IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Честито на победителите.!
    Очаквам правителство от ГЕРБ-СДС+ ДПС+ИТН и златният пръст на Възраждане.
    Аз съм в опозиция и ще искам бензин 2 лв и пенсии 1500лв.
    Препоръчвам на ПП и ДБ да направят парламентарен съюз и да са силна опозиция...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      15% ДПС, 10 % за Възраждане в българския парламент Какво ще кажете за националната ни независимост..
      КОСТЯ ме предаде!
      анатема

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
        Голям срам-един и същ % Простаци ХОДИМ да гласуваме и избираме все едни и същи Мафиоти-голям срам
        НЯМА ДРУГА ТАКАВА ДЪРЖАВА
        Още 1 милион млади, умни и красиви ще емигрират.
        Ще останат дебеловратите нискочели негодници.
        Last edited by barbaron; 02.10.2022, 21:06.

        Коментар


        • 15% ДПС, 10 % за Възраждане в българския парламент Какво ще кажете за националната ни независимост..

          Коментар


          • Голям срам-един и същ % Простаци ХОДИМ да гласуваме и избираме все едни и същи Мафиоти-голям срам

            Коментар





            • novini.bg
              Иван Гарелов предвижда нови предсрочни избори - Избори - Новини Бг

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Нивото на реките в Изборландия към 17 часа:



                Небесно-синя вада - 24,9%

                Променящ се поток - 18,7%

                Свободен приток - 15%

                Кармъзъ вода - 11,5%

                Река Руска - 9,6%

                Умно поточе - 8%

                Учиндолски гьол - 4,1%

                Генералски наплив - 3,8%




                https://frognews.bg/novini/sledete-t...sfCIRbL2IBLL-E
                На 90 процента нещата отиват към нови избори.Ясно е,че с Възраждане никой няма да се коалира. Освен ако ГЕРБ, ДПС и Славчо нямат 121 гласа и не направят коалиция, не виждам никакъв шанс за правителство. Нито ПП,нито ДБ,нито БСП на Нинова ще се коалират с ГЕРБ.Или с ДПС на Пеевски.

                Коментар


                • Той допълни, че ако днес "Възраждане" е първа политическа сила с възможност да управлява самостоятелно, разговорът за новите избори ще го водим пак след четири години.



                  bta.bg
                  Единственото правителство, което ще подкрепим, е с мандата на "Възраждане", заяви Костадин Костадино

                  Коментар


                  • Нивото на реките в Изборландия към 17 часа:



                    Небесно-синя вада - 24,9%

                    Променящ се поток - 18,7%

                    Свободен приток - 15%

                    Кармъзъ вода - 11,5%

                    Река Руска - 9,6%

                    Умно поточе - 8%

                    Учиндолски гьол - 4,1%

                    Генералски наплив - 3,8%




                    https://frognews.bg/novini/sledete-t...sfCIRbL2IBLL-E

                    Коментар


                    • Гласувах. Да видим.

                      Коментар


                      • Като гледам предварителните данни от вота,явно няма да се състави правителство.Дотук ГЕРБ 26 процента ,ПП 18,5,ДПС 13,БСП 13,5,Възраждане 9.,ДБ 6.Другите са под 4 процента. Евентуална коалиция ГЕРБ ДПС би имала около 39 процента, а ПП,ДБ и БСП 38.Пълен паритет и остават"Възраждане",които надали ще влязат в коалиция с друга партия.

                        Коментар


                        • Хора, стъпвайте на здраво, за да не се тюхкате, че сте се излъгали. Пиша това по повод, че Румяна Коларова се е изказала пак срещу Кирил и Асен. Няма по естествено поведение за нея. Познаваме се лично много добре от времето когато беше секретар, а и служебен министър при Плевнелиев. И тя знае, аз кой съм и каво знам за нея. Дълги истории. Румяна Коларова е от силно червен род високо поставен в комунистическата иерархия непосредствено след 9 септември 1944 година. Мъжът ѝ е от подобен род, евреин имежду шепата български евреи, които не се изселват в Израел, защото другите евреи са знаели за престъпленията им след 1944 година до 1955 година, когато българските евреи получават право да се изселят. Тогава от около 50 000 в България остават само около 3 000 български евреи комунисти, твърди сталинисти. Не знам за кой път пиша това. По времето на Андропов и после при Горбачов, който е ученик на Андропов имаше къмпания да се селекционират подходящи млади хора за преходът към перестройката. Тези млади хора се изпращаха на Запад под различни форми, и най-много да учат. Румяна Коларова, съпругът ѝ, Димитър Луджев са измежду тези хора.

                          Коментар


                          • Chefo

                            "Естествено, че гласувах. Естествено, че е за новото. И всеки ден да има избори, всеки ден ще ходя. Щото ми се живее в място, където наркоманът, убил двама на пътя, не се разминава с 2 години условна. Място, където не ми се подиграват в лицето, когато пренареждат паветата, символ на София, и оставят терен за тенис на корт между всяко. Място, където проектите на Кремъл не очернят най-хубавата българска дума… “патриот”. Място, където не завися от полу-грамотни, дебеловрати, нагли, неталантливи и самозабравили се службогонци.
                            Място, различно от това през последните 12 години. Не знам как, но знам кой НЕ.
                            Гласувам за модерна България, чиста от корупция."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Г.ЛИЛОВ

                              ОТНЕХА ЛИЦЕНЗА НА „ТУРСКИ ПОТОК”
                              Отнеха лиценза на оператора на газопровода "Турски поток", който преминава и през България.
                              Това съобщи компанията "Южен поток Транспорт", която е дъщерна фирма на "Газпром", е базирана е в Амстердам и управлява тръбата.
                              Причината за това решение са обявените нови санкции срещу Москва заради водената от нея война в Украйна.
                              Руснаците са подали заявление за възобновяване на лиценза. За тази цел разчитат на такива молби и от България и Унгария.
                              Но без съмнение е, че искането няма да бъде уважено.
                              Същевременно от дъщерната компания на „Газпром”са заявили, че и без лиценз ще продължат доставките на газ.
                              Независимо от конкретното развитие на този случай вече е несъмнено, че догодина тази тръба няма да работи.
                              *** Междувременно ЕС и парламентът му предупредиха Сърбия и Вучич, че ако до декември не въведе общоевропейския режим на санкции към Русия, Сърбия трябва да забрави за асоцииране или влизане в състава на ЕС и преговорите ще бъдат прекратени.
                              -------------------------------------------------------
                              БЕЛЕЖКА:
                              Ако родните нещастници, упражнявали се, упражняващи и готвещи се да упражняват властта у нас не са разбрали и не искат да разберат, че България е фронтова линия на война – засега икономическа, те нямат място начело на държавата.
                              В такава война не можеш да бъдеш нито неутрален, нито на погрешната страна, както предупреждавам от години. Иначе ще ти излезе през носа – и лично на политиците ни, и на нас самите.
                              Айдеее отекохме.
                              Русия си е платила за преноса - НИЕ българските чифути, слушащи брюкселските зелки го спираме...
                              Ще връщаме ли парите или ще ядем бомбите?
                              Да не говорим че и Сърбите и Унгарците ще наточат ножовете
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар

                              Working...
                              X