IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Българите плащат най-ниските данъци в Европа ,не хрантутят мързеливци на социални помощи, не се борят с глобалното затопляне, не сменят пола на децата си,не посрещат с плюшени мечета диваци от Азия и Африка.
    Така че българите изобщо не са прости.
    Боже, само да знаеше, колко всякакви паразити хрантутим ние, българите, щеше да изревеш от болка и обида. И не само на социални помощи, ами всякак. Не били българите прости. Някои, наистина не са. Ала защо, кажи ми, позволиха да им разсипят държавата и бъдещето?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Давай конкретно. Знаеш, че не съм по философията.
      И по други неща те няма, ама това, не ти пречи да си коментираш, нали. Няма лошо, разбира се. Имаш понякога и попадения. Ама малко повече самокритичност, не пречи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Никога не позволявй на гордостта или надеждата да заслепяват неутралното наблюдение и това ти го казвам аз, а по горделива от мене няма, особено на тема произход.
        Давай конкретно. Знаеш, че не съм по философията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          България тръгна от много ниска база.Естествено е да има негативни неща.Това не означава, че българите са прости.
          Никога не позволявй на гордостта или надеждата да заслепяват неутралното наблюдение и това ти го казвам аз, а по горделива от мене няма, особено на тема произход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            В този смисъл да, но ако отворя дума за слабите ни точки ще настане космически вой, така че го спестявам.
            България тръгна от много ниска база.Естествено е да има негативни неща.Това не означава, че българите са прости.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

              И алтернативата е.....?


              Може ли аз:

              - имот в балкана на високо,
              - домашни доматки с колците,
              - домашна стока, кочове, о̀вци, кози, кокошки, фазани и прочее,
              - течаща вода,
              - барут, карабини, пушки кремъклийки и сто двеста калашника,
              - патрони,
              - лекарства,
              - филтри за вода,
              - семе за разсад,
              - злато,
              -сребро,
              - патрони,
              - кратък курс по морзова азбука,
              - кратък курс по екзорсизъм.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                Май не сте изпитали минусите на еврокрацията... И си фантазирате наивистично за нейните плюсове.
                Работя добре платена работа, карам прилична кола, ям хубава храна, пътувам в чужбина, позволявам си по два почивки годишно и то не на бунгала на Китен, имам чудесен социален живот, мечти и всеки ден започвам с благодарност за това. Жената до мен - също. А баща ми последно ми даде 100 лв през април 2009 и оттогава никой с една стотинка не ме е подпомогнал.
                За мрънкалата, неудачници те и мързеливите много ясно, че капитализма е някакъв ад.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                  И алтернативата е.....?
                  Темата политика я приключих. Е, чети назад и в други теми съм писал. Сега само за специални коментари се включвам докато все още не ми е омръзнало.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
                    Минусчетата на соца ги изпитвам всеки ден (доходите ми не са от България).
                    А евраците и доларите на Костя само неграмотен дебил, който не се е интересувал по темата може да говори за рублите на една фалирала държава.
                    Все още има, които с романтика си спомнят бай Тошо, ама сега ще могат да се наслаждават като истински роби на Западния Комунизъм.
                    И алтернативата е.....?

                    Коментар


                    • Минусчетата на соца ги изпитвам всеки ден (доходите ми не са от България).
                      А евраците и доларите на Костя само неграмотен дебил, който не се е интересувал по темата може да говори за рублите на една фалирала държава.
                      Все още има, които с романтика си спомнят бай Тошо, ама сега ще могат да се наслаждават като истински роби на Западния Комунизъм.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Българите плащат най-ниските данъци в Европа ,не хрантутят мързеливци на социални помощи, не се борят с глобалното затопляне, не сменят пола на децата си,не посрещат с плюшени мечета диваци от Азия и Африка.
                        Така че българите изобщо не са прости.
                        В този смисъл да, но ако отворя дума за слабите ни точки ще настане космически вой, така че го спестявам.

                        Коментар


                        • Май не сте изпитали минусите на еврокрацията... И си фантазирате наивистично за нейните плюсове.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Уха
                            Българите плащат най-ниските данъци в Европа ,не хрантутят мързеливци на социални помощи, не се борят с глобалното затопляне, не сменят пола на децата си,не посрещат с плюшени мечета диваци от Азия и Африка.
                            Така че българите изобщо не са прости.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                              Пак ти казвам - мислех като теб, преди да си изляза от балона. Българинът симпатизира на руснаците и вече е обучен да мисли, че Запада загива, в последните си издихания изсмуква космическия потенциал на Павликени и Горна Оряховица, а бъдещето принадлежи на Индонезия, Индия, ЮАР и Египет.
                              Ние сме в изключително опасна ситуация - хем младите са неизпитали минусите на соца, хем старите си търсят неговите плюсове.

                              За съжаление, войната в Украйна ангажира цялото Западно внимание (и с право, разбира се) и ние сме оставени малко в позиция "Ако дочакате да не бъдете анексирани от Русия, ще ви помогнем и на вас".
                              Видно с просто око в този наш форум. Много точно описание.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                И какво учудващо има,че един народ избива друг.Това се случва откакто има хора, просто мащабите са различни .
                                Иначе 100 процента съм сигурен, че българите няма да гласуват за излизане от ЕС и съюз с Русия. Българинът не е прост човек. Едно е да симпатизира на руснаците, друго да е в съюз с тях.
                                Уха

                                Коментар

                                Working...
                                X