IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Руски самолети прибират служителите на руското посолство от София




    novavarna.net
    Руски самолети прибират служителите на руското посолство от София

    Коментар


    • https://twitter.com/evan_neilsen/sta...dNgEForyQ&s=19

      И тази е от харвард
      Last edited by al4en; 03.07.2022, 16:27.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        пич,
        масово оръжие се притежава от всякакви шапкари и свързани с тях индивиди, които са много далеч от злите американци, които ти се привиждат.
        търси оговори в манталитет, безнаказаност и съдебна система инфилтрирана от ДС мафиоти.
        Фуражките са точно част от НАТО, бе каун! Малки Бойкорашковчета.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          АСЕН ГРИГОРОВ

          Преди 3-4 години срещам случайно известен български политик. От някаква етика все пак няма да спомена име. Политикът ми казва - "Ще правим голяма руска партия, ще има вътре професори, доценти, културни хора, искаш ли да се включиш?
          На силно удивения ми поглед добави: "Руснаците ще плащат яко, ако те интересува, обади се.
          Ех, едни етични сте всичките. Не е истина какви финяги сте.

          За сметка на това сите купени им знаем имената - Киро, любовницата му, Асен, любовникът на Асен получават пари от Америка за България. И това е ФАКТ, а не "етичен" пост във Фейса.

          Коментар


          • G7 понижава двойно цената на руския газ

            Японският премиер Фумио Кишида заяви, че таванът на цената на руския петрол може да бъде определен на половината от сегашната му стойност, а също така се планира да се създаде механизъм, който да предотврати закупуването на петрол от Руската федерация на цена, по-висока от въведения лимит.
            Лъжи другари лъжи. Нашия петрлол и газ е единствена алтернатива.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              пич,
              масово оръжие се притежава от всякакви шапкари и свързани с тях индивиди, които са много далеч от злите американци, които ти се привиждат.
              търси оговори в манталитет, безнаказаност и съдебна система инфилтрирана от ДС мафиоти.
              през комунизма имахме 200к АРМИЯ, 50к милиция + знайни и незнайни ловци. НИКОЙ НЕ СИ Е ПОЗВОЛЯВАЛ да вади оръжие и да стреля на ДЕТСКА ПЛОЩАДКА. Тази ценност дойде от хамерика, от демоНкраДцията. Това са плодовете - малоумници размахват пистолети, деца псуват и бият учителите и себеподобните си ИЗРОДИ, синове и дъщери заебали родителите си да умират от глад и студ а те търсят "щастието"(финикийски знаци) на пичковци ...
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • АСЕН ГРИГОРОВ

                Преди 3-4 години срещам случайно известен български политик. От някаква етика все пак няма да спомена име. Политикът ми казва - "Ще правим голяма руска партия, ще има вътре професори, доценти, културни хора, искаш ли да се включиш?
                На силно удивения ми поглед добави: "Руснаците ще плащат яко, ако те интересува, обади се.
                Last edited by Kiro; 03.07.2022, 13:45.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Пак ти препоръчвам да се поучиш от Бертрол и да разчиташ повече на емоционални призиви, които няма как да бъдат опровергани. Ти продължаваш да лъжеш безумно елементарно.

                  Ето го това, което според теб го няма:
                  Electric-Car Subsidies Have Rendered Renaults Free in Germany - Bloomberg

                  bloomberg.com › news › articles-car-in
                  First-home buyers nab new home subsidies - NZ Herald

                  nzherald.co.nz › first-subsidies

                  За моя климатик, дето съл си го взел с държавни пари, линк няма да ти давам.
                  Отличителна черта на ватата е да чете както дявола чете евангелието и да вади нещата от контекст. Аз говоря по принцип ти се хващаш за някакви изключения- и електрическите коли се субсидират с цел преход към екологично чисто потребление,( и пак не конкретна марка или кола) first time home buyers също ги субсидират леко и не навсякъде по причината с храната- да могат да си купят някаква храна и някакъв дом за( но не ти субсидират конкретна къща и пак имаш конкуренция) да седят мирно и да се пази социалния мир, това е. Аз ти говоря по принцип- ферарито никой не го субсидира, кутийката кока кола също, уиндоуса в компютъра ти, втората, третата, десетата къща на Landlord- a също . Ако аз произведа милион колела" Балкан" примерно- това с което се хвалят соц носталгиците че се произвеждало нещо прави ли ме богат, проспериращ и заможен?- абсолютно НЕ. Ще ме направи богат ПРОДАЖБАТА ИМ С ПЕЧАЛБА - тоест като си приспадна всички разходи за производство, персонал, данъци да остане нещо и за мен. При соца единствения шанс да си продадеш продукта който е неконкурентен нито по качество нито по цена на свободния пазар е да го продаваш под себестойност както и са правили с мотокари, кораби и т.н само и само да постъпи някаква валута. Та за десети път да повторя- ако произведеш нещо за което има търсене и успееш да го продадеш с ПЕЧАЛБА всичко ти е ок независимо кой какво мисли за продукта ти. И обратното ако произведеш нещо което не можеш да продадеш с ПЕЧАЛБА колкото и да си мислиш че ти е уникален продукта( тук имаше едни съфорумци с тръбички и т.н.) то продукта ти НЕ СТРУВА.

                  Коментар


                  • И сега какво втори опит - ще се явяват на поправителен.

                    Гледам ги оная вечер същите приказки приказват като преди 9 месеца. Трябвало да разпишат конкретен план за действие сега, щото преди разписали ама не бил много конкретен и никой не го изпълнявал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                      убийците от америка вече са в БЪЛГАРИЯ.
                      Стрелба на детска площадка в София завърши с пострадал. Причината била безобидна забележка. Изстрелите са произведени в столичния квартал „Студентски град”, предава Нова тв.
                      „Имаше две жени с дете, които са изгонили майките от нашия блок, защото им направили забележка, че замърсяват. Дойдох и учтиво ги помолих да не си хвърлят боклуците. Те се обидиха и явно са се обадили на техни познати. Дойдоха двама мъже. Опряха ми пистолет в главата и ме напсуваха. Получих удар по главата. Имам много шевове. Единият от мъжете произведе три изстрела. Мой съсед дойде и се развика. Тогава избягаха”, разказа пострадалият Диан Дянков. И допълни, че ще си търси правата.

                      „Не ги познаваме, разбрахме, че живеят в района. Често има подобни проблеми”, сподели Деян Рачев, свидетел на престъплението.
                      пич,
                      масово оръжие се притежава от всякакви шапкари и свързани с тях индивиди, които са много далеч от злите американци, които ти се привиждат.
                      търси оговори в манталитет, безнаказаност и съдебна система инфилтрирана от ДС мафиоти.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • убийците от америка вече са в БЪЛГАРИЯ.
                        Стрелба на детска площадка в София завърши с пострадал. Причината била безобидна забележка. Изстрелите са произведени в столичния квартал „Студентски град”, предава Нова тв.
                        „Имаше две жени с дете, които са изгонили майките от нашия блок, защото им направили забележка, че замърсяват. Дойдох и учтиво ги помолих да не си хвърлят боклуците. Те се обидиха и явно са се обадили на техни познати. Дойдоха двама мъже. Опряха ми пистолет в главата и ме напсуваха. Получих удар по главата. Имам много шевове. Единият от мъжете произведе три изстрела. Мой съсед дойде и се развика. Тогава избягаха”, разказа пострадалият Диан Дянков. И допълни, че ще си търси правата.

                        „Не ги познаваме, разбрахме, че живеят в района. Често има подобни проблеми”, сподели Деян Рачев, свидетел на престъплението.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
                          Новия шеф на тотото. Умен и красив . Демократ . Привърженик на Украйна , Байдън и Борис Джонсън .
                          Също и на Урсула. Радетел и привърженик на ваксинацията.
                          Чудя се как бе , как успяват да се качат по стълбичката на власта такива като тоя Киро и Асен
                          Това сигурно го е учил снощи от 18:00 до сутринта.
                          Пред огледалото.

                          https://fb.watch/e10hpIW3j8/
                          Уникален е. А отговорът на твоя въпрос: много е просто - хомомафията подкрепя своите. Такава концентрация на хомосексуалисти досега не съм виждал в Източна Европа.

                          Коментар


                          • В.ПАНЕВ


                            Тук са по-директни и говорят за шизофрения, аз на комисия употребих думата катарзис. Само преди 10 дни държавата беше свършила парите, теглихасе огромни заеми, а Кирил Петков беше национален предател. Днес вече финансовото здраве е толкова добро, че бюджетните разходи нямаше проблем да скочат с милиард, а Петков е смел човек.
                            Фактите са, че и парите в държавата растат, и бюджета е на плюс (засега) и има възможности за твърди компенсации за бизнеса от високите цени на тока. Политиката на изопачаване на фактите е гнусна и антдържавна. Това са политиците, които са еквивалент на ПИК, Брадва и други такива кафяви сайтове.



                            dnevnik.bg
                            Шизофренията на ГЕРБ и ИТН за финансите на държавата

                            Коментар


                            • Прави ли Ви впечатление поведението на ББ- Мутрата от БКП : опитва се да вика най-силно от всички колко е лоялен към политиката срещу руснаците.
                              Яко са го хванали за там, където най-много ги боли мъжете…


                              Няколко слабо известни факта за Йордан Цонев - Данчо Ментата, които се откриват в Гугъл, но също така в Имотния регистър, в Търговския регистър и в Кредитния регистър:

                              Кумът на Ментата е Милчо Киряков. Той управлява Трансстрой, фирма с над 60 милиона лв. обществени поръчки.
                              https://bird.bg/tr/?v=view…
                              Киряков и архитекта на Доган Калин Тихолов са съдружници и въртят далавери с имоти в Странджа, заграбени с измама. Те имат сделки с тъста на Ментата - Георги Якимов.
                              https://bivol.bg/emliachni-tiholov-conev.html
                              Акциите на Трансстрой се държат от фирмата Ултрастрой, която е подизпълнител на Водстрой 98 свързвана с Пеевски по големи обществени поръчки.
                              https://bird.bg/mirragio-bbr-peevski-ultrastroy/
                              https://bivol.bg/belvedere-2.html
                              Според гръцката делова преса Ултрастрой е придобила курорта Мираджио на Халкидики.
                              https://bizness.gr/allagi-kai-me-ti-voyla-stin-idioktisia…/
                              За придобиването на Мираджио е използван заем от 115 милиона лева даден от ББР.


                              -BIRD.BG.-











                              Коментар

                              Working...
                              X