IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Искате ли КОМУНИСТИЧЕСКО СЛУЖЕБНО ПРАВИТЕЛСТВО?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Президента Радев щял да направи КОМУНИСТИЧЕСКО служебно правителство.
    Забележете! Президентът ще изпълни действащата конституция (която определено не е комунистическа) и същевременно щял да направи комунистическо правителство.
    И в какво ще се изразява "комунизмът" на това правителство?
    Може би ще върне Член Първи от Живковската конситуция? Нъцки! Това не го вярва дори и създателя на темата. Правителство не може да промени конституция.

    Може би "комунистическото" правителство ще промени законите и ще национализира частната собственост? Щото при комунизма няма частна собственост.
    Нъцки! И това няма как да стане. Зад служебното правителство няма парламент. То не може и една запетая да промени от законите.

    Или може би "комунистическото" служебно правителство незаконно ще репресира българските милионери и ще им конфискува имуществото? Ама как ще стане това? Нали прокуратурата е подчинена на Иван Гешев, как ще я накараш да направи това?

    Или правителството ще е "комунистическо, щото създателят му президентът Радев е бивш комунист?
    Сигурен съм, че е бил член на БКП. Той е бил курсант отличник, а тях ги избираха за членове на БКП още в трети курс на военното училище. А в четвърти и пети курс МАСОВО всички бяха приемани в партията. Без ония 3-5 % големи калпазани или дисциплинарни издънки. Повярвайте, знам го от опит.

    Ама Радев е бил комунист много по-малко време от комуниста Бойко Борисов. Едно, че е по-млад, второ, че е напуснал партията 90та година, при деполитизацията, а Бойко не е.

    Last edited by X_Y; 30.08.2020, 10:19.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      Може ли да се обосновеш?

      ГЕРБ организираха изборите, които спечели Радев.

      ГЕРБ печелят 2 пъти предсрочни избори, организирани от служебни правителства (едното на Плевнелиев, другото на Радев) и един път избори организирани от тройната коалиция.

      Всъщност ГЕРБ кога са организирали избори за парламент, че нещо не помня.

      Защо и те един път да не вземат да организират.

      Тук, на тези президентски избори, Боко им предреши резултата, издигайки Папагал'ца ви Фефка Фафева. Най-вероятно, си е мислел, че ще може да си вее байрака, винаги, изкарвайки някой по-глупав напред, по когото, хората да плюят. Мислел си че, ако сам е прост, и Радев ръй ще е. Надцени си Боко способността за вярна преценка, и сега, си сърба попарата.

      Коментар


      • Бахти и темата.
        Няма край идиотията герберска.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • [QUOTE=Mateev;n3643658]
          Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

          Нещо си се объркал - както в анкетата, така и в постингите си аз пиша КОМУНИСТИ, а не социалисти. Правиш ли разлика?

          Социалистите са по-малкото зло, защото все пак те са склонни да поддържат демокрацията и евроатлантическите ценности. Виж комунистите - за тях нямам думи - те са готови с РЕПРЕСИИ и ДИКТАТУРА да ни върнат 75 години назад във времето.
          Питаш го, с какъв ресурс разполагат „ТЕ” ( за репресии, за какво друго?) - трият те, с мотив „заяждане” но... Ами то, в пъти по-опасни за човечеството са такива, готови физически да отстранят някого, щото им се присънило нещо, или хапчетата им били свършили. „ГОТОВИ С РЕПРЕСИИ И ДИКТАТУРА”.
          - Не се чуваш, лъжливи пчеларю: ГОТОВ е онзи, който има репресивния апарат, държи властта и е решил и решен да ги използва. Не са мнимите „комунисти” това, ами гербавите ви дружки.

          ...Ама какво ти пука?
          ЛЪЖЕЦ, ТА ДРЪНКА.
          Last edited by Pyramid; 29.08.2020, 11:38.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

            Поне да попуцаш малко! Всеки иска да бъде сватбар, но ти вземи скъп подарък, че булката е знатна (от Кърджали!)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Значи ще разчитам на теб на площада,пушка и пистолет.
              Поне да попуцаш малко! Всеки иска да бъде сватбар, но ти вземи скъп подарък, че булката е знатна (от Кърджали!)


              Коментар


              • Лично мен Борисов и компания ме накараха да харесам БСП. Причините са много.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Значи ще разчитам на теб на площада,пушка и пистолет.
                  Голям смях

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    То хубаво да имаше в България много комунисти и честно и почтено да си спечелят власта на следващите избори, но сам виждаш, че те това не могат да го направят. Единственият начин да спечелят власта е посредством ПРЕВРАТ, и точно за такъв в момента комунистите си точат зъбите.

                    Сам виждаш в анкетата, че съм прав в разсъжденията си. Само че тези мераци на комунетата няма как да се случат. Ако дори и за сегунда замирише на преврат, заспалия засега народ ще се вдигне, и то не на протести, а с оръжие в ръка.

                    Да, засега чеша клавиатурата и дистанционното на телевизора, но със същия успех мога да извадя и пистолет и пушки, ако се наложи.
                    Значи ще разчитам на теб на площада,пушка и пистолет.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Ако искаш доказателства, аз не съм разследващ и не мога да ти ги дам. Имаше обаче едни суджуци, едни тюремонти на ремонти те...
                      ГешОв е твоя човек с доказателствата. След време ще излязат доказателства.
                      Същото се говореше и за правителството на Костов и специално за един негов министър на икономиката и отговарящ за приватизацията - Мистър 10% му викаха. В смисъл че от всяка приватизационна сделка прибирал по 10%.

                      Е до сега няма доказателства за това.

                      Дори в статията в Укипедия споменават за прякора му. Потърси "Мистър 10%" в гъгъл и ще ти излезе.

                      За Царя колко неща се изговориха, още чакаме доказателства.


                      За ГЕРБ също доста неща се говореха преди.

                      1. Цветанов подслушвал - чакаме доказателства.
                      2. ГЕРБ крадяли бизнеси на хората - чакаме доказателства.
                      3. Къщата в Барселона - чакаме доказателства.
                      4. Остров в Гърция - чакаме доказателства.

                      За суджука излязоха - там съм съгласен. И още имаше, но те са уволнени и има уж някакви дела срещу тях. До къде са стигнали не знам.

                      Сещам се за един зам. министър построил си малка спретната къщурка като къща за гости със съответното финансиране. Но той го уволниха веднага.

                      Сещам се и за Цветанов, че лобирал за някакъв закон и си купил евтин апартамент - но и той е извън парламента и извън ГЕРБ даже.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        Може ли да се обосновеш че някой краде?

                        Щото аз това го слушам от началото на прехода. Най-вероятно се краде, но не в такива размери, в които се изкарва.

                        И второ ако ГЕРБ губят всеки ден и им носи негативи - значи колкото повече се протака - толкова повече ще загубят.

                        Толкова повече има шанс другите да спечелят.
                        Ако искаш доказателства, аз не съм разследващ и не мога да ти ги дам. Имаше обаче едни суджуци, едни тюремонти на ремонти те...
                        ГешОв е твоя човек с доказателствата. След време ще излязат доказателства.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                          При станишката борсата се пукаше по шевовете.
                          Мда, при станишката борсата се срина септември '2008, и след това март 2009 направо падна по очи.
                          Помня акциите на една компания на "флагмана" се срина от 4.50 до двайспетстинки тогава. Къде ви намират такива бе, на мен ми се струва невъзможно,


                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Матеев, аз разлика правя, но ти точно КОМУНИСТИ пишеш, прочети си постингите, КО - МУ - НИС - ТИ ... КОМУНИСТИ , дори и в коментара, на който ти отговорих си писал КОМУНИСТИ и го оцветих в ЧЕРВЕНО

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Герб не очакваха Радев да спечели, нали помниш онова за магарето.
                              Ситуацията е такава, че Герп губят всеки ден и безумното упорство им носи само негативи. Организацията на Плевнелиев си беше организация на Герп. Надявам се ще се съгласиш с платения вот, той се практикува от всички, но най-много от тези били на власт по обясними причини.
                              Не съм пристрастен политически, но ми писна тези да ме крадат, това е! Да идват следващите!
                              Може ли да се обосновеш че някой краде?

                              Щото аз това го слушам от началото на прехода. Най-вероятно се краде, но не в такива размери, в които се изкарва.

                              И второ ако ГЕРБ губят всеки ден и им носи негативи - значи колкото повече се протака - толкова повече ще загубят.

                              Толкова повече има шанс другите да спечелят.

                              Коментар


                              • [QUOTE=Асо Пика;n3643656]
                                Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                И аз неволно се сещам, че този път наистина комунистите трябва веднъж завинаги да ги пометем от историческата сцена - не само политически, но и физически. Тъжно ми е да го кажа, но на България престоят тежки и може би кървави времена. Натам отиват нещата ......[/QUOTE

                                Матеев, за комунистите от БСП гласуват милион души, а може и повече от милион да са, не ми се рови да търся точно колко са гласували на последните избори. Ти кво искаш да кажеш с подчертаното в червено ?? Да се избият, разстрелят или обесят милион души ????? За теб Сталин ли ти е образеца за масов убиец ??? Точно ти, Матеев, който в поне 20 коментара наричаше протестиращите ТЕРОРИСТИ, сега ти искаш ей така кат мухи да се избият милион души щото били комунисти !?!? Ти у ред ли си ?? Главата май вече не те слуша. Много си се разпенил и разума ти е замъглен вече от политическата тиня, слез малко на земята, успокой се малко и си изпий хапчетата , че започна да се превръщаш в клоуна на форума и моля те, ама много те моля не ни давай себе си за пример как искаш да извършиш геноцид, много те моля !!!
                                Нещо си се объркал - както в анкетата, така и в постингите си аз пиша КОМУНИСТИ, а не социалисти. Правиш ли разлика?

                                Социалистите са по-малкото зло, защото все пак те са склонни да поддържат демокрацията и евроатлантическите ценности. Виж комунистите - за тях нямам думи - те са готови с РЕПРЕСИИ и ДИКТАТУРА да ни върнат 75 години назад във времето.
                                Last edited by Mateev; 28.08.2020, 17:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X