IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение
    Глей, какви хуморески разправя тука тая кака:

    https://bnr.bg/sofia/post/100248609/...do-2017-godina

    Па магистрали, па тунели, па скоростни пътища, па какво ли още не? От всичко в интервюто и, станало на 100 % са отпуснатите пари, всичко друго...

    ПП Па иначе, харна мома беше като се появи на хоризонта, хващаше окото, не мога да си кривя душата. После леко се угои и си ...., а бе да спирам до тук.
    ГЕРБ в целия им блясък. Кражби, лъжи, вили, коли, обръчи от фирми, феодални барони, богати зърнари, още по-богати асфалтаджии.

    "Догодина" е основната им дума - все от догодина вече ще е друго. И така 11 годинк

    Коментар


    • Глей, какви хуморески разправя тука тая кака:

      https://bnr.bg/sofia/post/100248609/...do-2017-godina

      Па магистрали, па тунели, па скоростни пътища, па какво ли още не? От всичко в интервюто и, станало на 100 % са отпуснатите пари, всичко друго...

      ПП Па иначе, харна мома беше като се появи на хоризонта, хващаше окото, не мога да си кривя душата. После леко се угои и си ...., а бе да спирам до тук.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
        Не е лошо да си припомняме кой с какво е лъгал шимпанзетата и после какво е направил.

        Пишман Промяната, окт 2021 "Ще построим 2 магистрали,5 нови моста на Дунав и 3 тунела под Стара Планина" .Е,къде са ? Няма ги даже и на рисунка



        И съвсем логично клоуна е първенец по сриване на рейтинг и доверие! Даже зад Възраждане със 70% недоверие !!!
        ...и това за само 7м. управление
        Е, нали бяха 2 години? ... Сега пък 7 месеца? И затова време как ги виждаш нещата със строителството на инфраструктурата, дето си изброил?

        Обаче насреща стои Боко с дванадесет години, милиарди субсидии от ЕС, отпуснати конкретно за пътна инфраструктура и НИТО една, ЗАБЕЛЕЖЕТЕ - НИТО ЕДНА магистрала построена. За асфалта и 1/3 издухана от вятъра част, дори е вече банално да говорим. Масово окрадени парите за магистрали. Реално научихме, при трагедията с македонския автобус, че "магистрала" Струма не е никаква магистрала. Трудно е да се каже, дали покрива и критериите за скоростен път. Най-новите участъци от Хемус са разбити още на следващата година. "Новите" трасета на Тракия години наред стояха с максимална скорост 90, накрая ги затвориха - това от втората година насетне. Марица - пропаднали участъци още първата година, да не казвам разклона за Хасково и Димитровград (ли беше) какво инженерно недоразумение е. Остана само Люлин, там не съм минавал, може пък тя да е направена както трябва, все пак е десетина километра? Или се бъркам. Дотук изброихме 5 "магистрали", обаче:

        https://news.bg/politics/borisov-se-...agistrali.html

        Къде са е, аланкоолу? Аз ли съм сляп или не мога да броя?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Много ми е интересно какви лупинги ще правиш, когато съставят заедно правителство.

          A съвсем конкретно - Бойко всякакъв може да е, но не мрази България и българите. Онези нежни младежи обаче ненавиждат България и българите и в червата.
          Бойко е престъпник, мутра и рекетьор, но не мога да отрека селския му чар на шеф на бригада, по който всички припадате. Който го е избирал, прекрасно знае българския манталитет и народопсихология по линия на това баш бабаита да е начело.
          Все пак малко са министър-председателите, чиято звезда в политиката изгрява след снимка как голи до кръста правят набирания в мазето на РПУ.
          Малко ми е чудно защо има и мъже-фенове, но вероятно можем да го минем през психологическата линия на отъждествяването.

          Наистина жалко, че не ще да управлява. Щях много да се забавлявам как всички световни обстоятелства, които "как така Промяната не ги оправи" в един момент ще се окажат "непреодолими пречки за растежа" ...

          Коментар


          • Не е лошо да си припомняме кой с какво е лъгал шимпанзетата и после какво е направил.

            Пишман Промяната, окт 2021 "Ще построим 2 магистрали,5 нови моста на Дунав и 3 тунела под Стара Планина" .Е,къде са ? Няма ги даже и на рисунка



            И съвсем логично клоуна е първенец по сриване на рейтинг и доверие! Даже зад Възраждане със 70% недоверие !!!
            ...и това за само 7м. управление

            Last edited by petrg5s; 30.03.2023, 08:03.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

              Е, щом искаш да избираш дали да се удавиш или да се обесиш, накрая с ГЕРБ хем ще си окраден, хем ще ти е резната пишката. Нема празно.
              Много ми е интересно какви лупинги ще правиш, когато съставят заедно правителство.

              A съвсем конкретно - Бойко всякакъв може да е, но не мрази България и българите. Онези нежни младежи обаче ненавиждат България и българите и в червата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                93 хил. лв. за шоу на травестити - "Аууу, край, шок, ужас, смърт, Промяната ни унищожи!"
                800 000 по-малко население за десетилетие и апартаменти по 400 евро/кв на известни строители за партийни функционери - "Е, ама пък има и няколко запълнени дупки в София!"
                Директорът на фонд "Култура" отговори защо са похарчени 93 000 лв. за проекта с драг кралиците в ЛГБТ бар: „България е в Европа.
                Има дадености, с които трябва да се съобразяваме" !?!?!?!?
                НЯМА БЪЛГАРИ и БЪЛГАРИЯ има еврогейски ценности опс май реалности бяха.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • НЯМАМ ДОВЕРИЕ В НИЩО И НИКОЙ

                  Помните ли, че преди две години имаше пандемия? Имаше и парламентани избори, а цялата кампания се въртеше около пандемията. Партийните вождове се играеха на маскирани и немаскирани, на ваксъри и антиваксъри! Тоест, предоставяха на населението зрелище, а то, населението, плащаше сметката за зрелището!
                  На 24 февруари 2022 г. Владимир Владимирович Путин сложи край на пандемията, а нашите палячовци бързо се преквалифицираха във войнолюбци и миролюбци! Отново предоставиха зрелище на населението, а то, населението, отново продължава да плаща сметката, но този път сметката е много висока!
                  Този път сметката включва: инфлация, издръжка на бежанци, безвъзмездна военна и хуманитарна помощ за Украйна, комисиони за тарикати партийни вождове и още и още...
                  Сега не ни остава нищо друго, освен да очакваме Владимир Владимирович Путин да сложи край на войната, а нашите дупедавци направо да ни харизват на господарите си, защото тях народа ги интересува само по време на избори!
                  Бъдете здрави и не вярвайте на партийни вождове! Те мислят само за собствените си джобове и банкови сметки!
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Аз предпочитам да ме крадат отколкото да ми отрежат патката или да ми я завират отзад.
                    Е, щом искаш да избираш дали да се удавиш или да се обесиш, накрая с ГЕРБ хем ще си окраден, хем ще ти е резната пишката. Нема празно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                      Не бе, важното е, че ПП предизвика хаоса в страната, обезлюдяването, войната в Украйна и изсичането на амазонките гори. ГЕРБ само работят на полза роду.
                      Аз предпочитам да ме крадат отколкото да ми отрежат патката или да ми я завират отзад.
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Аз му я казах. Модератора я затри. Иначе като опре до гъза му - детето му си смени пола, или сина му стане булка, ще почне да реве ама ще е късно
                        Не бе, важното е, че ПП предизвика хаоса в страната, обезлюдяването, войната в Украйна и изсичането на амазонките гори. ГЕРБ само работят на полза роду.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Тъжно е, че не забелязваш пряката връзка. Но както е казал Мевляна - За чий му е на слепия светлина.
                          Аз му я казах. Модератора я затри. Иначе като опре до гъза му - детето му си смени пола, или сина му стане булка, ще почне да реве ама ще е късно
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                            93 хил. лв. за шоу на травестити - "Аууу, край, шок, ужас, смърт, Промяната ни унищожи!"
                            800 000 по-малко население за десетилетие и апартаменти по 400 евро/кв на известни строители за партийни функционери - "Е, ама пък има и няколко запълнени дупки в София!"
                            Тъжно е, че не забелязваш пряката връзка. Но както е казал Мевляна - За чий му е на слепия светлина.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
                              https://epicenter.bg/article/Gavra--...ora/272670/6/0

                              Абе, що не припомняте, че ГЕРБ дадоха пари за тренсджендър репродукции на Майстора?
                              Нормално. Все пак става въпрос за евроатлантици, които налагат евроатлантически ценности.

                              Докато няма физическа опасност за тези, няма да се спрат пред никакви извращения. Да не говорим, че на властови позиции се промотират хомосексуалисти. Ръководителят на Фонд "Култура" си е такъв. Очевидно имаме конфликт на интереси.

                              Коментар


                              • https://epicenter.bg/article/Gavra--...ora/272670/6/0

                                Абе, що не припомняте, че ГЕРБ дадоха пари за тренсджендър репродукции на Майстора?

                                Коментар

                                Working...
                                X