IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/16480969588...86931071901701
    Български клип за България

    Коментар




    • Имаме късмет, че и в това класиране сме на последното, но най-доброто място

      Коментар


      • https://www.facebook.com/10001449367...79649044134054


        Руски клип за България.

        Коментар


        • Peter Boyadjiev:

          Е, не мога да не съм доволен от изразената днес от Христо Иванов, от трибуната на Парламента, позиция. Много добре, политически, постави въпросът, защо се пренебрегват някои от служебните министри, които се ползуват с огромно доверие. Накратко, постави на масата всички ключови проблеми и условия за да дадат подкрепата си. Ако се продължи да се спазва така очертаната политическа линия, можем да бъдем спокойни, че опитът да бъдат измамени ДБ, няма да успее.

          Накратко, от трибуната, Христо им каза ясно, ние не искаме наши министри, но нашият поглед е насочен към някои, които се доказаха през тези месеци и спечелиха доверието на мнозинството българи и спомена тези, за които писах вчера - Кирил Петков и Асен Василев.

          Питат Асен Василев, как момчето от Хасково е стигнало до Хравард. И обърнете внимание на отговора:
          "Благодарение на много добрите ми учители от Хасково. И без нито един частен урок."
          ад този отговор се крие цяла една нова култура.

          Кирил Петков казва скромно:
          "В България има две категории предприемачи, тези които работят с обществените поръчки и тези които работят за клиентите си и печалят парите си от клиентите си. "

          Тези неща имат много дълбок смисъл, който струва ми се не се забелязва от някои хора. Има пропаст в културата между тези момчета и тази на юпитата измежду които е и Николай Василев, син на шефът на ВКР на военият флот преди 1989 година. ВКР, тоест трето главно управление на ДС. Милен Велчев е от квотата на Стоян Марков.

          Коментар


          • Нов член на СЕМ, назначен от пРезидента. До този момент въпросната "дама" се е занимавала основно с пиар на властта в една или друга форма или служба. Е, това е закономерно! Няма да сложат някой независим журналист, я!

            Била автор на песните на славчо "ще ги скъсам г@за", "Мама на тати не дава" , "Ръгай чушки в боба", и други култови текстове на Ку - ку са нейни.

            Смятайте за какво ниво се говори

            Коментар


            • Sonia Koltuklieva

              Бойко Рашков се чуди на кого още да изпрати т.н. сигнал срещу главния прокурор, само за папата не се е сетил. Днес отново обяснява, че е незаконно разпостраняването на СРС-тата от телефонните разговори между президента Радев, секретаря му Димитър Стоянов и командира на ВВС ген.Стойков по повод проверката на КПКОНПИ за двата договора на Десислава Генчева-Радева, подписани й от ген.Радев, когато все още му е била само подчинена.

              И който не знаеше за тези разговори - и той научи.
              На Бойко Рашков не му ли минава през ума, че някой прокурор може да се заинтересува от съдържанието им?!
              В тези разговори има основания за подвеждане под отговорност за злоупотреба със служебно положение и за наличие на престъпен сговор.

              Сега Румен Радев има имунитет, но не всякога ще е така.
              Веднъж дамаджана за вода, втори път дамаджана за вода, на третия път …
              Ама, така е, когато се хвърлиш на амбразурата да защитаваш самоотвержено началника си, но не ти стигат ум и разум за това.

              Коментар


              • Ето как реагира човек, живял и работил в нормална Държава,
                когато попадне на територия "българия":


                Tatiana Christy

                "Уважаеми свободни граждани – независимо дали сте от жълтите павета или от някой окупиран от мутри областен град или от някое прекрасно село, което чака от 30 години канализация и асфалтирани улици.

                Молбата ми към вас е да започнете да скандализирате вашата реалност. Навсякъде – където си мислите, че е нужен вашия скандал. Това не важи само за държавните служби. Това важи навсякъде, където има изкривени представи м/у клиент и служител и където вие сте убедени, че така не може да ви третират. Пиша този пост, защото в един ден ми се случиха две аналогични неща, за които ми се наложи да скандализирам реалността.

                Първо нещо – отивам във Райфайзен клон на банка във Варна – ул. Цар Симеон. Там отивам, за да стана нов клиент, защото банката, която ме обслужва досега не я харесвам. Отивам да си отворя сметка. Т.е. да си дам парите на банка. Т.е. нов клиент, разбирате ли. Има хора, чакам на опашка. Виждам едно гише, където няма хора и има една г-жа, която очевидно е свободна. Отивам до гишето. Стоя. Няма реакция. Стоя. Чакам да ме забележат. Няма реакция. Служителката гледа като овца в нещо, което не е мен. Чакам. Писна ми. Казвам. „Здравейте“. Няма Реакция. Нервирам се. Почвам да махам с ръка – „Ехоооо! Чуваме ли се?“ Овцата надига бавно поглед. „Виждам ви. Няма какво да ми казвате „ехо.“ Аз –„Ама как смеете да ми говорите така?“ Тя – „Не виждате ли че съм заета.“ Аз –„Не ми пука, можехте да мръднете и да ми кажете, че сте жива, за да не ви казвам „ехо“! Тя – „добре какво искате?“ Аз – „нищо не искам от вас, ще отида при друга по-адекватна служителка, която се надявам да не е толкова невъзпитана и неадекватна като вас!“ Пълна тишина се възцари в залата. Отидох при друга служителка. Тя много любезна. Пита –„Нов клиент ли сте“ Аз –„Да, до момента, докато не срещна още една такава ваша колежка на гишето от ляво“. Пълно мълчание в залата. Обслужиха ме много внимателно.

                После отивам в медицински център „Младост“. Трябва да си направя рентген. Пак същото. Една зад гишето не ме удостоява с вниманието си. Аз чакам. После чукам на прозореца и казва „ехо“. Тя – „Няма нужда ми чукате. Виждам ви.“ Аз –„Ама не реагирате!“ Тя –„Заета съм, не виждате ли?“Аз –„Не ми пука. Регистрирайте, че ме виждате и ми кажете да изчакам! Аз не съм предмет!“ Тя в ступор. Аз бясна й казвам, че ще отида при конкуренцията в съседния коридор, където и отивам. Тя – в недоумение. „Ама аз какво съм направила?“ Тя не разбира! Помогнете им да разберат! Скандализирайте всеки примат на пътя си. Само така тази клета държава ще се научи на цивилизация! Не позволявайте да ви тъпчат. Търсете правата си винаги, независимо къде и пред кого!"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бай Сачо
                  Герберастията се чегърта най-добре със 7мм олово!
                  Леле каква неграмотност! "7мм олово" няма. Има 9(девет) Грама. Или Калибър 7.62. Има и други калбри например 9мм, 5.5мм известен още като 22 калбър. Тва ако бее чел поне Винету със сигурно щеше да го знаеш.
                  Явно вече и Винету не четете. И на воено обучение няма кой да ви заведе - там се научава за калибър 7.62 на АК 47.
                  За поезията на Окуджава дори несмея да спомнавам - от там идват "Девет Грама в сердце".
                  Но понеже ставаше въпрос за чегъртане, стоййте по-далеч от клибрите, че да не вземете да се гръмните сами, Придържайте се към класическата шпакла.
                  Е засега гледам как само в преносен смисъл удряте "шпакли" на разни политически авантюристи. Та незнам дали и със този инструмент сте наясно.
                  Ето за това става въпрос
                  .
                  Last edited by Бързоходко; 28.07.2021, 07:01.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Tatiana Christy

                    За да има по-високи пенсии и заплати, повече социални услуги,
                    повече инвестиции, по-добра бизнес среда, честни избори и
                    по-работеща държава, трябва да има действаща прокуратура,
                    която да не обслужва мутри.

                    Да има Висш съдебен съвет, който избира главен прокурор,
                    чийто членове не са слуги на мутрите.
                    Да има ВСС, който да не е избран на партийна квота от парламента,
                    т.е. от същите крадливи мутри, които си пазят краденото
                    и искат да продължат да крадат.

                    За да има работеща държава, трябва да има разделение на властите
                    и независим главен прокурор, който не е назначен от мутри.
                    Затова всяка партийна програма трябва да започва с това—
                    дълбока реформа в съдебната система и в българските служби,
                    които да не са подчинени на мутри.

                    Единственият партиен субект, на който това му е приоритет
                    е Демократична България.
                    Всички останали програми или подобие на такива,
                    започват с популистки глупости от детски градини до безплатни таблети и високи пенсии!
                    За да има всичко от горепосочените неща,
                    трябва нов независим прокурор и работещи институции –
                    които да наказват мутрите и да си плащат данъците и да не крадат от държавните пари.

                    Това за големите заплати и пенсии и таблети,
                    дето всеки сульо и пульо обещава вече 30 години го забравете,
                    ако не се разкарат мутрите от съдебната власт и от институциите!
                    Хазната мутри не могат да напълнят. Те само я опразват в своите си чекмеджета!
                    Балба, партийна ли пропаганда ни водиш? Ми не'а нужда, ния знаем, дека заявени и истински приоритети, редовно се разминават, н'е л'тей. СПОКО, Олаби. Лято е.

                    Коментар


                    • Коментарът ми е за единият от двамата на картинката ти. И знам точно за какво говоря

                      Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Мъни,това което пишеш са твои фантазми и объркани понятия.Последно ти комунист ли си,че ги харесваш.

                      Коментар


                      • Мъни,това което пишеш са твои фантазми и объркани понятия.Последно ти комунист ли си,че ги харесваш.
                        .Няма да забравя колко защитаваше Байдън и нападаше Тръмп..Ти и Борисов харесваш и защитаваш,а няма по голям комунист и крадец от него..Моля изясни си понятията дясно и ляво и тогава пиши..Твоят Борисов е нормална хибридна смеска,простак,крадец и комунист..
                        Last edited by Kiro; 27.07.2021, 23:01.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          https://www.facebook.com/regina.scho...41244623184377 - БАрби какво е това- мярнах в други постове че поливали къщата на някакъв големец с акота

                          Става дума за франция
                          Старо е.. обшината в Париж

                          Заляха с фекалии общината в Париж (ВИДЕО) - ᐉ Новини от Fakti.bg - Свят | ФАКТИ.БГ

                          Коментар


                          • Киро, ти много скачаш по комуноидите, ама тези картинки дет ги постваш... хем комуноид, хем соросоид. Това е особена хибридна смеска

                            Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            България е една от последните държави членки, които все още не са внесли националния си план в Европейската комисия. Страната може да разчита на 12 млрд. лв. от Брюксел по възстановителния план, като 13 % от тях могат да бъдат получени авансово. "Един служебен кабинет не е редно да поема такива значими и дългосрочни ангажименти", каза служебният вицепремиер Атанас Пеканов

                            svobodnaevropa.bg
                            Планът за възстановяване, по който България получава 12 млрд. лв., ще се одобрява от парламента
                            Last edited by Money; 27.07.2021, 21:57.

                            Коментар


                            • @Барби

                              Има едно просто решение, но не знам дали е редно да го казвам... Ако решиш за себе си, че няма да се връщаш в България освен на екскурзия, може и да ти олекне. Така сега само се тормозиш

                              Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                              Барби,стига си ни занимавал с глупости....
                              В тая Франция толкова ли е скучно,та клептиш денонощно по българските форуми,като мисир....
                              Last edited by Money; 27.07.2021, 21:59.

                              Коментар


                              • https://www.facebook.com/regina.scho...41244623184377 - БАрби какво е това- мярнах в други постове че поливали къщата на някакъв големец с акота

                                Става дума за франция
                                Last edited by v_tin; 27.07.2021, 21:08.

                                Коментар

                                Working...
                                X