IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами не, като се пише от различно устройство грешки се допускат постоянно, ама една баба може и да не знае що е то BYOD и какво отражение има в ежедневието, а разводняването на темата с отбягването на въпросчетата са твой прерогатив. Не каза нищо за теорийките. Какво мислят сънародничката Сталинка, която 2020 плашеше старите хора да не се виждат с внуците си, а тя се радваше на своите и радостно публикуваше снимки с тях. Толкова мила женичка.
    Last edited by Kris_; 30.05.2023, 19:51.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

      Чак пък адекватно...какво ще се случва Селена, хора подкрепяли до вчера безрезервно президента се събират да протестират срещу същият. Протест закъснял с години...
      Не са баш същите хора .

      Продължавай да наблюдаваш засега.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
        Е, не аз съм искал да вземам кетап за машинописка, ама се стремя да оправям правописа след autocorrect-а.
        За мисленето го доказа неведнъж, че Сталинка и Йелън са пътеводните звезди в тъмата, та си мисля добре съм преценил с кого разговарям.
        “Аутокорйекта” не оправя стлистичните грешки и падежните такива обаче, ама като за трол разводняващ дискусията - отл. (6.00)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

          Чак пък адекватно...какво ще се случва Селена, хора подкрепяли до вчера безрезервно президента се събират да протестират срещу същият. Протест закъснял с години...
          Формира се не гражданско общество, а кошер от търтеи в на хората главите, които жужат и бръмчат толкова силно, че чак не се чуват взаимно и бъркат командите на Майката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Просто съм патриот. Трудно е да се разбере от чуждопоклонниците било руски, било западни.За мен интересите на България са на първо място. И не плюя по България като националните нихилисти. Умряла била и тем подобни глупости. Това, че на някои им е умряла оная работа и го карат на спомени отпреди 30 години, не означава, че и България е умряла. Току що бях на празник на детските градини в нашият град.Пълно е с усмихнати и щастливи деца и техните родители.
            А хейтърите нека се задавят от злоба.
            Добро момче си ти и казваш каквото мислиш, както и Тошко, въпреки, че не мислите еднакво.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Кон с капаци си ми ти.
              Просто съм патриот. Трудно е да се разбере от чуждопоклонниците било руски, било западни.За мен интересите на България са на първо място. И не плюя по България като националните нихилисти. Умряла била и тем подобни глупости. Това, че на някои им е умряла оная работа и го карат на спомени отпреди 30 години, не означава, че и България е умряла. Току що бях на празник на детските градини в нашият град.Пълно е с усмихнати и щастливи деца и техните родители.
              А хейтърите нека се задавят от злоба.

              Коментар


              • Е, не аз съм искал да вземам кетап за машинописка, ама се стремя да оправям правописа след autocorrect-а.
                За мисленето го доказа неведнъж, че Сталинка и Йелън са пътеводните звезди в тъмата, та си мисля добре съм преценил с кого разговарям.
                Last edited by Kris_; 30.05.2023, 19:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                  Най-смешното е, че си правиш изводи за хората само, защото са изказали мнение кое е по-ценно от друго на база опит.
                  Как разбра каква академична степен имам? Никъде не съм споменавал, че нямам толкова важното за теб формално кетапче, за да стане човек от някой.
                  А рефрени "удобен за манипулация" тип идващи от Министерството на Истината са присъщи именно на школовчиците завършили спосорски програми, финансирани от когото трябва в престижни университети. Материала, който се преподава е точно както си го описала "удобен за манипулация инструмент". Като на вдъхновяващите (без)личности Сталинка и Йелън.
                  Никаква. Не знаеш да пишеш. Тук по диагонал имаш поне пет грешки.

                  И проблемът не е, че не можеш да пишеш, а че не можеш да мислиш.

                  Не можеш дори да прецениш с кого точно разговаряш.

                  Като за редови трол го докарваш.

                  Чао.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Назобил си куп полуистини от съмнителни източници и абсолютно неуката ти глава, удобен за манипулация инструмент сама си ги е народила чудовищата.

                    Спирам да те отразявам. Доскучава ми с глупави хора.
                    Най-смешното е, че си правиш изводи за хората само, защото са изказали мнение кое е по-ценно от друго на база опит.
                    Как разбра каква академична степен имам? Никъде не съм споменавал, че нямам толкова важното за теб формално кетапче, за да стане човек от някой и да успее в живота, и най-важното - да се изгради като „личност”.
                    А рефрени "удобен за манипулация" тип идващи от Министерството на Истината са присъщи именно на школовчиците завършили спонсорски програми, финансирани от когото трябва в престижни университети. Материала, който се преподава е точно както си го описала "удобен за манипулация инструмент". Като на вдъхновяващите (без)личности Сталинка и Йелън.
                    Last edited by Kris_; 30.05.2023, 19:24.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                      Не се коси, и с кетапче ще те вземат в някоя община като машинописка.
                      Кои точно от всичките теорийки, които са отдавна реалност? За манипулацията на климата ли? За германкия проводник на еврейска валута в Европа контролирана от САЩ ли? Казвай, за да ги борим тези теории.
                      Назобил си куп полуистини от съмнителни източници и абсолютно неуката ти глава, удобен за манипулация инструмент сама си ги е народила чудовищата.

                      Спирам да те отразявам. Доскучава ми с глупави хора.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        България е мъртва от 30 години. Просто още седи на операционната маса. Скоро ще пратят в моргата жалките остатъци от ДОНОРА които не могат да им послужат за нищо
                        Еба ти мисленето пък ти вадиш. Като почнете с хиперболите, равни нямате.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Неграмотнико, занимавай се със собствените си конспиративни теорийки и спри да разводняваш разговора с перманентни лични нападки.

                          Модерацията, трийте го вече този.
                          Не се коси, и с кетапче ще те вземат в някоя община като машинописка.
                          Кои точно от всичките теорийки, които са отдавна реалност? За манипулацията на климата ли? За германския проводник на еврейска валута в Европа контролирана от САЩ ли? Казвай, за да ги борим тези теории.
                          Last edited by Kris_; 30.05.2023, 19:17.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение

                            Хи хи хи. Сиренце, доматчета, лучец, чесанче. тва ли са ви дертовете!?!?!?!?
                            Държавата се разпада пред очите ви. Всеки е срещу всеки. Президента разтяга тесните си правомощия като ластик. Кандидат премиера, му стои мисрно като новобранец в казармата докато старото се чуда дали да му бие една "мастика" щот е със шапка или да му бие една "мастика" щот е без шапка.
                            След успешното изчегъртване на модела "Борисов" на бял свят се показа модела "Радев", който май втрещи всички.
                            Вчерашната заел юначна поза и с Тарас Булбовска решимост, Радев закла собственото си уродливо отроче - ПП.
                            Ход повече от гениален. Само на супер гениален политик може да му хрумне да създаде такова политическо квазимодо като ПП и след това да си вдигне рейтинга до небето, като го унижи и съсече публично.
                            Или може би действащото лице не е чак толкоз гениално ами публиката, омаяна от медийни клакьори, толкоз е изключила съзнанието си, че се възторгва от всякакви нелепи ала-бали.
                            След вчерашното връчване на мандата може да се каже, че ако ПП са шарлатани, то създатекля им Румборак е архишарлатанин. А какъв е надзираващия го агент Майстора не съм в състояние да степенувам. Помогнете м!
                            България е мъртва от 30 години. Просто още седи на операционната маса. Скоро ще пратят в моргата жалките остатъци от ДОНОРА които не могат да им послужат за нищо
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Селенчица, ти обръщала ли си внимание на моята версия за ПРЕДИЗБОРЕН подбор на кандидатите за депутати с декларация за предварителен самоотвод?
                              Не. Разказвай.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                                Обръщала е внимание само на двата бръмбъра, които се гонят и все не се стигат в "НЕ" наивната и "НЕ" заблудената ѝ кратуна.
                                Неграмотнико, занимавай се със собствените си конспиративни теорийки и спри да разводняваш разговора с перманентни лични нападки.

                                Модерацията, трийте го вече този.

                                Коментар

                                Working...
                                X