IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Двете красавици





    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар



    • Тоя бил политичеки АНАЛлизатор или политически пиар?



      Нидал Алгафари: Щом хората на Слави не подкрепят БСП и ДПС, значи мислят вариант за правителство

      Предсрочен вот ще хвърли страната в хаос

      Вариантът на мъдростта е ГЕРБ, БСП и ДПС да се съберат и да направят правителство
      Това е вариантът на идиота! Дори Нинова да иска да направи това, то никой от "нейните" депутати няма да посмее да гласува правителство на гробарите. Това ще е пряк път към изгонване на Нинова с камъни от партията. По-голяма грешка дори от избирането на Делян Пеевски за шеф на ДАНС. А този позор бесепарите го помнят. И другите, включително и аз не съм го забравил.

      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        [/B]

        И ти веднъж да намажеш...
        Всъщност, аз донякъде намазах с моратариума върху изплащане на кредитите. Трябваше ми половин година да преструктурирам бюджета и тази европейска инициатива ме огря, колкото да не се чувствам притиснат. Много останаха учудени банкинспекторите, когато предложих пълно изплащане на заема в началото на третото тримесечно отлагане. Но предпочетох да разкарам дълга, щото да не го мисля.

        Коментар



        • Харалан Александров Bulgaria ON AIR
          Last edited by Ender; 08.04.2021, 20:05.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

            A, притрябвал съм тук на някого! И без мен се оправяте.

            Не бих използвал точно твоите думи във връзка с етническата и расова толерантност на запад от, да речем, Полша, но е факт че тя няма нищо общо с тази по- на изток.
            Но, ако позволиш да заема примера ти, именно в приемането, че всеки човек е различен се крие ключът към гладкото протичане на повечето основни процеси в обществото. Дори когато те водят до по-сериозни промени, е по-добре човек да ги приеме и опита да разбере, отколкото да им сложи определени етикети и да ги маргинализира. Това ми беше мисълта по-долу, ама ме домързя да пиша.

            Желая ти здраве и продължавай да бориш невежеството!

            Разбира се, че трябваш и е наистина жалко, че хора като теб не са у нас. Или пък сестра ми - но ви разбирам напълно - отишли сте за позиция и развитие, което е невъзможно у нас. И най-вече - никога не сте плюли страната си и вероятно някой ден ще се завърнете (сестра ми със сигурност). Обаче децата ви (и моята племенница, вероятно няма да са съвсем българи). Как да е, да не отплесвам.

            Да, толерантността у нас и в чужбина е различна и моето мнение е, че у нас тя е истинска, а на Запад е натрапена. Та, Бога ми, ние имаме 10 вековно почти безпроблемно съжителство с тъмнозелените, над 10 века с евреи (дори имаме царица, която е еврейка - Сара, съпругата на Иван Александър), от които 6 с големи еврейски маси, след като са изгонени от Испания, 7+ века съжителство с мюсюлмани, безпроблемно дотолкова, че сме единствената държава на Балканите, в която няма етническо прочистване на мюсюлмани, въпреки всички зверства, които сме изтършели на гърба си, и т.н. И пак в смесените райони хората се уважават и живеят заедно. Това на Запад го няма - там имаш капсуловане на различните, без нзачение дали са от Източна Европа, дали са Близкия Изток или където и да е - има само фалшиво, фарисейско натрапвана уж толерантност.

            Айде, че и тук отплеснах, да не забивам - ще се оправим (да, Барби, ще се оправим), въпрос на време е - ние сме народ, който винаго оцелява. И пак ще сме велики и големи, но явно трябва да си минем през чистилището. Е, мисля, че сме извървели поне половината път и все още има голяма надежда за нашия народ. Амин!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Добре че поне това правят, защото сме от малкото държави, където няма екстрена помощ за всички в условията на пандемия. Множество бизнеси пострадаха, а там цинично искат да си бил извън сивия сектор, за да те подпрат. Само че обстоятелствата са твърде извънредни и държавническата позиция би била всички да се подпомогнат. Поне веднъж на година със "стипендията" от 120 лв., която сега раздават на пенсионерите с ниски пенсии.


              И ти веднъж да намажеш...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Тиквата и червенотиквениченцата му отпочнаха следващата предизборна кампания.
                Естествено насочена към част от най най стойностната част от електората...

                https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/...nsioneri-u-nas
                Добре че поне това правят, защото сме от малкото държави, където няма екстрена помощ за всички в условията на пандемия. Множество бизнеси пострадаха, а там цинично искат да си бил извън сивия сектор, за да те подпрат. Само че обстоятелствата са твърде извънредни и държавническата позиция би била всички да се подпомогнат. Поне веднъж на година със "стипендията" от 120 лв., която сега раздават на пенсионерите с ниски пенсии.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                  A, притрябвал съм тук на някого! И без мен се оправяте.
                  Притрябвал си, иначе без такива като теб все ще се "оправят"

                  45 години + 32 години все се оправят

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Къде се загуби бре, звезда Откъснал си се малко от родната действителност, затова мислиш така. Не, дори и без корпоративен и тъмнозелен вот резултатът тук и в чужбина не би бил еднакъв. Има си хора, които наистина си се кефят на Бх или кака курни. А и промиването на мозъци у нас в определени аспекти е много близо до това в Дойчланд, където, ако не се факаш с мангали и арабели, значи си расист... Абе много са нешата, да не забивам - живи и здрави, и дано намериш положителни причини, за да се върнеш - хора като теб са крещящо нужни тук!
                    A, притрябвал съм тук на някого! И без мен се оправяте.

                    Не бих използвал точно твоите думи във връзка с етническата и расова толерантност на запад от, да речем, Полша, но е факт че тя няма нищо общо с тази по- на изток.
                    Но, ако позволиш да заема примера ти, именно в приемането, че всеки човек е различен се крие ключът към гладкото протичане на повечето основни процеси в обществото. Дори когато те водят до по-сериозни промени, е по-добре човек да ги приеме и опита да разбере, отколкото да им сложи определени етикети и да ги маргинализира. Това ми беше мисълта по-долу, ама ме домързя да пиша.

                    Желая ти здраве и продължавай да бориш невежеството!


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                      Ти за художествена измислица и разкрасяване не си ли чувал

                      Най-вероятно нищо Анти ГЕРБ е нямало, но понеже предния бил писан от ГЕРБ и следователно давал предимство на ГЕРБ - дайте да напишем нов, който да не дава предимство на ГЕРБ. Такива ги плещеше депутатката от БСП сега лидер на партия.

                      Просто казвам, щото някои хора си мислят че като променят изборния закон и ГЕРБ ще изчезне от само себе си.

                      И напомням че цирка е игран веднъж.
                      Маяма винаги я пускат най-накрая, да циментира статукво. Винаги. И БСП няма какво да мрънкат, т.к.те си я отгледаха.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                        Глупости на таркалета. От къде ти дойдоха на ум тия тъпотии?
                        Я кажи КОЕ ТОЧНО, кои постулати на кодекса приет при ръководството на Мая Манолова, са били приети ПРОТИВ ГЕРБ? Намери този кодекс и посочи КОЕ ТОЧНО е насочено срещу ГЕББ.
                        Кодексът приет по-късно от ГЕРБ и патериците му по същество не се отличава много от предния, приет от Манолова. Само дето в сегашния (на ГЕРБ) съществува идиотското "Не подкрепям никого", което е абсолютна тъпня. Като не подкрепяш "никого", стой си у дома. Що трябва да затрудняваш комисиите, да ти дават бюлетина, да те търсят в списъка, да ти подпечатват два пъти бюлетината, да броят и защо? За да се изпърдиш в тъмната стаичка.

                        Е, герберастите приеха ограничаване на вота от чужбина, до 35 секции в страни извън ЕС. Малко ограничи броя на урските гласове.


                        Та чакам да кажеш кое точно прави кодекса, приет под ръководството на МАЯ "анти ГЕРБ"?
                        Ти за художествена измислица и разкрасяване не си ли чувал

                        Най-вероятно нищо Анти ГЕРБ е нямало, но понеже предния бил писан от ГЕРБ и следователно давал предимство на ГЕРБ - дайте да напишем нов, който да не дава предимство на ГЕРБ. Такива ги плещеше депутатката от БСП сега лидер на партия.

                        Просто казвам, щото някои хора си мислят че като променят изборния закон и ГЕРБ ще изчезне от само себе си.

                        И напомням че цирка е игран веднъж.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                          „АФЕРА“ ПРЕДУПРЕДИ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ ОЩЕ ПРЕЗ ФЕВРУАРИ И … ЧОВЕК НА ПАШАТА И КАРАТИСТА ПРЕБИ КМЕТА НА БЕЛГУН. МВР СИ БЪРКА В ЗАДНИКА ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ!

                          https://afera.bg/афера-предупреди-какво-ще-се-случи/
                          Те затуй "работите" им такива едни, "вътрешни".

                          Коментар


                          • „АФЕРА“ ПРЕДУПРЕДИ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ ОЩЕ ПРЕЗ ФЕВРУАРИ И … ЧОВЕК НА ПАШАТА И КАРАТИСТА ПРЕБИ КМЕТА НА БЕЛГУН. МВР СИ БЪРКА В ЗАДНИКА ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ!

                            https://afera.bg/афера-предупреди-какво-ще-се-случи/

                            Коментар


                            • Тиквата и червенотиквениченцата му отпочнаха следващата предизборна кампания.
                              Естествено насочена към част от най най стойностната част от електората...

                              https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/...nsioneri-u-nas

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                                Та тази депутата от БСП тогава се зае с тежката задача да преправи изборния кодекс, така че ГЕРБ никога да не спечели повече.

                                Направи кръгла маса дори с партиите останали извън парламента, покани разни НПО-та. Дискутираха, сукаха, мислиха и накрая изплюха някакъв нов изборен кодекс. Сега нямам спомени дали депутатката от БСП тогава, сега лидер на партия, прие някое от предложенията на извънпарламентарните партии и НПО-тата. Или просто разиграва цирк да се види колко е диалогична - по-скоро второто.

                                Но имахме нов кодекс, по който се правеха изборите, които ГЕРБ пак спечели, а уж кодекса беше правен така че да не позволи повече на ГЕРБ да печели. За капак промениха и състава на ЦИК май.

                                Та бившата депутатка от БСП, сега лидер на партия минала 4% ги разбира нещата и веднага ще внесе промени за нов изборен кодекс.
                                Глупости на таркалета. От къде ти дойдоха на ум тия тъпотии?
                                Я кажи КОЕ ТОЧНО, кои постулати на кодекса приет при ръководството на Мая Манолова, са били приети ПРОТИВ ГЕРБ? Намери този кодекс и посочи КОЕ ТОЧНО е насочено срещу ГЕББ.
                                Кодексът приет по-късно от ГЕРБ и патериците му по същество не се отличава много от предния, приет от Манолова. Само дето в сегашния (на ГЕРБ) съществува идиотското "Не подкрепям никого", което е абсолютна тъпня. Като не подкрепяш "никого", стой си у дома. Що трябва да затрудняваш комисиите, да ти дават бюлетина, да те търсят в списъка, да ти подпечатват два пъти бюлетината, да броят и защо? За да се изпърдиш в тъмната стаичка.

                                Е, герберастите приеха ограничаване на вота от чужбина, до 35 секции в страни извън ЕС. Малко ограничи броя на урските гласове.


                                Та чакам да кажеш кое точно прави кодекса, приет под ръководството на МАЯ "анти ГЕРБ"?
                                Last edited by gigow; 07.04.2021, 21:10.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X