IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Точно така-обявява ни война,за да ни окупира За благодарност, че България не е изпратила войски на Източния фронт.Което и до голяма степен предопределя изхода на войната в полза на СССР.
    Амиии така са преценили- това е малко като обявяването на война от бг на англия и говедария- и за да е пълна войната мисля че около 5600 човека са убити в софия само, да не говорим че е разрушена половин софия

    Коментар


    • Гледам гешев се активизирал- любена петрова на разпит, ивайла бакалова и тя, май някой си е повярвал много

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Maj si пропуснал че СССР ни обявява война- на 5-6-7 не знам точната дата
        Точно така-обявява ни война,за да ни окупира За благодарност, че България не е изпратила войски на Източния фронт.Което и до голяма степен предопределя изхода на войната в полза на СССР.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          През 1944г България е окупирана от СССР. Между другото напълно незаконно,щото България не е обявила война на СССР. Така че всичко, което става в България е под влиянието на Сталин .В наши дни подобна окупация не е възможна.
          Така чу няма никаква опасност за бъдещето на България в ЕС и НАТО.
          Maj si пропуснал че СССР ни обявява война- на 5-6-7 не знам точната дата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Бай Пешо, дано е добре, където и да е, много вярваше в пророчествата на баба Слава Севрюкова.

            Уви, както сме я подкарали, засега бабата е познала.

            Знам точно какво ще ми отговориш. Спести си го. Мисълта ми е друга.

            Понякога, унесени във вътрешни боричкания, забравяме, че има и външни врагове.

            Така, че никога не се уповавай на измамно чувство за сигурност. Много ни е неудобно географското положение, много са ни прости и диви съседите.

            Достатъчно казахв тази тема.
            С Румъния и Гърция сме прекрасни съседи. ФИРОМ са като злобно малко куче,което само лае.Със Сърбия също отношенията ни са добри, а и те нямат капацитет да ни навредят,дори и да искат.
            И остава Турция. В момента отношенията са много добри. Не само това, но България е съседната държава на Турция, единствено с която нямат спорове. С всички други-Иран, Ирак, Сирия,Гърция, Грузия имат по-малки или по-големи проблеми. Имат проблеми с кюрдите ,а и самото турско общество е разделено. България винаги защитава Турция пред другите държави в ЕС. Освен това турците в България са прекрасно интегрирани.
            Така че вероятността да имаме проблеми с Турция и другите съседи е нулева.
            А подобни врачки и баячки са всички мошеници. Не им вярвам на нито едно "пророчество".
            Last edited by mirodes; 31.05.2023, 15:05.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Същият дебил като Тодор комуниста от Горна Оряховица. Общуването с подобни хора не ми е приятно.Пишат основно безсмислици,така че няма с какво да ги запомня.
              Бай Пешо, дано е добре, където и да е, много вярваше в пророчествата на баба Слава Севрюкова.

              Уви, както сме я подкарали, засега бабата е познала.

              Знам точно какво ще ми отговориш. Спести си го. Мисълта ми е друга.

              Понякога, унесени във вътрешни боричкания, забравяме, че има и външни врагове.

              Така, че никога не се уповавай на измамно чувство за сигурност. Много ни е неудобно географското положение, много са ни прости и диви съседите.

              Достатъчно казах по тази тема.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Не знам ти дали се засече като форумно присъствие с бате Пешо? Припомни ми и ще обясня защо го споменавам.
                Същият дебил като Тодор комуниста от Горна Оряховица. Общуването с подобни хора не ми е приятно.Пишат основно безсмислици,така че няма с какво да ги запомня.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  През 1944г България е окупирана от СССР. Между другото напълно незаконно,щото България не е обявила война на СССР. Така че всичко, което става в България е под влиянието на Сталин .В наши дни подобна окупация не е възможна.
                  Така чу няма никаква опасност за бъдещето на България в ЕС и НАТО.
                  Не знам ти дали се засече като форумно присъствие с бате Пешо? Припомни ми и ще обясня защо го споменавам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Усещам че си търсиш забавление докато въртиш........... манджите на мъжа си
                    Хехе, пак ад хоминем.

                    Кучетата си лаят, керванът си върви

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Недей лежа на тая кълка. Те и бг фабрикантите така са мислели 43та-45та.
                      През 1944г България е окупирана от СССР. Между другото напълно незаконно,щото България не е обявила война на СССР. Така че всичко, което става в България е под влиянието на Сталин .В наши дни подобна окупация не е възможна.
                      Така чу няма никаква опасност за бъдещето на България в ЕС и НАТО.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Ако Климент не им беше измислил кирилицата, каква азбука щяха да ползват?

                        Усещам при теб сериозен “кризис жанра”.

                        Сподели по колко плащат на пост
                        Усещам че си търсиш забавление докато въртиш........... манджите на мъжа си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                          За мен е обратното, понеже само гледаме мача в агитките, за това дотам сме я докарали. Сега незнам доколко си ходила на мач в агитка и дали се разбираме напълно.
                          Моята прогноза: избори....най-късно с местните.
                          Можеше да има правителство, но Баце трябваше да си даде имунитета тази сутрин....утре вече ще е късно. Шут в гъза на Киро, Асен, Лорер и Рашков и.....имаше нЕкаква надежда. Не че останалите са цвете, ама други засега н Е м а.
                          А народа?...Остава отново да чака Крали Марко.....е реалният исторически образ се оказа разбойник, съюзник на османците.....ама пък колко красиво е описан в книгите.
                          "Кариерата" на харвардския манафин приключи. Да си взема женичката, неговата пияница и наркоманка, и там откъдето са дошли - Кaнада.
                          Костя и да получи някога мандат мисля, че блъфира и няма да направи и половината от нещата, за които агитира, включително и чучолото, което използва за плашило - излизане от НАТО и/или ЕС, как като и той захлебва евраци? Макар той да е wildcard и опасността да не се знае какво би направил действително, ама ако трябва, нека да му се даде шанс и бързо ще се види за какво иде реч и дали лъже, а ако да, народа ще го свали от власт много бързо на следващите избори, а може и предсрочно.
                          Last edited by Kris_; 02.06.2023, 03:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Май криса прав ще излезе, завърташ натам накъдето е безопасно за теб
                            Ако Климент не им беше измислил кирилицата, каква азбука щяха да ползват?

                            Усещам при теб сериозен “кризис жанра”.

                            Сподели по колко плащат на пост

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Ако баба ти беше мъжка ти как щеше да се казваш?
                              Май криса прав ще излезе, завърташ натам накъдето е безопасно за теб

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Какво общо има къде живея с това с твоето име?? Апропо още чакам отговор ако беше българия останала под турско робство как щеше да се казваш
                                Ако баба ти беше мъжка ти как щеше да се казваш?

                                Коментар

                                Working...
                                X