IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение

    Болен си бе , мите ..... Или просто платена шлюха ......... Или най вероятно , пациент на д-р Цветослава Гълъбова.......

    Значи .... усещам и ....предупреждавам ...

    Срештата със митетата , затките , барбароните и вся осталная красиво - умная аморфна маса ще е БЛИЗКА и БОЛЕЗНЕНА ..........

    Няма начин злото и Сатаната да победат в БЪЛГАРИЯ !!!!
    Какъв успех е това бе , трол ??? Можеш ли да изброиш поне 3 неща , от които България ще има полза от това ПОЛУшенгенско фекално решение ....
    Така лъгаха украината че ще я приемат в Европа ....за да измре на 30% ... и още не е приключило ,,.... Ще бъде ''до последната бременна украинка , до последното украинско дете '' ..........

    ТУК ..няма да минат соросоидните лъжи и тролските внушения на соросоидните роби и платеняци !!!

    пп Имайки предвид какво е състоянието на държавата - не мисля че поста ми ще оцелее повече от час !!!
    Копирах го и пак ще го пусна .... когато митетета , затките и барбароните ви вкарат във война .... А те отстарани пак ще пишат : ''Атака !! Атака!! Да смажем Путин и РУСИЯ !!! '' - от дивана !!!
    AAA ползите са големи.
    Ще има 15к тарамбуки да онождат жени и женчовци - евроатлантически ествествено.

    Правителството предлага спешно да бъде променен Законът за бежанците заради частичното ни влизане в Шенген през месец март. Въпреки че управляващите отричат да са поемали допълнителни ангажименти за прием на бежанци у нас, както поиска Австрия, действията им говорят обратното.

    Според Протокола към решението на Съвета на Европа за влизането ни в Шенгенското пространство по въздух и вода, но не и по суша, страната ни ще приеме неограничен брой бежанци, съобщи вчера Корнелия Нинова. Днес тя изнесе нова информация – за подготвяните спешни промени в Закона за бежанците:
    1. Ако правителството не е поело ангажимент да приемаме обратно бежанци (както те твърдят), защо спешно предлагат промени в закона за убежището и бежанците. Според тях семействата с деца ще получат семейни помощи и безплатно образование. Бежанците ще бъдат включени в програмата за интеграция на общините и др.
    2. А питахте ли кметовете? Обзалагам се, че ще бъдат против.
    3. Колко ще ни струва и с кои пари ще издържате тези бежанци. В бюджетите, които току-що приехте няма такива – нито в държавния, нито в общинските.
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Коментар




      • Peter Boyadjiev


        Днес дойде и новината, че Жак Делор, видна фигура от европейският континент, ни е напуснал. И отново спомени и то доста срамни. 1991 година Жак Делор беше председател на Европейската комисия. В България предстояха първите избори за Президент. Мои приятели земеделци настояха тогава, аз да имам по умерена позиция към Желев и да помагам доколкото мога. И тъй, с предствителят на ЕК в Марсилия бях в много добри отношения. Често обсъждахме развитието в България и така при една среща, той ми каза, Петър с какво мога да помогна на България. Абе една визита на кандидатът за Президент в Брюксел и една среща с председателят на комисията мисля, че ще е добър знак и помощ. Тъй ли, ами за мен това е много лесно, аз съм в много добри отношения със Жак Делор и мога да уредя това. Взема един лист и написа десетина реда. Нека вашият кандидат да изпрати до Брюксел това писъмце. Ти ме уведоми след това, че писмото е изпратено и останалото остави на мен, Вашият кандидат ще бъде приет от Жак Делор с цялата медийна къмпания около срещата.

        Е и Петър тръгва за България, среща се със Желев и му съобщава голямата новина, че кандидатът ще бъде приет в Брюксел от Жак Делор. Очаквах, че Желев също ще се зарадва. О не, изпихме една бутилка уиски и накрая той, в едно доста особено състояние под въздействието на уискито, ми каза, "абе тези избори аз ще ги уредя ей така под масата с Луканов“ и си завъртя ръцете под масичката.

        Мили родни картинки.

        Last edited by barbaron; 04.01.2024, 21:36.

        Коментар


        • Да, ще започнем Новата година със страхотна новина -
          членове сме на Шенгенското пространство.
          Въпреки че остава въпросът със сухоземните граници,
          България заедно с Румъния е на масата, когато се вземат решения
          за преминаване на човешките потоци в Европа.
          От април българите вече няма да чакат по гранични паспортни проверки в Европа.

          Неслучайно, това стана с правителство, на което Европа има доверие.
          Това няма да го признае дуетът Магнитски,
          да не говорим за злостният Радев или кремълоидите в парламента.
          Но е факт, че стана при правителство на европейски, т.е нормални партии.
          Двете блокиращи страни Нидерландия и Австрия, обаче, имаха съвсем различни мотиви.

          Едно от знаковите лица на Европа Марк Рюте последователно ни спира 11 поредни години,
          въпреки клетвите на нашите пишман политици,
          че “всички технически изисквания са изпълнени”.
          Е, да, но не и това, заради липсата на което бяхме
          компромисно допуснати в Европа през 2007 г.- върховенство на правото.
          Никога няма да чуете това като проблем от устата на ББ, Радев/Йотова и патрЕотарите.

          Това стана възможно едва последните месеци,
          когато заради прието антикорупционно законодателство
          отпадна механизмът за сътрудничество и проверка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Peter Boyadjiev

            Фактите :
            - Пеевски отстрани Карадайъ от публичното пространство
            - Карадайъ поизчака и си подаде оставката тихо и кротко
            - Пеевски пое парламентарната група
            - Пеевски обяви, че се кандидатира за Председател на ДПС и обяви публично, че ДПС ще има само един председател
            - Доган номинира Пеевски за председател, окачествявайки го като феномен
            - Доган си смени мнението и обяви, че иска двама съпредседатели и назовава другият поименно, изпищявайки : «....... имах нужда от повече време, за да осъзная станалото и ставащото. ДПС е на път да се превърне в корпоративна, платена партийна организация ......». Разбирай, Пеевски е на път да ми купи партията.
            - Пеевски отговаря, че най-хубавото предстои и не оронва и дума за предложението на Доган. Май най-хубавото предстои при гласуването на конференцията. Там ще се преброят пилците.
            -------------------------------------------------------------------
            Emil Merdzhanov
            Айде дано "младото успяло момче" превземе фирмата,и после по пътя на КТБ,Булгартабак ,Лафка и т.н.
            От твоите уста в божиите уши, дай боже

            Коментар


            • Peter Boyadjiev

              Фактите :
              - Пеевски отстрани Карадайъ от публичното пространство
              - Карадайъ поизчака и си подаде оставката тихо и кротко
              - Пеевски пое парламентарната група
              - Пеевски обяви, че се кандидатира за Председател на ДПС и обяви публично, че ДПС ще има само един председател
              - Доган номинира Пеевски за председател, окачествявайки го като феномен
              - Доган си смени мнението и обяви, че иска двама съпредседатели и назовава другият поименно, изпищявайки : «....... имах нужда от повече време, за да осъзная станалото и ставащото. ДПС е на път да се превърне в корпоративна, платена партийна организация ......». Разбирай, Пеевски е на път да ми купи партията.
              - Пеевски отговаря, че най-хубавото предстои и не оронва и дума за предложението на Доган. Май най-хубавото предстои при гласуването на конференцията. Там ще се преброят пилците.
              -------------------------------------------------------------------
              Emil Merdzhanov
              Айде дано "младото успяло момче" превземе фирмата,и после по пътя на КТБ,Булгартабак ,Лафка и т.н.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Гледай вчерашното предаване на очи в очи и ще разбереш кога ще се случи

                Отдавна съм престанал да се интересувам от зависими телевизионни излъчвания. Разбира се, това НЕ е антиреклама на определено предаване, което някой следи. Зная, че водещата на предаването е обективен журналист, но това не е причина да губя време, за да следя безплодни дискусии с десетилетия!

                Имам собствени наблюдения (и оттам - мнение) за нещата, около нас.

                Вземаме една страна, която Е в Европа, но НЕ е член на ЕС - Швейцария.

                Защо пък точно Швейцария? Защото примера давам аз, разбира се.

                Женевското езеро е част от Швейцария (която - да припомня - НЕ е член на ЕС). На малка (югозападна) част от Женевското езеро има излаз и Франция (която е между създалите ЕС).

                Какво казахме до тук (разбираемо)? Значи: тръгваш на обиколка - по северното крайбрежие на Женевското езеро от Женева (Швейцария), движиш на изток, около 70 километра, после - по южното крайбрежие на езерото и по някое време влизаш във френската част от езерото.... Така, както си във Франция - излизаш и вече влизаш в Швейцария. Скоро след това си отново в Женева...

                Няма да видиш никакви униформени, нито някой ще те проверява, по какви причини влизаш във Франция!

                Това беше пример за Шенген на страна, която НЕ членува в ЕС !!!

                ​​​​​​​Сега, без да съм гледал Ризова - само с тоя пример - мога да ти отговоря на въпроса, кога ще влезем в Шенген.

                Големият въпрос е - за КОЙ Шенген говорим? Шенген се обезсмисли с факта, че немци, французи, белгийци, австрийци.... въведоха граничен контрол в СВОИТЕ граници!

                За КОЙ Шенген си говорим изобщо?

                ​​​​​​​Нашите политици ни били "вкарали". Вярвам го!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                  Подозирах, че вътрешният министър на Австрия - Герхард Карнер - е агент на Путин и работи срещу сглобката на Бойко, Ицето и Канадеца-фалшификатор, но сега вече нещата ми се изясниха.

                  Шенген ще се случи, въпреки че агентът на Путин - Герхард Карнер (МВР-Австрия) пее друга песен!
                  Гледай вчерашното предаване на очи в очи и ще разбереш кога ще се случи

                  Коментар


                  • Доган: ДПС се превръща в корпоративна, платена организация. Предлагам Джевдет Чакъров за съпредседател на Пеевски

                    Коментар


                    • Подозирах, че вътрешният министър на Австрия - Герхард Карнер - е агент на Путин и работи срещу сглобката на Бойко, Ицето и Канадеца-фалшификатор, но сега вече нещата ми се изясниха.

                      Шенген ще се случи, въпреки че агентът на Путин - Герхард Карнер (МВР-Австрия) пее друга песен!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Към 1 януари 2024 г. в България са налични 126 890 694 литра суров нефт от Русия, внесени въз основа на дерогацията. Това съобщиха от Агенция „Митници“ като първи обобщени данни от проверките, извършени в първия ден на годината в „Лукойл Нефтохим“ - Бургас и над 50 други данъчни склада. Общо в страната са налични 473 268 974 литра суров нефт.

                        Тоест 30% е руски петрол, а останалия какъв е
                        Пак рузки, просто удобно си пропуснал датата 05.12.2022

                        Коментар


                        • Към 1 януари 2024 г. в България са налични 126 890 694 литра суров нефт от Русия, внесени въз основа на дерогацията. Това съобщиха от Агенция „Митници“ като първи обобщени данни от проверките, извършени в първия ден на годината в „Лукойл Нефтохим“ - Бургас и над 50 други данъчни склада. Общо в страната са налични 473 268 974 литра суров нефт.

                          Тоест 30% е руски петрол, а останалия какъв е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение

                            Болен си бе , мите ..... Или просто платена шлюха ......... Или най вероятно , пациент на д-р Цветослава Гълъбова.......
                            !
                            Очаквам вече и малкото гадно еврейче монката да излезе и да изцепи поредната лъжа как като влезем в шенген ще свалят говедарите визите. Преди беше такъв наратива- като влезем в нато ще свалят визите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                              Каква мъка е за фенЮвете на Путин всеки макар и малък успех за България- не могат да се зарадват и това си е. След 100 години най- накрая имаме някакъв успех за шенген, догодина евентуално ще сме и в еврозоната, а може и да успеем да договорим и сухопътен шенген.
                              Болен си бе , мите ..... Или просто платена шлюха ......... Или най вероятно , пациент на д-р Цветослава Гълъбова.......

                              Значи .... усещам и ....предупреждавам ...

                              Срештата със митетата , затките , барбароните и вся осталная красиво - умная аморфна маса ще е БЛИЗКА и БОЛЕЗНЕНА ..........

                              Няма начин злото и Сатаната да победат в БЪЛГАРИЯ !!!!
                              Какъв успех е това бе , трол ??? Можеш ли да изброиш поне 3 неща , от които България ще има полза от това ПОЛУшенгенско фекално решение ....
                              Така лъгаха украината че ще я приемат в Европа ....за да измре на 30% ... и още не е приключило ,,.... Ще бъде ''до последната бременна украинка , до последното украинско дете '' ..........

                              ТУК ..няма да минат соросоидните лъжи и тролските внушения на соросоидните роби и платеняци !!!

                              пп Имайки предвид какво е състоянието на държавата - не мисля че поста ми ще оцелее повече от час !!!
                              Копирах го и пак ще го пусна .... когато митетета , затките и барбароните ви вкарат във война .... А те отстарани пак ще пишат : ''Атака !! Атака!! Да смажем Путин и РУСИЯ !!! '' - от дивана !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
                                Аз не съм чул някой руснак от правителството да каже че русия има нещо против бг в шенген. Глупостите на канадските лъжци дори не трябва да се споменават

                                Коментар

                                Working...
                                X