IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Ако наистина народът избере татуирания за управник, значи същия този народ си заслужава участта, която ще го последва. А тя е, че бедните ще станат още по-бедни, а богатите - още по-богати. Дългия също ще забогатее, което всъщност е и същината на неговата популистка игра.

    Нали знаете - който каквото и да приказва, винаги става дума за пари ....

    Колкото до изборите - те са само и единствено за да може народът да избере кой ще е следващият богаташ, забогатял за сметка на неговия собствен гръб. Просто така работи системата ... Най-важното в тази система е, че народът не трябва да знае какво се случва там във висините, и най-важното - как се разпределят порциите между различните властимащи и разбира се и между опозицията, за да си мълчи.
    аз съм заложил 40 000лв на един букмейкър, че татуирания ще спечели при коефициент 1.2
    Last edited by aleks262; 06.07.2021, 13:33.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      'Киро', я пусни какво казва татуираният , дет' ще замести БХ?
      бх що е страх да се разходи да агитира по улиците на София, а обикаля само неграмотния си електорат от бели роми по селата? щото знае, че в софия ще го убият с камъни и даже мутрите от делта гард няма да могат да го спасят ли?
      Last edited by aleks262; 06.07.2021, 13:33.

      Коментар


      • по данни на мой човек в ГДБОП на 10.07 събота Бойко Методиев Борисов ще бъде арестуван от МВР.

        Коментар


        • Бойко Борисов към Слави: Аз съм най-опасен, когато съм уплашен! Късам синджира... (ВИДЕО)

          Лидерът на ГЕРБ надъха актива от Кърджали


          https://fakti.bg/bulgaria/593990-boi...sindjira-video

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            'Киро', я пусни какво казва татуираният , дет' ще замести БХ?
            Ако наистина народът избере татуирания за управник, значи същия този народ си заслужава участта, която ще го последва. А тя е, че бедните ще станат още по-бедни, а богатите - още по-богати. Дългия също ще забогатее, което всъщност е и същината на неговата популистка игра.

            Нали знаете - който каквото и да приказва, винаги става дума за пари ....

            Колкото до изборите - те са само и единствено за да може народът да избере кой ще е следващият богаташ, забогатял за сметка на неговия собствен гръб. Просто така работи системата ... Най-важното в тази система е, че народът не трябва да знае какво се случва там във висините, и най-важното - как се разпределят порциите между различните властимащи и разбира се и между опозицията, за да си мълчи.
            Last edited by aleks262; 06.07.2021, 13:32.

            Коментар


            • Кратък преглед на кампанията

              Първо почна в парламента още. Върха беше сценката под режисурата на Майчето с Илчовски и Пилето. Всички обещаха проверки и разследване на сигналите. Единствено правосъдния министър Янаки Стоилов на една пресконференция на въпрос от журналисти отговори че е направена проверка в затворите и не са установени издевателства над затворниците. Други не чух да са оповестили резултати от проверките и дали такива изобщо са почнати.

              После минахме на подслушването. Темата се появява периодично през 5-7 години. И за пореден път беше пусната от Атанасов. И за пореден път нямаше никакво развитие по нея. Нито се разбра кой е подслушван, за какво и пр. Но Рашков се включи много сериозно в нея. Даже служебния министър председател заяви, че щом вестниците пишат, че е имало подслушване значи е имало.

              После се включиха и американците с Магнитски. Това беше нов момент в кампанията, щото никога не беше се случвало преди. Обаче бяха намагнитени Божков и Пеевски - единия Гешев го подгони. И тогава беше изкаран едва ли не жертва на Гешев и на режима. Ама като казаха американците, че бил лош - и тука го приеха за лош, нищо че Гешев и режима (който са още по-лоши) го гонят.
              Другия някъде изчезна още преди намагнитването и никой не знае къде е. Почна се една драма и там едни фирми, едни списъци, дето не трябва да се работи с тях. И май нещата бяха до там.

              После минахме на "ин хаус" поръчките и как милиарди били раздавани без търгове. Ако вземеш калкулатора и събереш сумите, сигурно ще минат БВП на САЩ няколко пъти. От тях пак едва ли ще излезе нещо. Имаше драма с Автомагистрали - дали се спира Хемус или не. Абе сериозен съспенс имаше. Накрая едни хора бяха сменени с други хора. А ново назначените по стара традиция бяха назначени без конкурси.

              Сега сме на купуването на гласове. Почна се една кампания - оня купил, тоя купил, акции, макции. Обаче пушилката е повече там отколкото реалните резултати. Повдигнати дела едва ли ще има. МВР обвинява прокуратурата. Прокуратурата обвинява МВР. Сериозен съспенс както се казва. След 2 дена ще ги забравят. И бизнеса ще си продължи както преди - т.е. пак ще има купени гласове. Но както преди писах, тяхната тежест едва ли минава и 1% от общия вот. Т.е. от 3 милиона гласа, едва ли имат 30 000 на парламентарни избори. На местните по-може да влияят.

              Най-сочните компромати и най-мръсната помия е оставена за последната седмица. Интересно ми е да видим каква ще бъде темата и дали изобщо ще има тема.

              Коментар


              • 'Киро', я пусни какво казва татуираният , дет' ще замести БХ?
                Last edited by aleks262; 06.07.2021, 13:32.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Блюстителят на литературния и изискан език се изказА в Кърджали. Под носа на ПКП, която бурно го аплодираше.

















                  segabg.com
                  Борисов: Аз ли мязам на мутра?!
                  Бойко Борисов не спира да обикаля предизборно. Днес след обед се снима с деца във физкултурен салон в пловдивско село, после бързо се озова в Кърджали, където Цвета ....




















                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Blagovest Разгледай мнение
                    Някой беше казал, че комунистите от БСП са българоубийци и че целта на БСП е да затрие България, защото комунистите от БСП най-много мразят България и българите. Комунистите от БСП мразят Герб и СДС понеже Герб и СДС направиха много за България.
                    Вече никой не вярва на глупостите, които пишат комунистите от БСП за Герб и СДС.
                    Бойко Борисов не е българоубиец, а е политик от българска партия. Някой беше казал, че комунистите от БСП пишат глупости за проевропейските политиците от Герб и СДС, защото БСП е антибългарска партия, а комунистите се дразнят от успехите на България по време на управлението на СДС и по време на управлението на Герб.

                    Някой беше казал, че комунистите от БСП са терористи и затова не се учудвам от заплахите на комунистите. Комунистите винаги се дразнят от моите постове, защото аз обичам България и разкривам престъпленията на комунистите от БСП. Аз не съм трол, а комунистите от БСП са тролове.

                    Само Герб и СДС имат желанието и потенциала да свалят от власт комунистите. Затова на предстоящите парламентарни избори гласувайте с номер 5 в бюлетината за Герб-СДС.
                    Понеже един комунистически трол е подправил съдържанието на горния ми пост, цитирам оригиналния мой пост, за да види всеки какво е съдържанието на моя пост.

                    Чувал съм, че комунистите от БСП са българоубийци. От много хора съм чувал, че целта на БСП е да изчегърта България, защото комунистите от БСП млазят България и българите.
                    Наистина никой не вярва на глупостите, които пишат комунистите по форумите и медиите.
                    Наистина много хора вярват на Герб и СДС. Надявам се всички почтени хора в България да гласуват в неделя за Герб-СДС с номер 5 в бюлетината.

                    Чувал съм, че комунистите са престъпници и затова не се учудвам, че комунисти подправят съдържанието на мой пост.
                    Убеден съм, че комунистите от БСП се дразнят много от моите постове, защото аз наистина много обичам България и защото съм разкривал чудовищните престъпления на комунистите в редица държави.

                    Наистина само Герб и СДС могат да спасят България от комунистическата реставрация.
                    Гласувайте в неделя за кандидатите на Герб-СДС с номер 5 в бюлетината.

                    Коментар


                    • Резултатът между първите две политически сили практически е еднакъв. Не можем да кажем коя партия би била първа политическа сила. В рамките на оставащата седмица нещата могат да се обърнат. Има тенденции, които дават малко по-висока тежест на сценария „Има такъв народ“ да бъде първа политическа сила, защото през последния месец отчитаме известен спад в подкрепата за ГЕРБ-СДС , който поставя границата под въпрос. Това каза в ефира на bTV социологът Добромир Живков, позовавайки се на последното проучване на „Маркет линкс“.

                      MOBILE.FROGNEWS.BG
                      Социологът Добромир Живков: Спадът в подкрепата за ГЕРБ може да направи ИТН първенец на 11 юли

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                        За кой ще гласуваме ве ...
                        Пуснете тука накоя анкета да гласуваме
                        За Майкъл Джордан

                        Коментар


                        • Д-р Димитър Попкутуев:
                          Измолената от Борисов среща е отчаян опит да привлече някой и друг глас от средите на българските турци. Както и да демонстрира пред оределите редици на привържениците му международна известност и връзки.
                          Затова и чухме омръзналите ни хвалби, че именно той е провеждал нaй-дoбрaтa мигрaциoннa пoлитикa с Турция. Ердоган много хитро отговори на шербетените комплименти: „Взaимooтнoшeниятa c Бългaрия зa мигрaциoннaтa пoлитикa щe прoдължaт и зaнaпрeд. Нaшитe грaници щe бъдaт пaзeни, кaктo дoceгa бяхa пaзeни. Нa цeлия бългaрcки нaрoд пoжeлaвaм уcпeх нa тeзи прeдcтoящи избoри и вcички дa ca живи и здрaви“.
                          Пожелава успех на българския народ, не на Борисов и ГЕРБ – истински шамар. Ердоган може да е диктатор, да нарушава основни човешки права, но като политик е степени над Борисов.

















                          lentata.com
                          Унижение в Истанбул: Борисов при Ердоган след доклад на турските служби, че е аут








                          Коментар


                          • Хората му из институции и общини са се окопали и се надяват на чудо, пак да дойде и да ги спаси, като през 2014 г. Но ще обърнат сами палачинката и ще се сложат на новата власт.

















                            svobodnoslovo.eu
                            Борисов е аут, няма как да стане премиер, дори и с прокси кукла като Дани Митов
                            Идат по-добри времена. Нито едн








                            Коментар


                            • Braking news:
                              На вниманието на цяла България!
                              "Бойко Борисов ще бъде съден в Европа. Злоупотребите му са в рекордно големи размери!"
                              Това заяви в петък Главният прокурор на Европейската прокуратурата Лаура Кьовеши!






                              fakipendela..

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X