IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Федералната мрежова агенция (Bundesnetzagentur, BNetzA) на Германия се опасява от пълно спиране на доставките на газ от Руската федерация. Агенцията призова жителите на страната да пестят енергия
    ]Германия се опасява от пълно спиране на доставките на газ от Русия
    Валентине,поръчай си дърва и въглища от България..[/URL]
    Пълни тиквеници, заради говедарите ще си разбият икономиката и ще си викат браво. Куцо кьораво и сакато псува политиците в германия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Две графики, които нямат нужда от обяснение, но които обясняват две от причините за рецесията, в която САЩ и ЕС в практически се намират - комбинацията от прекалено бързо намаляващи инвестиции в добива на петрол и санкции без ефект. Като следствие, обезценяването на активите ни като валути, акции и т. н. е много вероятно да продължи по-дълго отколкото ни се иска.

      ....
      Бре като погледнах тая графика накъде води, и виж какво намерих накрая - Agenda 2030. Колко непредсказуемо и неочаквано.
      Click image for larger version

Name:	291606377_5445033815559037_3695046833663147912_1n.jpg
Views:	1
Size:	19.3 КБ
ID:	3942022

      Коментар


      • Другари, казах ви да не разправяте много много, че няма за всички....

        Коментар


        • Федералната мрежова агенция (Bundesnetzagentur, BNetzA) на Германия се опасява от пълно спиране на доставките на газ от Руската федерация. Агенцията призова жителите на страната да пестят енергия




          bgnes.bg
          Германия се опасява от пълно спиране на доставките на газ от Русия


          Валентине,поръчай си дърва и въглища от България..

          Коментар






          • bivol.bg
            Как руските корпорации контролират власт и медии в България
            Докато работи з

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Две графики, които нямат нужда от обяснение, но които обясняват две от причините за рецесията, в която САЩ и ЕС в практически се намират - комбинацията от прекалено бързо намаляващи инвестиции в добива на петрол и санкции без ефект. Като следствие, обезценяването на активите ни като валути, акции и т. н. е много вероятно да продължи по-дълго отколкото ни се иска.



              4545
              2 коментара



              Tsvetomir Krustev
              Ще останеш неразбран, уви!
              За мен лично, целия западен икономически модел се превръща в един грандиозен пазар на лалета, но февруари 1637г. е вече близо ...
              Дано греша, разбира се!
              Разбира се, другари бъдещето е в плановата икономика, ще възстановим производството на правец 16, електрон и велико търново, а ще внасяме лади и москвичи със записване И да не забравя никакви почивки в Гърция при гадните капиталисти, само на обзор и китен - планова икономика сектор туризъм.
              Last edited by pepe1234; 02.07.2022, 16:37.

              Коментар



              • Две графики, които нямат нужда от обяснение, но които обясняват две от причините за рецесията, в която САЩ и ЕС в практически се намират - комбинацията от прекалено бързо намаляващи инвестиции в добива на петрол и санкции без ефект. Като следствие, обезценяването на активите ни като валути, акции и т. н. е много вероятно да продължи по-дълго отколкото ни се иска.



                4545
                2 коментара



                Tsvetomir Krustev
                Ще останеш неразбран, уви!
                За мен лично, целия западен икономически модел се превръща в един грандиозен пазар на лалета, но февруари 1637г. е вече близо ...
                Дано греша, разбира се!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  Много правилно и точно и на място. Както казах, безплатно си го обичаме другаря Путин от все сърце, да се свети името му. Да се светят имената и на другаря Пеевски, Другаря Борисов и Другаря Костадинов.

                  Коментар


                  • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Беден си, майна, беден си. Щом трябва да си изкарваш прехраната по форумите, бая си беден. Това, че си се закачил за "правилната" страна, няма да те спаси. Не е случаен надписът върху театъра в Стара Загора. Толкова омраза произведохте бъргаромразите, че може и без АЕЦ Белене да минем. Ама омразата, баш като "мирния" атом, е много опасна кога избухне. Кирчо ще си оди в Канада, ама ти къде ще се денеш.

                      Но няма как българите да сме богати, когато не произвеждаме нищо.
                      Другарю Терзиев, вашите подвизи в громенето на гадните капиталисти ще бъдат възнаградени,както казах търпение другари реките от злато идват към нас. За предателите идва народния съд...

                      Днес имам свободно време и съм решил да го посветя на общественополезен труд.
                      Last edited by pepe1234; 02.07.2022, 16:23.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                        Терзив бедни сме защото Другаря Путин още не е дошел после ще сме богати....и сме бедни защото още не сме се закачили към газпром и лукойл, но почакай ще дойде и нашит ред...ама ти това не го разправяй на другите, щото няма да има за всички, а и нали всички ще сме равни братя. Под секрет аз и сега не съм беден ама и това не го разправай много много, че ще ми завиждат.
                        Беден си, майна, беден си. Щом трябва да си изкарваш прехраната по форумите, бая си беден. Това, че си се закачил за "правилната" страна, няма да те спаси. Не е случаен надписът върху театъра в Стара Загора. Толкова омраза произведохте бъргаромразите, че може и без АЕЦ Белене да минем. Ама омразата, баш като "мирния" атом, е много опасна кога избухне. Кирчо ще си оди в Канада, ама ти къде ще се денеш.

                        Но няма как българите да сме богати, когато не произвеждаме нищо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение



                          Ми нека. Давай ги яснотиите. Просто Киро праща оръжие на укрите, къса отношенията с Русия, ама се притеснява да покаже ясно "паричните потоци".

                          Аз обаче не съм такава мърда като тях и официално заявявам, че ти, Бертрам, тролиш за пари, получавани през фондации и сдружения.
                          не си мъдър и не си прав
                          аман от комплексари
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Тогава ще обявят, че паметниците ни правят бедни, че заради тях България изчезва. След това ще се окажем бедни, защото не са разрешени хомобраковете. След това ще си заслужаваме корупцията, защото сме прекалено бели... светлото бъдеще никога не можем го стигна.
                            Терзив бедни сме защото Другаря Путин още не е дошел после ще сме богати....и сме бедни защото още не сме се закачили към газпром и лукойл, но почакай ще дойде и нашият ред...ама ти това не го разправяй на другите, щото няма да има за всички, а и нали всички ще сме равни братя. Под секрет аз и сега не съм беден ама и това не го разправай много много, че ще ми завиждат.
                            Last edited by pepe1234; 02.07.2022, 15:51.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Сега като изгоните шафьорите и готвачите пак ли ще викате че руснаците са ви виновни. Хеле пък ако затворят посолството, тогава хептен руснаците ще са виновни за корупцията в бг
                              Тогава ще обявят, че паметниците ни правят бедни, че заради тях България изчезва. След това ще се окажем бедни, защото не са разрешени хомобраковете. След това ще си заслужаваме корупцията, защото сме прекалено бели... светлото бъдеще никога не можем го стигна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                нека станат ясни паричните потоци
                                това е достатъчно да се види кой продава България
                                Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                нека станат ясни паричните потоци
                                това е достатъчно да се види кой продава България
                                Ми нека. Давай ги яснотиите. Просто Киро праща оръжие на укрите, къса отношенията с Русия, ама се притеснява да покаже ясно "паричните потоци".

                                Аз обаче не съм такава мърда като тях и официално заявявам, че ти, Бертрам, тролиш за пари, получавани през фондации и сдружения.

                                Коментар

                                Working...
                                X