IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    На какво по-точно да завидим, освен на "спестените" кинти на човека от народа Лукашенко?
    Какви факти, къде са ? Казал си само , че БВП не играе и имало някакви твои си критерии.
    Last edited by segato; 26.06.2022, 05:16.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

      В интерес на истината, за много хора в България е по-хубаво от GB. Климат, хора, социален живот....ако имат добри доходи тук не е за чудене.
      Аз имам един приятел лондончанин....работи като директор на елитни училища из цял свят. Продаде си къщата в Лондон и си купи апартамент в София, където да живее с жена си след като се пенсионира..
      Дай му време да поживее, ще продаде и ще се върне Както всичките си сънародници, купували по морета и балкани в БГ
      Климат вика в България - между минус 20 и плюс 45, верно трудно се намира по света. А какъв социален живот само пада, особено около преливащите кофи за отпадъци навън... с едни хора , ширнали се от Централна гара София до Халите в общи линии, цвета на нацията Индийската. Прецъфтелия цвят.
      Last edited by redcretin; 26.06.2022, 00:18.

      Коментар



      • Живял съм в соц. времената, помня и зная плюсовете и минусите.
        Цитирам факти, статистически данни и правя подробен сравнителен анализ.
        Ти квалифицираш това като дрънкане на простотии за които ми плащат.
        Добре. Дай насрещни аргументи.

        ...
        Беларус се развиваше като нас 45 години в соц. среда.
        След разпада на соца, той е единствената источноевропейска страна, която продължи развитието си чрез надграждане върху старото без да го руши.
        Развива се по смесен път.
        Да, основата е държавната икономика, работеща като свръх корпорация.
        Има обаче и широк простор за развитие на частната инициатива.
        Резултата е здраво общество и добре работещи обществени системи на които може да се завижда.
        За сравнение.
        Какво имаме ние?
        Разпад на държавността и обществото буквално във всички сфери на живота.
        Last edited by X_Y; 26.06.2022, 10:43.
        Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Зъбите! Погледни хората по колко зъба имат.
          То по тая логика в Нигерия са най- добре защото са им здрави зъбите до 60- 70 години
          Last edited by mitko2848; 25.06.2022, 23:28.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

            Защо да няма полза?
            Обожавам да чета чуждо мнение - не един и два пъти съм бил убеждаван в правотата на отсрещната страна.

            Сега действително дискусия колко са цъфнали и вързали в Беларус ми идва мааааалко нанагорно, но факт - Минск е чист, няма боклуци, няма и билборди. Което си е така - така си е.

            Зъбите! Погледни хората по колко зъба имат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

              Когато е дискусия...има полза. От декларативните лозунги...не.
              Между другото, чисто медицински, това което имаш предвид не води до стегнато тяло...
              Концепцията за телата на сомалийците не беше моя

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                Няма лошо, полза и смисъл от дискусиите ни няма, в която и посока да ги засилим. А тайната на стегнатите тела на сомалийците предстои да се разкрие масово в ЕС
                Когато е дискусия...има полза. От декларативните лозунги...не.
                Между другото, чисто медицински, това което имаш предвид не води до стегнато тяло...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                  Защо да няма полза?
                  Обожавам да чета чуждо мнение - не един и два пъти съм бил убеждаван в правотата на отсрещната страна.

                  Прав си за това. Прочети тогава за Agenda 2030, не за да се убеждаваш в някаква правота, а понеже оставам с усещането че не си разбрал мащаба

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                    Няма лошо, полза и смисъл от дискусиите ни няма, в която и посока да ги засилим. А тайната на стегнатите тела на сомалийците предстои да се разкрие масово в ЕС
                    Защо да няма полза?
                    Обожавам да чета чуждо мнение - не един и два пъти съм бил убеждаван в правотата на отсрещната страна.

                    Сега действително дискусия колко са цъфнали и вързали в Беларус ми идва мааааалко нанагорно, но факт - Минск е чист, няма боклуци, няма и билборди. Което си е така - така си е.


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                      Предлагам другата седмица дискусия на тема "Нулевите задръствания и чистите улици на Пхенян".
                      Или пък "Тайните на стегнатите тела на сомалийците".

                      Няма лошо, полза и смисъл от дискусиите ни няма, в която и посока да ги засилим. А тайната на стегнатите тела на сомалийците предстои да се разкрие масово в ЕС

                      Коментар


                      • Предлагам другата седмица дискусия на тема "Нулевите задръствания и чистите улици на Пхенян".
                        Или пък "Тайните на стегнатите тела на сомалийците".


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          Аз имам две англичанчета... Тез за кво ли са дошли... Сигурно щото м България е по-хубаво от Великобритания? Ми то даже не е шега, по-хубаво е... Зависи какво търсиш... За мен е по-хубаво, друг пък душата ще си продаде да ходи в Лондон... По индивидуални случаи какво може да съдиш, нищо
                          В интерес на истината, за много хора в България е по-хубаво от GB. Климат, хора, социален живот....ако имат добри доходи тук не е за чудене.
                          Аз имам един приятел лондончанин....работи като директор на елитни училища из цял свят. Продаде си къщата в Лондон и си купи апартамент в София, където да живее с жена си след като се пенсионира..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Щото в БЪЛГАРИЯ вече НЯМАМЕ НИЩО - и строители ВКЛЮЧИТЕЛНО.

                            сега виждаш ли?
                            или още да ти го увелича.
                            Колкото и да увеличаваш, не отговаряш на въпроса....защо аджеба са дошли тук беларусите, като у тях е по-добре.
                            Извади си главата от отзад..... нихилизма е за много глупави хора.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Що българи ходеха по Либия на гурбет? Щото много им харесваше там?
                              Защото печелеха повече там....сега не ти ли светва защо идват тук беларусите?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                                И защо са дошли да работят у нас?
                                Не отговори...
                                Не им плащат повече.
                                Що българи ходеха по Либия на гурбет? Щото много им харесваше там?

                                Коментар

                                Working...
                                X