IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    Специално за демоНкраДските неграмотници - ЦИТАТ Е ВЕ

    "Манол:
    -Гледам и не вярвам, че това си ти! Какво са сторили с теб?
    Караибрахим:
    -Отвориха ми очите?
    Манол:
    - И какво видя?
    Караибрахим:
    -Видях, че както има едно слънце, така трябва да има и една истина - един Бог, за да е добре на всички.
    Манол:
    -Затова ли приготви дръвника?
    Караибрахим:
    -Дръвника приготви ТИ! А аз дойдох с протегната ръка. Исках да ти дам цялата долина, да узнаеш що е власт и сила - исках да ви спася, да ви изравня с другите, да станете хора! А вие се опитахте да ме убиете?! Не разбрахте ли, че не се боя ни от рани, ни от смърт?
    Манол:
    - Само мъртвият не се бои от нищо. Сигурно затуй не се боиш, Страхиле, защото си отдавна мъртъв - пресекли са ти корените и стърчиш изсъхнал!"
    "Време разделно" Антон Дончев
    На сегашните €ничари им викат евр()-атлантици. Аз им викам демоНкраДци
    ∆ървета без корен,
    обучени
    и възпитани
    някъде далеч от чужди хора,
    за които нашата земя,
    нашата вяра и народ....
    нямат никакво значение.
    Защото чуждите отдавана са изсмукали българската кръв и българската душа от тях.
    €ничарите, дошли да ни вкарат в "правата вяра и правия" път...
    И сега е Време Раzделно!
    €ничарите трябва да знаят,
    че тази Земя в НАША!
    И завинаги ще остане НАША!!
    На нас - Внуците на Манол!!!

    автор Славка Вълчинова
    Хем си близо до истината, хем си далеч. Тези на които викаш евроатлантици и мразиш, са да речем дясното крило на злото, самозванци мимикриращи под идеята за свобода и равенство. А се кланяш на същото зло, но от лявото крило, служещо на едни и същи господари. Не случайно УСА са спасявали от глад, буквално, Расия в различните и превъплащения. Ако искаха да я унищожат, отдавна можеха да го направят. Битката е много стара и злото има много имена...

    Коментар


    • "НЕ" на шарлатанията в политиката !

      Коментар


      • Специално за демоНкраДските неграмотници - ЦИТАТ Е ВЕ

        "Манол:
        -Гледам и не вярвам, че това си ти! Какво са сторили с теб?
        Караибрахим:
        -Отвориха ми очите?
        Манол:
        - И какво видя?
        Караибрахим:
        -Видях, че както има едно слънце, така трябва да има и една истина - един Бог, за да е добре на всички.
        Манол:
        -Затова ли приготви дръвника?
        Караибрахим:
        -Дръвника приготви ТИ! А аз дойдох с протегната ръка. Исках да ти дам цялата долина, да узнаеш що е власт и сила - исках да ви спася, да ви изравня с другите, да станете хора! А вие се опитахте да ме убиете?! Не разбрахте ли, че не се боя ни от рани, ни от смърт?
        Манол:
        - Само мъртвият не се бои от нищо. Сигурно затуй не се боиш, Страхиле, защото си отдавна мъртъв - пресекли са ти корените и стърчиш изсъхнал!"
        "Време разделно" Антон Дончев
        На сегашните €ничари им викат евр()-атлантици. Аз им викам демоНкраДци
        ∆ървета без корен,
        обучени
        и възпитани
        някъде далеч от чужди хора,
        за които нашата земя,
        нашата вяра и народ....
        нямат никакво значение.
        Защото чуждите отдавана са изсмукали българската кръв и българската душа от тях.
        €ничарите, дошли да ни вкарат в "правата вяра и правия" път...
        И сега е Време Раzделно!
        €ничарите трябва да знаят,
        че тази Земя в НАША!
        И завинаги ще остане НАША!!
        На нас - Внуците на Манол!!!

        автор Славка Вълчинова
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
          И какво се оказва в крайна сметка, че няма нито една партия, която да ме привлече като избирател.ГЕРБ и ДПС са по-скоро мафиотски структури,БСП и Възраждане са руски подлоги,Славчо няма намерение да участва реално в управлението, ПП подписаха за закриването на тецовете, което ще е пагубно за икономиката на България, а и за обикновените хора, а ще влязат в коалиция с ДБ,които са партията на Прокопиев и прокарват затоплистка и джендърска политика.А пък не виждам и смисъл да гласувам за партия, която няма да влезе в парламента .

          Винаги се гласува за най-малкото зло

          Не за друго, за да не дойде по-голямото

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

            Левът не пречи на туризма и инвестициите.
            Така е, но Еврото помага повече

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
              И какво се оказва в крайна сметка, че няма нито една партия, която да ме привлече като избирател.ГЕРБ и ДПС са по-скоро мафиотски структури,БСП и Възраждане са руски подлоги,Славчо няма намерение да участва реално в управлението, ПП подписаха за закриването на тецовете, което ще е пагубно за икономиката на България, а и за обикновените хора, а ще влязат в коалиция с ДБ,които са партията на Прокопиев и прокарват затоплистка и джендърска политика.А пък не виждам и смисъл да гласувам за партия, която няма да влезе в парламента .
              Добре дошъл!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                Така е, прав си- това да не им взимат такса за превалутиране на всеки изпратен паричен превод на хората работещи в Западна Европа и пращащи пари на близките си в България, да ни вдигнат кредитния рейтинг на страната, да взимаме кредити на по- ниска лихва и т.н. са " алабализми"
                Брей-ами то и при превод с долари,британски паунди и швейцарски франкове вземат такса.Това ли е големият проблем?А относно кредитният ни рейтинг той няма нищо общо с еврозоната. България има по-висок кредитен рейтинг от членката на еврозоната Гърция. Също и няма връзка какви ще са лихвите по кредитите и членството в еврозоната.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Убеди ме с тезата си. Психологията наистина е много важна, а не само логиката.
                  Ето това вече е АРГУМЕНТ. А не алабализми.
                  Така е, прав си- това да не им взимат такса за превалутиране на всеки изпратен паричен превод на хората работещи в Западна Европа и пращащи пари на близките си в България, да ни вдигнат кредитния рейтинг на страната, да взимаме кредити на по- ниска лихва и т.н. са " алабализми"

                  Коментар


                  • И какво се оказва в крайна сметка, че няма нито една партия, която да ме привлече като избирател.ГЕРБ и ДПС са по-скоро мафиотски структури,БСП и Възраждане са руски подлоги,Славчо няма намерение да участва реално в управлението, ПП подписаха за закриването на тецовете, което ще е пагубно за икономиката на България, а и за обикновените хора, а ще влязат в коалиция с ДБ,които са партията на Прокопиев и прокарват затоплистка и джендърска политика.А пък не виждам и смисъл да гласувам за партия, която няма да влезе в парламента .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                      Единствения смислен аргумент, който съм чул от Ханке е, че като влезем в ЕЗ правителството ще може да се финансира на по-ниски лихви и съответно много бързо ще задлъжнеем. Другото са само приказки от негова страна колко хубаво е в борда и колко лошо в ЕЗ.

                      Реално в средносрочен и дългосрочен план си е плюс да влизаме.

                      Най-малкото ще доведе до повече туризъм и инвестиции - или може би най-много.

                      Чужденците не зная че сме в борд и с фиксиран курс. Но като им кажеш, че сме с Евро чисто психологично почват да гледат по друг начин, а иначе там някаква местна валута дето никой не знае какъв курс има.
                      Левът не пречи на туризма и инвестициите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Вярвам повече на професор Стив Ханке"бащата на валутния борд ",отколкото на всички "познавачи"по темата. И според него ще е голяма грешка ако България влезе в еврозоната.и така премахне валутния борд. Защото той доказано работи.
                        И според него точно членството в еврозоната може да докара по-висока инфлация като в Естония, която от валутен борд влезе в еврозоната.
                        Така че тия опорки за Копейкин и тем подобни са несъстоятелни.
                        Стив Ханке не е никакъв баща на борда. Това пак е народно творчество.
                        Last edited by Специалист по всичко; 30.01.2023, 19:46.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                          Единствения смислен аргумент, който съм чул от Ханке е, че като влезем в ЕЗ правителството ще може да се финансира на по-ниски лихви и съответно много бързо ще задлъжнеем. Другото са само приказки от негова страна колко хубаво е в борда и колко лошо в ЕЗ.

                          Реално в средносрочен и дългосрочен план си е плюс да влизаме.

                          Най-малкото ще доведе до повече туризъм и инвестиции - или може би най-много.

                          Чужденците не зная че сме в борд и с фиксиран курс. Но като им кажеш, че сме с Евро чисто психологично почват да гледат по друг начин, а иначе там някаква местна валута дето никой не знае какъв курс има.
                          Убеди ме с тезата си. Психологията наистина е много важна, а не само логиката.
                          Ето това вече е АРГУМЕНТ. А не алабализми.

                          Коментар


                          • Ето ви нещо от некоцето. А да видим как ще го намерите.
                            И съм напълно съгласен с него - на демоНкраДските боклуци са им платили да прокарат т.нар стамбулска конвенция а иначе ДЖЕНДЪРИЗМА, против КОНСТИТУЦИЯТА НА БГ

                            Да започнем така, Закон за защита от домашно насилие има още от 2005 г.!
                            https://lex.bg/bg/laws/ldoc/2135501151
                            По абсолютно тарикатски и измамнически начин го продават на обществото като чисто нов закон, какъвто до сега е нямало.
                            Това на ДБ и Белобрадова е екстремистко - подлярско домогване за въвеждане на изменения със ситен шрифт. Нито едно изменение не води до подобряване на средствата и подготовката на компетентните органи.
                            На абсолютно нелогични места в дефиниции и допълнителни разпоредби се промъкват понятия като интимна двойка, финансиране на НПО-та, които да определят учебните програми, жалба от току-що проговорили, насилие чрез бездействие (злепоставяне инкриминирано от НК по начало), насилие в интимни двойки (гаджета от три дни), отнемане на деца, удължаване на срокове и т.н. и т.н. занимават се с образованието, ще се създават нови видове НПО-та по този закон и т.н. до безкрайност.
                            Лунатици и екстремисти!
                            Най-важното, е че закон отдавна има! Мерки за подобряване на прилагането му няма и няма и да има. Това води до избирателност, доноси и произвол. С две думи болшевишки терор!
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Вярвам повече на професор Стив Ханке"бащата на валутния борд ",отколкото на всички "познавачи"по темата. И според него ще е голяма грешка ако България влезе в еврозоната.и така премахне валутния борд. Защото той доказано работи.
                              Единствения смислен аргумент, който съм чул от Ханке е, че като влезем в ЕЗ правителството ще може да се финансира на по-ниски лихви и съответно много бързо ще задлъжнеем. Другото са само приказки от негова страна колко хубаво е в борда и колко лошо в ЕЗ.

                              Реално в средносрочен и дългосрочен план си е плюс да влизаме.

                              Най-малкото ще доведе до повече туризъм и инвестиции - или може би най-много.

                              Чужденците не зная че сме в борд и с фиксиран курс. Но като им кажеш, че сме с Евро чисто психологично почват да гледат по друг начин, а иначе там някаква местна валута дето никой не знае какъв курс има.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                ха ха
                                ко моехте да четете НЯМАШЕ се излагате толкоз.
                                Сложил съм КОМЕНТАР естествено кратък и съм
                                ЦИТИРАЛ КОПЕЙКИН.

                                И вие още не сте разбрали ..... ама нормално за демоНкраДски неграмотници
                                Ти пък къде се буташ, кой те коментира тебе....не виждаш ли, че коментара ми е за Копейкин. За твоето споделяне коментара ми е по долу е пределно ясен: like a натегач комсомолец в края на 80-те.

                                Коментар

                                Working...
                                X