IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Искате ли КОМУНИСТИЧЕСКО СЛУЖЕБНО ПРАВИТЕЛСТВО?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Mateev;n3643609]

    И аз неволно се сещам, че този път наистина комунистите трябва веднъж завинаги да ги пометем от историческата сцена - не само политически, но и физически. Тъжно ми е да го кажа, но на България престоят тежки и може би кървави времена. Натам отиват нещата ......[/QUOTE

    Матеев, за комунистите от БСП гласуват милион души, а може и повече от милион да са, не ми се рови да търся точно колко са гласували на последните избори. Ти кво искаш да кажеш с подчертаното в червено ?? Да се избият, разстрелят или обесят милион души ????? За теб Сталин ли ти е образеца за масов убиец ??? Точно ти, Матеев, който в поне 20 коментара наричаше протестиращите ТЕРОРИСТИ, сега ти искаш ей така кат мухи да се избият милион души щото били комунисти !?!? Ти у ред ли си ?? Главата май вече не те слуша. Много си се разпенил и разума ти е замъглен вече от политическата тиня, слез малко на земята, успокой се малко и си изпий хапчетата , че започна да се превръщаш в клоуна на форума и моля те, ама много те моля не ни давай себе си за пример как искаш да извършиш геноцид, много те моля !!!
    Last edited by Асо Пика; 28.08.2020, 17:52.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      Може ли да се обосновеш?

      ГЕРБ организираха изборите, които спечели Радев.

      ГЕРБ печелят 2 пъти предсрочни избори, организирани от служебни правителства (едното на Плевнелиев, другото на Радев) и един път избори организирани от тройната коалиция.

      Всъщност ГЕРБ кога са организирали избори за парламент, че нещо не помня.

      Защо и те един път да не вземат да организират.

      Герб не очакваха Радев да спечели, нали помниш онова за магарето.
      Ситуацията е такава, че Герп губят всеки ден и безумното упорство им носи само негативи. Организацията на Плевнелиев си беше организация на Герп. Надявам се ще се съгласиш с платения вот, той се практикува от всички, но най-много от тези били на власт по обясними причини.
      Не съм пристрастен политически, но ми писна тези да ме крадат, това е! Да идват следващите!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Матеев, толкова плоско и тъпо, че чак не съм предполагал, че можеш да го съчиниш. Мисля си наясно, но ще ти го обясня понеже се правиш на тъп и дрънкаш на амбразурата. Това, че лично аз и останалите искаме предсрочно избори не ни прави всички автоматично комунисти или БСПари. Това може да се роди в кратна с болен мозък или на такъв, който ми се плаща да дрънка простотии по цял ден. Избери си в коя категория попада?
        За да се чесни изборите те не трябва да се организират от сегашните кратуни. Мъртвите души да излязат от списъците и т. н...., но няма да стане щото никой от политиците няма интерес.
        А на теб дано ти плащат щото в противен случай говори много лошо за умствените ти багаж.

        ПС Ако си оправиш заглавието на анкетата ще видиш реалният резултата от недоносчето, което си пуснал. Няма да ти хареса.
        Може ли да се обосновеш?

        ГЕРБ организираха изборите, които спечели Радев.

        ГЕРБ печелят 2 пъти предсрочни избори, организирани от служебни правителства (едното на Плевнелиев, другото на Радев) и един път избори организирани от тройната коалиция.

        Всъщност ГЕРБ кога са организирали избори за парламент, че нещо не помня.

        Защо и те един път да не вземат да организират.


        Коментар


        • Матеев, толкова плоско и тъпо, че чак не съм предполагал, че можеш да го съчиниш. Мисля си наясно, но ще ти го обясня понеже се правиш на тъп и дрънкаш на амбразурата. Това, че лично аз и останалите искаме предсрочно избори не ни прави всички автоматично комунисти или БСПари. Това може да се роди в кратна с болен мозък или на такъв, който ми се плаща да дрънка простотии по цял ден. Избери си в коя категория попада?
          За да се чесни изборите те не трябва да се организират от сегашните кратуни. Мъртвите души да излязат от списъците и т. н...., но няма да стане щото никой от политиците няма интерес.
          А на теб дано ти плащат щото в противен случай говори много лошо за умствените ти багаж.

          ПС Ако си оправиш заглавието на анкетата ще видиш реалният резултата от недоносчето, което си пуснал. Няма да ти хареса.
          Last edited by polax; 28.08.2020, 17:15.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
            Най ми е интересно като комунистите от Герб почнат на плюят всички останали
            Баце няма ли си върне партийната книжка като член на БКП
            Аз спирам да пиша в тази тема, защото Копейкина два пъти ме тръкна..Само ще вдигам палци на заслужаващите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              То хубаво да имаше в България много комунисти и честно и почтено да си спечелят власта на следващите избори, но сам виждаш, че те това не могат да го направят. Единственият начин да спечелят власта е посредством ПРЕВРАТ, и точно за такъв в момента комунистите си точат зъбите.

              Сам виждаш в анкетата, че съм прав в разсъжденията си. Само че тези мераци на комунетата няма как да се случат. Ако дори и за сегунда замирише на преврат, заспалия засега народ ще се вдигне, и то не на протести, а с оръжие в ръка.

              Да, засега чеша клавиатурата и дистанционното на телевизора, но със същия успех мога да извадя и пистолет и пушки, ако се наложи.
              Звънни тука, мисля че ще те изслушат с интерес - http://www.dpbivanrilski.com/

              Коментар


              • Най ми е интересно като комунистите от Герб почнат на плюят всички останали
                Баце няма ли си върне партийната книжка като член на БКП

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Матеев,как ще ги пометем тия комунисти бре ?
                  1.От хола с дистанционното ?или

                  2.От фейсбука ?
                  То хубаво да имаше в България много комунисти и честно и почтено да си спечелят власта на следващите избори, но сам виждаш, че те това не могат да го направят. Единственият начин да спечелят власта е посредством ПРЕВРАТ, и точно за такъв в момента комунистите си точат зъбите.

                  Сам виждаш в анкетата, че съм прав в разсъжденията си. Само че тези мераци на комунетата няма как да се случат. Ако дори и за сегунда замирише на преврат, заспалия засега народ ще се вдигне, и то не на протести, а с оръжие в ръка.

                  Да, засега чеша клавиатурата и дистанционното на телевизора, но със същия успех мога да извадя и пистолет и пушки, ако се наложи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Матеев,как ще ги пометем тия комунисти бре ?
                    1.От хола с дистанционното ?или

                    2.От фейсбука ?
                    Ще „мете”, той. Максимум, да се затъркаля нанякъде. Щял да „мете”.
                    ХА!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Матеев,как ще ги пометем тия комунисти бре ?
                      1.От хола с дистанционното ?или

                      2.От фейсбука ?
                      Като не гласуваме за тях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        И аз неволно се сещам, че този път наистина комунистите трябва веднъж завинаги да ги пометем от историческата сцена - не само политически, но и физически. Тъжно ми е да го кажа, но на България престоят тежки и може би кървави времена. Натам отиват нещата ......
                        Матеев,как ще ги пометем тия комунисти бре ?
                        1.От хола с дистанционното ?или

                        2.От фейсбука ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          И аз неволно се сещам, че този път наистина комунистите трябва веднъж завинаги да ги пометем от историческата сцена - не само политически, но и физически. Тъжно ми е да го кажа, но на България престоят тежки и може би кървави времена. Натам отиват нещата ......
                          Темата ти е менте, „слоне във всяко отношение”. На България наистина и предстоят тежки времена, т.к.досега, бе газена и грабена от твоите гербави авери. А, „физически”, ще метеш пред кошерите си. За друго, само опитай.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Аз съм за млади БЪЛГАРИ. Под 40 със сигурност. ВСИЧКИ над 40 пенсиониране/уволнение от ВСИЧКИ ДЪРЖАВНИ СЛУЖБИ.
                            И полицаи, и учители, и военни, и лекари и сестри. Не само администрация.
                            Да измрем малко и да ни дойда акъла че така не може
                            Боте виж сега,стигнал съм до генерален извод за всеки българин,за цялата нация.Ако на българина има на масата кебапчета,пържоли,салатя,хляб и ракия той е доволен и не протестира.В същото време може да му оправяш жената,да му нарушаваш правата,да го наричаш лош матрял,да го обиждаш както си искаш,но има ли папо,то е до там,той е доволен и може да го ограбваш и щавиш както си искаш.Накрая българина , богат или беден умира от преяждане с мръвки,или долнопробна храна+алкохол в огромни количества.Това е .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                              Кат гледам как върви анкетата и неволно ей така се сещам за песента : Ние сме на всеки километър, от тук до края на света .....
                              И аз неволно се сещам, че този път наистина комунистите трябва веднъж завинаги да ги пометем от историческата сцена - не само политически, но и физически. Тъжно ми е да го кажа, но на България престоят тежки и може би кървави времена. Натам отиват нещата ......

                              Коментар


                              • Не щем комунистически правителства - нито служебни, нито други.

                                Младите по площадите не знаят какво е комунизъм и затова кълват на всякакви глупости като на гола кука.

                                Коментар

                                Working...
                                X