IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Стана точно както си мечтаех - Преходът най-после започна
    Появиха се млади, умни и честни Българи, които са
    учили, живяли и работили в нормални цивилизовани Държави.
    Решиха да оставят временно настрана
    успешната си кариера в различни успешни бизнеси,
    и да пресушат
    тресавищата и блатата в евроазиатската територия "българия",
    за да я превърнат отново в Европейската Държава България

    А
    вие продължавайте да си дрънкате глупостите тук
    Глутницата се усети че тия двамцата могат да им таковат мамата и озверяха....Активираха всичко което мо же да се активирира за да ги плюе и черни....Колкото повече плюят толкова повече народ ще гласува за тях....Ама голям кеф е да гледам гърча.СлаФчУ и той се усети и той тръгна да се присламчва....Леле ако верно вземат 30% ще има голямо шоу.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      На Кирил, Асен, и на другите умни хора им се гади от влечуги като слави
      Барби, дай пример с други умни хора?

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Щатите ще ви ударят един четвъртит отзад. Там с малоумни галоши така правят.
        "Там"--- и все пак си в бг. Всуе се мориш да доказваш други работи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Кой ще протестира и на какво основание? В демократичните страни, много често първата политическа сила сформира правителство.
          Ще протестират всички освен антуража.
          които не могат да го понасят вече 12 г, а и нямат кокал.
          На основание - че го определиха за токсичен и никой не иска да изгуби избирателите си при коалиция с него.
          Единствено шкембе-воевода се надява на бонуса, че е бил в подкрепа на Баце, като евентуално му се помогне да се намести отново в парламента. Обаче той ще е с мижав процент.
          Другите агенти които биха се намерили по естествен начин са ДПС, независимо че обявиха Баце за токсичен. Това ще е най-голямата грешка ако ги допусне, защото златния пръст се подарява на Доган. А той няма да чака много дълго за да се ползва от него. Защото ще започне да му се ерозира влиянието от другите недоволни хиени.
          Та ако изобщо Баце направи правителство, се съмнявам, че ще е за кратко. Но как ще го направи, като са изравнени силите. Онези хиени протестърите при най малкия гаф ще завият като кучета и пак ще го баталясат. За какво му е на баце правителство в такава обстановка, каква е логиката, като трябва дори мижав усет да няма, за да не знае какво го чака с управление, при което с където с единия крак е стъпил в киреча. Не виждам логика освен да иска за заличи евентуално окраденото и завлаченото. Поради страх който ги тресе.
          Но не мисля че ще успее сам да направи правителство именно заради споменатите демократични ценности - не стигат процентите срещу тези на протестиращите.
          Случва се в демокрацията. Белгия нямаше над една година правителство, но при развити вече и работещи институции не им беше трудно да се справят с проблемите поставени от демокрацията при избори.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
            Кирил и Асен може да са на различно мнение относно "чалгарите",
            Абе - умни хора са и няма да пропуснат шанса си да управляват СЪС СЛАВИ! ИЛИ Слави ще управлява с Асен и Кирил.
            На Кирил, Асен, и на другите умни хора им се гади от влечуги като слави

            Коментар


            • Стана точно както си мечтаех - Преходът най-после започна
              Появиха се млади, умни и честни Българи, които са
              учили, живяли и работили в нормални цивилизовани Държави.
              Решиха да оставят временно настрана
              успешната си кариера в различни успешни бизнеси,
              и да пресушат
              тресавищата и блатата в евроазиатската територия "българия",
              за да я превърнат отново в Европейската Държава България

              А
              вие продължавайте да си дрънкате глупостите тук

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Кой ще протестира и на какво основание? В демократичните страни, много често първата политическа сила сформира правителство.
                Аха. Като Първа, няма втора, най-много, трета.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                  Ако пък баце направи някак правителство с който и да е, предполагам че протестите ще продължат
                  Кой ще протестира и на какво основание? В демократичните страни, много често първата политическа сила сформира правителство.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                    Слави е разочарованието на разочарованите, както добре го определи мой приятел
                    Абе той, и бая очаровани разочарова.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                      Зависи от интерпретацията. Не зная Слави да е обещавал да "сваля някого". Слави просто показа, че може да влезе с хъс в политиката и да бъде ПЪРВА политическа сила.

                      Това беше сигнал за всички останали, които се прегърнаха и обединиха, но не, за да имаме вече правителство на първата политическа сила в Парламента. Те се ОБЕДИНИХА, за да нямаме правителство!

                      И сега НЯМАМЕ правителство, именно по тая причина - защото всички се ОБЕДИНИХА срещу това - ДА ИМАМЕ ПРАВИТЕЛСТВО от експерти!

                      Кое тревожи "обединените", ли? Един факт ги тревожи: щяхме да имаме правителство от експерти! Ама вашата интерпретация (на обединените срещу Слави, за да НЯМАМЕ правителство - е друга): лоши хора предлагал Слави, гадни и НЕ МОГАТ ДА КРАДАТ!

                      Окончателно: искате да управлява партия от статуквото. Няма да ни се отвори парашута!

                      Но, ако все пак ГЕРБ се върнат с Боко - отново ще ви повторя горното, в новия му вариант: обединихте се срещу Слави, за да върнете ГЕРБ на власт. И ще ми е готино!

                      Връзка с хората на Слави нямам и не ми пука КАКВО ЩЕ ИЗБЕРЕ СУВЕРЕНЪТ - този толкова хубав израз на Слави: СУВЕРЕНЪТ РЕШАВА!

                      И ми е гот, и съм с чувството за изпълнен дълг към нацията, с гласуването ми за ИТН - аз, който не съм гласувал през последните години!

                      Здраве, щастие, креативност! Стига сте рИвали, животът е хубав! ))
                      ...за някои, лятото НЕ свършва и винаги, са от напечената страна.
                      Last edited by RUBLA; 22.09.2021, 09:02. Причина: Спазвайте добрия тон!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                        Ти не се безпокой предварително. Оттам вече удариха пръста на хитреца.
                        - видя се от разходките на Цецо Асансьора до Щатите.
                        Макар че се разбра накрая, че и асансьорът е нефелен.
                        Що пък аз да се безпокоя? Виж, скъсаният галош има за какво. А нали знаеш къде им е мястото на скъсаните галоши?

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Щатите ще ви ударят един четвъртит отзад. Там с малоумни галоши така правят.
                          Ти не се безпокой предварително. Оттам вече удариха пръста на хитреца.
                          - видя се от разходките на Цецо Асансьора до Щатите.
                          Макар че се разбра накрая, че и асансьорът е нефелен.
                          Last edited by Балониада; 22.09.2021, 02:42.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Харесах, защото - ако няма "да пускаме" Слави в политиката и ни е гнус да се обединяваме със Слави, по-добре с Боко в следващите 10-на години - така ни е омаял, а и магистралите нещо поизостават... ))

                            Кирил и Асен може да са на различно мнение относно "чалгарите", щом не желаят да излязат с листата на ДБ..., а и на Мая ѝ се клатят краката, когато Асен и Кирил ѝ отказаха... Абе - умни хора са и няма да пропуснат шанса си да управляват СЪС СЛАВИ! ИЛИ Слави ще управлява с Асен и Кирил. Печеливша формула.

                            Другият вариант е обединените срещу Слави да върнат Боко с ГЕРБ.

                            Трета възможност няма.
                            Много ще е трудно да се върне Бацо на власт, дори като първа сила.
                            даже шкембе войвода да се намъкне, пак няма да им стигне за да управляват
                            Ако Киро и Ачо са втора сила, ще може по-лесно да се обединят със Слави
                            Опасен момент е ако Баце се хване да се обедини с ДПс
                            оня фъфъл Карадаъ много се засегна от въпроса "коя е вашата родина", сега орат и бълват жупел срещу президента, а това много ще ги сближи с Бацо. Това са ДПС -фурнаджийска лопата
                            Ако пък баце направи някак правителство с който и да е, предполагам че протестите ще продължат
                            Изобщо намираме се в тежка политическа криза, която може да продължи
                            Last edited by Балониада; 22.09.2021, 01:45.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                              Зависи от интерпретацията. Не зная Слави да е обещавал да "сваля някого". Слави просто показа, че може да влезе с хъс в политиката и да бъде ПЪРВА политическа сила.

                              Това беше сигнал за всички останали, които се прегърнаха и обединиха, но не, за да имаме вече правителство на първата политическа сила в Парламента. Те се ОБЕДИНИХА, за да нямаме правителство!

                              И сега НЯМАМЕ правителство, именно по тая причина - защото всички се ОБЕДИНИХА срещу това - ДА ИМАМЕ ПРАВИТЕЛСТВО от експерти!

                              Кое тревожи "обединените", ли? Един факт ги тревожи: щяхме да имаме правителство от експерти! Ама вашата интерпретация (на обединените срещу Слави, за да НЯМАМЕ правителство - е друга): лоши хора предлагал Слави, гадни и НЕ МОГАТ ДА КРАДАТ!

                              Окончателно: искате да управлява партия от статуквото. Няма да ни се отвори парашута!

                              Но, ако все пак ГЕРБ се върнат с Боко - отново ще ви повторя горното, в новия му вариант: обединихте се срещу Слави, за да върнете ГЕРБ на власт. И ще ми е готино!

                              Връзка с хората на Слави нямам и не ми пука КАКВО ЩЕ ИЗБЕРЕ СУВЕРЕНЪТ - този толкова хубав израз на Слави: СУВЕРЕНЪТ РЕШАВА!

                              И ми е гот, и съм с чувството за изпълнен дълг към нацията, с гласуването ми за ИТН - аз, който не съм гласувал през последните години!

                              Здраве, щастие, креативност! Стига сте рИвали, животът е хубав! ))
                              Слави е разочарованието на разочарованите, както добре го определи мой приятел
                              Last edited by Балониада; 22.09.2021, 01:31.

                              Коментар

                              Working...
                              X