересна работа, дали Кирцата не ни хлъзна? А по-интересното е, че въпреки повишените цени (ел.енергия, горива, храни и т.н.), никой не излиза на протести и всичко си върви спокойно. Явно Кирцата си върши прекрасно работата и хората са доволни. Бих хвърлил един глас за него на следващите избори. Такова спокойствие не е било никога.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Не питаш правилните хора- трябва да зададеш въпроса на ленчето. Ама на нея едва ли ще и бъде до отговор
              Строго погледнато, всъщност никого не питам. Озвучавам въпрос, който много хора би следвало вече да си задават, или поне ше започнат да си задават в скоро време.
              въпросат е важен защото от еговия отговор ще зависят много неща следващите няколко месеца.
              Естествено че Танкера гъзовоз е без значение що се отнася до доставките на газ. Газ има и ще има и без гъзовоза. Само че ако танкера не се появи може да се появи призрака на крайцера "Аврора" и да даде един фатален изстрел с добре известните последствия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
                Аз да попитам пак: Кировия танкер гъзовоз знае ли го някой, до къде е стигнал?
                Не питаш правилните хора- трябва да зададеш въпроса на ленчето. Ама на нея едва ли ще и бъде до отговор

                Коментар


                • Аз да попитам пак: Кировия танкер гъзовоз знае ли го някой, до къде е стигнал?

                  Коментар


                  • https://frognews.bg/novini/borisovata-koruptsiia-amerikanski-doklad-kolosalni-razkritiia-potanali-miliardi.html

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Ако на 8 трябва да бъде на котва пред гръцкия терминал то трябва да бъде вече наблизо до гибралтар. Ако имаш някакво инфо за име- може да видиш . Всъщност това е ако идва от говедария, писаха че трябвало от китай да дойде, но пак от там трябва да мине. Мисля че не пускат газовози- големи да преминават през канала
                      Амчи то ако трябва да дойде от Китай и да заобиколи Африка работата става "Де е Киро на кирия". Иначе имена на кораби нема от къде да се занят. Киро още преди половин месец рече само, че били на път и да ги чакаме на 8 Юни - първия и към 20 втория.
                      Та мисля че е време вече всеки ден да го питат, докъде са стгнали корабите, щот 8.06 ей го де е. И ако корабите са се запиляли нанякъде другаде, може да се окаже че работата тръгва на предсрочни избори.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
                        Аз да попитам за гъзовоза на Кире Арвардо. Ако ще идва на 8.06.2022 той дали трябва вече да е тръгнал? И ако е тръгнал дали знае някой докъде е стигнал?
                        А ако още не е тръгнал за кога да се очаква да тръгне?
                        Тръпна в трепетно очакване да го видим кога и как и на каква цена ще дойде въпросния танкер гъзовоз!
                        Ако на 8 трябва да бъде на котва пред гръцкия терминал то трябва да бъде вече наблизо до гибралтар. Ако имаш някакво инфо за име- може да видиш . Всъщност това е ако идва от говедария, писаха че трябвало от китай да дойде, но пак от там трябва да мине. Мисля че не пускат газовози- големи да преминават през канала

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
                          Аз да попитам за гъзовоза на Кире Арвардо. Ако ще идва на 8.06.2022 той дали трябва вече да е тръгнал? И ако е тръгнал дали знае някой докъде е стигнал?
                          А ако още не е тръгнал за кога да се очаква да тръгне?
                          Тръпна в трепетно очакване да го видим кога и как и на каква цена ще дойде въпросния танкер гъзовоз!
                          "... какво идейно-емоционално внушение носят думите „Септември ще бъде май."

                          Коментар


                          • Аз да попитам за гъзовоза на Кире Арвардо. Ако ще идва на 8.06.2022 той дали трябва вече да е тръгнал? И ако е тръгнал дали знае някой докъде е стигнал?
                            А ако още не е тръгнал за кога да се очаква да тръгне?
                            Тръпна в трепетно очакване да го видим кога и как и на каква цена ще дойде въпросния танкер гъзовоз!

                            Коментар



                            • 1CHAS.BG
                              5 млн. лева ще струва извозването на украинските бежанци
                              До 5 млн. лв. ще струва извозването на украинските бежанци от хотелите в морск

                              Коментар


                              • В.НАЧЕВ

                                България ще получи отсрочка Лукойл Нефтохим Бургас да ползва руски петрол до юли/декември 2024година само за собствени нужди, но не и да продава! Какво ли ще се случи с количествата нефт преработвани на ишлеме? А с тези 30000 тона дизел, които заминават всеки месец за Турция? А горивата които Лукойл продава в братска Македония?
                                Тази поискана отсрочка ще излезе доста солена за рафинерията...

                                Коментар

                                Working...
                                X