IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Уважаемий, когато има неща, които никой не желае да чуе и когато аз го напиша не подскачай пет метра.

    Национален интерес се бори от националноотговорни политици.

    От всичките ти примери само полският върши работа. Донякъде гръцкият. Турция не ми я хвали в сегашното ѝ състояние.

    Досега не си позволих никакви лични нападки.

    Напада слабият с аргументи касаещи личността на опонента.

    Ти си някакъв анонимник в интернет. Толкоз. Не съм го била чела в друга тема. Преценила съм, че не си струва усилието.

    Като мен има поне още два милиона и половина. Приеми, че пиша точно какво мислят те и си налегни парцалките, защото по конституция и те имат право както на глас, така и на мнение.
    К'ви 5 метра? Я, се виж какви си ги писала. Даже не разбираш какъв е проблема с Конституцията и дъжавата адекватно, а всичко минава през призмата на робски зависимости, а не отстояване на интерес. Германците не са толкова продажни като нашите и пак там са роби тотални!
    Както писах, според нашата Конституция такива като теб имат права, ако са в ЕС. Другите имат права само да пращат пари в страната, нищо повече.
    Ти сама каза, че си ме била чела, ама е очевидно, че нищо не си разбрала.
    Да сравняваш Бълхария с Турция е голям майтап! Ще се наложи да подготвя и един сравнителен материал!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      От 10+ години ЕС внася 1-2млрд инвестиции и цоца 10 МИЛИАРДА. НА ЗАГУБА Е БЪЛГАРИЯ ОТ НЕГО, огромна загуба парична.
      Трудова загуба - има ли смисъл да ти казвам - 2 МИЛИАРДА невъзвръщенци + 1 милиард поколение дето вече не са българи.
      Какво да направим - откупува си БЪЛГАРИЯ "своята" подарена собственост. Енергия, Златни/медни мини, летища, банки, комуникации - всичко де е печелившо. Това направиха арабите с арамко - за 2 години си взеха цялата петролна индустрия.
      Всички чужди фирми ЗАДЪЛЖИТЕЛНО листване САМО И ЕДИНСТВЕНО на нашата фондова борса - да можем да ги изкупуваме лесно.
      Примерно как да си купя акции на чужда банка, Лукойл или Кауфланд примерно?
      Забрана за делистване от борсата(както направи лукойл и много други), обратни изкупувания .... Аз бих забранил в последствие и да имат чужди фирми повече от 50%
      Ботич, щом сме 2 милиарда, няма страшно .

      ”Невъзвръщенци” също не сме. Редовно се връщаме и щеш не щеш се налага да свикваш, че всеки може свободно да пътува

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

        Най-тъжното при теб, а и не само, е че свеждаш абсолютно всичко до скапания ЕС. Това е. Щом сме в ЕС и край. Трябва даже и да го запишем какво определя държавата ни в най-държавния документ. Евала! И ти връткаш с опашка и се радваш на продажните ни политици. Моля, не се обиждай, но подсъзнателно или съзнателно това е робско мислене. Не си единствена. Това е болест, която не признава народности, националности или география.
        Писал съм го вече, че ЕС е много хубаво нещо като идея, но не е за нас. Това крадливо население тук в момента не заслужава да бъде в ЕС по много причини. Еврогейския съюз е идеален за Полша, Унгария, Чехия, Естония, Словения - велики държави, но не е за нас. Защото народа е прост, гаден и избира боклуци, и поради това по-добре да си мине през своя си път на катаразис вместо да продължаваме с порочната схема. Това първо, а второ, за мен националния интерес не се дефинира от това дали сме или не сме в ЕС. ЕС не е някаква национална светиня или благотворителна организация, че да влиза в тази категория. И пак си се объркала, че видиш ли националния интерес минава само и единствено през задължително излизане от ЕС. Никъде не го твърдя това, но хора като теб, в момента, в който някой изкаже обективни причини за промяна на политиката ни, или по-точно следване на национален интерес веднага се асоциира с излизане от ЕС. Макар че както излизане от съюзи, така и членството ни в ЕС също да не дефинира националния ни интерес. Ти правиш знак за равенство ЕС = български интерес, а то не е, или ако е, e условно, а не даденост. За теб света се дели на роби и господари.
        Да, има роби като германците, които са изградени като сателит на господарите им, от което поне успяват да се черпят, но това не означава, че трябва да следваме техния пример, защото там също не е никак добре в много отношения, а да не давам и исторически примери при тях, че историята ти е слаба.
        Имаме всичко необходимо и нямаме никакви извинения!
        Всичко имаме в тази страна само не и държава, само не и пари за хубави неща, само не и политици, които поне малко да ги е грижа за интереса на България. Ако е нужно България да извъръви своя път в ЕС така да бъде, но с тази хрантутническа хранилка, която ЕС само стимулира да се случва не си помагаме, и ако трябва България да излезе от ЕС само и само да претърпи държавна разруха от каквото е останало като държава с цел оздравявне - така да бъде. Като си ме чела в златната тема поне да беше чела по-внимателно, защото хич не си личи да си ме чела.
        Уважаемий, когато има неща, които никой не желае да чуе и когато аз го напиша не подскачай пет метра.

        Национален интерес се бори от националноотговорни политици.

        От всичките ти примери само полският върши работа. Донякъде гръцкият. Турция не ми я хвали в сегашното ѝ състояние.

        Досега не си позволих никакви лични нападки.

        Напада слабият с аргументи касаещи личността на опонента.

        Ти си някакъв анонимник в интернет. Толкоз. Не съм го била чела в друга тема. Преценила съм, че не си струва усилието.

        Като мен има поне още два милиона и половина. Приеми, че пиша точно какво мислят те и си налегни парцалките, защото по конституция и те имат право както на глас, така и на мнение.
        Last edited by Arana; 29.05.2023, 13:42.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

          Най-тъжното при теб, а и не само, е че свеждаш абсолютно всичко до скапания ЕС. Това е. Щом сме в ЕС и край. Трябва даже и да го запишем какво определя държавата ни в най-държавния документ. Евала! И ти връткаш с опашка и се радваш на продажните ни политици. Моля, не се обиждай, но подсъзнателно или съзнателно това е робско мислене. Не си единствена. Това е болест, която не признава народности, националности или география.
          Писал съм го вече, че ЕС е много хубаво нещо като идея, но не е за нас. Това крадливо население тук в момента не заслужава да бъде в ЕС по много причини. Еврогейския съюз е идеален за Полша, Унгария, Чехия, Естония, Словения - велики държави, но не е за нас. Защото народа е прост, гаден и избира боклуци, и поради това по-добре да си мине през своя си път на катаразис вместо да продължаваме с порочната схема. Това първо, а второ, за мен националния интерес не се дефинира от това дали сме или не сме в ЕС. ЕС не е някаква национална светиня или благотворителна организация, че да влиза в тази категория. И пак си се объркала, че видиш ли националния интерес минава само и единствено през задължително излизане от ЕС. Никъде не го твърдя това, но хора като теб, в момента, в който някой изкаже обективни причини за промяна на политиката ни, или по-точно следване на национален интерес веднага се асоциира с излизане от ЕС. Макар че както излизане от съюзи, така и членството ни в ЕС също да не дефинира националния ни интерес. Ти правиш знак за равенство ЕС = български интерес, а то не е, или ако е, e условно, а не даденост. За теб света се дели на роби и господари.
          Да, има роби като германците, които са изградени като сателит на господарите им, от което поне успяват да се черпят, но това не означава, че трябва да следваме техния пример, защото там също не е никак добре в много отношения, а да не давам и исторически примери при тях, че историята ти е слаба.
          Имаме всичко необходимо и нямаме никакви извинения!
          Всичко имаме в тази страна само не и държава, само не и пари за хубави неща, само не и политици, които поне малко да ги е грижа за интереса на България. Ако е нужно България да извъръви своя път в ЕС така да бъде, но с тази хрантутническа хранилка, която ЕС само стимулира да се случва не си помагаме, и ако трябва България да излезе от ЕС само и само да претърпи държавна разруха от каквото е останало като държава с цел оздравявне - така да бъде. Като си ме чела в златната тема поне да беше чела по-внимателно, защото хич не си личи да си ме чела.
          Хайде пак долнопробни лични нападки. Колкото до хранилката - тук си нацелил - тя не проблем на ЕС.

          Представи си, че излезем от ЕС. Ок, излезли сме - манталитетът ни обаче си остава същият.

          Политиците но си остават същите. Там ти е заровено кучето.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            От 10+ години ЕС внася 1-2млрд инвестиции и цоца 10 МИЛИАРДА. НА ЗАГУБА Е БЪЛГАРИЯ ОТ НЕГО, огромна загуба парична.
            Трудова загуба - има ли смисъл да ти казвам - 2 МИЛИАРДА невъзвръщенци + 1 милиард поколение дето вече не са българи.
            Какво да направим - откупува си БЪЛГАРИЯ "своята" подарена собственост. Енергия, Златни/медни мини, летища, банки, комуникации - всичко де е печелившо. Това направиха арабите с арамко - за 2 години си взеха цялата петролна индустрия.
            Всички чужди фирми ЗАДЪЛЖИТЕЛНО листване САМО И ЕДИНСТВЕНО на нашата фондова борса - да можем да ги изкупуваме лесно.
            Примерно как да си купя акции на чужда банка, Лукойл или Кауфланд примерно?
            Забрана за делистване от борсата(както направи лукойл и много други), обратни изкупувания .... Аз бих забранил в последствие и да имат чужди фирми повече от 50%
            Мани, мани … Тази тема нарочно не съм я засягал, че ще стане нещо страшно, ако почна да пиша,
            а оная с врътливата опашчица, дето се възхищава на великите личности Сталинка и Йелън, е, са' ш' тръгне да ми зее пак, а нямам цял ден да се обясняваме в любов.
            Last edited by Kris_; 29.05.2023, 12:40.

            Коментар


            • Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                От 10+ години ЕС внася 1-2млрд инвестиции и цоца 10 МИЛИАРДА. НА ЗАГУБА Е БЪЛГАРИЯ ОТ НЕГО, огромна загуба парична.
                Трудова загуба - има ли смисъл да ти казвам - 2 МИЛИАРДА невъзвръщенци + 1 милиард поколение дето вече не са българи.
                Какво да направим - откупува си БЪЛГАРИЯ "своята" подарена собственост. Енергия, Златни/медни мини, летища, банки, комуникации - всичко де е печелившо. Това направиха арабите с арамко - за 2 години си взеха цялата петролна индустрия.
                Всички чужди фирми ЗАДЪЛЖИТЕЛНО листване САМО И ЕДИНСТВЕНО на нашата фондова борса - да можем да ги изкупуваме лесно.
                Примерно как да си купя акции на чужда банка, Лукойл или Кауфланд примерно?
                Забрана за делистване от борсата(както направи лукойл и много други), обратни изкупувания .... Аз бих забранил в последствие и да имат чужди фирми повече от 50%
                Единствено човешките ни загуби са милиони двуноги, а не милиарди. С всичко останало, съм съгласен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Да де, ЕС ни е виновен, че не си озаптяваме собствените политици и не си решаваме собствените проблеми.

                  Дай го ти пътя тогава. Как го виждаш?

                  Аз мисля, че каквато и система да въведем има чисто наши проблеми, за които не са ни виновни ни американци, ни руснаци, ни марсианци.
                  Най-тъжното при теб, а и не само, е че свеждаш абсолютно всичко до скапания ЕС. Това е. Щом сме в ЕС и край. Трябва даже и да го запишем какво определя държавата ни в най-държавния документ. Евала! И ти връткаш с опашка и се радваш на продажните ни политици. Моля, не се обиждай, но подсъзнателно или съзнателно това е робско мислене. Не си единствена. Това е болест, която не признава народности, националности или география.
                  Писал съм го вече, че ЕС е много хубаво нещо като идея, но не е за нас. Това крадливо население тук в момента не заслужава да бъде в ЕС по много причини. Еврогейския съюз е идеален за Полша, Унгария, Чехия, Естония, Словения - велики държави, но не е за нас. Защото народа е прост, гаден и избира боклуци, и поради това по-добре да си мине през своя си път на катаразис вместо да продължаваме с порочната схема. Това първо, а второ, за мен националния интерес не се дефинира от това дали сме или не сме в ЕС. ЕС не е някаква национална светиня или благотворителна организация, че да влиза в тази категория. И пак си се объркала, че видиш ли националния интерес минава само и единствено през задължително излизане от ЕС. Никъде не го твърдя това, но хора като теб, в момента, в който някой изкаже обективни причини за промяна на политиката ни, или по-точно следване на национален интерес веднага се асоциира с излизане от ЕС. Макар че както излизане от съюзи, така и членството ни в ЕС също да не дефинира националния ни интерес. Ти правиш знак за равенство ЕС = български интерес, а то не е, или ако е, e условно, а не даденост. За теб света се дели на роби и господари.
                  Да, има роби като германците, които са изградени като сателит на господарите им, от което поне успяват да се черпят, но това не означава, че трябва да следваме техния пример, защото там също не е никак добре в много отношения, а да не давам и исторически примери при тях, че историята ти е слаба.
                  Имаме всичко необходимо и нямаме никакви извинения!
                  Всичко имаме в тази страна само не и държава, само не и пари за хубави неща, само не и политици, които поне малко да ги е грижа за интереса на България. Ако е нужно България да извъръви своя път в ЕС така да бъде, но с тази хрантутническа хранилка, която ЕС само стимулира да се случва не си помагаме, и ако трябва България да излезе от ЕС само и само да претърпи държавна разруха от каквото е останало като държава с цел оздравявне - така да бъде. Като си ме чела в златната тема поне да беше чела по-внимателно, защото хич не си личи да си ме чела.
                  Last edited by Kris_; 29.05.2023, 12:21.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    А ти продължаваш да пускаш странни разсъждения, в които едва ли не живеем в свят в който няма зависимости.

                    Хубаво, изкарваме България от ЕС, “оправяме” конституцията и в нея няма “чужди субекти” и нататък какво правим?

                    Демек дай дай да похабим цялата национална енергия, която 30 години се е движила в една посока и да започнем да си правим експерименти?

                    Усещаш ли колко олекваш в тезите?
                    Писал съм по тази тема страници назад и ся' к'во? Да си чупи пръстите да отговорям на някаква испанизирана българка, която гледа през очилата на робското си съзнание нерде из Иберията и си мисли някакви си неща в наведена поза? Ей сега!
                    Примери има достатъчно от кого може да почерпим опит. Имаме всичко необходимо. Само е нужно да вземем от всеки най-доброто. Израел, Англия, Турция, Полша са хубавите примерите. Че дори една Гърция колко много има да се учим от тях на лобизъм, пропаганда и дипломация.
                    Никой не иска. Те ни откраднаха национални символи, които сега в целия свят се разпознават като "гръцки".

                    Ти можеш ли да ми кажеш въобще какви са ни националните интереси сега? Какви са? Имаме ли такива? Разбираш ли изобщо дефиницията на национален интерес?

                    П.П. - Олекнал ти е мозъка, нищо друго.
                    Last edited by Kris_; 29.05.2023, 12:23.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Да де, ЕС ни е виновен, че не си озаптяваме собствените проблеми.

                      Дай го ти пътя тогава. Как го виждаш?
                      От 10+ години ЕС внася 1-2млрд инвестиции и цоца 10 МИЛИАРДА. НА ЗАГУБА Е БЪЛГАРИЯ ОТ НЕГО, огромна загуба парична.
                      Трудова загуба - има ли смисъл да ти казвам - 2 МИЛИАРДА невъзвръщенци + 1 милиард поколение дето вече не са българи.
                      Какво да направим - откупува си БЪЛГАРИЯ "своята" подарена собственост. Енергия, Златни/медни мини, летища, банки, комуникации - всичко де е печелившо. Това направиха арабите с арамко - за 2 години си взеха цялата петролна индустрия.
                      Всички чужди фирми ЗАДЪЛЖИТЕЛНО листване САМО И ЕДИНСТВЕНО на нашата фондова борса - да можем да ги изкупуваме лесно.
                      Примерно как да си купя акции на чужда банка, Лукойл или Кауфланд примерно?
                      Забрана за делистване от борсата(както направи лукойл и много други), обратни изкупувания .... Аз бих забранил в последствие и да имат чужди фирми повече от 50%
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Колко години ти трябват за да проумееш че НЕ Е ТОВА НАЧИНА. 33 години ГЕНОЦИД СТИГАТ. ТОТАЛНА РАЗРУХА, останаха 5 града и ПУСТИНЯ. Искаш да остане 1 град, или 1 БЪЛГАРИН да разказва едно време какво е било?
                        Да де, ЕС ни е виновен, че не си озаптяваме собствените политици и не си решаваме собствените проблеми.

                        Дай го ти пътя тогава. Как го виждаш?

                        Аз мисля, че каквато и система да въведем има чисто наши проблеми, за които не са ни виновни ни американци, ни руснаци, ни марсианци.
                        Last edited by Arana; 29.05.2023, 11:11.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          Това момче наистина е за цирка

                          Ivelin Nikolov

                          3 мин ·
                          В Словакия Урсула викала, че не искат да я цитират как викала.
                          Но Киро викал, че обича да си измисля как му викали. Викал, че и за "Джемкорп" така викал, а после американците били сърдити, че викал и му викали, че не искат да го виждат да си викат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            А ти продължаваш да пускаш странни разсъждения, в които едва ли не живеем в свят в който няма зависимости.

                            Хубаво, изкарваме България от ЕС, “оправяме” конституцията и в нея няма “чужди субекти” и нататък какво правим?

                            Демек дай дай да похабим цялата национална енергия, която 30 години се е движила в една посока и да започнем да си правим експерименти?

                            Усещаш ли колко олекваш в тезите?
                            Колко години ти трябват за да проумееш че НЕ Е ТОВА НАЧИНА. 33 години ГЕНОЦИД СТИГАТ. ТОТАЛНА РАЗРУХА, останаха 5 града и ПУСТИНЯ. Искаш да остане 1 град, или 1 БЪЛГАРИН да разказва едно време какво е било?
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Това момче наистина е за цирка

                              Коментар


                              • Герчо, както е тръгнало, Копейкин ви издухва и на следващите избори.

                                Коментар

                                Working...
                                X