IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Делян Пеевски и колегите му започнаха да "надцакват" със законопроекти управляващите.




    segabg.com
    ДПС внезапно откри, че инхаус и "пари от джипката" са порочни

    Коментар







    • Колата на Горанов била регистрирана преди да е произведена
      Колата на Горанов била регистрирана преди да е произведена - Колата на бившия финансов министър Владислав Горанов е била регистрирана преди да е произведена. Таки
      Last edited by RUBLA; 19.01.2022, 22:06. Причина: Линк към конкурентна медия.

      Коментар






      • dnevnik.bg
        "Има такъв народ" иска нов медиен закон, смяна на СЕМ и проверка на избора на Кошлуков
        Депутатите ще започнат с пълна проверка на пр

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Президентът в речта си призова "Мутри вън" и герберските депутати напуснаха залата.

          Много послушни са станали ве!
          После трябва да каже "Соросоидите вън" и кирчовците да се изнесат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            В кулоарите на Народното събрание се говори, че Копейкин е прибрал 300 000 лева за „бунта”, който бе направен, за да удари по новата власт в услуга на Бацетата от старото правителство на мутрите



            svobodnoslovo.eu
            Защо „Ваксраждане” изигра театъра на 12 януари и дали Копейкин прибра 300 бона, за да удари по властта?

            Това не е вярно.
            Копейкин е прибрал само 200 бона, останалите сто бона е платил на агитките и е наел автобуси.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • В кулоарите на Народното събрание се говори, че Копейкин е прибрал 300 000 лева за „бунта”, който бе направен, за да удари по новата власт в услуга на Бацетата от старото правителство на мутрите



              svobodnoslovo.eu
              Защо „Ваксраждане” изигра театъра на 12 януари и дали Копейкин прибра 300 бона, за да удари по властта?

              Коментар


              • Президентът в речта си призова "Мутри вън" и герберските депутати напуснаха залата.

                Много послушни са станали ве!
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Още един апологет на свободния пазар и демокрацията се осъзна
                  Минимална държава ли? А защо сучете от огромната й цица - 24chasa.bg

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	KIRIL5590.jpg
Views:	1
Size:	89.0 КБ
ID:	3858319

                    Коментар


                    • От днес започва втория мандат на американския стратег Радев и соросоидния – Йотова.

                      Американските комунисти обитаващи днес Белия дом направиха всичко възможно да ги самокандидатират и назначат машинно. Ние нямаме големи заслуги в тая посока, нито някой се интересува от мнението ни. И независимо, че Радев е подкрепен от нищожна част от българските гласоподаватели, което е голям срам за него, той ще бърка горещите каши през следващите пет години. Днес ще се закълне да го прави пред Херо Мустафа.

                      Тъжен ден за българската демокрация, провалена от сините комунисти!

                      И за да не си помисли някой, че имам лично отношение към другаря Радев и хунтата във властта, която сам произведе, ще ви кажа следното.

                      От цялата тази работа за мен следват само ползи, няма да уточнявам какви! Ако казвам днес нещо спрямо Радев и Йотова то е заради вас, всички онези, които имат надежди за по добър живот. Няма да има такъв за вас с такива и подобни екземпляри парашутирани на върха на държавната власт отвън.

                      Съжалявам, че пак само аз трябва да го изрека публично, но наистина го мисля.

                      Прочете си, другарят Радев, поредния рецитал написан от някой бюрократичен плъх и чак след пет години чакайте отново подобни гръмки слова.

                      Като го слушах имах чувството, че съм на партиен конгрес на БКП и младият Тодор Живков ми сочи с пролетарския си пръст светлото бъдеще в комунизма. Другарят Радев няма лични качества да каже от сърце две три собствени думи – честни, коректни и искренни. Кастриран е от изговаряне на истината, освен онази, която го издига на гребена на поредната политическа вълна. Сърфист.

                      Ще ви кажа нещо искрено аз тогава.

                      С този човек бих воювал рамо до рамо, защото той има хъс и ограничени умения за това. Но ако той трябва да бъде мой командир и аз да изпълнявам заповедите му във военни времена, никога не бих го последвал.

                      Той няма реални командирско-организаторски качества, както нямат такива всички наши паркетни генерали, произведени през изминалите 33 години преход. Това са обикновени, не добре образовани почти невежи кариеристи, които в реална бойна обстановка ще бъдат тотал щета за цялата армия!

                      Като прибавим към всичко по-горе и тежките зависимости и влияния върху Радев в които сам се вкарва – от лични до професионални, картината става много жалка. Пълна трагедия.

                      Не вярвам на паркетните генерали от прехода! За мен те са мъртви души.

                      Комунистчето Вагинин облиза /по стар обичай/ другаря Радев от главата до петите и показа пред цялта нация, че в България няма жив парламентаризъм! И няма да има с такива джендър-идеолози качени по-горе и от парламентарната трибуна. Жалко.

                      Николай Марков

                      Коментар


                      • Тия дни Борисов се яви на разпит в полицията. След това се изправил пред камерите на телевизиите и нарежда – Аз държах най-ниските цени на тока, най-ниските цени на газа…
                        Ще кажеш, че Борисов не е лидерът на най-голямата дясна партия, а е някакъв вожд от ранния комунизъм, който сам е определял с декрети ниски цени на газа и тока.
                        И не спира да изрежда историческите си „успехи” с цени, заплати и т.н.
                        Как да оценим успешното управление на Борисов?
                        Най-точно го е оценило преброяването – 1 милион избягали от страната. Заради прекрасни условия за бизнес, за работа, за гледане на деца, за кариерно развитие, заради справедливата съдебна система, която уж наказва престъпници и въздава „справедливост“, и обслужва „когото трябва“, и т. н. Заради всички прекрасни условия, създадени от Борисов.
                        https://e-vestnik.bg/35311/borisov-p...af6GDwoqmvqF-s

                        Коментар


                        • Петър Бояджиев : Калинката Захариева сипе огън и жупел по адрес на Петков и визитата му в Скопие. Това просто момиче, за което, ако Борисов нямаше нужда от изтривалки, никой никога нямаше да чуе, че съществува, освен може би в пазарджишкото и село, да се изказва по подобни теми е унизително за България. Ами тя, Каракачанов и Борисов забъркаха тази каша, която се заема да оправя Петков. И никой не я попита, абе калинке, как стана така, че когато Макрон гласува против, Борисов гласува за и само година след това Борисов се сети да гласува против. Е, да се пуска да тече по-силно водата за канализацията, та да започнат да идват и по-светли дни за България.

                          Коментар


                          • Подадох сигнал в полицията, направи се разследване и се оказа, че поръчител на поръчката за покушение или срещу здравето, или срещу живота ми е прокурор, който е на високопоставена позиция в съдебната власт. Това го установиха полицаите, тоест чрез техни методи и средства, специални разузнавателни средства и така нататък, се оказа, че поръчителят е прокурор.




                            frognews.bg
                            Асен Йорданов от ”Биволъ”: Прокурор и лидер на политическа партия поръчаха убийството ми

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              A be аз ли не разбирам или киро измамника е договорил самолетна линия за 240км разстояние. Дали има авиолиния софия пловдив
                              По коректно е да се сравнява със Стара Загора или Асково. И на двете места имаше летища през 70-те години и ги закриха заради икономическа несъстоятелност.
                              Обаче това не пречи Киро с ПР цели да ръсне няколко милиона пари на данъкоплатците, зада покаже, че може да свърши нещо па макар и безполезно.
                              Вече го направи с завода за Ел Мобили край Ловеч, що да не пусне и една линия София-Скопие.
                              След нея ще пусне Лепа Лена, да обясява кво голямо постижение е това за целия регион.
                              Според Румен Петков подобна идея е имал и Нейчо Нейков - вицето на Беров. Него обаче след едни нелеки усиля са успели да го разубедят. Но Киро ми изглежда неспасяем в това отношение. Освен това тогава държавата беше много по-бедна а сега все още изглежда да има пари за едно две ПР безумия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                                Е ти ли ще ги изгониш? Така както цял живот гониш и громиш......от вкъщи и по форумите
                                Ми те ги изгониха бе по точно избягаха позорно изоставиха си оръжието

                                Коментар

                                Working...
                                X