IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Ми тя и сега е толкова,заради задръстванията
    Изглежда, не правиш разлика. Ще ти обясня: Едно е фактически с колко се движиш (често) и съвсем друго, ако имаш законно наложено ОГРАНИЧЕНИЕ ДО тази скорост. За първото не могат, а за второто - напълно спокойно, могат - И СА ДЛЪЖНИ ДАЖЕ! - при констатиран факт на превишение, да ти налагат глоби и други административно-наказателни мерки.

    Пример:
    1. Имаш ограничение 60 км/ч, ама понеже често е задръстено, често, караш с 40. Тук, проблем нямаш. Случай 2: Имаш ограничение 30 км/ч и често, караш с 20. Нямаш проблеми. ВЕДНЪЖ да те сбарат с 50 км/ч, И СА ДЛЪЖНИ да те ожулят по максимума.
    ЕТО ТАЗИ е Разликата.
    СЪЩЕСТВЕНА Е.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Пълни глупости. В Бразилия понеже няма беззаконие и корупция. Ми в Нигерия? В Индия имаш ли представа как се спазват пътните закони или какво се случва като сама жена реши да се поразходи?

      Що не страдат от липса на инвеститори?
      И да пропетем мнението Ви защо България не привлича достатъчно инвестиции? Уж ниски данъци, квалифицирани специалисти, но нещо се губи. Аз твърдя, че е липса на сигурност за инвесторите поради корумпирана изпълнителна и съдебна власт, а какво е Вашето обяснение?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
        Дерменджиев предлага скороста в градовете да е до 30 км/ч. На ти закон.
        Ми тя и сега е толкова,заради задръстванията

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение
          Не разбирате или се правите на неразбрал:
          От всяко дърво свирка (европеец) не става.Трябват още 50-70г еволюция
          Last edited by X_Y; 18.05.2023, 21:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

            Не разбирате или се правите на неразбрал:

            Беззаконието отблъсква инвеститори. В България е навсякъде - от примера с пешеходната пътека до съдилища и регулатори. Видни са и резултатите ни в привличане на ПЧИ
            Ами скачай пред някоя кола да те убие и сложи в джоба си бележка "ето за това в Бългалия нама ПЧИ".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

              ... И по тази причина инвеститорите избягват България- защото инвестицията им ще свърши в "гипсово корито за инвеститори" поради ширещото се беззаконие и корупция
              Пълни глупости. В Бразилия понеже няма беззаконие и корупция. Ми в Нигерия? В Индия имаш ли представа как се спазват пътните закони или какво се случва като сама жена реши да се поразходи?

              Що не страдат от липса на инвеститори?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                Ти обаче голям извод извади.
                Дерменджиев предлага скороста в градовете да е до 30 км/ч. На ти закон. Закон за баби. "Да не съ случи божкейййй някой да ма стресни"
                Не разбирате или се правите на неразбрал:

                Беззаконието отблъсква инвеститори. В България е навсякъде - от примера с пешеходната пътека до съдилища и регулатори. Видни са и резултатите ни в привличане на ПЧИ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                  Ти обаче голям извод извади.
                  Ами много точно ти го каза човека.
                  Бай Ганъо няма предимство на пешеходна пътека и трябва да спре.Не спира и убива,защото сме ГЕТО в което цари анархия !
                  Иди по Белия свят и не спирай на пешеходна пътека.Камо ли блъсни някой.
                  А тук? Полицай убива дете на пеш.пътека ,условна +5000лв глоба

                  https://fakti.bg/bulgaria/597677-det...-v-s-bratanica

                  А за оглеждането,то е ясно
                  Last edited by petrg5s; 17.05.2023, 20:12.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                    ... И по тази причина инвеститорите избягват България- защото инвестицията им ще свърши в "гипсово корито за инвеститори" поради ширещото се беззаконие и корупция
                    Ти обаче голям извод извади.
                    Дерменджиев предлага скороста в градовете да е до 30 км/ч. На ти закон. Закон за баби. "Да не съ случи божкейййй някой да ма стресни"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                      Просто не знам кой закон би ти помогнал ако си в гипсово корито
                      ... И по тази причина инвеститорите избягват България- защото инвестицията им ще свърши в "гипсово корито за инвеститори" поради ширещото се беззаконие и корупция

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                        Просто не знам кой закон би ти помогнал ако си в гипсово корито
                        На прераждането. Като онез двете влюбени гълъбчета.
                        Пресичат без да се оглеждат и после олеле майко ко стана
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                          Като теникиджии, бояджии, смяна на масло сме топ дестинация. Горе-долу това са ни специалистите в автомобилната индустрия. За останалото youtube и на канала
                          Мое да сменят накладки и носачи, някои даже и съединител.
                          А някои не могат въздушен филтър да сменят (отидох на безплатно и 2,5 часа им отне)
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                            Т.е. да не разчитам на закона?
                            Просто не знам кой закон би ти помогнал ако си в гипсово корито

                            Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	347115342_1382869242562836_3701904729953853779_n.jpg
Views:	1
Size:	78.9 КБ
ID:	4065102

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                                Момиче ли си, момче ли си, че ти е унисекс аватара. Не изпадай в истерия.
                                Естественое, че отговоноста е на двамата.
                                Аз съм си научил децата да не скачат пред колите. Ти ако искаш ги учи на обратното. И тогава и талибана и австралопитека ще се появят.
                                Т.е. да не разчитам на закона?

                                Коментар

                                Working...
                                X