IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Кой изобщо поставя такава алтернатива за съюз с Русия и Беларус?Това е някакъв абсурд.
    На тая етап държавите от Източна Европа в ЕС все още са по-бедни от тия в Западна Европа. След 15-20 години няма да е така и може да се мисли източноевропейски екзит и да се оформи нов съюз на държавите от Източна Европа. Пък в Западна Европа да си сменят пола на децата, да си затварят заводите и да си хрантутят Бонго,Айшето и Ахмед на социални помощи.
    Подобен екзит няма да се отрази толкова негативно, щото Великобритания, Норвегия, Швейцария,Исландия търгуват без мита с ЕС.Дори и Турция няма мита.Няма да има еврофондове,ама те са средство за огромна корупция, така че няма да е голяма загуба за населението.
    Всеки с робска психика като види някой, на който не му харесват тези неща в България привнесени от ЕС и САЩ, веднага обръща с: "ама не искам да сме с Русия". В на такива хора главата самостоятелно мислене и национален интерес няма. Трябва винаги да има господар, който да се държи като кученце с тях и да ги гали по главичката.
    Last edited by Kris_; 23.05.2023, 13:05.

    Коментар


    • "Дневник" флагмана на /демократичното/ словото се е пременил, от сутринта нищо за ГЕРБ и Борисов, тишинааааа!!! Ко'стааа е????

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

        Аз предпочитам да сме в ЕС и той да се реформира, отколкото да станем част от съюз с Русия, Беларус и Северна Корея.
        Кой изобщо поставя такава алтернатива за съюз с Русия и Беларус?Това е някакъв абсурд.
        На тая етап държавите от Източна Европа в ЕС все още са по-бедни от тия в Западна Европа. След 15-20 години няма да е така и може да се мисли източноевропейски екзит и да се оформи нов съюз на държавите от Източна Европа. Пък в Западна Европа да си сменят пола на децата, да си затварят заводите и да си хрантутят Бонго,Айшето и Ахмед на социални помощи.
        Подобен екзит няма да се отрази толкова негативно, щото Великобритания, Норвегия, Швейцария,Исландия търгуват без мита с ЕС.Дори и Турция няма мита.Няма да има еврофондове,ама те са средство за огромна корупция, така че няма да е голяма загуба за населението.
        Last edited by mirodes; 23.05.2023, 12:16.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Е та лъжа ли е за Сорос (естествено не е само той,който е причината за подобни действия)?Затоплизмът ще срине икономиката на ЕС,джендъризма ще се отрази пагубно на ценностите на обществото, а политкоректността ще напълни ЕС с диваци. Тоя ЕС е много различен от ЕС на Кол,Тачър,Митеран.ЕС е най-доброто нещо в историята на Европа, но се изроди. И ако хората не харесват затоплизма,джендъризма и The great replacement(замяната на местното население с диваци),не означава, че са против ЕС.Оня ден дъщеря ми на 5 години ме пита защо принцесата в едно детско филмче се целувала с жена, а не с мъж. Малката русалка я направиха негърка.Сменят пола на децата ,напълниха ЕС с диваци, които хрантутят на социални помощи, а те вършат престъпления. Е какво да ръкопляскам ли,та да не ме изкарат евроскептик?
          Аз предпочитам да сме в ЕС и той да се реформира, отколкото да станем част от съюз с Русия, Беларус и Северна Корея.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

            Честно казано, приемането ни в ЕС и НАТО толкова скоро беше грешка. Сега хем ние сме троянски кон и един куп решения в съюза се блокират заради нашите безродници, хем самите ние страдаме, защото ЕС е майка за прогресивни и умни народи и мащеха за мързеливи соцносталгици. Накрая хем ЕС се занимава с гнила ябълка, хем тука всеки обвинява Сорос, ако предната вечер е прекалил с ракията.
            Е та лъжа ли е за Сорос (естествено не е само той,който е причината за подобни действия)?Затоплизмът ще срине икономиката на ЕС,джендъризма ще се отрази пагубно на ценностите на обществото, а политкоректността ще напълни ЕС с диваци. Тоя ЕС е много различен от ЕС на Кол,Тачър,Митеран.ЕС е най-доброто нещо в историята на Европа, но се изроди. И ако хората не харесват затоплизма,джендъризма и The great replacement(замяната на местното население с диваци),не означава, че са против ЕС.Оня ден дъщеря ми на 5 години ме пита защо принцесата в едно детско филмче се целувала с жена, а не с мъж. Малката русалка я направиха негърка.Сменят пола на децата ,напълниха ЕС с диваци, които хрантутят на социални помощи, а те вършат престъпления. Е какво да ръкопляскам ли,та да не ме изкарат евроскептик?
            Last edited by mirodes; 23.05.2023, 11:27.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              Олеле олеле майчице олеле нямам думи притъмня ми пред очите
              Посети Полша, Чехия или Хърватия да ти просветне
              ​​​​​​
              ​​​​​​

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                ЕС е майка за прогресивни и умни народи
                Олеле олеле майчице олеле нямам думи притъмня ми пред очите

                Коментар


                • Има някакъв шанс демоНкраДцията да се закрепи в БГ, благодарение на ФАЩ.
                  Вече черепа е ЗАЩИТЕН СВИДЕТЕЛ, ако осъдят тиквоча за 9 месеца и ще отстранят конкуренцията за гъзоблизачество.
                  И официално вече сме поробена КОЛОНИЯ.
                  Ще имате възможността на живо да видите кое е по зле - български олигарх или фашистки диктатор
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                    Може и да е бил проект на ДС-тата, но ни вкара в НАТО и забърза процедурата за влизане в ЕС, в крайна сметка подписа за влизане в ЕС с конкретна дата. Парадокс както се казва.

                    В крайна сметка съдим по резултата - а резултата беше България в НАТО и ЕС.
                    Честно казано, приемането ни в ЕС и НАТО толкова скоро беше грешка. Сега хем ние сме троянски кон и един куп решения в съюза се блокират заради нашите безродници, хем самите ние страдаме, защото ЕС е майка за прогресивни и умни народи и мащеха за мързеливи соцносталгици. Накрая хем ЕС се занимава с гнила ябълка, хем тука всеки обвинява Сорос, ако предната вечер е прекалил с ракията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
                      Абе, в тоя форум вЕрно ли има хора, които си мислят, че НДСВ не е бил проект на десетата?
                      Какви неща чета, надежди, неповтаряне на грешки … Масите винаги остават излъгани и този път няма да е по-различно. Тъжно, че има все още баламурници, които си отдават доверието току-така.
                      Може и да е бил проект на ДС-тата, но ни вкара в НАТО и забърза процедурата за влизане в ЕС, в крайна сметка подписа за влизане в ЕС с конкретна дата. Парадокс както се казва.

                      В крайна сметка съдим по резултата - а резултата беше България в НАТО и ЕС.

                      Коментар


                      • А в Румъния вече настана време за размяна в управлението. Половината мандат изтече.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                          Относно новината за споразумението между ГЕРБ и ПП-ДБ. Нека не бързаме да съдим и критикуваме без да сме видели какъв ще е резултата от това управление.
                          Ето го! Лупинг висш пилотаж.

                          Резултатът го знаем - Украйна, Украйна, лоша Русия, Съдебната реформа и Истанбулска конвенция. И за стоте моста над Дунав още няма да бързаме и да съдим.

                          Коментар


                          • Абе, в тоя форум вЕрно ли има хора, които си мислят, че НДСВ не е бил проект на десетата?
                            Какви неща чета, надежди, неповтаряне на грешки … Масите винаги остават излъгани и този път няма да е по-различно. Тъжно, че има все още баламурници, които си отдават доверието току-така.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение
                              Единственото хубаво на ситуацията е, че на Рундьо днес му се беше изтрила ехидната усмивчица с която връчи мандата. Явно нещата вървят в различна от желанията му посока.

                              Бай дЪ Вей, от днес Божков не се издирва от интерпол...случайност?
                              +1
                              И на мен ми направи това впечатление. Усладиха му се служебните кабинети на пРезидента Радев, но сега бе "леко кисел" и може би има защо? Относно новината за споразумението между ГЕРБ и ПП-ДБ. Нека не бързаме да съдим и критикуваме без да сме видели какъв ще е резултата от това управление. Аз съм оптимист. Според мен, при всички случаи така заявеното управление ще е много по-добре от поредното служебно правителство на Радев или от коалиция тип "хартиена" или от "експертен" кабинет тип "Беров", където всеки ще търси облаги без да носи никаква отговорност и без да го е грижа за бъдещето на България. Заявените приоритети: връщане на машинното гласуване (тепърва ще се види какво точно се има предвид), правосъдна реформа (за истинска такава ще е необходимо конституционно мнозинство, което за съжаление предполага участие под някаква форма и на ДПС), влизане в Шенген, приемане и изпълнение на бюджет с до 3% дефицит при запазване на съществуващите данъци, създаване на предпоставки за влизане в еврозоната през 2025 г., и не на последно място - законодателни промени, които "да освободят ръководствата на българските служби за сигурност от чуждо влияние" (тук вероятно се крие причината за липсата на настроение у пРезидента при връщането на първия мандат). Дори половината от това да бъде доведено до край ще бъде добре за България! Ясно е, че ще има съпротива, ясно е, че БХ, като един стар, селски хитрец ще се пробва да "прекара с 200" новите си другарчета от ПП-ДБ. Всички знаем, че ще бяга от отговорност и ще чака удобен момент за да им прехвърли всички негативи от управлението. Само, че този път ситуацията е много, много по-различна от всичко познато досега. Меркел я няма, европрокурорите чукат на вратата на Вебер, Гешев чука на неговата врата, войната, в която "хитрата кремълска сврака" затъна и с двата крака (ще) пренареди много сериозно политическата карта на Европа и в този смисъл настъпи "време разделно", а времето за селски хитринки в стил Андрешко, Бай Ганьо или снишаване в стил "а ла Бай Тошо" изтече. Вярвам, че ПП-ДБ добре ще изиграят картите си и че няма да повторят грешката на НДСВ от 2007 г. (когато уж в името на стабилността, уж за доброто на България останаха в тройната коалиция, а може би трябваше да я напуснат веднага след приемането ни в ЕС). Николай Денков каза, какво ще направи, ако ГЕРБ се опитат да хитруват.

                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Един обаче има къде на хубаво друго да вкара вместо пръст.

                                Коментар

                                Working...
                                X