IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
    Тук! Според Миро, данъците са по-ниски от тези Германия, престъпността също! Защо не се преместят тук?
    Субективната оценка на еди кой си няма никакво значение.
    Ето го мнението на бизнеса за данъците и престъпността.


    Коментар


    • Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Много ми е кеф, че престъпниците Борисов, Гешев, Сарафов и др. се ръфат един друг. Надявам се да си прегризат гърлата. Много ми е кеф да гледам този цирк.
        Точно. И аз смятам, че тука Коцето е много прав:

        В момента наблюдаваме разпад на колонията, което може само и единствено да ни радва

        Коментар


        • "Продължаваме промяната - Демократична България" ще извикат на изслушване в парламента главния прокурор Иван Гешев, Борислав Сарафов и зам.-шефът на Националната следствена служба Ясен Тодоров. Това обявиха от коалицията късно в понеделник вечер в своя позиция.

          Повод за изслушването са взаимните нападки, които цял ден си Иван Гешев, Борислав Сарафов и Ясен Тодоров.

          "Работата на прокуратурата не е да говори пред медиите и да дава квалификации на народните представители, а да ръководи разследвания и да повдига обвинения в съда", заявиха от ПП-ДБ.
          "Продължаваме промяната - Демократична България" ще извикат на изслушване в парламента главния прокурор Иван Гешев, Борислав Сарафов и зам.-шефът на Националната следствена служба Ясен Тодоров. Това обявиха от коалицията късно в понеделник вечер в своя позиция.  Повод за изслушването са взаимните нападки, които цял ден си Иван Гешев

          Коментар


          • Аз вече се чудя, дали не гледаме поредната многоходова игра и чия би могла да бъде. Ако не беше толкова грозна цялата работа, голям Цирк става.

            Коментар


            • Когато атовете се ритат , страдат магаретата...

              Коментар


              • Много ми е кеф, че престъпниците Борисов, Гешев, Сарафов и др. се ръфат един друг. Надявам се да си прегризат гърлата. Много ми е кеф да гледам този цирк.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Добрата новина от днес е, че явно никой не е забравил "Барселона гейт"
                  Ама верно ли вярваш,че Баце има някаква къща в Барселона
                  Как може да ви ловят на такава тънка стръв?
                  Last edited by petrg5s; 15.05.2023, 18:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Добрата новина от днес е, че явно никой не е забравил "Барселона гейт"
                    А лошата, че за НЕКСО, Джемкор, пътя на копринката, посредниците на газа, нарушаването на конституцията и т.н.....никой се и не сеща..

                    Коментар


                    • Добрата новина от днес е, че явно никой не е забравил "Барселона гейт"

                      Коментар


                      • https://www.youtube.com/watch?v=87AryV5j1lM- гешев- пресконференция- аз ще завърша мандата си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
                          Точно в този момент южноафриканците канят Радев.
                          Ганъо Балкански никои не го бръсне за слива в чужбина.Първите 4-5г беше викан само 1 път в ЕУ.Смятай !
                          Просто един фигурант-руски шпионин,избран с гласовете на Пълен Провал и заради който Ганъо, БГ е в тотален колапс от 2г+
                          Ганъо който роди недоразумението Пълен Провал,но после не понесе отговорността от провала им.
                          Най-слабия президент за всички времена в историята на България !
                          Last edited by petrg5s; 15.05.2023, 15:01.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Гледам изявлението на Главния прокурор и сълзи напират в очите ми!

                            Колко много е изгубил българският театър заради това, че Иван Гешев е станал прокурор, а не артист или драматург. Голяма загуба!
                            Най-гнусното е как ВСС се обърна за 24 часа срещу Гешев. Буквално имат по два бутона на гърба и реагират според кой бутон им натиснат. Докато не разорем тая кочина, нищо друго няма да стане.
                            Нека пак някой ми каже, че не трябва да почваме със съдебната система...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Гледам изявлението на Главния прокурор и сълзи напират в очите ми!

                              Колко много е изгубил българският театър заради това, че Иван Гешев е станал прокурор, а не артист или драматург. Голяма загуба!
                              Абе като гледам ГЕШЕВ е повече американско подкован. На тиквоча ЛОШО му се пише
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Гледам изявлението на Главния прокурор и сълзи напират в очите ми!

                                Колко много е изгубил българският театър заради това, че Иван Гешев е станал прокурор, а не артист или драматург. Голяма загуба!
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X