IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

    Възраждане днеска мачкА В ПАРЛАМЕНТА. Кирето колко пъти казваше че нямало натиска върху него, пък Макрон наистина се похвалил с наистовия натиск който оказал на Киро. Ицето от ДБ със няква негова колежка ги хванаха в кадър докато им сервират размазващите доказателства че са лъгали и мазали последните 2 месеца. ДБ много сериозно се имат за някакъв елит който гледа от високо сякаш нещо не сме разбрали от изказването на Макрон и изобщо цялата ситуация. Много са зле милите.

    Възраждане на следващите избори ще набере много подкрепа.
    ДемоНкраДците и националните ПРЕДАТЕЛИ се изсраха на метеното. Таман вкараха в кошарата с ДПС и ГЕРБ възраждане и побързаха да им вдигнат топката за ЗАБИВКА. Това ще им свали поне 10% на "евроатлантическите" АНТИБЪЛГАРИ. Не че повече от 50% щяха да съберат (герб, пп, дб), сега има всички шансове да са ПОД 40%
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
      ПП, ДБ, Герб и ДПС са големи боклуци
      Предателите винаги ще си останат предатели, макар че те реално нишо не са предали, защото са небългари! Лошото е, че алтернативата е ужасяваща. Ако и севернофиромците излязат по-големи политици от нашите, направо да я закриват тази държава и да ставаме протекторат. Пфу!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • ПП, ДБ, Герб и ДПС са големи боклуци

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          тая работа мнооо странна.
          Гуниту НЕ Е НА РАБОТА, НЕ ГЛАСУВА, не е имало истерия че възраждане гласували в синхрон с Герб+ДПС. Няма кой да я обвини в НИЩО ама изведнъж аз не съм пачавра. "Тез с които бях ортак 2-3 години те са измамници аз само съм ПРЕДАТЕЛ".
          Казали и да съгласува мнението с другите. Еми след 3-4 ГРАНДИОЗНИ скандала с плямпането и преди да мисли какво е очаквала?
          Възраждане днеска мачкА В ПАРЛАМЕНТА. Кирето колко пъти казваше че нямало натиска върху него, пък Макрон наистина се похвалил с наистовия натиск който оказал на Киро. Ицето от ДБ със няква негова колежка ги хванаха в кадър докато им сервират размазващите доказателства че са лъгали и мазали последните 2 месеца. ДБ много сериозно се имат за някакъв елит който гледа от високо сякаш нещо не сме разбрали от изказването на Макрон и изобщо цялата ситуация. Много са зле милите.

          Възраждане на следващите избори ще набере много подкрепа.

          Коментар


          • ОБНОВЕНО: Изчисленията ни за финансови щети при 347 проекта показаха неизпълнение от 54,7%, като е взета предвид и пределната грешка на извадката. Това констатира прессекретарят на Европейската служба за борба с измамите European Anti-Fraud Office OLAF
            Кирил Гелми в отговор на запитването на "Биволъ" по повод годишния доклад, публикуван на 10 юни 2022 г. В доклада на OLAF специално място е отделено на корупционния скандал, станал известен с хаштага на "Би...
            Вижте повече

            BIVOL.BG
            OLAF за #КъщиЗаТъщи: 55% са опорочени
            Изчисленията ни за финансови щети при 347 проекта показаха неизпълнение от 54,7%, като е

            Коментар


            • БОРИСОВ- "В София нямаше осветление,нямаше улици,трамваи,коли...Нямаше нищо.Градът тънеше в мрак и смърт.И тогава аз станах кмет"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                По думите ѝ многократно от "Възраждане" са били принуждавани да гласуват заедно с ГЕРБ



                gospodari.com
                Елена Гунчева напуска "Възраждане" и НС (видео)
                Елена Гунчева напуска "Възраждане" и НС
                тая работа мнооо странна.
                Гуниту НЕ Е НА РАБОТА, НЕ ГЛАСУВА, не е имало истерия че възраждане гласували в синхрон с Герб+ДПС. Няма кой да я обвини в НИЩО ама изведнъж аз не съм пачавра. "Тез с които бях ортак 2-3 години те са измамници аз само съм ПРЕДАТЕЛ".
                Казали и да съгласува мнението с другите. Еми след 3-4 ГРАНДИОЗНИ скандала с плямпането и преди да мисли какво е очаквала?
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • По думите ѝ многократно от "Възраждане" са били принуждавани да гласуват заедно с ГЕРБ



                  gospodari.com
                  Елена Гунчева напуска "Възраждане" и НС (видео)
                  Елена Гунчева напуска "Възраждане" и НС

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    казвам го с ирония

                    иди виж жената какво е сготвила
                    Тебе като те хвана на тясно почваш да увърташ.Кажи сега как пляскаше на кака Кoрнелия снощи?
                    Last edited by keep_calm; 24.06.2022, 08:46.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      не знам даваш ли си сметка, че това за което говориш ще е управление на мутрите с щит гешев...
                      Е сега какво е ? Гешев бил пазил Боко. Ми пази го, очевадно е. Но да забелязвате , че пази и Кирчо , който уж му се точи да го маха ?
                      Кирчо е като Боко, само по-тъп и с по-крива уста. Разни ДБ-та , БСП-та цялото меле са ДС и комунисти или деца на комунисти. Атанасов , който искаше лустрация се оказа баш агент на 6-то и изведнъж спря да зяе за лустрация. Не знам какво си е мислил , че е успял да скрие преди това. Татенцето на Кирчо сега го играе някаква форма на борец с нещо си, но айде по-скромно ако може. Зашо никой не попита как е "бягал" в Канада и се е връщал без проблеми преди 1989. От нашия отбор едно момче избяга при майка си в Австрия, докато бяхме на турнир, после ни скъсаха гъза от разпити. Фатмака от ДС , който ходеше по всички турнири с нас изчезна а бащата на момчето го разкостиха като това , че си загуби работата беше само началото. Хем вече го бяха минали през месомелачката като избягала жена му (с която са били разведени). Та бащата на Кирчо много странно заминал за Канада, после се връшал, пак заминавал и накрая детенцето стигнало до Харвард с английски на ниво детска градина. Ма той е различен бе, честна дума .... Айде стига !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Е то винаги е било ясно че си комунист
                        казвам го с ирония

                        иди виж жената какво е сготвила
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          Усети се той, но само ДПС са 'мутроатлантици' от неговия калибър
                          Корни е в пъти по-голям мъж и евроатлантик от мутрата и се видя...

                          да ходи да управлява със славчо, копееквски и меди
                          Е то винаги е било ясно че си комунист

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            Боко май реши, че му се е разминало и припозна мършите от неговата порода. Айде да на почваме и за Корнелата. Не разбрахте ли , че за да влезне някой в политиката минава през филтър, който не допуска нормални, некорумпирани и недискредитирани елементи , които биха работили за България. Единственото работещо решение засега е никой да няма мнозинство и поне до някаква степен да се контролират един друг. Вече се чудя дали както внасяме митничари и шефове на футболните съдии да не си внесем и политици.
                            Те и другите са същите муршу.Киро си бе оклук

                            Коментар






                            • dnevnik.bg
                              Аталай: Пеевски е диалогичен човек, можеше да седнат с Петков да се разберат
                              Аталай уточни, че при вчерашн

                              Коментар

                              Working...
                              X