IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Това е най-новата опорка на русоробите-за БРИКС. Което е просто едно наименование, нито е икономически, нито военен съюз. А и никоя от тия държави не прати военна помощ на Русия. И нямат намерение да го правят.
    Виждат,че Русия се насра в Украйна и сега търсят нов голям брат Китай.Ама на китайците изобщо не им дреме ни за Русия, ни за русоробите.
    То хубаво да си вярваш, разбира се. Друга е парадихмата, обаче, тук. Това не ви е Западният начин на мислене изобщо. Затуй дерзай. Иди там разубеждаваш индийци, африканци, китайци и т.н. Да видим, ще ли ти мине номерът.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

      Вие полудяхте с тоя БРИКС, честно. Хартиен съюз на държави от различни континенти, обединени основно от семинари, симпозиуми, декларации, високопарни фрази, thoughts and prayers. На практика Индия се бои от Китай, Китай чака да го забоде на Русия, в ЮАР белите живеят в луксозни затворени комплекси с вишки, Иран и Турция враждуват, отделно Турция прати байрактари на Украйна и натри носа на Путин в Кавказ.

      БРИКС, батко... съюз на дърводелец от Павликени, фризьорка от Видин и моряк от Царево.
      Има достатъчно време да се убедиш в обратното. СПОКО.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

        Вие полудяхте с тоя БРИКС, честно. Хартиен съюз на държави от различни континенти, обединени основно от семинари, симпозиуми, декларации, високопарни фрази, thoughts and prayers. На практика Индия се бои от Китай, Китай чака да го забоде на Русия, в ЮАР белите живеят в луксозни затворени комплекси с вишки, Иран и Турция враждуват, отделно Турция прати байрактари на Украйна и натри носа на Путин в Кавказ.

        БРИКС, батко... съюз на дърводелец от Павликени, фризьорка от Видин и моряк от Царево.
        Това е най-новата опорка на русоробите-за БРИКС. Което е просто едно наименование, нито е икономически, нито военен съюз. А и никоя от тия държави не прати военна помощ на Русия. И нямат намерение да го правят.
        Виждат,че Русия се насра в Украйна и сега търсят нов голям брат Китай.Ама на китайците изобщо не им дреме ни за Русия, ни за русоробите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

          Вие полудяхте с тоя БРИКС, честно. Хартиен съюз на държави от различни континенти, обединени основно от семинари, симпозиуми, декларации, високопарни фрази, thoughts and prayers. На практика Индия се бои от Китай, Китай чака да го забоде на Русия, в ЮАР белите живеят в луксозни затворени комплекси с вишки, Иран и Турция враждуват, отделно Турция прати байрактари на Украйна и натри носа на Путин в Кавказ.

          БРИКС, батко... съюз на дърводелец от Павликени, фризьорка от Видин и моряк от Царево.
          Click image for larger version

Name:	FxS-0ApXgAEczYA.jpg
Views:	1
Size:	16.0 КБ
ID:	4069998

          ПОЗДРАВИ ОТ БУРГАС!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Дай прогноза за близкото бъдеще и начертай кризисен план за справяне с близкото бъдеще. Те констатациите са ясни на всички.
            Какво ? Имам план, но не бих си губил времето за тая загубена кауза ВЪВ момента.
            Прочети какво ти постна v-tin от Ботев.
            Я има 10000 будни люде останали, ти искаш планове да се спасят 5 мил роби, мързеливи, завистливи и без лична отговорност,
            без цел в живота.
            Това е основната причина 3 мил да се емигрирали навън, а не заради поредния Спасител.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Да опитам аз? Прогнозата е НЕУТЕШИТЕЛНА. План?
              1.Казваме "НЕ!" на еврото.
              2.При евентуални опити от Урсула и Ко да ни налагат решения, - референдум и за излизане от ЕС и присъединяване към БРИКС. В този кюп в който сме, ни чака гибел.
              Вие полудяхте с тоя БРИКС, честно. Хартиен съюз на държави от различни континенти, обединени основно от семинари, симпозиуми, декларации, високопарни фрази, thoughts and prayers. На практика Индия се бои от Китай, Китай чака да го забоде на Русия, в ЮАР белите живеят в луксозни затворени комплекси с вишки, Иран и Турция враждуват, отделно Турция прати байрактари на Украйна и натри носа на Путин в Кавказ.

              БРИКС, батко... съюз на дърводелец от Павликени, фризьорка от Видин и моряк от Царево.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kris_

                Пиша и от телефон, а и не мисля повече да ти се обяснявам за каквото и да е. Ти си бита карта.
                А ти си много наивен заблуден човек. Лека вечер.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                  Достатъчно се изложи, стига. Копаеш ново дъно.
                  А ти похвално, че във втората версия на пасквилчето си си оправил думата “посланик”. Не се пише с двойно “н”.

                  Сега и разкулачен се изкара. Ще ме разплачеш просто.

                  Прочее тези чаршафета дето ги разтягаш сам ли си ги пишеш или ти ги подават готови? Питам, защото бяха оправени правописните грешкивъв втората версия
                  Last edited by Arana; 29.05.2023, 19:45.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Киро. С Митрофанова.
                    Достатъчно се изложи, стига. Копаеш ново дъно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                      Понеже анди пак се намеси, но успях да си запазя написаното ще ти отговоря отново със същата сказка.
                      Имам род, който е изял дървото заради смяна на режима 1944г. без ниакаква причина, ей така, щото са имали собствен малък бизнес и човека е бил най-богатия в селото, така че съм последния, който ще тръгне да защитава тази или онази власт, а още по-малко утопични идеалогии, от които тя дори не разбира понятията, които се стоят за тях.
                      Факт обаче е какви постижения е имала България по време на соц. режима. Който както си иска да ги нарича. Относно държавността, българо-американските отношения по време на "народната власт" са били много по-добри отколкото българо-американските отношения в днешно време.
                      Въпреки че тогава сме били разделени от една Желязна завеса, а днес нищо не ни разделя, а ни обединява, обединява ни НАТО и нарисуваните самолетчета. Има една обща крава българо-американска, ние се грижим за предната ѝ половина, а американците се грижат за задната ѝ половина. Ние я храним, а те я доят. Така аз разбирам българо-американската дружба.
                      Да сравним как е било … През 1962г. в България пристига първата жена американски посланик Юджени Андерсън от Минесота. Червено крило. И от онова червено, директно в червена България. Това е забележителна жена, която издига нашите отношение с американците както никога досега.
                      Не само, че се обръща към народа и говори на български, а в София се открива голяма изложба на американски стоки от пластмаса, на която присъстват официални лица и самата посланичка, и изложбата се предава по националната телевизия.
                      Забележете, че това е изложба на американски стоки, на "гадните капиталисти", а не на съветска изложба на сърпове и чукове.
                      На прием в съветското посолство по случай 45 годишнината от октомврийския преврат става малък гаф. Присъства и председателя на Народното събрание, който нарича американските действия срещу Куба "пиратски". Американската посланичка става и си излиза. Прекарва цял следобед в приказки с български официални лица на темата танца туист.
                      Нашите официални лица казват - "Ние не харесваме вашия танц", а тя отвръща - "Аз също не го харесвам, но в моята страна не може да забраниш нещо само, защото не го харесваш, и ако го забраниш хората още повече ще го обичат, защото е забранено". Велики мисли. Кой днес ще извика някой посланик и ще му каже, че не харесва нещо си? Кой е този български политик, който ще каже нещо нелицеприятно, на който и да е посланик? В цялата история на уж нашата независимост няма по-зависима външна политика от момента. Ние постоянно се съобразяваме със сульо и пульо, филанкишията, Аварам бакалина. Не виждам как нашето външно министерство ще казва на чуждите посланици какво ние мислим по въпроса. Днес ние не мислим, а изпълняваме. Ако послника ей сега поиска още 15 самолета - ние ще изпълним. Нека са 25!
                      Киро. С Митрофанова.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Все ми се струва че, уж вече де юре сме свободни, а продължават да се гаврят с нас...т нар. "съюзници". Опровергай ме, ако можеш.
                        Понеже анди пак се намеси, но успях да си запазя написаното с отварянето в нов таб като запазих стария, ще ти отговоря отново със същата сказка.
                        Имам род, който е изял дървото заради смяна на режима 1944г. без ниакаква причина, ей така, щото са имали собствен малък бизнес и човека е бил най-богатия в селото, така че съм последния, който ще тръгне да защитава тази или онази власт, а още по-малко утопични идеалогии, от които тя дори не разбира понятията, които стоят зад тях, но постонно ги използва.
                        Факт обаче е какви постижения е имала България по време на соц. режима. Който както си иска да ги нарича. Относно държавността, българо-американските отношения по време на "народната власт" са били много по-добри отколкото българо-американските отношения в днешно време.
                        Въпреки че тогава сме били разделени от една Желязна завеса, а днес нищо не ни разделя, а ни обединява, обединява ни НАТО и нарисуваните самолетчета. Има една обща крава българо-американска, ние се грижим за предната ѝ половина, а американците се грижат за задната ѝ половина. Ние я храним, а те я доят. Така аз разбирам българо-американската дружба.
                        Да сравним как е било … През 1962г. в България пристига първата жена американски посланик Юджени Андерсън от Минесота, Червено крило(град Red Wing). И от онова червено директно в червена България. Това е забележителна жена, която издига нашите отношения с американците както никога досега.
                        Не само, че се обръща към народа и говори на български, а в София се открива голяма изложба на американски стоки от пластмаса, на която присъстват официални лица и самата посланичка, и изложбата се предава по националната телевизия.
                        Забележете, че това е изложба на американски стоки, на "гадните капиталисти", а не на съветска изложба на сърпове и чукове.
                        На прием в съветското посолство по случай 45 годишнината от октомврийския преврат става малък гаф. Присъства и председателя на Народното събрание, който нарича американските действия срещу Куба "пиратски". Американската посланичка става и си излиза. Прекарва цял следобед в приказки с български официални лица на темата танца туист.
                        Нашите официални лица казват - "Ние не харесваме вашия танц", а тя отвръща - "Аз също не го харесвам, но в моята страна не може да забраниш нещо само, защото не го харесваш, и ако го забраниш хората още повече ще го обичат, защото е забранено". Велики мисли!
                        Кой днес ще извика някой посланик и ще му каже, че не харесва нещо си? Кой е този български политик, който ще каже нещо нелицеприятно, на който и да е посланик?
                        В цялата история на уж нашата независимост няма по-зависима външна политика от момента. Ние постоянно се съобразяваме със сульо и пульо, филанкишията, Аварам бакалина. Не виждам как нашето външно министерство ще казва на чуждите посланици какво ние мислим по въпроса. Днес ние не мислим, а изпълняваме. Ако послника ей сега поиска още 15 самолета - ние ще изпълним. Нека са 25!

                        П. П. - За който чете това в бъдещето, моля ви, не се връзвайте на внушенията, които се опитва да прави една финансово неграмотна и мозъчно бедна.
                        Last edited by Kris_; 29.05.2023, 23:46. Причина: правопис, защото редовно или autocorrect-а ме прпрецаква, или допускам печатни грешки, които поправям след това видно в много от коментарите ми, а понякога и допълвам;

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Да опитам аз? Прогнозата е НЕУТЕШИТЕЛНА. План?
                          1.Казваме "НЕ!" на еврото.
                          2.При евентуални опити от Урсула и Ко да ни налагат решения, - референдум и за излизане от ЕС и присъединяване към БРИКС. В този кюп в който сме, ни чака гибел.
                          По точка едно не следва да се бърза, а точка две е катастрофална. Но това е мое мнение, естествено.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение


                            Толкова за добрините на турците
                            Все ми се струва че, уж вече де юре сме свободни, а продължават да се гаврят с нас...т нар. "съюзници". Опровергай ме, ако можеш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Дай прогноза за близкото бъдеще и начертай кризисен план за справяне с близкото бъдеще. Те констатациите са ясни на всички.
                              Да опитам аз? Прогнозата е НЕУТЕШИТЕЛНА. План?
                              1.Казваме "НЕ!" на еврото.
                              2.При евентуални опити от Урсула и Ко да ни налагат решения, - референдум и за излизане от ЕС и присъединяване към БРИКС. В този кюп в който сме, ни чака гибел.
                              Last edited by Pyramid; 29.05.2023, 19:34.

                              Коментар




                              • Толкова за добрините на турците

                                Коментар

                                Working...
                                X