IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Екстра редовно правителство, ще си играят на бързи-смели-сръчни щафета. Другите избори направо за tag team-ове да гласуваме

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Политическа бомба в БЛИЦ! Знаков политик договорен за висок пост с 40 бона заплата в Европа! СНИМКИ

        Христо Иванов наследява Мария Габриел като еврокомисар


        Ам сега кво ши праим, няма кой да праи съдебната риформа
        Абе знаех си, че няма как тая току-така да се е отказала да е комисар на водопад. Всичко е било бетон предварително и договорките са били направени. Сега започва кражбата!
        Last edited by Kris_; 06.06.2023, 18:45.

        Коментар


        • Хайде честито. Вече си имаме редовно правителство. Бях забравил какво е това.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
            Споделете какво мислите - ако все още управляваше дали Борисов щеше да клекне и да плаща с рубли за газ? Според мен да и сега щяхме да сме много повече на изток в очите на цяла Европа
            Ако Борисов бил ил бил небил е все тая! Дали сме щели да сме по-наизток или по-назапд така и няма да разберем. Но със сигурност нямаше да сме в киреча, където сме сега.

            Коментар


            • Споделете какво мислите - ако все още управляваше дали Борисов щеше да клекне и да плаща с рубли за газ? Според мен да и сега щяхме да сме много повече на изток в очите на цяла Европа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                ПРОТЕСТ СРЕЩУ ДЪРЖАВНИЯ ПРЕВРАТ, ОРГАНИЗИРАН ОТ САЩ И НАЦИОНАЛНИТЕ ПРЕДАТЕЛИ
                Държавния преврат се случи през лятото на 2020г и започна с вдигнатия от Румборак юмрук. Никакви посолства нищо нямаше да могат да нареждат ако държавата небеше потопена в хаос, чрез напъло безсмисени битки между институциите. А че битките са били безсмислени се вижда от сегашната констелация. Противниците са същите само са сменили съюзите в които участват. резултата е нулев, а за държавата и народа си е крайно отрицателен.
                Сега ще се правят някакви протести ама след дъжд качулка, и по-важното без никаква реална обосновка срещу кого и за ради какво а най-вече с каква цел ще се протестира.

                Коментар


                • Коментар


                  • ТУМОРЪТ ЕК задължи социалните мрежи да имат звена за цензура във всяка държава, само Туитър отказа

                    Европейската комисия (ЕК) очаква от социалните мрежи да разполагат с екипи, които работят на всички европейски езици, заяви вицепрезидентът на ЕК от Чехия Вера Йоурова, цитирана от Ройтерс. Въпросните звена трябва да цензурират информация, която ще бъде обявявана за фалшива и дезинформация.

                    Очаквам повече от тях, включително по въпроса с руската дезинформация, да инвестират в проверка на фактите. Държавите в Централна и Източна Европа са под постоянните удари на източници на руска дезинформация, заяви вицепрезидентът на ЕК.

                    Според Вера Йоурова е необходимо социалните мрежи веднага да започнат да поставят етикети на информации, създадени от изкуствен интелект. Този интелект може да постави обществата пред нови заплахи, особено със създаване и разпространение на дезинформация.

                    Вицепрезидентът на Еврокомисията обясни планираната масова цензура в социaлните мрежи така: „Руската дезинформационна война срещу демократичния свят започна преди години, след завземането на Крим видяхме големи руски дезинформационни кампании с прокремълски източници. Руснаците се стремят да подкопаят обществената подкрепа в ЕС за помощта за Украйна, искат да понижат доверието в демократичните институциите и в демокрацията. Трябва да защитим нашата демокрация“.

                    Тя се похвали, че вече 44 от най-големите доставчици на услуги онлайн са подписали доброволните правила за дейност, които предвиждат противодействие на дезинформацията.

                    Според нея решението на Туитър да се оттегли от правилата е грешка. Юрова съобщи, че ЕК спешно и задълбочено ще провери как Туитър прилага европейското законодателство. В случай на отказ на Туитър да се подчини на правилата на ЕК, може да се стигне до забрана или глоба на социалната мрежа.

                    Коментар


                    • ПРОТЕСТ СРЕЩУ ДЪРЖАВНИЯ ПРЕВРАТ, ОРГАНИЗИРАН ОТ САЩ И НАЦИОНАЛНИТЕ ПРЕДАТЕЛИ





                      "Видяхте ли с каква космическа скорост утре ще бъде гласуван мандатът на коалицията на войната Герб СДС - ПП ДБ? На "извънредно заседание"! Колко са чевръсти и Радев и Пикочният Мехур Росен Желязков и как светкавично придвижват процедурите!

                      Това става, за да не се даде време на българските граждани да се опомнят и да организират масов протест.

                      Но "Възраждане" призовава българския народ да се събере утре, вторник, 6 юни, в 12ч. , на митинг пред НС и аз, като гражданка и българка, ви моля и настоявам, приятели - да бъдем там! Това трябва да е яростен събор на целия български народ! Всеки човек, всяко присъствие, е съдбовно важно! Всеки, който не е болен на легло, трябва да яви пред паметника на Цар Освободител! Отложете ежедневните ангажименти за сряда, вземете си неплатен отпуск!


                      Това, че някой не обича "Възраждане" или не му е симпатичен Костадин Костадинов, в момента няма значение! Издигнете се над личните симпатии или антипатии!

                      От утрешния ден зависи съдбата на Отечеството! Всички трябва да бъдем пред НС, за да защитим България! Едно е да се съберем хиляда или пет хиляди човека, а друго е да пламне цяла София, със 100 хиляди протестиращи! Само тогава отрепките ще се уплашат!


                      Ще влезем и в Народното Събрание - ако трябва! Суверенът триумфално ще заеме креслата и трибуните в тая сграда, приютяваща най-високата държавна институция, за да изгони лумпените, които я превърнаха в сергия за амбулантен алъш-вериш!"

                      Тия издевателства на овластената паплач вече не се търпят! Поколението, което се роди след 1989-а на свой ред има деца и тия нещастни български деца не са видели нищо, освен неправда, нищета и позор!

                      Не знам за вас, но за мен е непоносимо унижение да ме управляват партакеши като набедения "академик" Денков, който ми прилича на острица в нощно гърне, Мара от Хаджидимово, "изучена" от местен дерибей, преди да завоюва голямата политическа наука във Франция и да ни се похвали оттам с фалшив докторат, Киро, Асенчо, Лорер, Тагарев и прочие сороски червеи, насметени по ъглите на дребния международен шпионаж и мошенически сделки! Неистово унижение за мен е двайсет години да ме управлява един долен банкянски престъпен тулуп, който безнаказано ограби живота на три поколения и продължава да зее за власт!

                      Нека утре земята прокънти под нозете ни! Нека тия плужеци, натикали се там, където изобщо не им е мястото, се напикаят от страх! Тия ли помияри ще решават нашата съдба? Те ли ще ни хвърлят в братоубийствена война? Нека разпилеем тая плява!

                      Нека ги вкараме там, закъдето ги е създала природата - в канализацията на историята!

                      Утре, по пладне!

                      Да докажем, че сме народ, а не мърша!

                      Милена Върбанова

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Европейската армия отива да спасява украйна- https://www.facebook.com/10008729690...71106979609561
                        Какво да каже човек,
                        Има музей на Распутин във Сейнт Петербург за сравнение, май е от храната, но мъжките достойства намаляват по размер, гледайки видеото.
                        И чакай тези меки .... душички да правят протести и революция ...
                        Абе, то май Западна Европа залязва във всички степени.

                        Не се смейте, ще си спомняме за Борисов със умиление, спрямо завладяващата страната неолиберална пасмина в "елита".
                        Last edited by Бедният брoкер; 05.06.2023, 23:57.

                        Коментар


                        • Европейската армия отива да спасява украйна- https://www.facebook.com/10008729690...71106979609561

                          Коментар


                          • Лопатарите Миро и Гошо наредили Бойко Борисов да си даде имунитета!
                            Абе баджета, вие не можете да наредите на жените си да си държат краката затворени, тръгнали сте с мечката мед да ядате.
                            Недейте, ще ви се заклещат рогите някъде. ...Vladimir Zarkov

                            Коментар


                            • Политическа бомба в БЛИЦ! Знаков политик договорен за висок пост с 40 бона заплата в Европа! СНИМКИ

                              Христо Иванов наследява Мария Габриел като еврокомисар

                              Ам сега кво ши праим, няма кой да праи съдебната риформа

                              Коментар


                              • Мигрантите си минават както искат и никой не прави разследване как минават и от къде влизат и кой им помага.

                                Някакви криминални елементи като влязат/излязат през границите и почва рев.

                                Ми как били влези и излезли - ми по същия начин както мигрантите.

                                Коментар

                                Working...
                                X